Najboljši prvi pristop ženske do moškega

Vse, kar nas zanima in še ne vemo o NJEM.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
lipstick69
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 114
Na forumu od: 4. 6. 2011
Kraj: LJ (okolica)

Neprebrana objavaNapisal/-a lipstick69 » 13. Jun. 2011 13:34

Dej stara naj te ne skrbi za mene, bom že nardila tko kt bo men pasalo. Sploh ti ne rabim nobenih računov polagat kakšen je moj fant. Šla sem skozi veliko stvari v mojem življenju, tko da ne men ti odrasti. Vsak človek pa doživi nesrečno ljubezen al pa težko obdobje, skozi katerega se dobro ali slabo prebije in s tem gradi svojo osebnost, postaja čustevo močan.

Pač sam tko mal.. Aja pa mal si šla off topic, pa me nehi na nekih forumih pikat k se te čist nič ne tiče.

:offtopic:

Vsak naj pred svojim pragom pomete ;)
Uporabniški avatar
Ajča
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1369
Na forumu od: 1. 6. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a Ajča » 14. Jun. 2011 9:22

Ena malce neumestna. Kako se ne osvaja moškega (skrita kamera) :D
Klik
A goal without a plan is just a wish.
Uporabniški avatar
prinzessin
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 961
Na forumu od: 29. 3. 2006
Kraj: tu pa tam

Neprebrana objavaNapisal/-a prinzessin » 27. Jun. 2011 0:11

amark31 napisal/-a:
Horus napisal/-a:amark31 - tezje doziveti zavrnitev mislim da je bilo misljeno v smislu, da se manjkrat zgodi zavrnitev, ne pa da jo bolj prizadane ;)


Vidiš, res je... spet... problem jezika. Wittgenstein-ove kategorije mam v malem prstu, Cosmotove mi pa malo šepajo. :D Se pardoniram.

Bi pa vprašal, zakaj vam je ženskam tako težko prenesti zavrnitev s strani moškega. Zakaj je potem avtomatsko peder, kreten etc.
Lahko, da je ravno tisti dan 6krat drkal, 3krat seksal in obenem dobil gljivice, ki bi jih rad sebično zadržal zase. :D

Zakaj naj moški ne bi mel pravice rečt ne?


Ko že tko lepo sprašuješ :wink: : pomojem zato ne, ker nas babice in mame učijo, da bo "vredu" moški tko al tko sam pristopil do nas in da se kot nežnejši spol ne smemo metat za dedci, temveč uglajeno počakati, da vi naredite prvi korak ( v mojem primeru mi isto trobi še foter zraven). Pa to učijo večino žensk, pri osvajanju še ni najbolj nastopila doba ponosnih feministk :P Zato s(m)o potem tolko bolj užaljene, ko že naredimo nekaj, kar družba tko al tko smatra za podčastno dejanje za žensko, pa dobimo hladen tuš. Je pol tko, kot bi se ti cel svet smejal, češ, sej sem ti rekel, pa me nisi poslušala, trapica....ampak men to ne pride do živega. Probat ni gtreh, je moje geslo. Včasih se obnese, drugič ne. to, da večinoma se, mi daje nov zagon vsakič sproti :)
I am not an enigma, just a contradiction!
Džeki
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1975
Na forumu od: 7. 2. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Džeki » 27. Jun. 2011 6:48

^O bože, koji izgovori. :roll:

Če bi se povprečen tip obnašal v lajfu tako, kot ga je učila mama, v lajfu nikoli ne bi nikamor prišel.
Uporabniški avatar
Ajča
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1369
Na forumu od: 1. 6. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a Ajča » 27. Jun. 2011 7:14

Hahaha, kaj vas starši učijo :D . Želijo narediti eno pridno punčko, z dobrim slovesom, da bo dota dobra :wink:
Mene so starši učili, da se moram potrudit v življenju za stvari, ki jih želim in si vzeti kar želim, ne pa čakati, da mi bo pod nos vrženo in še takrat ne vzeti (pač delati nedostopno,..).
Zakaj je to podčastno dejanje za žensko, če moški imajo radi to in (večina) žensk zavida tistim, ki naredijo prvi pristop, ker same niso zmožne? Meni se uspešen prvi pristo iz ženske strani zdi častno dejanje :D
A goal without a plan is just a wish.
Uporabniški avatar
prinzessin
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 961
Na forumu od: 29. 3. 2006
Kraj: tu pa tam

Neprebrana objavaNapisal/-a prinzessin » 27. Jun. 2011 7:39

Jaz sem samo povedala, zakaj se meni osebno zdi, da je tako. Pa tudi to, da se mene ti napotki mojih prednikov tudi ne držijo kaj dosti, :P neki ti pa le ostane :wink:
I am not an enigma, just a contradiction!
Džeki
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1975
Na forumu od: 7. 2. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Džeki » 04. Jul. 2011 16:36

Ženske, ki so sposobne narediti prvi korak in dejansko pecati moške, so dejansko najboljše. Jih je malo, ampak najboljših je vedno malo.

Povprečna ženska samo sedi na riti in čaka, kakšni tipi bodo prihajali do nje. Potem pa enega pač izbere po nekem instinktu.

Najboljša ženska pa ve, kaj hoče in da do tega ne bo prišla s pasivnim načinom. Ker ve kaj hoče, je to sposobna tudi poiskati in najti, aktivno. In ve, da tega ne bo našla med jebivetri, ki ves čas letajo okoli nje.

Za moške pa velja ravno obratno. Povprečen moški hodi okoli in peca ženske. Najboljši moški ne peca žensk, ker ženske pecajo njega.
Uporabniški avatar
sweety87
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 383
Na forumu od: 26. 5. 2008
Kraj: pod svobodnim soncem

Neprebrana objavaNapisal/-a sweety87 » 04. Jul. 2011 16:52

Džeki napisal/-a: Povprečen moški hodi okoli in peca ženske. Najboljši moški ne peca žensk, ker ženske pecajo njega.


To pa drži kot pribito!

In kako potem ta najboljši moški ve katera ženska je prava zanj?
"Life's a journey, not a destination."
sirova štručka
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5990
Na forumu od: 9. 12. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a sirova štručka » 04. Jul. 2011 20:50

...
Zadnjič spremenil sirova štručka, dne 05. Dec. 2016 15:04, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
delusional
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2605
Na forumu od: 25. 4. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a delusional » 04. Jul. 2011 21:33

eden mi je rekel, da ko ženska peca, se počuti, kot bi ga nek peder hotel nabit v rit.

drugi mi je pravil, kako mu je neka ženska prinesla svojo cifro v lokalu. je pa ni nikoli poklical.

jaz sem tipa povabla na prvi dejt in na prvi f**, pa mu ku.rac ni mogu stat. bil je to kar sm hotla, on pa je hotel, da bi bil zame drek in da bi se mogu trudit zame.
Zadnjič spremenil delusional, dne 04. Jul. 2011 21:42, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
Rollin #3
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 760
Na forumu od: 7. 6. 2011
Kraj: Izola

Neprebrana objavaNapisal/-a Rollin #3 » 04. Jul. 2011 21:40

ma kaj nima džeki neke močno razgledane ženske?
Larisa<3
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 9
Na forumu od: 30. 6. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a Larisa<3 » 05. Jul. 2011 6:05

hmmm no jaz niam ravno problemov s pristopom oziroma vsaj navezat nek kontakt.. če bi mi bil kdo res res res všeč, bi mu tudi jaz verjetno pustila številko.
potem bi se verjetno spraševala, kaj pa če bi mu kej rekla, bi bilo drugače? kaj pa če je on sramežljiv itd. ... raje kej naredim kot da se potem to sprašujem.
*my needs are simple: all I want is everything*
Mahagonij
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2523
Na forumu od: 24. 11. 2005
Kraj: LJ

Neprebrana objavaNapisal/-a Mahagonij » 05. Jul. 2011 9:13

delusional napisal/-a:drugi mi je pravil, kako mu je neka ženska prinesla svojo cifro v lokalu. je pa ni nikoli poklical.

In? A zenske pa vsakega tipa poklicete k se ponuja? Najpogosteje se tistih k so vam vsec ne.
delusional napisal/-a:jaz sem tipa povabla na prvi dejt in na prvi f**, pa mu ku.rac ni mogu stat.
Aha in to pomeni, da je to zaradi tega, ker hoce on da je tebi vseeno zanj? Res logicen zakljucek. Velikokrat imajo tipi pri prvih seksih kake take tezave ne glede na okoliscine v katerih se zgodi.

Ti imas svojo idejo kako kao stvari so in potem je vsaka stvar dokaz te tvoje teorije, v resnici pa nima veze s tem. Nekako tako kot razni religiozni fanatiki, ki v vsaki stvari vidijo dokaz za obstoj boga.
Men and women agree on one thing: they both distrust women.
Džeki
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1975
Na forumu od: 7. 2. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Džeki » 05. Jul. 2011 9:52

Rollin #3 napisal/-a:ma kaj nima džeki neke močno razgledane ženske?


Seveda imam. In ona je zapecala mene. :cool:
sirova štručka
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5990
Na forumu od: 9. 12. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a sirova štručka » 05. Jul. 2011 9:55

...
Zadnjič spremenil sirova štručka, dne 05. Dec. 2016 15:02, skupaj popravljeno 1 krat.

Vrni se na O moških

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov