Moteče stvari na nežnejšem spolu

Vse, kar nas zanima in še ne vemo o NJEM.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
slovenc79
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4261
Na forumu od: 22. 7. 2011
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a slovenc79 » 02. Sep. 2011 20:15

Moti me da se delajo čustvene in uboge, navznoter so pa hladne manipulatorke, in se poženejo za prvim ki ima večjega od tebe. Potem pa po zaigrani pravi ljubezni fašeš "ne čutim več tok do tebe, rada bi še z drugimi, živi se enkrat, jaz ne bi še resne zveze" ipd.

Seveda ko bliža konec njenega kraljevanja, si najdejo tipčka z dobro službo in denarjem, urejenega, zdravega, takrat pa je "prava" ljubezen.
Uporabniški avatar
kikyca
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2628
Na forumu od: 17. 9. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a kikyca » 02. Sep. 2011 23:46

^^A ti to na podlagi ene slabe izkušnje mečeš vse ženske v isti koš?
Yada, yada, yada...
Uporabniški avatar
slovenc79
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4261
Na forumu od: 22. 7. 2011
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a slovenc79 » 03. Sep. 2011 12:41

ja. te da nobene ne dobim. ker pač nisem dovolj "zanimiv", se pravi, nikoli se ne stepem, nimam avta, in nisem ves "zajeban"

jaz pridem potem na vrsto, ko ne bojo mogle več vsakega osvojit in se bojo hotle "ustalit" z enim ki "jih razume"...

pha. naj se j**ejo vse po vrsti...
Uporabniški avatar
kikyca
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2628
Na forumu od: 17. 9. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a kikyca » 03. Sep. 2011 13:34

Pol pa na napačnem mestu babe pobiraš, če si imel z vsemi do zdaj take izkušnje :D Vse pa tud nismo iste, bemtiš!
Yada, yada, yada...
sirova štručka
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5990
Na forumu od: 9. 12. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a sirova štručka » 03. Sep. 2011 13:48

...
Zadnjič spremenil sirova štručka, dne 05. Dec. 2016 14:17, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
slovenc79
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4261
Na forumu od: 22. 7. 2011
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a slovenc79 » 03. Sep. 2011 13:48

kako da niso če jo povsod iščem...

to se mal pogovrajaš z njimi, kao sam ti jo razumeš pa blablabla pol si pa drugega najde...
Uporabniški avatar
slovenc79
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4261
Na forumu od: 22. 7. 2011
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a slovenc79 » 03. Sep. 2011 13:58

sirova jaz pod več imeni iščem, veš ;) slovenc79 je za fetiš, drugo pa za punce iskat, mislim, navadne, ni pomemben fetiš...

najhuje je pa to da s tem fetišem firbec zbudim pri nekaterih, kot navaden tip pa nič

ja jasno da pičkast delujem, ker mi punca pomeni več kot sam f**... ker taki so pravi moški ane? vsaj 10 bejb se vrti okol vsakega...
Uporabniški avatar
Led Zeppelin
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7197
Na forumu od: 10. 8. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Led Zeppelin » 03. Sep. 2011 14:36

slovenc kar si napisal glede tega, dolgih tičev, keša...jasno je da vsaka ženska išče določene lastnosti na morebitnem partnerju, najbrž more imeti tudi tvoja partnerica določene lastnosti.

Dejstvo je, da ne moreš imeti vseh žensk..upam da nisi tako zagledan vase, če si dobra oseba, in misliš da bi se moral špilati nekega badboya da bi dobil žensko, ne počni tega.

Lahko ti pa povem da nobena ženska ne mara jokice, ki samo sedi in abububibu jokca kako je svet nefer, in da je krivica da je on tak pa nima nobene ženske.

Mater potolč se malo po prsih, spomni se kaj si že naredil dobrega v lajfu..kaj so tvoje dobre in slabe lastnosti, ter vključi malo skrivnostnosti in ne bodi totalno dostopen.

Pa ne jokcaj se mi več.
Zadnjič spremenil Led Zeppelin, dne 03. Sep. 2011 14:44, skupaj popravljeno 1 krat.
Cause the sweetest kiss I ever got, is the one I've never tasted.
sirova štručka
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5990
Na forumu od: 9. 12. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a sirova štručka » 03. Sep. 2011 14:42

...
Zadnjič spremenil sirova štručka, dne 05. Dec. 2016 14:17, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
kikyca
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2628
Na forumu od: 17. 9. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a kikyca » 03. Sep. 2011 19:43

Led Zeppelin napisal/-a:Mater potolč se malo po prsih, spomni se kaj si že naredil dobrega v lajfu..kaj so tvoje dobre in slabe lastnosti, ter vključi malo skrivnostnosti in ne bodi totalno dostopen.

:gut:

slovenc si pomislil mogoče, da je problem tudi v tebi in ne samo v ženskah? Mogoče nimaš pravega pristopa pa upam tudi, da jih ne iščeš sam preko spleta ampak da greš tud kaj ven v RL. Take tipe, ki si jih opisal pretepače in jebače... se jaz osebno v velikem loku izognem, je pa res da se izogibam tud takih, ki so mi dolgočasni in nič pametnega ne povedo, ali da nimajo nobenga smisla za humor, sploh pa da zavoham, da tip obupano išče žensko in bi prvo pobral, ki jo sreča in mi še po možnosti jokca kolk je bogi, da babe ne more dobit. Da ne govorim, če se prek neta pogovarjam, da so celi glasni ko jih srečam v živo pa niti s prstom mignit ne upa. In žal poznam kar nekaj takih. (ne pravim, da si ti eden izmed njih ampak mi po teh postih deluješ tak). Pa zaradi teh par tud ne jamram kolk ste tipi čisto vsi bedni in vsi isti dolgočasneži, da bom ravno zato večno samska.

Malo se tud nad sabo zamisli preden po vseh ženskah pljuvaš in neki brezveze posplošuješ. Ljudje smo si različni, mamo tud različne kriterije pri iskanju partnerjev... tud ti maš neke svoje, pa mogoče maš mal previsoko zastavljene al pa še preprosto nisi srečal take ženske, ki bi ji ti kot oseba odgovarjal.
Yada, yada, yada...
Uporabniški avatar
slovenc79
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4261
Na forumu od: 22. 7. 2011
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a slovenc79 » 03. Sep. 2011 21:40

Led Zeppelin,

Stokrat sem že to storil. Da grem ven, da si najdem punco, da začnem živet.

In kaj se pol zgodi, nisem zanimiv. Nobene ne zanimam. Karkoli naredim. Kot da sem jeb** zrak. Če bi si upal pa preveč sem pa takoj prasec, perverznež, bilo kaj...

Ej, moji standardi so najnižji možni. Hodil bi z vsako drugo punco iz SLO mojih let.

Ampak kaj ko se te naveliča in bi rada žurala? "živi se enkrat" naj se jeb*. Umre se tud enkrat, pa se ne grem ubit.

Jokcam se ne, enostavno razpizden sem da se punce obnašajo kot da je za vsako na voljo 100 tipov one pa samo izbirajo kater jim trenutno bolj paše...

sirova štručka,

jebiga, če bi napisal isto in na 100 načinov, pač ne dojamete, eni tipi pač ne zmano brat misli pa konc...

btw, punce poljubit mi ni težko, na lice. Tak poljub itak ne pomeni nič. PA če bi te za rojstni dan poljubil na usta? Ali sem p***a ali pa prasec ki si preveč upa.
Kje pa je meja sploh? Določaš jo samo ti in ves čas se spreminja, kako naj tip ve ali se boš z njim zažvalila ali ga kresnila?

Ja sem na ženskih forumih, kar je tam veliko žensk in gledam če ima kakašna punca podobne želje kot jaz. Na mednarodnih straneh je to delovalo, sem že chattal s puncami in fajn se imamo, ampak so pač iz tujine zato se ne bi mogel z nobeno dobiti v živo.
O mojem fetišu govorim tam kjer se to govori, če je tema o tem, to napišem, ali pa če me kdo vpraša.

Lepo te prosim če me poveš kaj ti je padlo na pamet da me obtožiš da pišem to na OTROŠKIH forumih???

kikyca,

jasno je da je problem v meni, namreč da sem obupan.

ampak kaj naj si drugega mislim ko vidim samo take sranje okoli? Naj grem še jaz v en diskač in se vsakih 5 minut z drugo žvalim? Ne, to ni zame, žal.

Seveda si ne bi upal s prstom mignit v RL. Ampak zakaj misliš, da je tako?

Ti povem, vseeno raje izpadem pi*ka kakor pa da mi manjka zob...
sirova štručka
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5990
Na forumu od: 9. 12. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a sirova štručka » 03. Sep. 2011 21:59

...
Zadnjič spremenil sirova štručka, dne 05. Dec. 2016 14:16, skupaj popravljeno 1 krat.
celjanar
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 442
Na forumu od: 9. 1. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a celjanar » 03. Sep. 2011 22:13

Slovenke so proti ostalim ženskma sveta itak najbol zategnjene in zaprte vase..
sirova štručka
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5990
Na forumu od: 9. 12. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a sirova štručka » 03. Sep. 2011 22:21

...
Zadnjič spremenil sirova štručka, dne 05. Dec. 2016 14:16, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
Led Zeppelin
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7197
Na forumu od: 10. 8. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Led Zeppelin » 03. Sep. 2011 22:37

slovenc, dejstvo je da oddajaš zelo slabo energijo...namesto da bi čas ko si samski izrabil za odkrivanje sebe, osebnostno rast, poskušanje novih aktivnosti..čas zabiješ za smiljenje samemu sebi ter govorjenje da te mora ženska poscat (WTF).

Verjemi, vsaka ženska hoče zanimivega partnerja..mogoče tvoja niša niso ravno BMW scena, balkanijada itd...
Jaz ti garantiram da če bi čas ki ga porabiš za rajcanje s tujkami kako te bodo poscale (WTF), porabil zato da bi se ne vem resno lotil nečesa v čemur si strasten in bi to delal z veseljem in bi imel neko strast..bi bil veliko bolj zanimiv.

Nič ni bolj žalostnega kot tip ki pričakuje da bo prišel na zabavo, kar našel žensko ker je tako treba, mori dekleta..pride ven, je ves jezen na cel svet, gre domov in si ga zdrka.

Fora je v pristopu, če ti prideš nekam, pa naj bodo to dekleta ali skupina upokojencev, ti moraš vedeti kdo si, kaj hočeš...da si iskren do sebe.
Najbolj važno je to, kot sem že rekel da ne prideš tja z namenom...ker se vse pomeša, ti pojdi na zabavo da se zabavaš, uživaš, poslušaš glasbo...bogsigavedi kaj bo prinesla noč.

Aja, pa pedobear si...če že pišeš 13 letnicam kako si ga morajo rajcat, slovenc79 ni ravno priporočljiv vzdevek, mogoče na strani kjer se išče osebe za lulanje ja, na najstniškem forumu pa pač ne.


------------------------

celjanar ni res...tujke se ti zdijo bolj odprte ker pozabljaš da si ti njim veliko bolj zanimiv kot tujec. Tko da nebi o tem, kar se tiče mene so slovenke zelo odprte..vse je pa odvisno od tebe....
Cause the sweetest kiss I ever got, is the one I've never tasted.

Vrni se na O moških

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov