Moški v ženskem intimnem svetu

Vse, kar nas zanima in še ne vemo o NJEM.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
*Nebo*
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 28
Na forumu od: 17. 3. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a *Nebo* » 12. Apr. 2008 17:50

Ojla!Mene pa zanima vase mnenje o moskih,ki "posegajo" v cisto zenske zadeve?Npr.:

*v forumih za zenske se vkljucujejo v pogovor
*v trgovinah z zenskim perilom prodajalci
*v ginekoloskih ambulantah/na oddelkih bolnisnic tehniki zdravstvene nege...

Vas to moti,veseli,zabava,...?
Uporabniški avatar
freaky
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 871
Na forumu od: 27. 4. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a freaky » 12. Apr. 2008 18:06

Mene ne moti. Mela sm opravka tako z moškim ginekologom kot z žensko ginekologinjo. V mojem primeru sem bolj zadovoljna z žensko. Vendar na podlagi svoje izkušnje ne morem trditi, da so vsi moški slabi ginekologi in so super samo ženske. Odvisno je od posameznikove zainteresiranosti za svojega pacienta, kolk se je pripravljen pogovarjat in pomagat. Odvisno je tudi, kolk je oseba uka znanja. To pa nima veze s spolom.

Kar se tiče forumov za ženske. Dobro je slišati tudi drugo plat, kako na določeno stvar gledajo moški in oni lažje potrdijo ali ovržejo neko prepričanje žensk o moških. Seveda pa to ne pomeni, da vsi moški razmišljajo na isti način. Pa saj v pravilih foruma ne piše, da je prepovedan za moške, prijavi se lahko vsak, ki želi debatirat. Ne vem, zakaj bi delali razlike.

Tut prodajalci ženskega perila me ne motjo. Okey v bistvo sploh še nisem nikjer nobenga zasledila, ampak vem, da me ne bi zmotlo. Tudi on lahko svetuje, seveda z moškega vidika. Kupiš pa tisto, kar je tebi najbolj všeč.
How many years can some people exist before they're allowed to be free?
The answer, my friend, is blowin' in the wind.
Uporabniški avatar
Tonja
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 974
Na forumu od: 4. 12. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a Tonja » 12. Apr. 2008 18:08

Jaz mam moškega ginekologa, pa ne grem za nič na svetu k ženski, dokler bo on opravljal tole delo.
Drugače po forumih in v trgovinah so mi večinoma dobrodošli.
En moj kolega je delu v trgovini z oblekami, pa je dedec raztural ful.
Uporabniški avatar
kr.ena
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2627
Na forumu od: 13. 9. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a kr.ena » 12. Apr. 2008 18:11

*Nebo* napisal/-a:Ojla!Mene pa zanima vase mnenje o moskih,ki "posegajo" v cisto zenske zadeve?Npr.:

*v forumih za zenske se vkljucujejo v pogovor
*v trgovinah z zenskim perilom prodajalci
*v ginekoloskih ambulantah/na oddelkih bolnisnic tehniki zdravstvene nege...

Vas to moti,veseli,zabava,...?

Zakaj bi bilo to poseganje v ženske zadeve? :? Vsi smo ljudje, različna mnenja so dobrodošla (govorim o forumih), medicinsko osebje se pa itak izobražuje v ta namen in to je bistveno, ne pa spol.
Zašto se sve to dešava
da l čovek išta rešava
il smo samo tu zbog ravnoteže među zvezdama...
Uporabniški avatar
*Nebo*
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 28
Na forumu od: 17. 3. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a *Nebo* » 12. Apr. 2008 18:47

kr.ena!
Mene je samo zanimalo vase mnenje,kot vidis ni bilo nic zaljivega izreceno ali misljeno.Samo zanimajo me vase izkusnje.In nekaterim je to osebna stvar in intima.Kakor komu.Vsak lahko pove,kaj misli.
Uporabniški avatar
ryu10kyu
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2140
Na forumu od: 14. 6. 2005
Kraj: Sonce

Neprebrana objavaNapisal/-a ryu10kyu » 12. Apr. 2008 18:50

*Nebo* napisal/-a:kr.ena!
Mene je samo zanimalo vase mnenje,kot vidis ni bilo nic zaljivega izreceno ali misljeno.Samo zanimajo me vase izkusnje.In nekaterim je to osebna stvar in intima.Kakor komu.Vsak lahko pove,kaj misli.


Vzemi si to kot da so moški postali emancipirani in skušajo tudi na tak način lažje izvedeti kaj in kako razmišljajo ženske, da bi se lažje poistovetili z njimi in lažje živeli z njimi :gruebel: In vse to zavoljo sreče na obeh straneh :wink:
Žene so zato, da jih ljubimo, ne pa da bi jih razumeli. Oscar WILDE
Ashlee.
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 162
Na forumu od: 16. 3. 2008
Kraj: In his song.

Neprebrana objavaNapisal/-a Ashlee. » 12. Apr. 2008 19:45

ah, kakšno poseganje le..po moje je to čist neki normalnega in dobrodošlega. se mi zdi, da so tako še bolj odprti postali in se znebili tistega razlikovanja glede žensk. glede forumov in trgovin, mi je super, saj tako zveš še moško mnenje in njihove poglede na stvari. sploh na raznih forumih rata zelo zanimivo, ko se v debate vključijo še moški s svojimi pogledi na svet :P
So give me your forever.
Uporabniški avatar
kr.ena
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2627
Na forumu od: 13. 9. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a kr.ena » 12. Apr. 2008 22:44

*Nebo* napisal/-a:kr.ena!
Mene je samo zanimalo vase mnenje,kot vidis ni bilo nic zaljivega izreceno ali misljeno.Samo zanimajo me vase izkusnje.In nekaterim je to osebna stvar in intima.Kakor komu.Vsak lahko pove,kaj misli.

No, torej, moje izkušnje so, da do danes, ko sem prebrala tvoj post, nisem še nikoli razmišljala o tem. Enostavno mi je vseeno kakšnega spola je ginekolog, prodajalec, sogovornik na forumu.
Pač moje mnenje. :)
Zašto se sve to dešava
da l čovek išta rešava
il smo samo tu zbog ravnoteže među zvezdama...
marypa
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1341
Na forumu od: 17. 6. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a marypa » 12. Apr. 2008 23:01

Ne vem, zakaj bi bilo to pomembno oz. ne bi smelo biti.. kakšnega spola je kdo.
Uporabniški avatar
prinzessin
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 961
Na forumu od: 29. 3. 2006
Kraj: tu pa tam

Neprebrana objavaNapisal/-a prinzessin » 13. Apr. 2008 1:32

Meni se zdi "moško vmešavanje" sprva mogoče malo nenavadno(kot če ti npr. avto popravi avtomehaničarKA), to je pa tudi vse. Me ne moti.
Uporabniški avatar
*Nebo*
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 28
Na forumu od: 17. 3. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a *Nebo* » 13. Apr. 2008 7:26

Emancipacija moskih! :D Simpaticen odgovor.
Ja,saj v bistvu gre za to.Da se zares spoznamo,sprejmemo razlicnosti in se povezemo.Na cim vec podrocjih.In nismo fobicni pred drugacnimi situacijami.Ceprav je pa res, da so lahko nekatere prav simpaticne,ko je "svet" malce obrnjen pri spolih.
Mene je recimo prodajalec prepriceval,da model modrca,ki ga zelim kupit ne obstaja.Tako je trmaru svoje.Sem mu pa rekla,da ga imam gor.Ce mu ga pokazem? :wink:
Uporabniški avatar
MilkyWay
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2708
Na forumu od: 1. 3. 2007
Kraj: ...en tu corazón..

Neprebrana objavaNapisal/-a MilkyWay » 13. Apr. 2008 13:14

meni se to zdi neki čisto normalnega...nevem zakaj u trgovini s spodnjim perilom ne bi smel prodajat moški :) ...pr nas imamo eno trgovino, kjer prodaja en tip, pa se ful spozna (doro zdej nevem al je napiflan al že izkušen :wink: ), in ti zna ful doro svetovat...
glede foruma...meni mi je u redu, da izvem še mnenje drugega spola...zakaj pa ne?
glede medicinskih tehnikov pa...sej so šolani za to, da delajo ta poklic...če greš na obisk k ginekologu (moški spol) verjemi, da ga vsak ženski obisk ne rajca... :)
Uporabniški avatar
jullia_
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5285
Na forumu od: 29. 6. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a jullia_ » 13. Apr. 2008 13:23

Jst osebno ginekološke amulante in trgovine s spodnjim perilom sploh ne smatram za intimna okolja. Spodnje perilo itak probavam v garderobi, kjer prodajalca/ke ni zraven, kar se pa ginekologa tiče, bi bilo pa lahko še mnogo hujše. A ni kakšna kolonoskopija ali celo operacija na odprtem srcu mnogo bolj osebna in intimna izkušnja?
Uporabniški avatar
ryu10kyu
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2140
Na forumu od: 14. 6. 2005
Kraj: Sonce

Neprebrana objavaNapisal/-a ryu10kyu » 13. Apr. 2008 13:27

Meni osebno je kul če je prodajalka ženskega spola...in mi svetuje kaj mi paše in kaj ne...ampak me pa moti ko pri nekaterih očitno opazim da mi kaj svetujejo da mi paše samo zato da bi več prodale ali pa dražje :irre:

valjda je kul da ti ženska reče vauuu tele so pa kul hlače ali pa majčka je kul ker se bolj vidijo tvoje mišice...jaz ko sem nekaj časa pomagal na sejmih sem vedno povedal kaj kateri paše in kaj kateri ne. Mi je bilo prav v užite svetovati jim :yau:
Žene so zato, da jih ljubimo, ne pa da bi jih razumeli. Oscar WILDE
Uporabniški avatar
MilkyWay
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2708
Na forumu od: 1. 3. 2007
Kraj: ...en tu corazón..

Neprebrana objavaNapisal/-a MilkyWay » 13. Apr. 2008 14:03

^^kej si jim reku? ej ta majčka pa res tko doro poudari tvoje joške :D

Vrni se na O moških

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov