Plešavost

Vse, kar nas zanima in še ne vemo o NJEM.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
Tonja
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 974
Na forumu od: 4. 12. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a Tonja » 24. Mar. 2008 14:08

Ma meni pleša ni ravno privlačna, raje vidim, da se fant pobrije dol na nulo,sploh če ima obliko obraza takšno, da mu pristaja...
Like Edvard Norton ( igra Dereka Vinyard) iz filma American Generation x (obožujem ta film!):
http://images.google.si/imgres?imgurl=h ... l%26sa%3DN
Uporabniški avatar
Tonja
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 974
Na forumu od: 4. 12. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a Tonja » 24. Mar. 2008 14:15

o help, ka je to zaj neke razpotegnalo :? ? Grem kr bek od kompa :D
ana27
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 890
Na forumu od: 13. 3. 2008
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a ana27 » 24. Mar. 2008 20:03

Plešasti mi niso všeč, ampak, če bi moj fant z leti postal plešast, ga pa jasno zaradi tega ne bi pustila. To je normalen proces staranja.
Uporabniški avatar
Tigi
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2821
Na forumu od: 29. 1. 2005
Kraj: kjer diši po bencinu in zažganih gumah...

Neprebrana objavaNapisal/-a Tigi » 24. Mar. 2008 21:44

choco.cat napisal/-a:
micamaca napisal/-a:ne, še zmer mi ni nč jasn :? ...kje pa ma ta miki plešo???
Tako imenovana "Miki Miška pleša" je to da se začne pleša delat na čelu na levi in desni strani in "napreduje" navzgor proti temenu :D


No na tak način je imel moj bivši...

Moj fantima pa tudi tako plešavost pa je star 21let ampak men je prov srčkan...Ni grozn in to je kull...imam ga kljub temu rada čeprav kdo rele na njegov račun kakšno ampak še to od domačih...
Sem prov ponosna na mojga mačkona...
...poraunej vooolan!!! Bencin, bel dim, črna črta po sredin, okn dol, vroč krom, prletim čez ovink, rada mam k zacvil, rada mam k drsi, rada imam vonj po gumah, naj se kadi...
Uporabniški avatar
Dioniz
Cosmo moderator
Cosmo moderator
Prispevkov: 3231
Na forumu od: 21. 1. 2010
Kraj: Maribor

Neprebrana objavaNapisal/-a Dioniz » 22. Jan. 2013 4:56

Jaz mam fotra plešastega ampak sem bol genetsko na mamini strani in ona ma brata (se bliža svojim 50im), ki verjetno ne bo nikoli plešast, tak, da tud jaz upam, da me to ne bo nikoli doletelo. Če pa se mi bo začelo konkretno poznat, bom pa pač skino lase pa več noso kapo, pa bo. :D
“To be yourself in a world that is constantly trying to make you something else is the greatest accomplishment.”
― Ralph Waldo Emerson
Uporabniški avatar
Nesanica
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1813
Na forumu od: 23. 7. 2008
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Nesanica » 02. Feb. 2013 17:53

Poznam dva zelo zelo seksi tipa, oba malo čez 30 in plešasta. Ampak pobrita na nulo. In oba sta mi res huuuuda. :)
T00Mika
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 416
Na forumu od: 26. 2. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a T00Mika » 02. Feb. 2013 18:15

Definitivno je v primeru pleše, najboljša možna varianta, da se tip pobrije..zdj pa enim res hudo paše, drugim pa malo manj (ampak mislim da na koncu vseeno boljše to, k pa neka napol plešasta čupa) :D
Uporabniški avatar
purple_rain
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7639
Na forumu od: 13. 2. 2006
Kraj: Lj

Neprebrana objavaNapisal/-a purple_rain » 02. Feb. 2013 19:48

Jz sem (verjetno) ful shallow :D

Men je zabrita glava ful no-go, a-a, aampaaak..a bi potem raje videla plešasto glavo? Ne vem :nixweiss:
(d'oh, ni pleša/kosmatost tisti odločilni faktor)
Uporabniški avatar
s0nckic4
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1633
Na forumu od: 29. 7. 2009
Kraj: Over the Rainbow

Neprebrana objavaNapisal/-a s0nckic4 » 02. Feb. 2013 23:40

^ pri meni je enako. zabriti mi res niso. najraje seveda z lasmi, samo pomoje še vedno plešast boljše kot zabrit. (če gledam williama se mi zdi bolje tak malo plešast kot pa da bi se zabril).

čeprav, itak se hanija banija navadiš takega kot pač je in to sprejmeš. to je mogoče bolj relevantno, ko se z nekom še skupaj spravljaš.
Vsak raj ima svojo kačo.
Uporabniški avatar
delfinchek
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 439
Na forumu od: 3. 6. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a delfinchek » 03. Feb. 2013 17:04

Meni so pa zabriti tipi prav všeč. Bolj kot plešasti. Ni pa hujšega, če si moški pusti okoli pleše dolge lase in si jih počese čez plešo :eew:
Westi
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 35
Na forumu od: 20. 4. 2015

Neprebrana objavaNapisal/-a Westi » 20. Apr. 2015 7:36

Moj lubi ma probleme z plešo ker mu izpada veliko las čeprou je še mlad. ful bi mu rada pomagala in kupla neki d mu bo pomgal. sam itk ne poznam th stvari ker sm ženska in nism plešasta :) a pozna kdo kej? hvaaaaala... ful bom hvaležna za prporočilo ker ne vem kaj naj mu kupim. :)
Uporabniški avatar
disketa
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 267
Na forumu od: 11. 8. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a disketa » 20. Apr. 2015 15:17

Mah, na tvojem mestu mu takih stvari ne bi kupovala. Predstavljaj si, da ti tip kupi vosek za depilacijo, ker je opazil da si malo kosmata in bi ti rad pomagal. :D
Drugače pa lahko proba Fitoval, B-kompleks, proseno kašo ... ali pa to: http://www.hairclinic.si/
Westi
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 35
Na forumu od: 20. 4. 2015

Neprebrana objavaNapisal/-a Westi » 11. Maj. 2015 10:05

Ejjjj, cufitka soriiii ker se sele zdej oglasam, pozabla sem geslo za forum in se pol sploh nisem oglasala.
sm mu kr kupla en sprej proti plešavosti lux factor na internetu... nism niti pomisla da bi ga lhk uzalla ampak sej sva tuk dolg skupi da ni bil nic uzaljen. vm pa da ce bi on mislu da sem kosmata in bi mi kr tko kupu vosek mi ne bi bilo prav, hihihi. sej pravjo temu dvojma merila a ne. :D
čuftika
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1682
Na forumu od: 13. 10. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a čuftika » 11. Maj. 2015 10:59

To da mal las ima, mal pa nima, zna zgledat hecno. Tipi, ki so pobriti na nulo pa znajo bit kar sexy :P Nekaj je na njih.
Uporabniški avatar
Led Zeppelin
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7197
Na forumu od: 10. 8. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Led Zeppelin » 11. Maj. 2015 12:29

Jaz nikoli ne bom razumel zakaj se plešasti tipi trudijo skriti svojo plešo, obrij. Mir.
Cause the sweetest kiss I ever got, is the one I've never tasted.

Vrni se na O moških

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov