Obsedenost z avtomobilom

Vse, kar nas zanima in še ne vemo o NJEM.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Mahagonij
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2523
Na forumu od: 24. 11. 2005
Kraj: LJ

Neprebrana objavaNapisal/-a Mahagonij » 01. Jul. 2010 12:01

To je bilo misljeno v stilu: what the fuck am I reading right now.
Ker me je njen stavek spomnil na naslednjega:
Have you ever been so far even as decided to use go want to look more like
Men and women agree on one thing: they both distrust women.
Džeki
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1975
Na forumu od: 7. 2. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Džeki » 01. Jul. 2010 12:58

Meni so avti zadnja briga na svetu in pogovori o njih me neskončno dolgočasijo.
Uporabniški avatar
barbie_girl_85
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2099
Na forumu od: 15. 1. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a barbie_girl_85 » 05. Jul. 2010 9:29

Džeki napisal/-a:Meni so avti zadnja briga na svetu in pogovori o njih me neskončno dolgočasijo.


To je pa zato, ker v garaži nimaš Q7 :D :D :D
Dont't wait for the perfect moment, take the moment and make it perfect!
Uporabniški avatar
BHawk
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 248
Na forumu od: 9. 5. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a BHawk » 06. Jul. 2010 15:56

Mam BMWja 318 dizla. :!:
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...

starega 15 let in konkretno umazanga. Se javi kdo da mi ga spuca? Dam za kosilo :D

Ne resno. Komaj da mam kaj prostega časa, ker skoz delam, zdej bom pa še na avto gledal kakšen je??? Ja pa kaj še... Sej je samo prevozno sredstvo. In ne rabim hud nov avto da nadoknadim tisto kar nimam. Sem že dokazal da sem na svojem področju med najboljšimi v firmi in mi je to čisto dost :-)

Grem pa vseeno raje z drago za 4 tedne na dopust kot da si trgam od ust za lizing in jem hrenovke pa kuhana jajca doma :)
Uporabniški avatar
positive vibration
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2157
Na forumu od: 19. 3. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a positive vibration » 07. Jul. 2010 11:12

:ja: Pravilno. Bolj se ne bi mogla strinjat s tabo.

Spučeš ga pa vseeno lahko :P (hec)
There once was a note
pure and easy
Playing so free,
like a breath rippling by...
sanjaanja
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1411
Na forumu od: 24. 10. 2007
Kraj: Gorenjska, Starost: 30 let

Neprebrana objavaNapisal/-a sanjaanja » 07. Jul. 2010 12:30

Moj ni nekaj obseden z avtomobili pa čeprav je avtomehanik. Je pa vedno vse poštimano.
Uporabniški avatar
amyZ
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 671
Na forumu od: 31. 3. 2005
Kraj: trbovlje

Neprebrana objavaNapisal/-a amyZ » 07. Jul. 2010 17:01

Jaz menim, da mora bit vse v mejah normale. Čist ok mi je, če pač tipu ni vseeno za svoj avto, s tem ne mislim, da ga more prat vsak dan, pa polirat, ampak da ga ceni, pa če je to clio al pa bmw. Glede na to, da sm jz popraskala sam kapo na gumah pa mi je šlo na jok, toleriram jezo zaradi praksic na avtu. Hehe... Verjetno so pa moški bolj jezni ko mal popraskajo avto, kokr če bi ga ornk razbil, ker se to zgodi kao samo nerodnim oz. ženskam. Pač za brezveze popraskat avto. Vsaj men se tko zdi. Niso pa pač vsi moški isti.
Pogovori o avtih so mi zanimivi do neke meje, do tiste, ko se pogovarjamo na določeni ravni, ko grejo v številke in motorje je zame že preveč. Razen če mi kdo razloži.
Prav pa je, da majo radi svoj avto. Moj ma Hondo, pa je ponosen lastnik. Ni pa pretiran. In to mi je kul. Če bi bil bi mu verjetno tud povedala.
Vedno delaj za življenje in ne dopusti da bi živel za delo!!!

http://amadeaz.blogspot.com/
Uporabniški avatar
Libido.
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2891
Na forumu od: 30. 7. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Libido. » 07. Jul. 2010 19:33

Samo o moških govorimo, a pozna kdo kako punco, ki je obsedena s svojim avtom? :D
Let's swim to the moon .....
Uporabniški avatar
Johnny
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 90
Na forumu od: 8. 7. 2010
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Johnny » 08. Jul. 2010 8:20

FuckedUpKid. napisal/-a:Hey! :)

Zadnje čase opažam, da poznam ne-malo moških, ki so dobesedno obsedeni s svojim avtomobilom - npr. moj fant. Zadnjič, ko sva šla ven, je z avtom ponesreči zadel ob eno ograjo in malo poškodoval avtomobil, vse skupaj nič hujšega, ampak pač se vidi ane. Ampak on je začel zganjati tak kraval, da nisem mogla verjet. Začel se je dreti, postal cel živčen, kot da bi se mu v tistem trenutku podrl cel svet. Jaz res nisem mogla verjeti, kako mu lahko ena udarnina na avtu predstavlja tak problem. Prav malo bala sem se ga, ker je postal takšen. Pa saj verjamem da mu ni vseeno, saj tut meni nebi blo, samo da pa zganja takšne scene pa mi ne gre v glavo. Ne bi rekla če bi se komu kaj zgodlo, ne pa tko, ko so to vse nadomestljive stvari. Tega res ne razumem.
Zanima me ali tudi ve opažate kaj takega pri kakšnem moškem in vaše mnenje o tem.. Ali se vam zdi normalno, da jim en avto tolko pomen? :eek:
Uživite!!** :wink:


Ali je normalno, da ste ženske po 5,6 ur v šopingu in ste obsedene z oblekami in make-upom? In da ste cele živčne ko kak majčka ali hlačke malo postrans stoji oz. štrli.. Pač avtomobil je naš ponos, imamo jih radi ravno tako kot ve vaše obleke. :roll:
Uporabniški avatar
purple_rain
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7639
Na forumu od: 13. 2. 2006
Kraj: Lj

Neprebrana objavaNapisal/-a purple_rain » 08. Jul. 2010 11:22

Johnny napisal/-a:Ali je normalno, da ste ženske po 5,6 ur v šopingu in ste obsedene z oblekami in make-upom? In da ste cele živčne ko kak majčka ali hlačke malo postrans stoji oz. štrli.. Pač avtomobil je naš ponos, imamo jih radi ravno tako kot ve vaše obleke. :roll:
Ne, ni normalno.
Torej je s tvojo neki narobe, ker nismo vse take. :P
Uporabniški avatar
positive vibration
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2157
Na forumu od: 19. 3. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a positive vibration » 08. Jul. 2010 11:37

Johnny napisal/-a:Ali je normalno, da ste ženske po 5,6 ur v šopingu in ste obsedene z oblekami in make-upom? In da ste cele živčne ko kak majčka ali hlačke malo postrans stoji oz. štrli.. Pač avtomobil je naš ponos, imamo jih radi ravno tako kot ve vaše obleke. :roll:


To ni normalno, sorry. Kot tudi obsedenost z avti ni normalna. Pravzaprav ni normalna nobena obsesija. Je pa lahko koristna, če jo znaš obrnit sebi v korist. Ampak povprečn folk, kot ti, ki so obsedeni z avti in cotami, tega seveda ne zmorejo.
There once was a note
pure and easy
Playing so free,
like a breath rippling by...
nivea9
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 543
Na forumu od: 5. 6. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a nivea9 » 08. Jul. 2010 21:48

Normalno je, da je ženska 5 ur v shoppingu.
In ja poznam žensko obsedeno z avtomobilom.
Nivea
Uporabniški avatar
positive vibration
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2157
Na forumu od: 19. 3. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a positive vibration » 08. Jul. 2010 22:00

Tebi je normalno, da hodiš po 5 ur redno po trgovinah? Ne govorimo o tem, da greš 2x na leto na orng nakup, ki se res zna zavlečt za cel popoldan, ampak o rednem takem početju.
Kot tudi ni obsedenost z avtomobilom, če ga 2x letno pelješ na servis in temeljito zrihtaš.
There once was a note
pure and easy
Playing so free,
like a breath rippling by...
Uporabniški avatar
Johnny
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 90
Na forumu od: 8. 7. 2010
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Johnny » 10. Jul. 2010 6:33

positive vibration napisal/-a:
Johnny napisal/-a:Ali je normalno, da ste ženske po 5,6 ur v šopingu in ste obsedene z oblekami in make-upom? In da ste cele živčne ko kak majčka ali hlačke malo postrans stoji oz. štrli.. Pač avtomobil je naš ponos, imamo jih radi ravno tako kot ve vaše obleke. :roll:


To ni normalno, sorry. Kot tudi obsedenost z avti ni normalna. Pravzaprav ni normalna nobena obsesija. Je pa lahko koristna, če jo znaš obrnit sebi v korist. Ampak povprečn folk, kot ti, ki so obsedeni z avti in cotami, tega seveda ne zmorejo.


Pa kdo d fak je rekel da sem obseden z avtomobili oz cotami? :roll: Sem sicer ponosen na svojega ampak nisem pa obseden z njim. :roll:

Vrni se na O moških

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov