Najbolj bedni pristopi

Vse, kar nas zanima in še ne vemo o NJEM.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

6257
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 7
Na forumu od: 29. 2. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a 6257 » 05. Mar. 2012 18:38

Vsak ima svoje mnenje. Če bi ti tipu, ki ti ni simpatičen in ti povrh vsega še pokvari vzdušje na maturantskem dala šanso, prav.
Jaz mu je pač nisem in s tem nisem čisto nič izgubila.
sirova štručka
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5990
Na forumu od: 9. 12. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a sirova štručka » 05. Mar. 2012 18:43

...
Zadnjič spremenil sirova štručka, dne 05. Dec. 2016 11:19, skupaj popravljeno 1 krat.
6257
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 7
Na forumu od: 29. 2. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a 6257 » 05. Mar. 2012 19:06

Lahko vsaj rečem, da sem izkusila marsikaj in zdaj vsaj približno vem kaj hočem.
Zdaj pa dovolj z offtopic-om, ker naslov teme ni 'Poskusi zmagati v debati, popolnoma nepomembni za tvoj obstoj'.
Pa lep večer še naprej :)
tor
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1320
Na forumu od: 7. 2. 2007
Kraj: ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a tor » 05. Mar. 2012 20:07

sirova štručka napisal/-a:Lepo, da se znaš nasmejat na svoj račun, ker si v tej zgodbi ti še najbolj smotana.


:D :D
Uporabniški avatar
slovenc79
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4261
Na forumu od: 22. 7. 2011
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a slovenc79 » 05. Mar. 2012 20:15

no, moje mnenje, 6257.. je mal čudno ane da z nekom zabluziš potem ti pa ni simpatičen. mislim, tipi ki to delajo s puncam so jasno označeni kot "prasci, ki jih izkoriščajo", kar je čist prav. da pa punce to delajo s tipi pa ni nič bolj pravilno.

kot drugo pa, tip ni čisto nič kriv da tvoji "prijateljici" tako govorita o tebi. na tvojem mestu bi, če ne bi dal šanse, se vsaj zahvalil da to pove.
hej norci :)
6257
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 7
Na forumu od: 29. 2. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a 6257 » 05. Mar. 2012 20:46

Zaimivo, kako se ljudje lahko zapičijo vate na podlagi ene situacije, ki se ti je pripetila, in te takoj negativno označijo.
A ni internet zanimiv? :D
sirova štručka
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5990
Na forumu od: 9. 12. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a sirova štručka » 05. Mar. 2012 20:50

...
Zadnjič spremenil sirova štručka, dne 05. Dec. 2016 11:19, skupaj popravljeno 1 krat.
6257
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 7
Na forumu od: 29. 2. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a 6257 » 05. Mar. 2012 20:58

Sošolke, katere se nikoli niso družile z mano in niso vedele nič o mojem življenju izven šole, so me negativno označile zaradi svoje ozkoglednosti in zlobe. Ker pač ne nosim oblek po zadnji modi, na sebi nimam 3-centimetrske fasade, se znam zabavati še s čim drugim kot s šopingom in hodim ven vsak vikend ziher kadim travo in se kurbarim naokoli. :lol:
Uporabniški avatar
keepsake
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 972
Na forumu od: 19. 9. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a keepsake » 05. Mar. 2012 21:14

kakorkoli, to je tema o Najbolj bednih pristopih in ta tvoj sigurno ni bil en izmed teh.
I can''t wait! To look for bees, climb our trees, and carve our names in three inches deep
Uporabniški avatar
Dioniz
Cosmo moderator
Cosmo moderator
Prispevkov: 3231
Na forumu od: 21. 1. 2010
Kraj: Maribor

Neprebrana objavaNapisal/-a Dioniz » 05. Mar. 2012 21:14

še vedno mi pa ni jasno kaj je tip naredo narobe, da je v temi najbol bedni pristopi?
“To be yourself in a world that is constantly trying to make you something else is the greatest accomplishment.”
― Ralph Waldo Emerson
Uporabniški avatar
Jochie
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7076
Na forumu od: 17. 9. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Jochie » 05. Mar. 2012 21:16

njegov ati je naredil narobe...oz. mati narava ga je vizualno zajebala, saj je lepo povedala...smo pa že odkrili, da ti noben pristop ne pomaga, če si neprivlačen! beri, dioniz, beri! :D
Uporabniški avatar
Dioniz
Cosmo moderator
Cosmo moderator
Prispevkov: 3231
Na forumu od: 21. 1. 2010
Kraj: Maribor

Neprebrana objavaNapisal/-a Dioniz » 05. Mar. 2012 21:21

saj vem. od nje bi rad slišal, da se bo nehala najbol pametno in nič krivo delat.
“To be yourself in a world that is constantly trying to make you something else is the greatest accomplishment.”
― Ralph Waldo Emerson
Uporabniški avatar
slovenc79
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4261
Na forumu od: 22. 7. 2011
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a slovenc79 » 05. Mar. 2012 21:25

6257 napisal/-a:Zaimivo, kako se ljudje lahko zapičijo vate na podlagi ene situacije, ki se ti je pripetila, in te takoj negativno označijo.
A ni internet zanimiv? :D


obsojam dejanje, ne tebe kot človeka. ti se moraš samo zavedati da ni lepo da z nekom zabluziš in ga zavržeš. če pa to storiš daj vsaj vedet naj od tega nič ne pričakuje - preden zabluziš z njim, ali pa, whatever, samo da ne prizadeneš človeka in so tvoji nameni jasni.
hej norci :)
Uporabniški avatar
..Evelyn..
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4757
Na forumu od: 4. 4. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a ..Evelyn.. » 05. Mar. 2012 21:28

No dovolj je no. Smo ji povedali svoje. :D
It was forever..but it didnt last long..
Uporabniški avatar
carrie_
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 332
Na forumu od: 29. 4. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a carrie_ » 29. Maj. 2012 14:24

Ekshibicionizem sem tudi jaz doživela, enkrat na vlaku, enkrat pa v Ljubljani sredi ulice ponoči, pa mi od šoka na kraj pameti ni padlo, da bi poklicala policijo. Mogoče jo bom, če se mi to še kdaj zgodi!

Bednih pristopov sem drugač doživela kar res veliko. :) Se strinjam, da bi moški lahko malo bolj opazovali govorico telesa, ampak je včasih res problem, ker smo ženske na splošno dosti prijazne in potem razumejo to prijaznost kot napačen signal. Moški morate vedet, da bo ženska, ki je ne zanimate, zmeraj začela oklevati ali pa se začela izgovarjati na vaše predloge, pa čeprav bo to naredila mogoče z nasmehom na obrazu.

Za moške en nasvet: največji znak, da ste ji všeč , je po moje njeno gledanje v oči - "eye contact" vzpostavita in potem veste, da lahko pristopite. Potem pa za začetek lahko navržete kar kakšen komentar v zvezi z okolico, v kateri ste (recimo če ste v diskoteki kaj v zvezi z glasbo ali pa lokacijo...) , da malo preusmerite pozornost. Ni treba takoj začet z vsiljivimi vprašanji ali pa s pretirano "predstavitvijo" samega sebe, ker lahko izpade tko malo narcistično. Naj se pogovor pač lepo normalno razvije in steče...

Največji kiks, ki ga moški delate, pa je vsekakor šlatanje za rit itd... Ali pa direktna vprašanja v stilu "Greva fukat?" ...

Vrni se na O moških

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov