Pozabil na punco

Vse, kar nas zanima in še ne vemo o NJEM.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

kadar sem v zvezi flirtam z drugimi?

nikoli
23
36%
da
17
27%
odvisno kako resna je zveza
24
38%
Skupaj glasov : 64

¤tea¤
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 22
Na forumu od: 28. 2. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a ¤tea¤ » 01. Apr. 2007 14:11

Imam problem ker vsak tip, ki ga spoznam mi na koncu naredi isto ... in tega res ne razumem več, pa me zanima če se to dogaja tudi vam, ali pa sm samo jz magnet za cepce ;)

Z nekom se ful dobro poštekam, sledijo pogovori po cele noči, zvezdice, iskrice, razvije se ljubezen, nato pa nekega dne tip reče, a sm mogoče pozabu oment da mam punco :'( kajjjjjj
No ta zadnji primerek, ki mi je to naredu je naredu tako, da ful sva se razumela in vse, v niti enmu pogovoru ni omenu svoje punce, vedno je bla ta in ta prjatlca, na koncu pa ga po pou leta od kar se poznava vidm z eno punco kako veselo pohajkujeta okol, se držita za rokice, kis kis itd.
Ampak še vedno me gleda z istim pogledom tudi ko je z njo ... ne znam razložit, ampak je poseben nasmeh..

Ali je možno, da pač spozna medtem ko je s punco da mu je neka bolj všeč oz. bolj izpopovnuje njegova pričakovanja, pa je vse skupaj preveč zapleteno, a si samo dviguje ego ...

lp
laila
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 23
Na forumu od: 3. 3. 2007
Kraj: malo v realnosti malo v sanjah XD

Neprebrana objavaNapisal/-a laila » 01. Apr. 2007 14:32

Hjoooj iz lastnih izkušenj jih sicer ne poznam ampak vem da je veliko prijateljic melo opravka s takimi..
Ma punco pa bi rad zraven še en 'dodatek'..varjanta PUNCA je zagotovilo za nekaj resnega
ti pa bi bla v tem primeru neke vrste rezerva..oz. slučaj da se s punco skrega pa gre stabo...grozaaa :!:
takega tipa pusti tam kjer je..če je njegova punca pametna bo tudi sama razumela kaj je narobe..
"Over the years I have learned that what is important in a dress is the woman who is wearing it.”
Yves Saint Laurent
Uporabniški avatar
Zvoncica
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2499
Na forumu od: 4. 11. 2005
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Zvoncica » 01. Apr. 2007 14:48

Nikoli se mi še ni zgodilo kaj takega, tudi ko sem jaz v zvezi, nikoli ne flirtam z drugimi, ker imam takoj slabo vest.

Ne vem, pa to hodiš s samimi neznanci? Sej Slovenija je ja tako majhna, da ni problem malo povprašati naokrog, če je samski.
Uporabniški avatar
rinca
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1261
Na forumu od: 27. 3. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a rinca » 01. Apr. 2007 15:24

^^se strinjam. lahko bi ga pa tudi sama po ovinkih vprašala, če ima punco, če te fant zanima v tej smeri.
Blue-eyed boy meets a brown-eyed girl.
¤tea¤
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 22
Na forumu od: 28. 2. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a ¤tea¤ » 02. Apr. 2007 16:22

rinca napisal/-a:^^se strinjam. lahko bi ga pa tudi sama po ovinkih vprašala, če ima punco, če te fant zanima v tej smeri.


včasih pač tega ne zveš, še posebej če ma punco iz druzga kraja in potem v tvojem kraju redkokdo ve zanjo ;) ko sm ga po ovinkih sprašvala je pa nikol nikol ni omenu in govoru kot da je samski ...

tud jz s takim tipom pol nč nimam samo ne razumem več poante ka se mi stalno to dogaja in ni več smešn ... ker tko gre zgodba, če je svoji punci to naredu bo tud men ;)
Uporabniški avatar
rinca
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1261
Na forumu od: 27. 3. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a rinca » 02. Apr. 2007 16:40

sej ga vprašaš kej v stilu "a tvoja ni pa nič ljubosumna, če se s kolegicami na pijači dobivaš" al pa kej podobnega. sej je zlajnan in neumen stavek, ampak tako vsaj takoj zveš ali ima punco ali ne.
lahko pa tud ti fante narobe razumeš..če je samo prijazen do tebe, še ne pomeni, da bi kaj imel s tabo.
Blue-eyed boy meets a brown-eyed girl.
Uporabniški avatar
Zvoncica
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2499
Na forumu od: 4. 11. 2005
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Zvoncica » 02. Apr. 2007 18:11

Kakorkoli že, če si namigovala, če ima punco, pa z njim flirtala do te mere, da bi bilo vsakemu hlodu jasno, da nekaj hočeš od njega, bi ti moral povedati. Ali pa biti tiho in jo pustiti, če si mu že ti všeč.
¤tea¤
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 22
Na forumu od: 28. 2. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a ¤tea¤ » 02. Apr. 2007 21:49

pogovarjala sva se ogromn, direktno sm ga vprašala glede punce in mi je reku da ah kje kašna punca!!! da še išče tisto svojo popovno sanjsko princesko ... in mi je blo sam tko ok nima je :D

nesramno je ne samo do mene, ampak še bolj do nje, da je z njo in gleda mene ...
kaj je fora da taki pari so skp ... mislm bedno no ...
Mahagonij
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2523
Na forumu od: 24. 11. 2005
Kraj: LJ

Neprebrana objavaNapisal/-a Mahagonij » 02. Apr. 2007 21:57

¤tea¤ napisal/-a:pogovarjala sva se ogromn, direktno sm ga vprašala glede punce in mi je reku da ah kje kašna punca!!! da še išče tisto svojo popovno sanjsko princesko ... in mi je blo sam tko ok nima je :D

nesramno je ne samo do mene, ampak še bolj do nje, da je z njo in gleda mene ...
kaj je fora da taki pari so skp ... mislm bedno no ...
Pa sej nista par. Tip ocitno ni v resnem razmerju, kar pa se ne pomeni da ne zapeljuje kake zenske (ali vec le-teh). tisto ni njegova punca pac pa a girl which he is dating(hm ne najdem slovenske besede, ker ste vse besede podrekale z nekim relationship pomenom).
Men and women agree on one thing: they both distrust women.
Uporabniški avatar
LovelyM
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 250
Na forumu od: 10. 6. 2005
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a LovelyM » 02. Apr. 2007 22:26

Poznam take tipe in ti svetujem, da bežiš čim dlje stran, čeprav znajo biti blazno zapeljivi.
Vsaka si zasluži nekoga, ki bo imel rad samo njo in ne še 2 zraven.
Uporabniški avatar
*zeljka*
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 814
Na forumu od: 14. 8. 2005
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a *zeljka* » 02. Apr. 2007 22:36

ne vem zakaj ga nisi uprašala, če se že pou leta družta? :?
drgač pomoje čimbolj stran od takih.
Uporabniški avatar
Zvoncica
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2499
Na forumu od: 4. 11. 2005
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Zvoncica » 03. Apr. 2007 8:45

Mahagonij napisal/-a:tisto ni njegova punca pac pa a girl which he is dating(hm ne najdem slovenske besede, ker ste vse besede podrekale z nekim relationship pomenom).


Razlika med dating in girlfriend mi nikoli ni bila jasna. Še ko sem vprašala enega, ki to dejansko fura, mi ni znal razložiti. Kaj je to, bolj varianta fuck buddy?
Mahagonij
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2523
Na forumu od: 24. 11. 2005
Kraj: LJ

Neprebrana objavaNapisal/-a Mahagonij » 03. Apr. 2007 10:26

Zvoncica napisal/-a:
Mahagonij napisal/-a:tisto ni njegova punca pac pa a girl which he is dating(hm ne najdem slovenske besede, ker ste vse besede podrekale z nekim relationship pomenom).


Razlika med dating in girlfriend mi nikoli ni bila jasna. Še ko sem vprašala enega, ki to dejansko fura, mi ni znal razložiti. Kaj je to, bolj varianta fuck buddy?
Ubistvu prava beseda, zdele sm se spomnu, je Friends With Benefits. Tko k ce bi bla frenda, sam da je se seks zravn.
Men and women agree on one thing: they both distrust women.
Uporabniški avatar
g00fy_qa
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2032
Na forumu od: 22. 8. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a g00fy_qa » 03. Apr. 2007 13:23

Mahagonij napisal/-a:Ubistvu prava beseda, zdele sm se spomnu, je Friends With Benefits. Tko k ce bi bla frenda, sam da je se seks zravn.

Jap, friends with benefits. To je ena pametna stvar, ki sem se jo naučila od One Tree Hilla. :razz:
As the shadow follows the body,
As we think, so we become.
¤tea¤
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 22
Na forumu od: 28. 2. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a ¤tea¤ » 03. Apr. 2007 13:25

Mahagonij napisal/-a:
Zvoncica napisal/-a:
Mahagonij napisal/-a:tisto ni njegova punca pac pa a girl which he is dating(hm ne najdem slovenske besede, ker ste vse besede podrekale z nekim relationship pomenom).


Razlika med dating in girlfriend mi nikoli ni bila jasna. Še ko sem vprašala enega, ki to dejansko fura, mi ni znal razložiti. Kaj je to, bolj varianta fuck buddy?
Ubistvu prava beseda, zdele sm se spomnu, je Friends With Benefits. Tko k ce bi bla frenda, sam da je se seks zravn.


a pa to je zej ful in al kaj ... ja zakaj pa pač si ne omisl punce ka je njegova best frendica pa še punca obenem ... in mu ni treba se s petimi ukvarjat ampak samo z eno!!!
Pa tega tud ne razumem kaj a do Friends With Benefits pa nimaš čustev al kako, no jz če bi z nekom sexala bi mela sigurn čustva do te osebe ... al pa sm jz čudna ...

Mi lahko kdo razloži to Friends With Benefits (stupid me) ... kašna so kle pravila, pač maš punco pa to, al to pa flirtaš z usemi ...

Vrni se na O moških

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov