Na čem sem z njim?

Vse, kar nas zanima in še ne vemo o NJEM.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

browneyes
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 410
Na forumu od: 1. 5. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a browneyes » 11. Nov. 2013 20:31

še vsak tip je spizdil po takih vprašanjih, po mojih izkušnjah in izkušnjah kolegic. ni ženska tista, ki bi morala tipa gnjavit z vprašanji, kaj on misli z njo, če bosta par, itd. tip more bit tisti, ki te sprašuje, kaj imata, če sta skupaj, če si njegova zdej, če bo lahko tvoj fant... ON more pokazat interes, da si te hoče "rezervirat", da boš za druge tipe zasedena... ne pa da ti njemu že po par zmenkih pokažeš, da je on edini na svetu zate in sam njega čakaš, da se zmisli, če bo hodu s tabo... on bi mogu tebe prosit in kazat interes in gnjavit z vprašanji.

namesto da bi ga dovolj impresionirala in hkrati pokazala, da ni edini, da imaš še druge snubce in bi te potem hotel zase, ti njega gnjaviš z resno zvezo, kot da je edini tip na svetu in se zate on počuti kot nek dobitek, tebe pa itak noben drug noče.
Metuljčica1
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 12
Na forumu od: 10. 11. 2013

Neprebrana objavaNapisal/-a Metuljčica1 » 11. Nov. 2013 20:49

Dost ostre besede punca, uredu je, uprašala sm konc koncev sam za nasvet, ne pa za celo teorijo tega, kaj se nardi in kaj bi kdo mogu nardit.Mogoče res, ampak bolš pa tud uprašat, kt pa živet u dvomih in ne ni zbežau, mogoče se bo distanciral , to bo pa tud to, glede na trenutno situacijo.In še, nikjer ne piše, da morajo vse narediti fantje, kljub temu, da sm uprašala, še ne pomen, da nimam ostalih fantov okol sebe in da prčakujem resno zvezo, sam prbližno sm hotla vedt kje sm, konc koncev je vedno nekdo, na katerga daš mal več pozornosti, kot na ostale.js vem, da se nebom spustila dost nizko, svoje sm nardila, zdj pa kar bo pa bo.ampak useeno hvala za tvoj odgovor. :)
browneyes
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 410
Na forumu od: 1. 5. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a browneyes » 11. Nov. 2013 20:52

še enkrat ti pravim, on bi mogu hotet vedet kje je pri tebi in te spraševat, ne pa ti. vsaj tako bi bilo, če bi bil zainteresiran. in ja, ker očitno ni, se bo distanciral.

nikoli več ne sprašuj nič, ker se ti bo to samo ponavljalo.
Uporabniški avatar
slovenc79
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4261
Na forumu od: 22. 7. 2011
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a slovenc79 » 11. Nov. 2013 22:15

browneyes, to pa zato ker ti in najbrž tud tvoje kolegice padajo samo na totalne kretene.. ne vem kdaj boš poštekala da s takimi nikol in nikdar ne boš do nobene resne zveze prišla.

ja, vprašaj ga, pogovori se mal z njim. če sta si že tok blizu, spoznajta tudi kakšne so želje drug drugega, cilji v prihodnosti..

dioniz, huda :D
hej norci :)
Uporabniški avatar
s0nckic4
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1633
Na forumu od: 29. 7. 2009
Kraj: Over the Rainbow

Neprebrana objavaNapisal/-a s0nckic4 » 12. Nov. 2013 22:39

Mah, jaz osebno (če bi me zadeva morila) bi lepo vprašala akšni so plani.

Zakaj bi bilo pa to neumno vprašanje?

Dovolj spoštujem sebe in svoj čas, da ga ne mislim zabijat za ljudi, ki ga niso vredni. Kaj pa je narobe s tem, če pokaže svoj interes? Vsaj ve kaj hoče. In če model nima z njo resnih namenov, jih tudi čez 1 mesec ne bo imel, ona bo pa cel mesec po nepotrebnem sebe mučila.

Razen, če mu je avtorica v drugem planu, pa čaka, da se ena druga dečva odloči ali bo kaj ali ne bo. Potem pa se potrpežljivost "splača".
Vsak raj ima svojo kačo.
Metuljčica1
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 12
Na forumu od: 10. 11. 2013

Neprebrana objavaNapisal/-a Metuljčica1 » 13. Nov. 2013 20:40

Različni ljudje, različna mnenja :) Za fanta u tej situaciji skor neverjetno, ampak celo odpisau je.navezau se je name, ampak ker še neve sam pr seb čist točno kaj bi rad, noče nč resnga. Hvala za use nasvete, drugač bi se še dans ubijala s tem, kaj je na stvari.

Sicer pa Dioniz, ne meč useh u isti koš, nekatere točno vemo kaj bi rade pa vi fantje ne veste haha :D
Uporabniški avatar
slovenc79
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4261
Na forumu od: 22. 7. 2011
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a slovenc79 » 14. Nov. 2013 1:23

pravlice.. ponucal te je zgleda. mal objemanja in lupčkanja, ko mu zapaše. če noče nič resnega naj si raje lutko omisli. ti pa resnega fanta, pa spoznaj njegove namere še preden se navežeta drug na drugega. lahko pa tudi ostaneš z njim, ampak bo bolečina, prej al slej. mogoče bo tip celo sam sebe nahecal da je za resno, amapk to ne bo dolgo trajalo.. no, tako je moje mnenje :)
hej norci :)
Metuljčica1
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 12
Na forumu od: 10. 11. 2013

Neprebrana objavaNapisal/-a Metuljčica1 » 14. Nov. 2013 20:19

Mislm da bo tuki prej on razvil tesnejša čustva do mene, če jih bo, js zdj ko vem kako stvar stoji več ne razmišlam o tem in tud živim s to informacijo, da tuki nebo nč resnga, tko da je tuki use logično.js živim naprej in mogoče najdem resnga, on pa kokr hoče, ko se bo enkrat hotu zresnt pa resne punce nebo hehe ;)
Uporabniški avatar
slovenc79
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4261
Na forumu od: 22. 7. 2011
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a slovenc79 » 14. Nov. 2013 20:28

ni nujno. lahko da je resen, ampak hoče res vse temeljito premislit, preden se spusti v resno zvezo, ker ima dolgoročne načrte s tem? :D

kar mislim rečt: ti ga najbolje poznaš od nas tuki. in še bolj ga spoznaj, potem pa se bo vidlo.

teorij je lahko milijon zdaj, ampak pogovori, prek katerih ga boš neposredno in posredno spoznala, bojo dali tist edini odgovor, ki je resničen ;)

vem samo da če slučajno JE resen, se preklet mal trudi da bi razčistil zadevo, tko da vseen mislim da če si želiš resno zvezo, najdi nekoga ki bo resen IN iskren in odkrit o svojih čustvih.
hej norci :)
Metuljčica1
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 12
Na forumu od: 10. 11. 2013

Neprebrana objavaNapisal/-a Metuljčica1 » 14. Nov. 2013 20:34

Mogoče pa res? Hmm, pr njem bi težko rekla kar koli, mal sm razdvojena :D
Enkrat reče, da noče nč resnga, piše mi, da me pogreša, da misl name, ne tko u smislu pač kt da si želi sam seksa, ampak tut moje družbe, bližine, bla bla bla. in tud dejanja tko kažejo, tko da res nimam pojma kaj bi rad in tud sam ne ve, tko da možno je tud, da rab čas, da premisl use skupi, mogoč bi pa rad resno zvezo pol čez neki časa haha :D

Ne prčakujem in ne razmišlam več o tem, zame je use to neresno in tko to tud jemlem trenutno ;)
Uporabniški avatar
slovenc79
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4261
Na forumu od: 22. 7. 2011
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a slovenc79 » 14. Nov. 2013 21:25

upam da se vse lepo izteče :) pomembno je da TI veš, kaj si želiš, da si prepričana v to in ko boš to dobila, boš zares srečna :)

poglej sporočila :)
hej norci :)
Uporabniški avatar
trust
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 570
Na forumu od: 12. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a trust » 15. Nov. 2013 15:10

Treba se je s človekom usest dol pa pogovorit, ker ni nobenega tukaj, ki bi se z njim telepatsko povezal in mu pobrskal po njegovih mislih, če mata čas za seks mata tud za pogovor pika.
Uporabniški avatar
*cukrr*
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 529
Na forumu od: 29. 1. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a *cukrr* » 15. Nov. 2013 15:31

Ti priporočam, da se tukaj res pogovorita... in ne, ne boš delovala obupana. Vem kako je to, ker sem jaz nedolgo nazaj to doživela. Če se boš enkrat tolk navezala pa on ne bo hotu nič od tebe boš sama sebe mučla. Je še dost drugih na svetu in hitro kakšnega spoznaš. Če ne misli nič resnega je bolše, da se umakneš. :)
Tu es dans toutes mes pensées.*
Metuljčica1
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 12
Na forumu od: 10. 11. 2013

Neprebrana objavaNapisal/-a Metuljčica1 » 15. Nov. 2013 16:21

Ampak mislm da se nebom navezala nanga več neki ful, zato kr mam u glavi ves čas, da ni resen, da pač ne smem prčakvat neke resne zveze in neke prihodnosti z njim.js živim naprej, ne čakam nanga, kdaj se bo zresnu.pogovor z njim pa...bom probala, ampak nevem, če bom z njega zvlekla več kot to kar že vem :) Hvala usem :wink:
browneyes
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 410
Na forumu od: 1. 5. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a browneyes » 16. Nov. 2013 21:02

ne, ne boš zvedela nič več od njega, ker večina jih ni sposobnih direkt povedat zakaj nočejo resne zveze ali zakaj nočejo tebe.

čimprej preusmeri pozornost na drugega tipa, čimprej se potrudi spoznat kakega novega ki ti bo všeč, ki boš ti njemu všeč... ta tip ti bo samo energijo pobral, iz vsega tega pa ne bo nič.

to so take situacije v življenju, žal. čimprej greš naprej, boljše je.

Vrni se na O moških

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov