Moteči moški hobiji

Vse, kar nas zanima in še ne vemo o NJEM.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
Led Zeppelin
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7197
Na forumu od: 10. 8. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Led Zeppelin » 25. Mar. 2012 10:02

Džeki napisal/-a:Mene pa ne zanima niti orožje, niti motorji, tudi pogovori o avtih me precej dolgočasijo. A sem sploh moški..


eh, lepo te prosim men so motorji všeč pa ne znam nič o njemu povedati razen da se kliče motor in da ima dva kolesa :lol:
Cause the sweetest kiss I ever got, is the one I've never tasted.
Uporabniški avatar
jullia_
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5285
Na forumu od: 29. 6. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a jullia_ » 25. Mar. 2012 11:16

Če povzamemo, ti divjaš z motorjem in se pretepaš na nogometnih tekmah (orožje sem spustila, ker za razliko od večine nimam nekega izoblikovanega mnenja o tem, da ima nekdo pištolo. Razlogi za to, da jo ima, so drugo vprašanje, ampak pištola sama po sebi me ne bi motila).

Model, mene pri tebi dejstvo, da si pogrebnik, sploh ne bi imelo šanse odbit, ker bi se že precej prej poslovila.
Uporabniški avatar
Zvoncica
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2499
Na forumu od: 4. 11. 2005
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Zvoncica » 25. Mar. 2012 12:01

Mene v bistvu ne bi motil noben hobi, dokler nimam filinga, da me zarad tega zapostavlja...ne vem, če cel vikend rajš igra rač igrice, namest, da bi počel v tem času tut kej z mano, bi mi šlo definitivno na živce.

Orožje - v bistvu me ne moti. Nogomet rada gledam. Motorji me tut ne motijo, dokler mi ni treba gor sedet, pa da me je strah :D

V bistvu je edini hobi, k mi gre res na živce, preganjanje drugih žensk :D

sxe men se zdi, da je tvoj največji problem, da se kr neki hvališ non stop. Tak filing sem dobila. Dvomim, da je problem služba al pa tvoji hobiji ;)
Uporabniški avatar
Tearjerker
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2743
Na forumu od: 12. 7. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Tearjerker » 25. Mar. 2012 13:36

positive vibration napisal/-a:Orožje, fuzbal in motor. How banal is that?
Tak človek pač ni zame, pa ne zato, ker bi mela kaj proti (proti orožju sicer imam), ampak ker gre očitno za nekega povprečneža, ki z muko opravlja vsakodnevno bedno službo, se čez vikend zvali pred tv pirom v roki ali pa gre lovit divje prašiče. Mrš.


W.O.R.D. :!:

Z razliko da jaz nimam nič osebno proti orožju per se, imam pa proti ljudem ki ga izrabljajo, ampak to je že druga tema.

Drugače pa že osnovi faljeno vprašanje ker, mene ne moti čist noben hobi ki meni ni po godu, ker pri partnerju iščem ujemanje na večih področjih, hobiji oziroma zanimanja so pomemben del tega. Motorista, ki se pelje na fuzbal tekmno 5x tedensko (karikiram, ker so v osnovi bili izpostavljeni tile hobiji) pač ne vidim v svojem življenju kot kaj več kot znanca.
Uporabniški avatar
White_Widow
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1122
Na forumu od: 8. 5. 2010
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a White_Widow » 25. Mar. 2012 14:49

Noben hobi mi ne gre na živce..nevem, zakaj bi mi šel. Sej pa ga ne izvajam jaz, pač pa partner :D

sxe men se zdi, da je tvoj največji problem, da se kr neki hvališ non stop. Tak filing sem dobila. Dvomim, da je problem služba al pa tvoji hobiji wink


ja, sej že njegov nick pove vse...uspeh? kao "ful uspešen"?? :roll: v hvaljenju, ja
Uporabniški avatar
Zvoncica
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2499
Na forumu od: 4. 11. 2005
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Zvoncica » 25. Mar. 2012 15:45

jaz sem pa mislila, da je hotu napisat sex, pa da se je zatipkal, pol je blo pa že prepozno :lach:
Uporabniški avatar
White_Widow
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1122
Na forumu od: 8. 5. 2010
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a White_Widow » 25. Mar. 2012 15:57

^^ :lol: :lol: :lol:

čeprav, čist možno...alpa v stilu seksi? ma kaj pa vem, use troje je mim :D
Uporabniški avatar
..Evelyn..
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4757
Na forumu od: 4. 4. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a ..Evelyn.. » 25. Mar. 2012 17:18

Ali pa če ta tema ni namenjena samo debatiranju okol NJEGA in o NJEMU, ampak o hobijih moških nasplošno, ki nas motijo..Back on topic plz.
It was forever..but it didnt last long..
sxe
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 118
Na forumu od: 18. 3. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a sxe » 25. Mar. 2012 17:56

White_Widow napisal/-a:Noben hobi mi ne gre na živce..nevem, zakaj bi mi šel. Sej pa ga ne izvajam jaz, pač pa partner :D

sxe men se zdi, da je tvoj največji problem, da se kr neki hvališ non stop. Tak filing sem dobila. Dvomim, da je problem služba al pa tvoji hobiji wink


ja, sej že njegov nick pove vse...uspeh? kao "ful uspešen"?? :roll: v hvaljenju, ja


sxe je kratica, ki pomeni Straight Edge. Upam, da mi ni treba razlagati še tega kaj je to, potem bom pa res že preveč o sebi povedal tu gor.

Nevem s čim se hvalim, samo povem tako kot je. Če bi se hotel hvalit bi lahko povedal marsikaj drugega. :)
PLUS ULTRA
Uporabniški avatar
White_Widow
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1122
Na forumu od: 8. 5. 2010
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a White_Widow » 25. Mar. 2012 18:34

^^ se opravičujem pol.. :D

aha, se pa spomnim enga mojga kolega, ki je mel tak meni čuden "hobi" (za njega je dejansko to bil hobi) - VRTANJE PO NOSU in potem smrkelj zvalat v kuglico ter jo frcat po prostoru...FUJ
Logitech
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 90
Na forumu od: 28. 12. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a Logitech » 25. Mar. 2012 19:13

Pa je ta tip (nosovrt) našel punco? :D Sicer je pa moj hobi modelarstvo, maketarstvo, modelne železnice. Zase vem da temu nikoli ne bom obrnil hrbet, če pa bo njo to motilo, je bolje da niti nisva skupaj.
Uporabniški avatar
White_Widow
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1122
Na forumu od: 8. 5. 2010
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a White_Widow » 25. Mar. 2012 19:19

takrat je mel žensko ja, sam vem, da sta se nonstop kregala okoli tega..če sta pa še skupaj, pa nevem :D
čuftika
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1682
Na forumu od: 13. 10. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a čuftika » 28. Mar. 2012 20:13

OK, motorčkanje (peljanje z mopedom, beri divljanje) bi me motilo, predvsem zaradi varnosti, ne zarad drugega.
Motijo me vsi nevarni hobiji, resnično življenjsko nevarni, kot so jadralno padalstvo in podobne finte.
Orožje, fuzbal in ne vem kaj vse, me pa ne moti, pa naj gre ob nedeljah lovit divje prašiče, bom imela malo časa zase, no če bi imela takega deda seveda, hipotetično. :)
Kar se fuzbala tiče ga pa večina dedov samo gleda, vsaj meni se tko zdi, če bi ga še igrali in se razmigali, jim ne bi nič škodoval :wink:

Če je pa hobi uležit se pred TV s pirom v roki, ženska pa naj bi prinašala nove pire in stregla od spredi in zadi, mi ta "hobi" (prej razvajenost, nesramnosti in neuvidevnost), ampak OK, gre na jetra in je nevaren predvsem za moje živce :D (tega ne prenašam, dobim kaj kurjo kožo ko pomislim da se ene ženske s tem spijaznijo)

Aja, pa računalniške igrice mi tudi grejo na živce, ded pri tridesetih naj bi bil dec, ne pa otrok.
Uporabniški avatar
agonistka
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 111
Na forumu od: 11. 9. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a agonistka » 28. Mar. 2012 21:00

Aja, pa računalniške igrice mi tudi grejo na živce, ded pri tridesetih naj bi bil dec, ne pa otrok.


moški bodo vedno fantje s svojimi igračami :horse:
Uporabniški avatar
emanuela
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 7041
Na forumu od: 28. 7. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a emanuela » 28. Mar. 2012 21:17

Ne vem, zakaj imate toliko proti igricam. Dokler ve niste prikrajšane, so igrice čisto ql, so samo sprostitev.
Sama pa npr nikoli ne bi imela lovca. Kljub hranjenju živali pozimi ne bi mogla odmisliti dejanskega uboja živali, ni šans.
The world is as you are.

Vrni se na O moških

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov