Moteči moški hobiji

Vse, kar nas zanima in še ne vemo o NJEM.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
..Evelyn..
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4757
Na forumu od: 4. 4. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a ..Evelyn.. » 28. Mar. 2012 21:32

Si ne predstavjam, da bi mi tip rekel, ko bom pri 30h igrala igrce(ja jih bom), da zakaj igram igrce in da naj bi se obnašala kot ženska..Jz bi ga poslala v tri pm, na ti žensko. :D
It was forever..but it didnt last long..
Uporabniški avatar
agonistka
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 111
Na forumu od: 11. 9. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a agonistka » 28. Mar. 2012 21:50

^^
:top:
Uporabniški avatar
v-e-s-n-a
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 3413
Na forumu od: 10. 5. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a v-e-s-n-a » 29. Mar. 2012 11:48

Najbolj bi me verjetno motilo, če bi bil kak zagrižen motorist. Se v prvi vrsti sploh nebi hotla z njim spustit v razmerje, ker me je tega pa res groza.

Igrice, nogomet, ribolov ipd. me pa sploh ne moti. Je vse v mejah normale pri mojem fantu.
Uporabniški avatar
lovefrance
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 272
Na forumu od: 19. 6. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a lovefrance » 29. Mar. 2012 14:51

vsak hobi, ki je "overdose", je lahko moteč. Lahko je to branje ali pa rač. igre :)
Uporabniški avatar
Trouble
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 481
Na forumu od: 30. 7. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a Trouble » 29. Mar. 2012 20:28

Se kr strinjam z lovefrance. Vsak hobi je lahko za moje pojme moteč. Mi je pa vseen, kaj počne, pod pogojem, da s tem ne zanemarja mene.

Aja, še en pogoj, tko kot je rekla emanuela... Pač, nebi mogla bit v razmerju z nekom, ki ubija živali...
Motiti se je človeško, v napaki vztrajati pa slaboumno.
Logitech
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 90
Na forumu od: 28. 12. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a Logitech » 30. Mar. 2012 17:51

čuftika napisal/-a:Aja, pa računalniške igrice mi tudi grejo na živce, ded pri tridesetih naj bi bil dec, ne pa otrok.
Smili se mi tip, ki ga boš dobila/te bo dobil. :roll:
Uporabniški avatar
s0nckic4
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1633
Na forumu od: 29. 7. 2009
Kraj: Over the Rainbow

Neprebrana objavaNapisal/-a s0nckic4 » 30. Mar. 2012 18:39

^ zakaj pa?

bo pač imela takega, ki podobno razmišlja in se bo obema zdelo trapasto da ljudje igrajo igrice pri 30 in se bosta skupaj zgražala nad njimi ;)

resno, če ne bi folk rinil skupaj za vsako ceno bi bilo kup manj problemov. je pa hudič, ker je treba dobit tistega, ki si ga umisliš. pa tudi če na pol poti ugotoviš, da imata bolj malo skupnega, ampak je treba rint do konca, dokler nisi na smrt skregan. ah ja...
Vsak raj ima svojo kačo.
Uporabniški avatar
Dioniz
Cosmo moderator
Cosmo moderator
Prispevkov: 3231
Na forumu od: 21. 1. 2010
Kraj: Maribor

Neprebrana objavaNapisal/-a Dioniz » 30. Mar. 2012 21:24

Folku je pač moto: bolje biti v slabi zvezi kot kvalitetno samski.
“To be yourself in a world that is constantly trying to make you something else is the greatest accomplishment.”
― Ralph Waldo Emerson
sirova štručka
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5990
Na forumu od: 9. 12. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a sirova štručka » 30. Mar. 2012 21:59

...
Zadnjič spremenil sirova štručka, dne 05. Dec. 2016 10:56, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
Nesanica
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1813
Na forumu od: 23. 7. 2008
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Nesanica » 31. Mar. 2012 10:21

mene bi pa motilo da moj dec občasno ne bi bil otrok. :) Men so všeč alfa samci, ampak mi je pa prav seksi ko dobi tisti nagajiv otroški nasmešek in ugotovim da sem v odraslem moškem prebudila otroško igrivost. Pa tud ko igram s tipom igrice ali pa gledam risanke ali kakšen blazno neumen film mi je prav zabavno.
Vse je odvisno s komn si v družbi. Res je da nek neumen film ni enako zabvano gledati z dvema različnima osebama.

Edino kar bi me pri moškem res odbijalo je da je policaj, vojak ali pa lovec. Takšni odpadejo - takoj.
Uporabniški avatar
Nesanica
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1813
Na forumu od: 23. 7. 2008
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Nesanica » 31. Mar. 2012 10:21

mene bi pa motilo da moj dec občasno ne bi bil otrok. :) Men so všeč alfa samci, ampak mi je pa prav seksi ko dobi tisti nagajiv otroški nasmešek in ugotovim da sem v odraslem moškem prebudila otroško igrivost. Pa tud ko igram s tipom igrice ali pa gledam risanke ali kakšen blazno neumen film mi je prav zabavno.
Vse je odvisno s komn si v družbi. Res je da nek neumen film ni enako zabvano gledati z dvema različnima osebama.

Edino kar bi me pri moškem res odbijalo je da je policaj, vojak ali pa lovec. Takšni odpadejo - takoj.
Džeki
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1975
Na forumu od: 7. 2. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Džeki » 31. Mar. 2012 10:32

Moram rečt, da nikoli nisem videl poante v teh igricah in mi tud slučajno ni jasno, zakaj je tolk po letih odraslih moških norih na računalniške igrice.

Pogledat kakšen glup film je pa včasih kar zabavno.
Heruur
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 94
Na forumu od: 13. 11. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a Heruur » 31. Mar. 2012 14:43

Strategije == za tiste, ki jim kompleksnost 6 različnih figur in 8x8 igralnega polja pač ni dovolj, ker zahtevajo veliko več.

Streljačine == za tiste, ki se jim zdi neumno preganjati se po gozdu in se streljati z barvnimi kroglicami, in za tiste, ki se jim zdi streljanje živali soooo 19th century.

Simulacije == za tiste, ki nimajo denarja za prevozna sredstva, ki jih simulirajo, poleg tega pa je ilegalno izvajati, kar izvajajo.

RPG == za tiste, ki imajo radi epične zgodbe, s katerimi se dandanes lahko kosa le malo knjig, da o filmih ne govorimo, pri čemer sami lahko vplivajo na potek zgodbe.

Možganske == za tiste, ki radi razmigavajo svoje možgane na malce bolj kompleksen način, kot je reševanje križank in sudokujev.

Brezmožganske karkoli == za tiste, ki jim je preprosto dolgčas.


Ironija vse ga skupaj - kdo povečini igra zgoraj omenjene igre? Najstniki in odrasli moški. Kdo večinoma igra facebook zalivanje rožic ipd., angry birds in podobne neumnosti? Otroci in ženske. Ampak seveda smo moški otročji :roll:
dot
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2076
Na forumu od: 27. 4. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a dot » 31. Mar. 2012 16:10

Sploh prvič slišim za te ptiče in rože al kaj so (pa sem baba :D ) sicer, ampak glede na napisano meni deluje razlika predvsem v tem, da je pri prvi skupini poudarek na agresivnosti, divjanju in uničevanju, pri drugi pa ne :D .. kar je na srečo bolj priporočljivo za otroke, čeprav ponavadi so tudi otroci deležni teh nesmiselnih nasilnih zadevščin :) Jaz sicer ne vidim kakšne posebne privlačnosti ne pri eni ne pri drugi skupini, ampak ne vidim niti elementa odraslosti in 'neotročjosti' :D zgolj na podlagi agresije v igrah :wink: Kvečjemu to, da moški spol očitno bolj privlači agresija, streljanje ipd. (kar pa upam ni pokazatelj odraslosti :tot: ). Ok, tisto za možgane je pa koristno za vse starosti.

Kakršnekoli igre na splošno se mi ne zdijo avtomatično otročje (nenazadnje so podobne tudi razne družabne igre, karte ipd., pa se jih večinoma poslužujejo odrasli), samo tale argumentacija zgoraj se mi pa tudi ne zdi prav posrečena :wink:
Zadnjič spremenil dot, dne 31. Mar. 2012 16:55, skupaj popravljeno 1 krat.
Heruur
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 94
Na forumu od: 13. 11. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a Heruur » 31. Mar. 2012 16:53

dot, razen če si zadnjih 5 let živela pod skalo, ne verjamem, da še nisi slišala niti za facebook igre niti za angry birds xD

Primerjaj igre s šahom - dvomim, da bi te motilo, če bi tvoj otrok igral šah. Pa šah vključuje toliko nasilja in politične nekorektnosti, da glava peče - povprečna igra se s tem niti slučajno ne more primerjati =]]

Vrni se na O moških

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: Google [Bot]