Najboljši prvi pristop ženske do moškega

Vse, kar nas zanima in še ne vemo o NJEM.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
rainbow.*
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 28
Na forumu od: 22. 10. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a rainbow.* » 26. Okt. 2009 11:30

Zadnje čase velikrat slišmo: ''zakaj pa nebi punca naredila prvega koraka?''
Hmm,.. že,že, ampak kako da ne izpade neumno?
Imate kakšne uspešne primere oz. predloge?
Izkušnje? :)
Boys are toys,..
jenna.
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 64
Na forumu od: 25. 10. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a jenna. » 26. Okt. 2009 12:07

hmm sam to je pa res:) se mi zdi da po novem oni čakajo da bo katera pristopla,namesto da bi oni kaj naredili:) use lepo in prav če znaš to izvest:) sam kaj ko ne veš kakšen odziv boš dobila? hmm:) po mojem mnenju je še vedno moški tisti, ki more nardit prvi korak :D
čuftika
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1682
Na forumu od: 13. 10. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a čuftika » 26. Okt. 2009 12:10

jenna. napisal/-a:po mojem mnenju je še vedno moški tisti, ki more nardit prvi korak :D


se podpišem :)
Uporabniški avatar
rainbow.*
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 28
Na forumu od: 22. 10. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a rainbow.* » 26. Okt. 2009 12:13

ja to je popolnoma res,..
ampak takih je vedno manj.
Boys are toys,..
jenna.
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 64
Na forumu od: 25. 10. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a jenna. » 26. Okt. 2009 12:20

vem ja..ali imajo čudne pristope,takšne da usako odvrne ali pa jih sploh nimajo:P zgleda na bomo ravno me morale začet ukrepat:P čeprav meni ni to to:) pa tudi ne vem na kakšen način bi se tega lotila:) zanima pa me, na kakšen način bi ve hotele da se vam nek fant približa, kateri pristop bi se vam zdel simpatičen? nekako idealen? :)
Uporabniški avatar
rainbow.*
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 28
Na forumu od: 22. 10. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a rainbow.* » 26. Okt. 2009 12:24

jenna. napisal/-a:vem ja..ali imajo čudne pristope,takšne da usako odvrne ali pa jih sploh nimajo:P zgleda na bomo ravno me morale začet ukrepat:P čeprav meni ni to to:) pa tudi ne vem na kakšen način bi se tega lotila:) zanima pa me, na kakšen način bi ve hotele da se vam nek fant približa, kateri pristop bi se vam zdel simpatičen? nekako idealen? :)


no ja ravno to sm jst hotela rečt, pa nekak nism našla besed (hvala jenna ;))

če že kdo pristopi do tebe je pijan, al pa tak lolek da bi se lahko samo smejala!.. tut ženske bomo mogle začet požerat svoj ponos, ampak kako?
ponavadi tisti ki se sam žrtvuje ni nikoli po mojem okusu :roll:
Boys are toys,..
jenna.
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 64
Na forumu od: 25. 10. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a jenna. » 26. Okt. 2009 12:51

hihi ni za kaj :wink: je kar res to kar praviš, na živce mi gre to, da so pogumni sam ko se napijejo ali pa se itak sam delajo da so pijani(naj bi izpali frajerji :roll: ) to pa me odbije že na 5km..:) zato pa tudi v nekem baru ali diskoteki ne moreš nobenega "normalnega" spoznat, ker itak ni noben pri sebi..na ulici pa ravno ne moreš kar do enega pristopit pa se mu neki usiljevat..nevem:) meni ni to tko enostavno:)
Uporabniški avatar
Dita-
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 618
Na forumu od: 8. 8. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Dita- » 26. Okt. 2009 13:24

Meni pa se ne zdi nič narobe s tem da ženska naredi prvi korak. V smislu, da tipu prva pošlje prvi sms, al pa ga pokliče...
Jaz sm še v časih ko sem bila samska precej flirtala in dostkrat tut jz na mal bolj posredn način naredila prvi korak. Torej, nisem rekla tipu: poslušej, všeč si mi, a ti lahko plačam pjačo (če se je to dogajalo zvečer v kakšnem lokalu), sem pa poskrbela da je tip vedel da mi je všeč in mu mal olajšala stvar - poskrbela sm da sva se mal večkrat srečala (npr na wcju, za šankom...) in mu tako mal olajšala vse skup :) če sva si izmenala številki in tip ni poklicou kakšen dan, sm ga pač jaz.
Dejansko je tako, da tut tipi doskrat nimajo jajc narest prvi korak. Dost tipov (tut zdejšni) mi je rekl, da če jim jz ne bi dala vedt da so mi všeč in jih tut jz kdaj poklicala, sploh ne bi probaval pr men, ker niso upal. :D men je to še vedno smešno ampak ok.
Our passion is our strength <3
~NIA~
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5791
Na forumu od: 29. 4. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a ~NIA~ » 26. Okt. 2009 13:47

........
Zadnjič spremenil ~NIA~, dne 03. Avg. 2010 12:40, skupaj popravljeno 1 krat.
jenna.
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 64
Na forumu od: 25. 10. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a jenna. » 26. Okt. 2009 14:02

no sej to, da mu stvar olajšaš s tem, da mu pokažeš da te zanima, je itak nekako treba nardit, da ve če ima sploh kaj šans:) mal flirtaš in vidiš..sam nekateri kljub temu ne pridejo do tebe in v tem je pol problem..če ženska ne pristopi, tud on ne bo, in tko se pol use skupi konča:) pol ti je pa mal žau.
Uporabniški avatar
rainbow.*
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 28
Na forumu od: 22. 10. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a rainbow.* » 26. Okt. 2009 14:05

jenna. napisal/-a:no sej to, da mu stvar olajšaš s tem, da mu pokažeš da te zanima, je itak nekako treba nardit, da ve če ima sploh kaj šans:) mal flirtaš in vidiš..sam nekateri kljub temu ne pridejo do tebe in v tem je pol problem..če ženska ne pristopi, tud on ne bo, in tko se pol use skupi konča:) pol ti je pa mal žau.


my soulmate! se strinjam! tut mene to najbolj mori!.. da se pa zadovoljiš kr z vsakim lolekom ki ti reče da si mu lušna pa če greš z njemu na pjačo,.. ne,ne,ne! zakaj nebi mela ženska fanta po svoji izbiri in NE moški ženske po njegovi??! :D
Boys are toys,..
jenna.
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 64
Na forumu od: 25. 10. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a jenna. » 26. Okt. 2009 14:23

and you mine! :D sam res! eni pa točno to delajo in jim je usak dober, sam da je en ki se zanima zanje..ker nočejo bit same..jst pa rajši čakam,čakam kot pa da se pustim enmu loleku(kot mu ti praviš :D ) tam da se mota okrog mene s takšnimi osladnimi po možnosti:D zakaj nimajo takšni malo manj poguma pa tisti malo več? :roll:
Uporabniški avatar
Dita-
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 618
Na forumu od: 8. 8. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Dita- » 26. Okt. 2009 16:00

rainbow.* in jenna., so true....
Se čist strinjam z vama. Jz mam take izkušnje, da so tipi pol še bol navdušeni, če ti daš za kaj pobudo :)
Our passion is our strength <3
jenna.
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 64
Na forumu od: 25. 10. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a jenna. » 26. Okt. 2009 16:09

a res? :) kaj pa si ponavadi naredila, kaj si enostavno šla ti do njega ali na kakšen drugi način? :)
Uporabniški avatar
..Evelyn..
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4757
Na forumu od: 4. 4. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a ..Evelyn.. » 26. Okt. 2009 16:42

Jaz sem "prvi pristop" nrdila s tem, da sm ga vprašala jaz, če bi on bil z mano. :D Pač prvega pristopa itak nebi moglo bit, ker sva se zmenila za srečanje..tko da je ostalo samo to vprašanje odprto..sva sedela na klopci na kongresnem trgu in me je kr prešinlo in sem rekla nekej v smislu: " No..ti si meni všeč...jaz sem tebi(to mi je prej povedal) pa bom kr vprašala, bi hodil z mano?" :D tko dost na hitr pa živčno sm vse skup rekla :D se še zdj spomnm, kako se mu je zasvetlo v učkah :P odgovor je bil seveda ja. Upam, da če/ko pride do naslednje stopnje nebom jz tista, k bo spraševala. :D
It was forever..but it didnt last long..

Vrni se na O moških

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov