Prava ženska?

Vse, kar nas zanima in še ne vemo o NJEM.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
..Evelyn..
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4757
Na forumu od: 4. 4. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a ..Evelyn.. » 12. Mar. 2012 22:27

Ne, ne želim si bit "prava ženska", kot si jo ti klišejsko in po svojem zgledu opisala.. Niti ne želim biti "prava ženska" po navodilih iz modnih ali ženskih revij.. Niti ne želim biti "prava ženska" po želji moških.. Sem ženska in predvsem sem oseba s svojim razmišljanjem in svojimi mislimi, svojimi interesi, s svojimi željami, s svojim seznamom kakšna bi rada bila JAZ. NIkakor in nikoli pa ne bom svojega seznama, niti nikogaršnjega seznama postavljala za kriterij, da je nekdo lahko "prava ženska".
To, kar si ti zdaj spisala si spisala, kot da vsak postavlja svoje subjektivne kriterije za "pravo žensko". Tisto, kar si spisala v prvih dveh obsežnih, absurdnih postih o tem kakšna ženska mora biti, da je "prava ženska", pa velja objektivno vsem ženskam, da jih boš TI videla kot prave ženske. Temu so se nekateri še pridružili.
To kar je tebi "biti boljši", "biti boljši zase", "biti ženska na mestu", komu drugemu ni. Kakšni drugi ženski je "biti boljša" -morda nasprotna vrednota tvojim vrednotam. Ravno zato je moraliziranje o "pravi ženski", ki je ubistvu nek klišejski kolaž, sestavljen iz vsiljenih prvin, ki so zaželjene v naši družbi, pravzaprav res ubistvu skrajno neumno in zaslepljeno.

Najboljši dokaz, primeren forumu, na katerem se nahajamo pa je, da enemu moškemu(ali dvema, ali 15..ali 100.000..) boš ti popolna. Boš prava ženska. Enemu, dvema, 15..ali 100.000 pa boš daleč od popolne, ne boš zanje NIKOLI prava ženska..In če imaš tako jasno zastavljene kriterije, kakor si jih ti pokazala..si zagotovo lahko ego boostaš dušo in rečeš, da nekateri vedo, kaj je res in kaj ne, drugi pa nimajo pojma. V resnici pa ni objektivne resnice o tem in si prava ženska danes v družbi zgolj in samo če imaš vagino in ženske reproduktivne organe, ampak tudi ta meja se danes spreminja ;)
It was forever..but it didnt last long..
sirova štručka
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5990
Na forumu od: 9. 12. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a sirova štručka » 12. Mar. 2012 22:43

...
Zadnjič spremenil sirova štručka, dne 05. Dec. 2016 11:12, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
..Evelyn..
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4757
Na forumu od: 4. 4. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a ..Evelyn.. » 12. Mar. 2012 22:52

Ja, točno takšen naslov bi moral biti in z naslovom tud takšen namen. Ne pa vrednotenje kdo je manj ali več ženska, kdo je manj ali več človek. Vsak naj stremi k svojemu idealu in uresničevanju, in dokler to počne brez da bi kakorkoli škodil ljudem okoli sebe, je popolnoma vse sprejemljivo. Ne pa da neka ženska, ki je popolnoma zadovoljna s svojim življenjem, ne spada pod "prava ženska", ker nima lastnosti, ki jih ljudje subjektivno določamo..
Da ne bo pomote, isto skrapucalo od teme se mi zdi "pravi moški".
It was forever..but it didnt last long..
sirova štručka
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5990
Na forumu od: 9. 12. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a sirova štručka » 12. Mar. 2012 22:58

...
Zadnjič spremenil sirova štručka, dne 05. Dec. 2016 11:11, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
slovenc79
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4261
Na forumu od: 22. 7. 2011
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a slovenc79 » 13. Mar. 2012 0:40

je res da sta mal taki provkoativni tile 2 temi.. kdo je pravi, kdo ne.. sam še vedno je pač tako da ima vsak svoje mnenje, kakšne lastnosti so nam všeč pri kateremu spolu :D

se mi pa zdi da nimajo ženske v to temo nič za pisat (o pravih ženskah) moški pa v temi "pravi moški" ne :) potem jasno da se vsak bolj ali manj nase nagiba :roll:
hej norci :)
3ntip
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 25
Na forumu od: 8. 3. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a 3ntip » 13. Mar. 2012 0:46

sirova štručka napisal/-a:No sej, če malo z rezervo jemlješ, gre konec koncev za to. Oziroma poba hoče ugotovit kaj njegovi manjka :lol:


Žal je tvoj zaključek napačen tokrat. Bistvo teme je precej drugačno.
sirova štručka
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5990
Na forumu od: 9. 12. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a sirova štručka » 13. Mar. 2012 1:12

...
Zadnjič spremenil sirova štručka, dne 05. Dec. 2016 11:11, skupaj popravljeno 1 krat.
3ntip
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 25
Na forumu od: 8. 3. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a 3ntip » 13. Mar. 2012 1:54

Mogoče bi morala prava ženska tudi manj soditi :wink:
Uporabniški avatar
Temptress
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 199
Na forumu od: 18. 12. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a Temptress » 13. Mar. 2012 10:00

Jaz sem prava ženska.

Slika
Uporabniški avatar
Dorotheia
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 241
Na forumu od: 2. 11. 2006
Kraj: Na poti k sanjam...

Neprebrana objavaNapisal/-a Dorotheia » 13. Mar. 2012 18:04

Jaz pa sem mnenja, da ima vsak posameznik svojo predstavo o tem, kakšna je prava ženska.

Jaz imam npr. neke lastnosti v glavi, ki naj bi poosebljale ta pojem, nek drug ima druge lastnosti v glavi. Odvisno od posameznika do posameznika.

Ampak zagotovo pa je vsem tem lastnostim ključna ena - prava ženska je zrela ženska (zrela v smislu razmišljanja) in ne na stopnji 10-letne punčke, kot so nekatere tu na forumu.

Samo toliko. :megacool:
...vedno si prvi prinesel mi sonce in jutro z okusom poljuba...
celjanar
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 442
Na forumu od: 9. 1. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a celjanar » 13. Mar. 2012 20:47

Prava ženska..precej lahek odgovor.. To je ubistvu moški z eno luknjo več in večjimi joškami. :twisted:
Uporabniški avatar
Ajča
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1369
Na forumu od: 1. 6. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a Ajča » 15. Mar. 2012 7:29

To je zame nasprotje od prave ženske.
Ni čudno, da so shemale videi toliko v porastu :D :D
A goal without a plan is just a wish.
Logitech
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 90
Na forumu od: 28. 12. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a Logitech » 15. Mar. 2012 13:12

Ajča napisal/-a:To je zame nasprotje od prave ženske.
Ni čudno, da so shemale videi toliko v porastu :D :D
:lol: Zame je prava ženska tista, ki se zna obnašat kot dama. Ne kot vzvišena hladna kraljica, ampak kot dama.
Uporabniški avatar
Akvamarin
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 822
Na forumu od: 30. 9. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Akvamarin » 15. Mar. 2012 13:54

Džeki napisal/-a:
Akvamarin napisal/-a:
Prava zenska niti osvaja moskega, niti gleda proti njemu, niti mu mezika. Je pa prava zenska, ker ne naredi NIC za moskega in je le plod moske fantazije.


WTF? Praviš, da prava ženska ne obstaja?



Obstaja lahko sam dolocena zenska ob katero se bo dolocen moski pocutil najbolj ugodno in imel svoj mir.
brandibelle
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 849
Na forumu od: 11. 9. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a brandibelle » 16. Mar. 2012 7:34

celjanar napisal/-a:Prava ženska..precej lahek odgovor.. To je ubistvu moški z eno luknjo več in večjimi joškami. :twisted:


:lol: dj celjo preber kaj si napisu :D

Vrni se na O moških

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov