Nimam fanta

Vse, kar nas zanima in še ne vemo o NJEM.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

ryanna
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 1
Na forumu od: 18. 8. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a ryanna » 18. Avg. 2009 22:38

Ne išči ga, čakaj da pride pravi :)
Uporabniški avatar
Čokolada**
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 92
Na forumu od: 8. 7. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a Čokolada** » 18. Avg. 2009 23:39

Jochie napisal/-a:kaj pa Ken pravi? Te tudi on noče?

:rofl: :rofl: :rofl: :rofl:
Uporabniški avatar
Goth.princess
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 111
Na forumu od: 16. 8. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a Goth.princess » 28. Avg. 2009 9:41

hannika napisal/-a:Stara sem 13 let in imam vprašanje:

kako naj dobim fanta? zelo rada bi ga imela in imam zelo lepo postavo, sem zelo suha a imam zelo majhne prsi (A 70). Ali je mogoče to problem da fantje ne "padajo" name? ker skoraj vse moje sošolke so ga že imele.

;)


ma vse enkrat pride...ne sekiraj se... jaz sem prvega imela pri 17-tih...nisem se nikoli sekirala, čeprav je mama že mislila, da sem lejzbika...
Selvedin&Mihaela
matjazd
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 567
Na forumu od: 14. 8. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a matjazd » 28. Avg. 2009 11:20

Goth.princess napisal/-a:ma vse enkrat pride...ne sekiraj se... jaz sem prvega imela pri 17-tih...nisem se nikoli sekirala, čeprav je mama že mislila, da sem lejzbika...


A je s tvojo mamo vse vredu?
jagoda-malina
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 433
Na forumu od: 11. 4. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a jagoda-malina » 28. Avg. 2009 11:36

McLarnovc napisal/-a:13 let si stara... Za imet fanta imaš še 20 let časa, potem pa še 50 let za imet moža.

Sedaj pa uživaj v otroštvu... :wink:


Sem istega mnenja kot on.
A po novem se ima fanta pri 13 letih? Ko sem bila jaz toliko stara ni še nobena od sošolk razmišljala o tem. Kaj si pa tvoje sošolke predstavljajo pod pojmom imeti fanta pa me res zanima.
cvetkaaa
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 802
Na forumu od: 15. 5. 2008
Kraj: Postojna

Neprebrana objavaNapisal/-a cvetkaaa » 28. Avg. 2009 13:46

Goth.princess napisal/-a:jaz sem prvega imela pri 17-tih...nisem se nikoli sekirala, čeprav je mama že mislila, da sem lejzbika...


Zdaj a ti hoče mati vničit otroštvo, ali pa je imela kakšen drug razlog za tole mišljenje.
Uporabniški avatar
renatka_
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1591
Na forumu od: 30. 1. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a renatka_ » 28. Avg. 2009 15:18

Goth.princess napisal/-a:ma vse enkrat pride...ne sekiraj se... jaz sem prvega imela pri 17-tih...nisem se nikoli sekirala, čeprav je mama že mislila, da sem lejzbika...


:rofl:
Prikazala se mi je Marija-nije baš neka pićka.
ana27
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 890
Na forumu od: 13. 3. 2008
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a ana27 » 29. Avg. 2009 21:26

Goth.princess napisal/-a:ma vse enkrat pride...ne sekiraj se... jaz sem prvega imela pri 17-tih...nisem se nikoli sekirala, čeprav je mama že mislila, da sem lejzbika...


:gruebel:
Uporabniški avatar
Goth.princess
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 111
Na forumu od: 16. 8. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a Goth.princess » 30. Avg. 2009 11:03

matjazd napisal/-a:
Goth.princess napisal/-a:ma vse enkrat pride...ne sekiraj se... jaz sem prvega imela pri 17-tih...nisem se nikoli sekirala, čeprav je mama že mislila, da sem lejzbika...


A je s tvojo mamo vse vredu?


ja ja, vse je v redu z njo, ampak mi je nonstop govorila, da sem tako lepo dekle in zakaj nimam fanta in takšne, da me je že spraševala, če so mi všeč punce, jaz pa sem ji vsakič rekla, da fantje bi me imeli samo zaradi seksa, ne pa da bi me imeli za to kar sem... tako da pole sem dobila pravega...
Selvedin&Mihaela
Uporabniški avatar
mortisha
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 126
Na forumu od: 17. 4. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a mortisha » 03. Sep. 2009 0:09

ok no tak otrok pa spet nisi pr 13h takrt res divjajo hormoni in začneš gledat na nasprotn spol mal "drgač"...mi smo v osnovni že pr 12h mele ""fante" k je biu višek odnosa da se držiš za roke al pa najskrajnejše kušnt na usta :razz: hehe
....pa glede na to da se starostni prag za te zadeve zlo niža.... me ne čud njeno prašanje:)
res pa je da se nikamor ne mudi , just go with the flow-follow your heart pa to hehe... ahhh prou pogrešam ta nedolžna zaljubljena leta :wink:
kalanhoja
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 550
Na forumu od: 28. 7. 2008
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a kalanhoja » 03. Sep. 2009 13:35

Goth.princess napisal/-a:
ja ja, vse je v redu z njo, ampak mi je nonstop govorila, da sem tako lepo dekle in zakaj nimam fanta in takšne, da me je že spraševala, če so mi všeč punce, jaz pa sem ji vsakič rekla, da fantje bi me imeli samo zaradi seksa, ne pa da bi me imeli za to kar sem... tako da pole sem dobila pravega...


Ampak to še vedno nima veze. A niso vsem mamam lepi njihovi otroci? Mene mama ni nikoli tiščala naj si dobim fanta. Sploh pa pri 17ih.
Uporabniški avatar
Tamala_mrha
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 3322
Na forumu od: 21. 10. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a Tamala_mrha » 03. Sep. 2009 15:03

Ko sem pri 13 doživela prvi french kiss, se mi je le-ta zagabil za kar nekaj časa (zaradi fanta, ki se ni znal normalno poljubljati, ampak ga je bila ena sama slina :heul:). Ampak mu je bilo za oprostiti, ker je bil celo eno leto mlajši. :D Tako da naj se ti nikamor ne mudi pri teh letih, čeprav je slišati, da se dandanes v oš dogaja že vse možno. :? Prvega resnega fanta sem imela pri 18 letih in nekje konec sš bi naj vsaj približno vedeli kaj je imeti fanta/punco, kar se tiče resne zveze je pa še vseeno bolj tako-tako. So pa seveda tudi izjeme. Itak, da se že v oš pojavi zaljubljenost, ampak ni še nikamor sile. Za vse pride svoj čas, ko ti ne bo več nerodno, če te bo nekdo lepo pogledal ali kaj vprašal. :wink:
Uporabniški avatar
virginiaNOmore
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 161
Na forumu od: 1. 8. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a virginiaNOmore » 04. Sep. 2009 23:22

Slow down, girl. Kam se ti tak mudi.
Ko boš prišla na Bled, boš moja punčka spet. Za naju ves bo svet kot češnjev cvet.
Uporabniški avatar
foxy.lady
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 113
Na forumu od: 16. 9. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a foxy.lady » 16. Sep. 2009 12:35

jst sm 20 in ga nimam.
Uporabniški avatar
evva
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 901
Na forumu od: 3. 5. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a evva » 23. Sep. 2009 3:14

Jaz sem se prvič poljubila s fantom pri 16ih, torej v 1.letniku srednje šole in so se mi zdela čisto ok leta, čeprav so nekatere sošolke imele fante že v osnovni šoli.

Vrni se na O moških

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov