par vprašanj

Vse, kar nas zanima in še ne vemo o NJEM.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Ananhas
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1971
Na forumu od: 20. 1. 2013

Neprebrana objavaNapisal/-a Ananhas » 25. Mar. 2014 20:09

Saj ni nobenega problema, gre pač za to, da so vprašanja in opis podana na tak način, da se odgovor na tvoja vprašanja ponuja že sam. Pa ne dvomim, da se tega dobro zavedaš tudi sam (namreč, da si ženskam privlačen).
To je kot bi nekdo spraševal, če je voda mokra.


Neke blazne filozofije tu ni.
Možnosti so 3:
-nasmehi iz vljudnosti, prijaznosti
-nasmehi, ker si jim všeč, privlačen, določeno obnašanje do tebe zaradi omenjenega razloga --> atraktiven fant
-na tebi je neka hecna fizična lastnost oz. poteza zaradi katere gre ljudem ob pogledu nate na smeh (ta opcija se mi zdi najmanj verjetna :D )
Uporabniški avatar
Mishela
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1222
Na forumu od: 5. 6. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a Mishela » 25. Mar. 2014 20:10

m80 napisal/-a:Vse kar vidim je samo kako gradite vaše mnenje o meni kot osebi in mojem življenju... zakaj? je tako težko odgovoriti na vprašanja z odgovori, ki so brez predsodkov...


:gut:
pa še word of advice: ne sprašuj nečesa, kar te generalno zanima, ker bodo mislili, da sprašuješ na podlagi svojih izkušenj ;D haha
#nohate
Uporabniški avatar
TLDR
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 351
Na forumu od: 9. 1. 2014

Neprebrana objavaNapisal/-a TLDR » 25. Mar. 2014 20:14

Overanalyzing is overanalyzing. Women, since Adam & Eve.
ALPHA & BETA MALE CREW
RED PILL CREW
PSYCHOLOGY & SOCIAL DYNAMICS CREW
DICK MASTERSON FAN CREW
1 mesec v ćuzi CREW
Ananhas
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1971
Na forumu od: 20. 1. 2013

Neprebrana objavaNapisal/-a Ananhas » 25. Mar. 2014 20:36

Ker sem ravno pri volji, bom odgovorila na tvoja vprašanja :D Saj to je bil tvoj namen teme, ženski odgovori.

m80 napisal/-a:Zanima me slednje;

-zakaj se ženske nasmehnete tujcem (na blagajni, pošti, ulici...), ker jaz dobim veliko nasmehol iz ženske strani

O: Odvisno od okoliščin in interakcije,..večinoma gre za prijaznost ali vljudnost. Včasih tudi kaj prijetnega razmišljam al pa se spomnim na kaj smešnega in se ob tem smehljam (pa ta moj nasmeh sploh nima nobene veze z mimoidočimi osebami čeprav jih ob tem gledam) Če mi je nek moški zelo privlačen pa redko pokažem oz. se mu smehljam kar tako iz ljubega miru, večkrat se delam hladno/gledam stran... :oops:

- koliko gledate na dobro "rit" okroglo, močno, atletsko (zadnjič sem v oknu videl, da me je prodajalka gledala v rit ko sem odhajal)

O: Riti ne gledam ravno kaj dosti no, vsaj od mimoidočih tipov ne :D Zanima me od mojega pa še to je pomembno kakšna je gola, pač, more bit normalna, ne kakšna koščena. Okrogle, pretirano nabite atletske riti mi nekak niso preveč privlačne.

-vam je bolj pomebno, da ima tip velike roke ... ali širok hrbet, ramena (sam imam slednje)

O: Važno je, da je to dvoje skladno. Široka ramena + tanke rokice je hecno, pa ozka ramenca + nabite roke tudi.

-kaj pomeni, če se ženska ki dela v fitnesu zapomni tvoj odgovor, ki si ji ga povedal 10 dni nazaj in se skos smeji ko prideš skozi vrata.

O: Če nam je neka oseba privlačna nas bolj zanima in si tudi več podrobnosti zapomnimo. Lahko pa pač, da je samo zelo pozorna uslužbenka, do vseh strank, smeji se vsem...


Ste že kdaj ponudile denar tipu, da bi seksal z vami ( ko sem delal preko študenta sem dobil to pondbo od šefice, vendar sem jo zavrnl, ker ne bi mogel vzeti denar 250€)

O: Ne, nisem in ne bom. :D

Uporabniški avatar
..Evelyn..
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4757
Na forumu od: 4. 4. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a ..Evelyn.. » 25. Mar. 2014 20:57

-zakaj se ženske nasmehnete tujcem (na blagajni, pošti, ulici...), ker jaz dobim veliko nasmehol iz ženske strani

tujcu se nasmehnem samo, če se nasmehne meni pa še to zelo redko (jap, žal res mora bit ultra bolno dober tip) + to nič ne pomeni

- koliko gledate na dobro "rit" okroglo, močno, atletsko (zadnjič sem v oknu videl, da me je prodajalka gledala v rit ko sem odhajal)

ne gledam na rit sploh. Iskreno mam raj bolj ploske riti kot polne.

-vam je bolj pomebno, da ima tip velike roke ... ali širok hrbet, ramena (sam imam slednje)

Normalne roke naj ima. Všeč so mi daljši tanjši prsi. Če tega pač ni..whatever. Širok hrbet..hja honestly, malo širši hrbet ne škodi. Škodi pa preveč širok hrbet, medtem ko ne-širok hrbet ne tok.

-kaj pomeni, če se ženska ki dela v fitnesu zapomni tvoj odgovor, ki si ji ga povedal 10 dni nazaj in se skos smeji ko prideš skozi vrata.

da ma normalen spomin in je prijazna

Ste že kdaj ponudile denar tipu, da bi seksal z vami ( ko sem delal preko študenta sem dobil to pondbo od šefice, vendar sem jo zavrnl, ker ne bi mogel vzeti denar 250€)

AHAHHAA. Ne.

Eto odgovorila, ker se mi je..dalo. :/
It was forever..but it didnt last long..
Uporabniški avatar
slovenc79
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4261
Na forumu od: 22. 7. 2011
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a slovenc79 » 25. Mar. 2014 21:16

m80 napisal/-a:-kaj pomeni, če se ženska ki dela v fitnesu zapomni tvoj odgovor, ki si ji ga povedal 10 dni nazaj in se skos smeji ko prideš skozi vrata.


mogoče to da je preklet mal prometa na fitnesu :lach:
hej norci :)
m80
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 21
Na forumu od: 19. 2. 2014

Neprebrana objavaNapisal/-a m80 » 25. Mar. 2014 21:51

hvala za konkretne odgovore
Uporabniški avatar
emanuela
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 7033
Na forumu od: 28. 7. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a emanuela » 25. Mar. 2014 23:27

Ker se tudi meni da...
-zakaj se ženske nasmehnete tujcem (na blagajni, pošti, ulici...), ker jaz dobim veliko nasmehovl iz ženske strani
Ponavadi se nasmehnem samo, če se nekdo meni. Ali pa moram imeti res dober dan in je to samo posledica :)

- koliko gledate na dobro "rit" okroglo, močno, atletsko (zadnjič sem v oknu videl, da me je prodajalka gledala v rit ko sem odhajal)
Okrogle riti so mi bolj všečne na ženskah, ne na moških. Sicer pa sploh ne čekiram moških riti (če ne štejem mojega :D )

-vam je bolj pomebno, da ima tip velike roke ... ali širok hrbet, ramena (sam imam slednje)
Hm... oboje mi je všeč.


-kaj pomeni, če se ženska ki dela v fitnesu zapomni tvoj odgovor, ki si ji ga povedal 10 dni nazaj in se skos smeji ko prideš skozi vrata.
Da je prijazna delavka? Da ve, da se stranke ne sprejme s čobo do Maribora?

Ste že kdaj ponudile denar tipu, da bi seksal z vami ( ko sem delal preko študenta sem dobil to pondbo od šefice, vendar sem jo zavrnl, ker ne bi mogel vzeti denar 250€)
:lach: tako slabo mi pa ne gre.
The world is as you are.
Uporabniški avatar
somebody
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1674
Na forumu od: 18. 6. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a somebody » 26. Mar. 2014 10:16

-zakaj se ženske nasmehnete tujcem (na blagajni, pošti, ulici...), ker jaz dobim veliko nasmehovl iz ženske strani
Ker moj brezizrazen obraz drugače izgleda kot da bi bila na nekaj jezna in sem se navadila, da ko nekomu rečem hvala oz. ga pozdravim, da se še zraven nasmehnem.

- koliko gledate na dobro "rit" okroglo, močno, atletsko (zadnjič sem v oknu videl, da me je prodajalka gledala v rit ko sem odhajal)
Ker usmerim pogled navzdol, da ne misli vsak, da flirtam z njim. Slučajno je potem pol tam rit. win-win, če je dobra rit.

-vam je bolj pomebno, da ima tip velike roke ... ali širok hrbet, ramena (sam imam slednje)
Ne maram postave na "trapez", tako da vse v mejah normale. So mi pa bolj všeč velike roke.


-kaj pomeni, če se ženska ki dela v fitnesu zapomni tvoj odgovor, ki si ji ga povedal 10 dni nazaj in se skos smeji ko prideš skozi vrata.
Mogoče je pa butast odgovor. Smeh - glej prvi odgovor. Pa ker sem ponavadi dobre volje.

Ste že kdaj ponudile denar tipu, da bi seksal z vami ( ko sem delal preko študenta sem dobil to pondbo od šefice, vendar sem jo zavrnl, ker ne bi mogel vzeti denar 250€)
Ma s tem res nimam izkušenj. Je tudi moja rit lepo okrogla :lol: Ne vem sicer kakšne so tarife, ampak ful hud tip najbrž dobi tudi kaj več. A nismo imeli enega "spremljevalca" na forumu? Mogoče bi on kaj znal o tem več povedat :D
Uporabniški avatar
claire
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 3646
Na forumu od: 19. 3. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a claire » 26. Mar. 2014 12:20

-zakaj se ženske nasmehnete tujcem (na blagajni, pošti, ulici...), ker jaz dobim veliko nasmehovl iz ženske strani
in zakaj se ne bi? (prosim, odgovori) mislim, resno. zakaj se ne bi nasmehnila prodajalki/prodajalcu, moškemu za šalterjem, kelnarci...? čisto vsem se nasmehnem, ker tako izrazim spoštovanje do vsakega poklica (v moji glavi). ker sem tudi sama v lajfu delala že od A do Ž in ne zaničujem nobenega dela. nasmeh je najmanj kar lahko nekomu ponudim za njegovo delo. LOL.

- koliko gledate na dobro "rit" okroglo, močno, atletsko (zadnjič sem v oknu videl, da me je prodajalka gledala v rit ko sem odhajal)

jaz redko gledam tipe v rit. če že, me očara lepota obraza. na kraj pameti mi ne pade, da bi ga pogledala v rit.

-vam je bolj pomebno, da ima tip velike roke ... ali širok hrbet, ramena (sam imam slednje)

meni je pomembno, da je tip visok in "lepo grajen", kar niti slučajno ne vključuje nikakšne perfekcije.

-kaj pomeni, če se ženska ki dela v fitnesu zapomni tvoj odgovor, ki si ji ga povedal 10 dni nazaj in se skos smeji ko prideš skozi vrata.

lej ne vem. če te mika jopovabi na pijačo in tvoji odgovori bodo takoj na dlani.

- ste že kdaj ponudile denar tipu, da bi seksal z vami ( ko sem delal preko študenta sem dobil to pondbo od šefice, vendar sem jo zavrnl, ker ne bi mogel vzeti denar 250€)

prosim te lepo. mene bi vsak zastonj. :D
sAv€ ENErgy, plaY in The D@rk.
Uporabniški avatar
katy.
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 741
Na forumu od: 7. 4. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a katy. » 26. Mar. 2014 19:22

m80 napisal/-a:Zanima me slednje;

-zakaj se ženske nasmehnete tujcem (na blagajni, pošti, ulici...), ker jaz dobim veliko nasmehol iz ženske strani

- koliko gledate na dobro "rit" okroglo, močno, atletsko (zadnjič sem v oknu videl, da me je prodajalka gledala v rit ko sem odhajal)

-vam je bolj pomebno, da ima tip velike roke ... ali širok hrbet, ramena (sam imam slednje)

-kaj pomeni, če se ženska ki dela v fitnesu zapomni tvoj odgovor, ki si ji ga povedal 10 dni nazaj in se skos smeji ko prideš skozi vrata.


Ste že kdaj ponudile denar tipu, da bi seksal z vami ( ko sem delal preko študenta sem dobil to pondbo od šefice, vendar sem jo zavrnl, ker ne bi mogel vzeti denar 250€)


Mogoče se vam zdijo vprašanja "čudna" ampak me res zanima, ker to je le anonimen forum


1. ali, ker se mi zdi, da rabijo nasmeh, se mi smilijo
ker me gledajo
ker sem pač strašno prijazna oseba

2. ne gledam na to

3. kqaj so to velike roke? kot dolge roke? velike dlani? mišičaste roke? definiraj. široka ramena so včasih smešna.

4. da je bebava ali obupana

5. ne lol
Uporabniški avatar
Zvoncica
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2499
Na forumu od: 4. 11. 2005
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Zvoncica » 27. Mar. 2014 23:03

m80 napisal/-a:Zanima me slednje;

-zakaj se ženske nasmehnete tujcem (na blagajni, pošti, ulici...), ker jaz dobim veliko nasmehol iz ženske strani
odvisno od situacije. če mi nekdo pridrži vrata. če me nekdo spusti naprej na blagajni. če naredim kakšno traparijo v prometu. če se v koga skoraj zaletim s kolesom. neodvisno od spola, nasmiham se tudi ženskam. da bi se pa nekomu brez razloga...se pa pomoje ne dogaja. če mi je moški vizualno privlačen in me gleda, se mu včasih nasmehnem hehe.


- koliko gledate na dobro "rit" okroglo, močno, atletsko (zadnjič sem v oknu videl, da me je prodajalka gledala v rit ko sem odhajal)
meni so riti na moških všeč, če so konkretne in mišičaste. suhe in deskaste so mi manj všeč.


-vam je bolj pomebno, da ima tip velike roke ... ali širok hrbet, ramena (sam imam slednje)
mah kaj pa vem. oboje mi je všeč. ni mi všeč ozek hrbet in niso mi všeč dolgi tanki prsti. na mojih moških mi je všeč, da so konkretni :)


-kaj pomeni, če se ženska ki dela v fitnesu zapomni tvoj odgovor, ki si ji ga povedal 10 dni nazaj in se skos smeji ko prideš skozi vrata.
mogoče dela na recepciji in je to njena služba haha. ali ima pa pač dober spomin in je prijazna.


Ste že kdaj ponudile denar tipu, da bi seksal z vami ( ko sem delal preko študenta sem dobil to pondbo od šefice, vendar sem jo zavrnl, ker ne bi mogel vzeti denar 250€)
definitivno nikoli


Mogoče se vam zdijo vprašanja "čudna" ampak me res zanima, ker to je le anonimen forum


ja so čudna vprašanja. hahahahha. samo je bilo vseeno zabavno odgovarjati :lach:
Uporabniški avatar
Nesanica
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1813
Na forumu od: 23. 7. 2008
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Nesanica » 28. Mar. 2014 8:03

jz se včasih že med hojo smejim če razmišljam o kakšnem pogovoru ali čem smešnem. Se mi je pa že zgodilo da je mimoidoči to zamenjal, da se smejčkam njemu. :D Sm pač bl v svojem svetu. V stiku z podajalci je pa to osnovni bonton.
Postava in videz whatever. Vse kar šteje je seksualna privlačnost in energija ki jo tip oddaja. Pa odličen smisel za humor.

Tudi sama se spomnem pogovora z našimi strankami za leto ali dve nazaj. Ker je lažje delati vnaprej in ker je to dober customer service. In jz sm pač dobra. :D Pri strankah ki so vredne par 100k EUR pa se spomnem vse od prvega dne dalje, ker pač to pričakujejo od mene osnova v njihovem svetu. Če mi reče da gre njen sin na operacijo jo bom potem ko jo vidim čez pol leta, vprašala, če sin dobo okreva oz. ali je bilo vse ok. BASIC.
Uporabniški avatar
Malishka
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 100
Na forumu od: 15. 2. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a Malishka » 08. Apr. 2014 17:41

m80 napisal/-a:Zanima me slednje;

-zakaj se ženske nasmehnete tujcem (na blagajni, pošti, ulici...), ker jaz dobim veliko nasmehol iz ženske strani


Ker je to pač prva reakcija, js to skos delam - čist nenamerno, pol je pa fant vs penast od ljubosumja :) Sm je res nenamerno :)

m80 napisal/-a:- koliko gledate na dobro "rit" okroglo, močno, atletsko (zadnjič sem v oknu videl, da me je prodajalka gledala v rit ko sem odhajal)


Okej, to ne vem, ne gledam nekej ful tipov v rit :P

m80 napisal/-a:-vam je bolj pomebno, da ima tip velike roke ... ali širok hrbet, ramena (sam imam slednje)


Meni so roke nekej najbolj sexy na moškemu :twisted: Si pol takoj predstavljam kako me v roke vzame... :razz:

m80 napisal/-a:-kaj pomeni, če se ženska ki dela v fitnesu zapomni tvoj odgovor, ki si ji ga povedal 10 dni nazaj in se skos smeji ko prideš skozi vrata.


Ji že morš bit všeč ;)


m80 napisal/-a:Ste že kdaj ponudile denar tipu, da bi seksal z vami ( ko sem delal preko študenta sem dobil to pondbo od šefice, vendar sem jo zavrnl, ker ne bi mogel vzeti denar 250€)


Ni blo potrebe da bi ponujala denar. Pa tud drgač se mi zdi čudno, js sama ne bi nikoli tega naredila.
"Kdor išče cilj, bo ostal prazen, ko ga bo dosegel, kdor pa najde pot, bo cilj vedno nosil v sebi." - N. Zaplotnik
Uporabniški avatar
Ewyx
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 197
Na forumu od: 15. 12. 2013

Neprebrana objavaNapisal/-a Ewyx » 09. Apr. 2014 1:12

No, pa da še js napišem, kaj se mi zdi (preveč časa imam :D ):
m80 napisal/-a:Zanima me slednje;

-zakaj se ženske nasmehnete tujcem (na blagajni, pošti, ulici...), ker jaz dobim veliko nasmehol iz ženske strani

Nasmehnem se marsikomu, lahko kot v nekakšno zahvalo (kelnarju, vozniku avtobusa, ali pa recimo nekomu, ki me je spustil naprej v gužvi), če se nama z naključnim mimoidočim slučajno srečajo pogledi, ali pa če srečam nekoga približno znanega (pa ne vem kam bi ga dala, se drugače ne poznava...).
Kar tako, popolnoma brez razloga, se ne smehljam naokoli (izjema je edino, če se spomnem kakšne zabavne situacije, vica ipd, ampak takrat se v resnici smejim temu :P ). Prav tako se ne nasmehnem nekomu zato, ker dobro izgleda, sem pa ravnokar samoreflektivno ugotovila, da se nasmehnem vsakemu všečnemu luštnemu psu (in lastniku le-tega) :D


- koliko gledate na dobro "rit" okroglo, močno, atletsko (zadnjič sem v oknu videl, da me je prodajalka gledala v rit ko sem odhajal)

[b]Raje imam manjše, čvrste riti. Okrogle in močne me odbijajo. Priznam pa, da kakšno res dobro rit ponavadi več kot očitno občudujem (mi je prav vseeno, če me njen lastnik zaloti ali ne- sej to je v resnici kompliment zanj :P ).


-vam je bolj pomebno, da ima tip velike roke ... ali širok hrbet, ramena (sam imam slednje)

Glede na to, da pod 'roke' smatram dlani: ne, to mi pa res ni preveč pomembo- dokler so približno urejene (postriženi in nečrni nohti).
Če si mislil kej drugega, se pa nauči boljš izražat :D


-kaj pomeni, če se ženska ki dela v fitnesu zapomni tvoj odgovor, ki si ji ga povedal 10 dni nazaj in se skos smeji ko prideš skozi vrata.

Smeji se verjetno vsem strankam (vsaj js sem se, ko sem še delala v tem), zapomnila si je pa bodisi po naklučju (sploh, če je bilo kakšno specifično vprašanje/odgovor), ali pa ti posveča nekoliko več pozornosti kot drugim.

Ste že kdaj ponudile denar tipu, da bi seksal z vami ( ko sem delal preko študenta sem dobil to pondbo od šefice, vendar sem jo zavrnl, ker ne bi mogel vzeti denar 250€)

Mi ni treba plačevati za seks (tako da ne- bi verjetno prej itak umrla od sramu, če nebi mogla dobit dedca drugače, kot z 250€)
See I'm so far off the map the sun is shining... :fluffy:

Vrni se na O moških

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov