Najbolj bedni pristopi

Vse, kar nas zanima in še ne vemo o NJEM.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
Jochie
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7076
Na forumu od: 17. 9. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Jochie » 28. Dec. 2006 8:45

No dekleta, razpišite se, na kakšen način, s kakšnimi besedami so vam moški pristopali, ko se seveda zviseli...

da se malo zabavamo ob branju! :D
Uporabniški avatar
maru
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 91
Na forumu od: 16. 4. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a maru » 28. Dec. 2006 9:28

Nazadnje v Beogradu: tip pride do mene, se mi predstavi in že v isti sapi vpraša, če bi bla midva mal več kot kolega. Yeah right, bejbi, a greva kar na WC? :roll:
Drgač pa tud slovenski fantje niso kej preveč izvirni. Najpogostejši stavki so ponavad "A se midva od nekje poznava?" al pa "Ti maš pa res najlepše oči na svetu."
Čudovito je bilo, da so odkrili Ameriko, še bolj čudovito bi bilo, da bi jo zgrešili.
Uporabniški avatar
*BelaLilija*
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 68
Na forumu od: 3. 12. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a *BelaLilija* » 28. Dec. 2006 10:26

Nočem posploševati, ampak večkrat smo v družbi že udarili debato, kako so slovenski tipi zadržani. Celo nekateri tipi so se strinjali. Če se samo malo ozremo npr. k Italijanom, Hrvatom itd. (seveda tudi Španci in drugi vročekrvneži :D ), bodo imeli zelo zanimiv pristop v dekletom. To sicer ni stvar posamezne države, ampak okolje dokaj vpliva na karakter večine tamkajšnjih prebivalcev. Nekateri Italijani so se mi zdeli vsiljivi, večina pa prav odprti in prijazni, sploh pa imajo ideje kam bi povabili dekle ipd.
Nazadnje sem zmajala z glavo ob nespodobnem povabilu tipa (v Sloveniji, da ne bo pomote), ki je malo starejši od mene in mi je v diskoteki rekel (niti vprašal ni, kar direkten je bil): "Hej, punči! Počakal te bom v zadnji kabini ženskega wc-ja!"
:eek: :eek: :eek:
Vrnila sem se k družbi kot da se ni nič zgodilo. To je še en razlog več, zakaj sem končala z obiskovanjem diskotek. It`s over! :twisted: Kolikor opažam (in na srečo nisem edina), fantje dobijo pogum šele, ko so napol mrtvo pijani in gredo že predaleč (da ne omenjam telesnih dotikov, pa ga niti minuto ne poznaš). Od takšnih takoj odkorakam. Sem pa že raje samska kot v družbi takšnih nizkotnežev. Tisti tipson, nalit kot ne vem kaj, je verjetno po parih minutah pozabil, da me je sploh kaj vprašal, kasneje je že našel novo potencialno kandidatko, ki pa je bila vsa vesela, da se kdo zanima zanjo. :roll: Pogum se lahko pridobi z nekaj požirki alkohola-toliko za sprostitev in dobro zabavo, da jezik steče (pri tistih res sramežljivih in zadržanih). Ampak kar je preveč, je preveč. Sploh pa sem lani poleti kar trikrat slišala isto frazo (res bedna): "Tvoje oči so kot biseri, ki se kopljejo v modrini oceana." Pa dajte no, slabo mi postane!
Ne palim na kakšne tipe z vročih dežel, ampak je že bolj zabavno poslušati njih kot pa prenašati, da se nate obeša pijana klada (beri moški v poznih 20ih). Ne, hvala!
Samo bedak je v vse trdno prepričan. (Montaigne)
Maudisa
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1099
Na forumu od: 29. 8. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a Maudisa » 28. Dec. 2006 11:18

Stojim na avtobusni postaji pa me en tip nekaj časa gleda,jaz pač kot da ga ne vidim.In pristopi do mene pa me vraša kolk je ura(nasproti postaje pa cerkev z veliko uro-kira je iz mb tak ve kiro mislim) pa mu rečem da ma tam uro gori.In pol kar začne govorit..Vedo je na kiro šolo hodim(on hodi na sosednjo) na kiri bus grem -vse.In me je proso za telefonsko mu nisem htela dat potem pa je gnavo da mi j on da če čem mi jo lahko napiše bolj ko jaz pravim ne bolj je bil tečen.Ko se že mislila da sem se ga rešla,ga srečam čez par dni.Zopet pristopi do mene nič zdravo al pa kaj samo direktno kolk je ura? :roll: In zopet je gnajvo dokler mu nisem direktno povedla da mi je tečn antipatični in da naj da mi mir(prej sem še skušala bit prijazna)
Mislim res ne eni tipi majo res butaste pristope :roll:
Uporabniški avatar
u_k_i
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 340
Na forumu od: 31. 8. 2005
Kraj: ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a u_k_i » 28. Dec. 2006 11:43

samo naaaaajbooolj debilna... pa tip je resno mislil,da je to osvajanje... če dodam da je bilo to v službi in da je zraven mene ful enih kamer pa mikrofonov, je zadeva že tok debilna,d a morš tipa prov občudovat da izusti kej takega...

dober dan gospodična (pogovor z mojimi joškicami, k btw niso lih ogromne, ampak čist normalne)... hja.. a ste se vi kam udarl, da ste tko zatečeni? po mojmu zavijanju z očmi in temu da sem mu rekla imbecil pa šla, je prišel za mano pa me prašu še za cifro :roll:
sanjaj svoje življenje,
a živi svoje sanje
Mahagonij
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2523
Na forumu od: 24. 11. 2005
Kraj: LJ

Neprebrana objavaNapisal/-a Mahagonij » 28. Dec. 2006 12:13

maru napisal/-a:Drgač pa tud slovenski fantje niso kej preveč izvirni.
A mislis pa da zenske ste? Hahahaha :lol:
Men and women agree on one thing: they both distrust women.
Uporabniški avatar
classy
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 713
Na forumu od: 12. 3. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a classy » 28. Dec. 2006 12:22

Msg: Če bi te uprašu če bi hodila z mano, kaj bi rekla? :cyclop:
Uporabniški avatar
classy
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 713
Na forumu od: 12. 3. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a classy » 28. Dec. 2006 12:26

:lol: (no, je pa res da je blo to v osnovni, tko da se mu oprosti :D )
Uporabniški avatar
Smejkica
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 559
Na forumu od: 28. 4. 2005
Kraj: MaLo Tu, MaLo Tam

Neprebrana objavaNapisal/-a Smejkica » 28. Dec. 2006 12:42

Haha, zanč sem delala, pa mi en tip tko reče, da se je kao en zame zanimal, pa da ga zanima, če sem še frej. Pa jst rečem, da nisem. Pol pa un prbije: " O joj, zdej bo pa spet celo noč jokau!" Lol, sej ne da je govoru o sebi in ne o nekem namišljen prjatlu. :D
Pa še kakšen je bil fajn tak, za nasmejat. Pa sej, če je tko da simpatično izpade, je še kul. Najslabš je tisto, da je tip preveč vsiljiv.

Drgač se pa strinjam z Mahagonijem, da vrjetno tut ženske nismo ravno izvirne. :)
Moja Sladka Si Razvada, Kot Pred Spanjem Čokolada.
Uporabniški avatar
maru
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 91
Na forumu od: 16. 4. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a maru » 28. Dec. 2006 12:57

Mahagonij napisal/-a:
maru napisal/-a:Drgač pa tud slovenski fantje niso kej preveč izvirni.
A mislis pa da zenske ste? Hahahaha :lol:


Sej to je bolj letel na unga beograjčana. Za ženske pa ne vem, ker me ponavad ne osvajajo. :)
Čudovito je bilo, da so odkrili Ameriko, še bolj čudovito bi bilo, da bi jo zgrešili.
Uporabniški avatar
Zvoncica
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2499
Na forumu od: 4. 11. 2005
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Zvoncica » 28. Dec. 2006 13:16

u_k_i napisal/-a:dober dan gospodična (pogovor z mojimi joškicami, k btw niso lih ogromne, ampak čist normalne)... hja.. a ste se vi kam udarl, da ste tko zatečeni? po mojmu zavijanju z očmi in temu da sem mu rekla imbecil pa šla, je prišel za mano pa me prašu še za cifro :roll:


Ojoj, NI tega rekel!! :rofl:

Enkrat me je en tip, k me je v easy pecal, čisto resno vprašal, če imam rada jezike. Pa ene par direktnih nespodobnih povabil sem že dobila, recimo če would i like to kiss him. Pa na moje smejanje še naprej No? Would u like to have sex with me?

Pa en mesec nazaj mi je en raper mal zarapal, da sem mu malo všeč. No sej ta je bila res originalna :D

Italijani imajo ponavadi U soooo bjutiful! Let me take u for a giiiiiiiiro! We walk and talk, no kisssing! :D

Drugače se mi pa zdi, da se tudi slovenski fantje izboljšujejo v zapeljevanju.. čeprav je to precej odvisno od tipa do tipa. :)
Uporabniški avatar
ushergirl
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 763
Na forumu od: 4. 10. 2004
Kraj: ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a ushergirl » 28. Dec. 2006 13:23

meni gre pa na živce ko pride njegov prijatelj do tebe pa reče: ej ti si njemu ful ušeč!
:intrigant:
Uporabniški avatar
lolita
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 143
Na forumu od: 29. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a lolita » 28. Dec. 2006 13:23

Ah, jst s tem nimam problemov. Mene se taki s puhlo glavco kar na daleč izognejo :D
Uporabniški avatar
Zvoncica
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2499
Na forumu od: 4. 11. 2005
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Zvoncica » 28. Dec. 2006 13:26

Dodajam: definitivno je vsak pristop beden, če je tip pijan, da komaj stoji in momlja, da ga nič ne razumeš.

Tako da tipi: naredite svojim prijateljem uslugo, pa ko vidite, da so pijani čez vsako mejo, pa jim PREPREČITE, da pecajo punce, ki so jim všeč. To so definitivno minus točke :!:
2good4u
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 343
Na forumu od: 5. 11. 2004
Kraj: Celje

Neprebrana objavaNapisal/-a 2good4u » 28. Dec. 2006 13:32

Uf bi lahk naštevala...
- ej ti si tak lepa, kaj maš doma kak plakat pa bi mi ga dala da bi si ga na steno prlimu pa te pol skoz gledu.
- a veš da maš najlepše učke v celem lokalu (pa tema taka da ti pamet stane pa tiste lučke utripajo)
- en tip mi je pesmice pisu (pol mi je pa hotuna mobitel poslat za spomin, sam mu ga nism dala)
- zdej sva se že tolkrat vidla, da bi me lahk poročila!
- veš redbul vodka steče iz mene in gre, sam če bi pa tebe imel, bi biu pa najsrečnejši človek na svetu (ko bi ti vedu kak zmaj znam jst bit :D :P )
- pač tiste fore da sm najlepša v tem lokalu, pa najboljša
- a maš fanta? upam da greš hitr z njem narazn pa prideš pol k men
- a maš fanta? no ko boš samska se mi pa javi
- Reč mami hvala. Zakaj? Zato ko te je tak lepo naredla...

Pa mislim da bi se še kej najdl, sam se zdej ne spomnem ker vsak vikend tolk for slišim da kr adijo pamet. Bom pol spet napisala ko pridem dans iz žurke :D

Vrni se na O moških

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov