Najboljši prvi pristop ženske do moškega

Vse, kar nas zanima in še ne vemo o NJEM.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Džeki
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1975
Na forumu od: 7. 2. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Džeki » 05. Jul. 2011 10:00

Ja, tako nekako. :D
sirova štručka
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5990
Na forumu od: 9. 12. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a sirova štručka » 05. Jul. 2011 10:05

...
Zadnjič spremenil sirova štručka, dne 05. Dec. 2016 15:02, skupaj popravljeno 1 krat.
Mahagonij
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2523
Na forumu od: 24. 11. 2005
Kraj: LJ

Neprebrana objavaNapisal/-a Mahagonij » 06. Jul. 2011 21:38

Tebi pa koncept kavzalnosti ni prevec jasen, a? Asimetricna relacija.
Men and women agree on one thing: they both distrust women.
Uporabniški avatar
Rollin #3
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 760
Na forumu od: 7. 6. 2011
Kraj: Izola

Neprebrana objavaNapisal/-a Rollin #3 » 07. Jul. 2011 0:03

jst kapiram to relacijo in se ne strinjam s predpostavko iz katere cela ta debata izhaja.
Uporabniški avatar
Nesanica
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1813
Na forumu od: 23. 7. 2008
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Nesanica » 07. Jul. 2011 4:51

Po moej pa prve pristopijo pač tiste ženske katerim ne pristopijo moški. Nevem no - če bejba išče one night stand prav, ampak men je pa čist všeč, če tipa lohk mal mučim prej, tako vsaj ve da se mora potrudit.

Men je kul oddajat signale tipu da se lahko približa in ga spodbujati prvemu korau, nikoli pa ne bi dejansko naredila prvega koraka v stilu povabila na zmenek ali kaj podobnega.
Džeki
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1975
Na forumu od: 7. 2. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Džeki » 07. Jul. 2011 7:27

sirova štručka napisal/-a:"najboljšost" ženske tko ugotoviš po tem kdo koga peca


Tako je, točno.

Veš kolikokrat sem se v lajfu že trudil za žensko in pecal, potem sem pa ugotovil, da gre za nekaj čist podpovprečnega in sem se počutil kot bedak, zakaj sem sploh vlagal energijo? Ko daš par takih izkušenj skoz, žensk, ki smao čakajo, sploh ne ceniš več.

Zato sem bil potem toliko bolj prijetno presenečen. Ko te peca ženska, ki ti po zunanjosti ustreza bolj, kot katerakoli, ki si jo prej pecal, o karakterju pa da se ne menimo.
Uporabniški avatar
Jochie
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7076
Na forumu od: 17. 9. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Jochie » 07. Jul. 2011 8:26

^^tem se po domače reče, da se ti je fsralo...

me zanima, kake bi pisal, če bi se kakšna grdoba nate spravila...
Uporabniški avatar
Anjeske
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 876
Na forumu od: 13. 1. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a Anjeske » 07. Jul. 2011 9:19

Da ženska pristopi k tipu, mi je navadn. Sama to naredim veliiiiikokrat (kaj, se vsaj potem nikoli ne sekiram, da sem kaj zamudila) :D
Ponavad mam smolo, da narajmam na take bl sramežljive in pr takih se je treba mal bl matrat.
Džeki
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1975
Na forumu od: 7. 2. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Džeki » 15. Jul. 2011 8:19

Hec je tudi v tem, da ženska, če pristopi, praviloma pristopi k tipu, za katerega domneva, da je na njenem nivoju, ali kako naj rečem. Ena lepa, privlačna, zrihtana ne bo pristopala k smrdečemu pijancu, ki stoji ob šanku s svojim kriglom.

To je razlika, medtem ko tipi itak pristopajo k vsem ženskam, tudi takim, ki so par nivojev višje od njih.
Uporabniški avatar
v-e-s-n-a
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 3414
Na forumu od: 10. 5. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a v-e-s-n-a » 15. Jul. 2011 9:19

Džeki napisal/-a: Ena lepa, privlačna, zrihtana ne bo pristopala k smrdečemu pijancu, ki stoji ob šanku s svojim kriglom.


En lep, urejen, hud tip, tudi ne bo pristopu k bejbi, ki je brez mejkupa, v razvlečenih oblačilih in teniskah...glede na to, da lahko dobi marsikatero drugo - urejeno, lušno v istem lokalu.
Džeki
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1975
Na forumu od: 7. 2. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Džeki » 15. Jul. 2011 13:48

Ja, že, ampak ne citiraj me po delih, razlika je v tem, da bo nikakav tip težil vsem ženskam po vrsti, tudi takim, ki so precej predobre zanji, nikakva ženska pa ne bo težila dobrim tipom, ker si ne bo hotela sramote delat.
sirova štručka
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5990
Na forumu od: 9. 12. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a sirova štručka » 15. Jul. 2011 14:05

...
Zadnjič spremenil sirova štručka, dne 05. Dec. 2016 14:51, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
Harlow
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 57
Na forumu od: 20. 8. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a Harlow » 29. Avg. 2011 10:53

Imam eno vprašanje. Sama sicer nisem nek fan spoznavanja tipov preko fb, ampak mi je zadnjič padel nekdo v oči. Pa sem ga dodala, zgleda kul, rada bi ga spoznala. Zdaj pa, moški, ali vam bi blo čudno če vas ženska povabi na kavo (in to preko fb, ker ga ne poznam in tudi živi v drugem mestu, tako da ni šans da se zunaj srečava)? Kako bi se odzvali in kaj si o tem mislite? Ali naj mu raje sploh ne pišem in vse skupaj pustim pri miru? Nimam nikakršnjih izkušenj s pecanjem tipov, ker je situacija vedno obratna in nimam pojma kako to gre :D
I'd rather laugh with the sinners than cry with the saints.
Uporabniški avatar
Anjeske
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 876
Na forumu od: 13. 1. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a Anjeske » 29. Avg. 2011 12:49

Povabi ga na kavo, kaj se sekiraš :D Več kot zbrisat s fb-ja te itak ne more!
Uporabniški avatar
purple_rain
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7639
Na forumu od: 13. 2. 2006
Kraj: Lj

Neprebrana objavaNapisal/-a purple_rain » 29. Avg. 2011 14:05

Harlow napisal/-a:Nimam nikakršnjih izkušenj s pecanjem tipov, ker je situacija vedno obratna in nimam pojma kako to gre :D
Valda imaš izkušnje - zihr je kdo že tebe kdaj pecal; no, pa uporabi kakšen pristop, ki je na tebi "deloval".
Ali pa se vprašaj obratno - kako bi tebi bilo všeč, če te neznanec prek FBja povabi na pijačo. ...in nadaljuj v tej smeri.

Vrni se na O moških

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov