Pobriti spodaj

Vse, kar nas zanima in še ne vemo o NJEM.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
Zvoncica
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2499
Na forumu od: 4. 11. 2005
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Zvoncica » 14. Dec. 2006 15:23

Mahagonij napisal/-a:Kar se pa tice depilacijske kreme, ravno uceri sm nabavil. Edini tip v stacuni, prinese na blagajno depilacijsko kremo za zenske in zacne sprasevat kje vse to lahko uporablja. Hihital sm se kot mala solarka.


ej tegale nisem čisto razumela... kaj a si ti to nabavil pa bil edini tip v štacuni, al je to nabavil en drug pa si se ti hihital zraven? (pa pol nisi bil edini tip v štacuni) :)

Mogoče bi ti kocine rasle močneje v vsakem primeru, sej kocine zrasejo nazadnje?
Mahagonij
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2523
Na forumu od: 24. 11. 2005
Kraj: LJ

Neprebrana objavaNapisal/-a Mahagonij » 14. Dec. 2006 15:59

Zvoncica napisal/-a:
Mahagonij napisal/-a:Kar se pa tice depilacijske kreme, ravno uceri sm nabavil. Edini tip v stacuni, prinese na blagajno depilacijsko kremo za zenske in zacne sprasevat kje vse to lahko uporablja. Hihital sm se kot mala solarka.


ej tegale nisem čisto razumela... kaj a si ti to nabavil pa bil edini tip v štacuni, al je to nabavil en drug pa si se ti hihital zraven? (pa pol nisi bil edini tip v štacuni) :)

Mogoče bi ti kocine rasle močneje v vsakem primeru, sej kocine zrasejo nazadnje?
Ja jst sm bil ta edini. Glede brade pa itak vem, da tko al tko zraste.
Men and women agree on one thing: they both distrust women.
Uporabniški avatar
Yazmeen
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2376
Na forumu od: 18. 7. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a Yazmeen » 14. Dec. 2006 17:14

Moj lubi zdj hoče, da nabaviva epilator, da si bo z njim "urejal" podpajsno in predel okol lulija...sj ni normaln :D ! Mu bo še jajca not povlekl, pol bo pa hudič :D
Uporabniški avatar
punchka
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 572
Na forumu od: 28. 1. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a punchka » 14. Dec. 2006 18:29

edina stvar, ki si jo mora moški briti kolikor toliko redno so dlake na obrazu, tisti ki se spodaj brije na nulo pa srčke, pa tisti ki se brije pod pazduho...ma to meni ni moški. če bi bla v zvezi s kom takim bi se mi zdelo da mi dela konkurenco v ženstvenosti :P
madona js sem se očitno v napačnem času rodila. sam hvala bogu za mojga, ki je taprav desc :D
to infinity and beyond!
Uporabniški avatar
Nu$k@
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 360
Na forumu od: 4. 11. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Nu$k@ » 14. Dec. 2006 18:37

ojej... men je pa to tok grdo če se tipi brijejo. to mi deluje ful pedersko. pa sj bodo moški kmalu ženske, če bo šlo tako naprej. moj se ne brije, mi je reku enkt da se bo po jajčkih, pa sm mu rekla prov. enkt se je, pa je mev tok razdraženo kožo, pa ga je tok srbel da nebo več :)
Uporabniški avatar
*purple*
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7612
Na forumu od: 23. 1. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a *purple* » 15. Dec. 2006 0:26

Mahagonij napisal/-a:
Zvoncica napisal/-a:Pa nič ne rase močneje, če briješ... brez skrbi, se brijem že ene 10let, pa če si mal noge zanemarim nimam moških kocin ;) Tut lase si redno strižem, pa niso nič bolj košati :D
Hej, glede na to da je obraz edino kar redno brijem, potem cist drzi, k je zacel ornk mocno rast. Ti pa k se tut redno depiliras ne opazis, da ce bi pustila kak mesec al pa dva, da bi imela moske noge.

Kar se pa tice depilacijske kreme, ravno uceri sm nabavil. Edini tip v stacuni, prinese na blagajno depilacijsko kremo za zenske in zacne sprasevat kje vse to lahko uporablja. Hihital sm se kot mala solarka.

*purple bitch* napisal/-a:mojmu fantu sm jst enkrat pobrila jajčka, lih tko za zabavo, pa ga je pol par mescov vse tolk svinjsko srbelo, da je mogu nakonc skorda do dohtarja, če mu moja mami nebi šentjanževga olja dala za mazat...
Ja srbi kot prasica se kaka 2 tedna. Tvoj tip pa skor k dohtarju? Pussy. :D


ne pussy, ampak tolk se je sprasku, skor do živga...če jekr tulu tolk ga je srbel...no, pol ga je že bolel :? nevem no, men nekak ni smešno, ker je blo zlo kritično tole... :roll:
Ty
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 136
Na forumu od: 14. 12. 2004
Kraj: Polhov Gradec

Neprebrana objavaNapisal/-a Ty » 18. Dec. 2006 2:15

lukchy napisal/-a:mani se pa zdi da je amlo čudno , če se moški brije pod pazduho,, čeprov je to seveda bolj higienično sam vseeno me nebi nikol melo da bi se ubril, mogoče če bi me moja pikica prosila, drugače pa ne hvala


Upam,da te bo pikica prosila ,da si obriješ dolge poraščene pajske.Če ne si jih dej sam.Najbolj nagravžna stvar je,ko poleti vidiš kakšne pajske natopljene z švicem. :lol:
Ty
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 136
Na forumu od: 14. 12. 2004
Kraj: Polhov Gradec

Neprebrana objavaNapisal/-a Ty » 18. Dec. 2006 2:17

Nu$k@ napisal/-a:ojej... men je pa to tok grdo če se tipi brijejo. to mi deluje ful pedersko. pa sj bodo moški kmalu ženske, če bo šlo tako naprej. moj se ne brije, mi je reku enkt da se bo po jajčkih, pa sm mu rekla prov. enkt se je, pa je mev tok razdraženo kožo, pa ga je tok srbel da nebo več :)


Pa sej obstajajo kremice in različni losioni za telo.Tega res ne kapiram,itak da bo koža odreagirala.Zato je potrebno kožo po depilaciji oz. britju ohladiti.
Ty
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 136
Na forumu od: 14. 12. 2004
Kraj: Polhov Gradec

Neprebrana objavaNapisal/-a Ty » 18. Dec. 2006 2:22

Vitez napisal/-a:brijem pod pazduho in penis.

zanima pa me kako bi se obneslo ce bi naredil bikini line kot moski. torej notrani del stegen bi z unimi trakovi odpulu.


Mislim,da bi se fuuul dober obneslo,pa še ziher bi dobro zgledalo,upam da si zbral pogum,ter si nabavil depilacijske trakove.Sej nič ne boli.Pred poletjem si depiliraj notranjost stegen,pa potegni s trakovi vse do kolen.Po mojem bo super zgledalo.Res je,da te bodo vsi mal čudno gledal,to predvsem zaradi tega,ker ti bodo zavidal in ti bodo fovš,ker si ti zbral pogum in to storil.Tako boš upravičil svoj nick "Vitez".Tako,da boš res pravi vitez.Dej pol še z nam deli svoje "remekdjelo",nalimej kakšno fotko ;)
Uporabniški avatar
kr.ena
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2627
Na forumu od: 13. 9. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a kr.ena » 18. Dec. 2006 10:02

Ty napisal/-a:
lukchy napisal/-a:mani se pa zdi da je amlo čudno , če se moški brije pod pazduho,, čeprov je to seveda bolj higienično sam vseeno me nebi nikol melo da bi se ubril, mogoče če bi me moja pikica prosila, drugače pa ne hvala


Upam,da te bo pikica prosila ,da si obriješ dolge poraščene pajske.Če ne si jih dej sam.Najbolj nagravžna stvar je,ko poleti vidiš kakšne pajske natopljene z švicem. :lol:


Dokler se človek redno umiva in eventuelno uporablja deodorant, ni govora, da bi bilo bolj higienično, da je obrit! Je pa pač stvar okusa, kaj je komu nagravžno :wink:
(enako velja za ženske - sramne dlake so naravna bariera proti okužbam; torej je kvečjemu bolj higienično, če se ne obriješ.)
Zašto se sve to dešava
da l čovek išta rešava
il smo samo tu zbog ravnoteže među zvezdama...
*smokvica*
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 174
Na forumu od: 22. 9. 2005
Kraj: *Štajerska*

Neprebrana objavaNapisal/-a *smokvica* » 18. Dec. 2006 11:13

Midva z lubijem se oba epilirama, ne vem no, pri oralnem sexu je za naju to zelo pomembno, da nimaš potem polna usta kocin :) pa tisto da je bolj higienično da se ne obriješ :roll: ...mogoče za nekatere ja,za naju definitivno ne!!!!!Pa kolk se pač med kolegi pogovarjajo, se tud skor vsi al pobrijejo, ali si pa pri damici sposodijo epilator!!!
@smrketka@
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 347
Na forumu od: 13. 10. 2006
Kraj: ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a @smrketka@ » 18. Dec. 2006 11:17

ja jst sm pr tipu ful bl za naravni videz.pomoje bi mi ful smešn zgledal če bi bil čist pobrit. pri ženski pa definitivno lepše zgleda če je pobrita.
ampk tko kt zmeri, kakor za koga
Martin
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 58
Na forumu od: 7. 3. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Martin » 18. Dec. 2006 12:47

Jest sem pobrit odspodaj ... po jajčkih in po ritki se birjem skoraj vsak dan, frizurco pa poštimam kar s Silkepil, da se ni treba vsak urejat ...
Ty
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 136
Na forumu od: 14. 12. 2004
Kraj: Polhov Gradec

Neprebrana objavaNapisal/-a Ty » 18. Dec. 2006 22:17

odvisno od okusa.Jz sm enkrat bil z eno žensko,ki so ji všeč naravni tipi.Pa mi je rekla,da se zdej neki časa ne brijem,ker ji to ni všeč.Tako,da se zdej zaradi nje ne depiliram :) Drgač sem si cel body depiliral,Pa nisem noben metro ali pa homo...Sm je pa dober feeling ko je koža gladka.Na faxu so mi še punce zavidale,ker sem mel bolj gladko kožo :lol: :lol: :lol:
Uporabniški avatar
Yazmeen
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2376
Na forumu od: 18. 7. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a Yazmeen » 18. Dec. 2006 23:33

Mater, ti se pa lahko z našmu Jowkotom kosaš :D

Vrni se na O moških

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov