par vprašanj

Vse, kar nas zanima in še ne vemo o NJEM.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

m80
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 21
Na forumu od: 19. 2. 2014

Neprebrana objavaNapisal/-a m80 » 25. Mar. 2014 17:28

Zanima me slednje;

-zakaj se ženske nasmehnete tujcem (na blagajni, pošti, ulici...), ker jaz dobim veliko nasmehol iz ženske strani

- koliko gledate na dobro "rit" okroglo, močno, atletsko (zadnjič sem v oknu videl, da me je prodajalka gledala v rit ko sem odhajal)

-vam je bolj pomebno, da ima tip velike roke ... ali širok hrbet, ramena (sam imam slednje)

-kaj pomeni, če se ženska ki dela v fitnesu zapomni tvoj odgovor, ki si ji ga povedal 10 dni nazaj in se skos smeji ko prideš skozi vrata.


Ste že kdaj ponudile denar tipu, da bi seksal z vami ( ko sem delal preko študenta sem dobil to pondbo od šefice, vendar sem jo zavrnl, ker ne bi mogel vzeti denar 250€)


Mogoče se vam zdijo vprašanja "čudna" ampak me res zanima, ker to je le anonimen forum
Uporabniški avatar
TLDR
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 351
Na forumu od: 9. 1. 2014

Neprebrana objavaNapisal/-a TLDR » 25. Mar. 2014 17:36

Slika

...meanwhile fishing for compliments...v redu, ti jih bom pa par potalal.


Lej tastar, dokler ti baba plača da jo pof.kaš, potem morš bit res dobra roba. Sicer si pa sam povedu da imaš atletsko postavo, med katero spadajo tudi široka ramena in slednje je močan indikator testosterona (testosteron => seksualna atrakcija). Zdej če si pa še višje rasti, si pa sploh zmagu. Če se ti pa durh smejijo (tist specifičen smeh), potem pa tud veš, da je atrakcija na delu.
Zadnjič spremenil TLDR, dne 25. Mar. 2014 17:41, skupaj popravljeno 3 krat.
ALPHA & BETA MALE CREW
RED PILL CREW
PSYCHOLOGY & SOCIAL DYNAMICS CREW
DICK MASTERSON FAN CREW
1 mesec v ćuzi CREW
Ananhas
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1971
Na forumu od: 20. 1. 2013

Neprebrana objavaNapisal/-a Ananhas » 25. Mar. 2014 17:38

Si neumen ali se samo delaš neumnega? :D
Uporabniški avatar
Dioniz
Cosmo moderator
Cosmo moderator
Prispevkov: 3231
Na forumu od: 21. 1. 2010
Kraj: Maribor

Neprebrana objavaNapisal/-a Dioniz » 25. Mar. 2014 17:40

Tri možnosti so pri tebi. Al si trol, kar ne verjamem, al iščeš potrditev oz. zanimanje od kake punce tu na forumu ali pa si samo zelo neumen. Vsak srednje razgledan človek lahko z relativno lahkoto odgovori na vsa ta tvoja vprašanja! Očitno si pač atraktiven fant (če nas ne bullshitaš) in si ženskam vizualno všeč, ni zaj tu neke višje matematike in ne vem zakaj jo iščeš v tem.
“To be yourself in a world that is constantly trying to make you something else is the greatest accomplishment.”
― Ralph Waldo Emerson
floribunda
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4942
Na forumu od: 22. 2. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a floribunda » 25. Mar. 2014 17:53

m80 napisal/-a:Zanima me slednje;

-zakaj se ženske nasmehnete tujcem (na blagajni, pošti, ulici...), ker jaz dobim veliko nasmehol iz ženske strani


ker se trudimo bit prijazne. js se nasmiham obema spoloma, če le nimam zanič dneva.
m80 napisal/-a:- koliko gledate na dobro "rit" okroglo, močno, atletsko (zadnjič sem v oknu videl, da me je prodajalka gledala v rit ko sem odhajal)


nikoli nisem razmišljala kaj specifično bi pomenila dobra rit. najbrž taka, ki je skladna s postavo.

zakaj si pa ti v prodajalko gledal? :D

m80 napisal/-a:-vam je bolj pomebno, da ima tip velike roke ... ali širok hrbet, ramena (sam imam slednje)

veliko srce.
m80 napisal/-a:-kaj pomeni, če se ženska ki dela v fitnesu zapomni tvoj odgovor, ki si ji ga povedal 10 dni nazaj in se skos smeji ko prideš skozi vrata.


ima dober spomin in je korektna do strank. tako kot bi več prodajalcev/ kelenrjev/ idr. v sloveniji moralo bit.

m80 napisal/-a:Ste že kdaj ponudile denar tipu, da bi seksal z vami ( ko sem delal preko študenta sem dobil to pondbo od šefice, vendar sem jo zavrnl, ker ne bi mogel vzeti denar 250€)

zaenkrt mi ni bilo treba plačevat za seks.

m80 napisal/-a:Mogoče se vam zdijo vprašanja "čudna" ampak me res zanima, ker to je le anonimen forum


malo pa že, ja.

dude, chillax.
ni vsak pogled pecanje in ne vrti se cel svet okoli tvoje riti. sprosti se. go with the flow in vprašaj osebe, ki te gledajo v rit, ne nas.
floribunda
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4942
Na forumu od: 22. 2. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a floribunda » 25. Mar. 2014 17:55

+ TLDR...kaj maš s to atrakcijo. to me zmeraj asociira na neko cirkuško predstavo, kjer nekdo meče požira.

pridite pridite, atrakcija kot je še niste videli!

kaj je narobe z besedo privlačnost?
Uporabniški avatar
TLDR
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 351
Na forumu od: 9. 1. 2014

Neprebrana objavaNapisal/-a TLDR » 25. Mar. 2014 18:05

floribunda napisal/-a:+ TLDR...kaj maš s to atrakcijo. to me zmeraj asociira na neko cirkuško predstavo, kjer nekdo meče požira.

saj seks je cirkuška predstava, z razlio da se tu požira kur.ac in njegove produkte.

kaj je narobe z besedo privlačnost?

preveč softi je in nima toliko učinka in jasnega namena, kot pa atrakcija.

Dost pointless vprašanje, sicer.


lol @ odgovori od floribunde. Kakšen idealistični cigumigu.
Zadnjič spremenil TLDR, dne 25. Mar. 2014 18:08, skupaj popravljeno 3 krat.
ALPHA & BETA MALE CREW
RED PILL CREW
PSYCHOLOGY & SOCIAL DYNAMICS CREW
DICK MASTERSON FAN CREW
1 mesec v ćuzi CREW
m80
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 21
Na forumu od: 19. 2. 2014

Neprebrana objavaNapisal/-a m80 » 25. Mar. 2014 18:06

nisem neumen in ne troll... nekaj vas bom vprašal

-če imate smrtno bolezen in vam 1 oseba reče (v tem primeru tvoja logika) da v 90% boste umrli. Ali boste poslušali samo sebe in svoje informacije... ali boste šli do več različnih doktorjev, ki vam bodo pokazali različne strani kakšen je pravi odgovor in različne poglede na vprašanja/probleme.

Jaz vem kaj si mislim, ampak vaši odgovori mi dajo drugačen pogled na vprašanja in zanimive odgovore na katere nisem pomislil.

To je učenje, če pa samo poslušaš svojo logiko brez drugih respektiv pa nikoli ne rasteš v znanju in izkušnjah.

mah ne da se mi pisat
Uporabniški avatar
Dioniz
Cosmo moderator
Cosmo moderator
Prispevkov: 3231
Na forumu od: 21. 1. 2010
Kraj: Maribor

Neprebrana objavaNapisal/-a Dioniz » 25. Mar. 2014 18:10

TLDR: atrákcija -e ž (á) kar privlači, vzbuja pozornost; privlačnost, zanimivost: ta razstava je velika atrakcija; igralci so postali filmska atrakcija; stolp je glavna turistična atrakcija mesta / nastop lanskega zmagovalca bo posebna atrakcija; gledališka, športna atrakcija
“To be yourself in a world that is constantly trying to make you something else is the greatest accomplishment.”
― Ralph Waldo Emerson
Uporabniški avatar
Stina3
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 125
Na forumu od: 9. 2. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a Stina3 » 25. Mar. 2014 18:13

Tukaj bi samo pripomnila, da že nekaj let delam s strankami in si njihove nakupe, izjave, karkoli zapomnim iz različnih razlogov. Prav tako se zmeraj smehljam ljudem in jih pozdravljam, ker se mi to zdi vljudno. Prav mogoče je, da si dekletu všeč, mogoče pa se samo obnaša tako, kot misli, da se v službi mora.
Ananhas
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1971
Na forumu od: 20. 1. 2013

Neprebrana objavaNapisal/-a Ananhas » 25. Mar. 2014 18:14

Gre za to, da ni ravno veliko različnih varjant/odg. v tvojem primeru.

To je isto kot, če bi jaz prišla na nek moški forum z vprašanji:

- zakaj se moški nasmehnete punci, ker jaz dobivam veliko nasmehov z moške strani in požirajočih pogledov...

- koliko gledate na napeto, popolno žensko rit in prsi (zadnjič me je en tip nonstop gledal v rit, zakaj?)

- vam je bolj pomembno, da ima punca velike prsi ali napeto, lepo ritko (jaz imam namreč slednje)

- na bencinski črpalki si je prodajalec zapomnil katere žvečilne čigumije sem kupila dva tedna nazaj in se mi vedno smehlja, ko pridem plačat bencin

- že nekaj moških mi je ponujalo denar za seks

- itd.

...zakaj, zakaj? :idea: :D ...

Najbrž sem grda. Ja, to bo to.
Zadnjič spremenil Ananhas, dne 25. Mar. 2014 18:17, skupaj popravljeno 1 krat.
floribunda
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4942
Na forumu od: 22. 2. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a floribunda » 25. Mar. 2014 18:16

poglej, tovrstna vprašanja kažejo na nesigurnost in pomanjkanje samozavesti.

če bi spraševal to v živo bi blo malo attention whoranje. tako kot dečve, ki sprašujejo: kaj se ti zdim debela? ja ne vem, v špegu se poglej.

sprosti se. če se ti zdi, da si neki ženski všeč, pač pristopi do nje in jo povabi na kavo.

v naslabšem primeru bo rekla ne. najbrž si bil kdaj v življenju zavrnjen. prvič je malo neprijetno, pol se pa naučiš, da ne more bit vse na dohvatu ruke, čao miki in greš dalje.
Uporabniški avatar
TLDR
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 351
Na forumu od: 9. 1. 2014

Neprebrana objavaNapisal/-a TLDR » 25. Mar. 2014 18:22

med tem floribunda špara 250€ za OPa, človeka z velikim srcem.
ALPHA & BETA MALE CREW
RED PILL CREW
PSYCHOLOGY & SOCIAL DYNAMICS CREW
DICK MASTERSON FAN CREW
1 mesec v ćuzi CREW
floribunda
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4942
Na forumu od: 22. 2. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a floribunda » 25. Mar. 2014 18:24

yeah, kot da morem res plačat za sex. ta je pa dobra.

se nisi ničesar naučil iz svojih lastnih teorij?
m80
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 21
Na forumu od: 19. 2. 2014

Neprebrana objavaNapisal/-a m80 » 25. Mar. 2014 19:45

vprašanja res niso "na nivoju" ampak zakaj je forum, če ne za vprašanja in debate, ki jih na 4 oči verjetno nebi postavljali, vsaj direktno ne :)

saj sam vem, kaj zgornja vprašanja pomenijo, vse kar sem hotel je samo pogled iz druge prespektive, to je vse.

Nisem iskal pohval, obsojanja, predvidevanja kdo sem in kaj... ampak samo vaše mnenje brez predsodkov.

Vse kar vidim je samo kako gradite vaše mnenje o meni kot osebi in mojem življenju... zakaj? je tako težko odgovoriti na vprašanja z odgovori, ki so brez predsodkov...

P:S, če se na forumu pojavi vprašanje o problemu/pomankljivosti so odgovori takoj resni in pametni, če pa so med vprašanji pozitivne stvari pa iščete napake in razloge (se izmišljuje, zakaj jamra če mu gre dobro, blablabla........ saj vem lažje je poslušati prijatelja v stiski, kot pa prijatelja, ki mu gre boljše od vas.

Vrni se na O moških

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov