Partner z otroki

Vse, kar nas zanima in še ne vemo o NJEM.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
Lastovica
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 859
Na forumu od: 24. 12. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a Lastovica » 04. Avg. 2008 14:45

metuljčica* napisal/-a:Gotovo pa drugače gledaš na situacijo, če si ti tisti, ki ostane sam z otrokom. Potem so tusi zate partnerjevi otroci čisto sprejemljivi. Ampak ponavljam, upam, da ne bom nikoli vedela, kako je to... :?


Itak, da so ti sprejemljivi, ker sta oba v istem dreku. :) In ženska, ki ostane po 30. letu sama z dvema pamžema ne more bit preveč izbirčna.
V_Rose_V
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 493
Na forumu od: 7. 7. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a V_Rose_V » 04. Avg. 2008 20:16

hm..moja izkušnja...ko mi je fant predstavil svojega sončka...sem se tresla kot šiba na vodi...bala sem se, da me pupa ne bo sprejela, da bo ljubosumna, da bom dobila dobesedno kako brco, histerični napad....pa je lih kontra...zdaj sma pa taki prijatlci da ne morem verjet...on jo ma čez vikende in ko smo skupaj, skoz pride do mene in meni da roko, ko smo na sprehodu, ne njemu :) in skoz morem jaz bit poleg nje na igralih :) meni je full sper
Uporabniški avatar
kr.ena
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2627
Na forumu od: 13. 9. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a kr.ena » 05. Avg. 2008 21:25

Meni je to, da ima partner otroka, kvečjemu prednost. Najprej zato, ker ga spoznam v vseh možnih situacijah, ki če ne ne bi prišle do izraza. In če vidim, da je dober in predan oče, mi je še bolj všeč kot moški.
Kot drugo pa zato, ker nimam neke želje po svojih otrocih in se mi ni treba bati, da bi si nekoč zaželel najinega otroka.
Kljub temu, da svojih otrok nimam in jih verjetno tudi ne bom imela, mi je pa všeč, da funkcioniramo skupaj skoraj kot družina. Če poenostavim - od družinskega življenja dobivam le pluse, obveznosti in skrbi pa niso moja stvar. :wink:

Mi je pa seveda že od začetka popolnoma samoumevno, da gremo skupaj na morje in da ne moreva biti vedno sama, ko nama zapaše. Pa saj tako je tudi pri lastnih otrocih, ne?
Če bi on svojega otroka zapostavljal zato, da sva lahko midva sama in pozabljal na skupne vikende in počitnice, bi zgubila vse dobro mnenje o njem kot očetu in kot človeku.
Zašto se sve to dešava
da l čovek išta rešava
il smo samo tu zbog ravnoteže među zvezdama...
V_Rose_V
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 493
Na forumu od: 7. 7. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a V_Rose_V » 05. Avg. 2008 21:48

no to je povsem res...midva tud grema za vikend malo na obalo pogledat in gre mala z nama..pa je to nekak samo po sebi umevno..čeprav če pogledam s svoje notranje ego strani, bi pa ga raje mela za vikend samo zase, da se spočijem, da odmislim ves svet..ampak če ne gre, ne gre...
Crazy_Daisy
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 4
Na forumu od: 10. 8. 2013

Neprebrana objavaNapisal/-a Crazy_Daisy » 10. Avg. 2013 15:19

Zase vem, da partnerja z otrokom iz prešnje zveze ne bi mogla imeti.
Zadnjič spremenil Crazy_Daisy, dne 12. Maj. 2015 14:37, skupaj popravljeno 2 krat.
Uporabniški avatar
s0nckic4
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1633
Na forumu od: 29. 7. 2009
Kraj: Over the Rainbow

Neprebrana objavaNapisal/-a s0nckic4 » 10. Avg. 2013 16:31

meni je logično, da si on želi, da bo njegova partnerica sprejela njegovega otroka.

je pa tako, da si tudi ti lahko vzameš več časa, preden otroka spoznaš. jaz bi mu na tvojem mestu povedala za tvoje strahove. pa najdita nek kompromis. ti se malo potrudiš z njegovim otrokom, in se malo poigraš; on pa te ne sili v preveč preživljanja prostega časa z njim. konec koncev je otrok njegov in ne tvoj, prav tako pa mami že ima in ne rabi še ene.
Vsak raj ima svojo kačo.
Crazy_Daisy
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 4
Na forumu od: 10. 8. 2013

Neprebrana objavaNapisal/-a Crazy_Daisy » 10. Avg. 2013 17:34

Se strinjam, čeprav je tako da ali si ali nisi za to vlogo.
Zadnjič spremenil Crazy_Daisy, dne 12. Maj. 2015 14:25, skupaj popravljeno 1 krat.
dayđremer
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1107
Na forumu od: 4. 2. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a dayđremer » 10. Avg. 2013 19:50

Meni si ti po napisanem že fajn oseba, ker se ne delaš da si nekaj kar nisi. Marsikera se pretvarja kako ma rada otroke, ker so jim taki fensi modni dodatek. Ti povej svojemu kako je s tabo in otroki. Saj mislim, nič nimaš proti otrokom, le da pač nisi glih za igranje, pa za abuucubuciibuu-je. Ne sovražiš jih, le ne znaš navezat stika z njimi :) To mu pojasni, otrok pa menda začuti negotovost al kako je s tem? Otrok mamo že ima, njegov oče mu ne išče nedomestne. Ali pa poskusi vzpostavit stik s kakšnim od kolegice, pa glej nanj kot na bodočega človeka :D
How quickly jealous I become of the wind when it, and not I, gets the privilege of properly messing up your hair.
Uporabniški avatar
s0nckic4
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1633
Na forumu od: 29. 7. 2009
Kraj: Over the Rainbow

Neprebrana objavaNapisal/-a s0nckic4 » 10. Avg. 2013 21:56

po 1 mesecu jaz def ne bi otroka spoznavala.

je res lepo, da ga obožuje in vse. ampak je normalno, da se ti moraš na idejo, da imaš pa zdaj nekega otroka prisotnega v lajfu tudi pripravit in privadit. in da je to šok zate, sploh če ti biološka ura še ne tiktaka precej glasno.
Vsak raj ima svojo kačo.
Pikapolonica
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 2
Na forumu od: 24. 6. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a Pikapolonica » 21. Dec. 2023 14:41

No, jaz imam partnerja z dvema otrokoma, pa nama je čisto fino! To da je "ena doživljala pred vami nekaj" je golo ljubosumje katero se kaže pozneje v vseh nivojih odnosa. Vsak ima preteklost, malokaj je z nekom prvič. Čudno, da se ne išče devičnikov :D
Torej, treba je iskat človeka s katerim se imamo lepo in se počutimo posebno. Srečno.

Vrni se na O moških

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: Bing [Bot]