Moški pogovori

Vse, kar nas zanima in še ne vemo o NJEM.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
Bittersweet
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 148
Na forumu od: 14. 12. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a Bittersweet » 02. Avg. 2008 19:38

Tale tema leti bolj na moški del foruma...
In sicer me zanima čem se moški pogovarjate (pa ne bi rada dobila nazaj stereotipnega odgovora: o športu pa sex-u). Kok daleč v intimo grete? A vaša družba zve ko/če se zaljubite? Skregate? Vedo podrobnosti, zakaj ste se s punco sprli?

Midva sma mela zadnje leto skupno družbo. Pač js sem se z njegovimi kolegi ful zaštekala, pa že prej smo se poznali in smo se dost družli.... tut midva sma bla kao sam frenda, čeprav je on men mal več pomenil... In so naju začeli pred pol leta tko neočitno skupej spravlat... Pa jim je recimo, da uspelo... Sam ni dolgo trajalo... Zdej se "ne poznama" več... Mi je pa grozno ko srečam kakega kolega in nimam pojma a vejo, ka je blo med nama al ne... Oziroma kok vejo... In je ful ena napetost med nami... Kot da ni dovolj hudo, da sem zgubla njega... zdej sem zgubla še 5 super fantov s katerimi sem se noro razumela...
LOVE hurts
fun
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1401
Na forumu od: 15. 8. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a fun » 02. Avg. 2008 19:54

Ja to je čist odvisno od tipa... nekateri se vse zjokajo svojim kolegom, jim povejo kdaj ne dobijo fukat, kdaj se skregajo, kdaj smo tečne,... Če se razidejo s punco, jamrajo, in svojo bivšo opisujejo kolegom kot največjo p**** itd...

In ja v takih primerih na žalost punce potegnemo kratko vrvico in ostanemo brez "skupnih" prijateljev.

Nekateri (na srečo obstajajo tud taki) pa osebne stvari obdržijo zase...
Uporabniški avatar
emkica
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 229
Na forumu od: 28. 9. 2007
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a emkica » 02. Avg. 2008 21:15

heh..moj fant je kar intimen s svojimi frendi, seveda kar se tiče pogovorov. Pove jim več ali manj vse kar se tiče naju dveh. Ravno zadnjič mi je reku, da so mu njegovi frendi fouš ker ima mene (se mi zdi, da zaradi tega, ker jim je povedal kaj delava v postli :P :lol: )...sicer pa ne vem če mi to ustreza, da oni vejo kaj delava v najbolj intimnih trenutkih. Sam po eni strani pa tud jest svojim frendicam vse povem..če smo že pri tem...tko, da se ne sekiram preveč ;)
lubii*
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 130
Na forumu od: 10. 7. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a lubii* » 02. Avg. 2008 21:49

hm....ja mislem, da jim kr dost pove ampak mi je res useen, ker tud jst povem velik svojim frendicam....tko pač je in vedno bo :wink:

mam pa en problem...ne vem če to lihk paše sem...sva se dans ''skregala'' zarad njegovga frenda k mu je reku, da sem bla na eni žurki z enim drugim :( ...mislim počutim se bedno...kaj ta frend ne razume prijateljstva med moškim in žensko??
sončk
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2379
Na forumu od: 27. 12. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a sončk » 02. Avg. 2008 23:05

Bittersweet napisal/-a:dej se "ne poznama" več... Mi je pa grozno ko srečam kakega kolega in nimam pojma a vejo, ka je blo med nama al ne... Oziroma kok vejo... In je ful ena napetost med nami... Kot da ni dovolj hudo, da sem zgubla njega... zdej sem zgubla še 5 super fantov s katerimi sem se noro razumela...


Ne govor, men je skor bl kt za tipom žal za njegovimi frendi, k so bli res face, usaj kokr sm jih spoznala =)
Uporabniški avatar
la_estrella
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 269
Na forumu od: 31. 7. 2008
Kraj: Povsod po malo

Neprebrana objavaNapisal/-a la_estrella » 03. Avg. 2008 7:46

Tipi si dejansko vse povejo...ampak res VSE....PRIMER:ker še nimam izpita za avto,sm frendu od mojega rekla (slučajn sm ga srečala) če me bosta naslednji dan peljala domov (pa mojemu še nč nism omenla tega)...zvečer mi dragi že napiše, d je zvedu d me baje mora dam pelat....OK,sej vem,kr en primer....ampak,če si že take stvari povejo,pol si tud kej druzga... ;D
Uporabniški avatar
la_estrella
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 269
Na forumu od: 31. 7. 2008
Kraj: Povsod po malo

Neprebrana objavaNapisal/-a la_estrella » 03. Avg. 2008 7:57

lubii* napisal/-a:hm....ja mislem, da jim kr dost pove ampak mi je res useen, ker tud jst povem velik svojim frendicam....tko pač je in vedno bo :wink:

mam pa en problem...ne vem če to lihk paše sem...sva se dans ''skregala'' zarad njegovga frenda k mu je reku, da sem bla na eni žurki z enim drugim :( ...mislim počutim se bedno...kaj ta frend ne razume prijateljstva med moškim in žensko??


Najprej glede pogovora s frendicami...ženske mislimo,da si sam me pogovarjamo med sabo, moški so pa brez čustev...tko da se kr strinjam s tabo, da tko pač je in vedno bo

zdej pa glede njegovga frenda...tud če si bla z enim tipom (frendom), kaj si pa on misl...a da zdej k si pa punca njegovga frenda,pa ne smeš met moških frendov,da morš nehat živet svoje življenje :eek:
Mislm halooooo....oni loh vsako natakarco pogledajo v joške pa v rit, po možnosti še kej flirtajo...mi (ženske) bi pa mogle nune postat sam ko njihovo veličanstvo srečamo, al kaj???!!!??? :evil:

To je moje mnenje...če z unim tipom na zabavi nis nč mela....če sta se pa kej mečkala al pa krkol podobnega...pol se pa strinjam s frendom od tvojga tipa....mal premal si napisala kaj se je dogajal na zabavi :D

držim pesti da bo vse ok :gut:
Uporabniški avatar
xxwoman
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 357
Na forumu od: 9. 6. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a xxwoman » 03. Avg. 2008 9:09

Meni se zdi, da tipi ponavadi ne razlagajo frendom intimnih stvari o svojih puncah. Vsaj tisti ne, ki jih jaz poznam. Zafrkavajo se že glede tega, ampak mislim, da nič določnega ne izdajo.
lubii*
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 130
Na forumu od: 10. 7. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a lubii* » 03. Avg. 2008 9:30

Ne res nič nisva mela...pa še skoz so bli še eni zraven, ampak pol sva res sama ostala ampak se na isti klopci nisem upala sedet z nemu, ker sem vedla, da bi si eni lahko narobe razlagal...pa zgleda še nisem bla dost previdna :? ...bomo dans vidl kaj bo...sem se pa res zasekirala in jokala, ker zarad take brezvezne stvari se prepirat...pa upam, da mu vec pomenim kot frendi in bo verjev meni... :(
dp22
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 139
Na forumu od: 5. 6. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a dp22 » 03. Avg. 2008 9:49

xxwoman napisal/-a:Meni se zdi, da tipi ponavadi ne razlagajo frendom intimnih stvari o svojih puncah. Vsaj tisti ne, ki jih jaz poznam. Zafrkavajo se že glede tega, ampak mislim, da nič določnega ne izdajo.


+1
Uporabniški avatar
bambina x
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 363
Na forumu od: 16. 1. 2007
Kraj: mb

Neprebrana objavaNapisal/-a bambina x » 03. Avg. 2008 15:30

mislim, da si res vse povejo ... no, odvisno od tipa človeka ... isto kot ene ženske ne bodo nič povedle nobenemu, nevjo eni moški nič povedli drugim ...

največkrat pa zblebečejo kaj ven, ko so pijani ... takrat pa vse povejo :evil:
"so tell me, do you have someone special in your life?"
"yes, I do. . . me"
Nadine
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 677
Na forumu od: 3. 7. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Nadine » 03. Avg. 2008 15:52

xxwoman napisal/-a:Meni se zdi, da tipi ponavadi ne razlagajo frendom intimnih stvari o svojih puncah. Vsaj tisti ne, ki jih jaz poznam. Zafrkavajo se že glede tega, ampak mislim, da nič določnega ne izdajo.


jst tud mislm da je tko.
tipi sigurno ne povejo vsega tko kot ženske!
al pa sam jst take poznam
Uporabniški avatar
Drejcek79
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 3
Na forumu od: 3. 8. 2008
Kraj: Obalca

Neprebrana objavaNapisal/-a Drejcek79 » 03. Avg. 2008 16:16

xxwoman napisal/-a:Meni se zdi, da tipi ponavadi ne razlagajo frendom intimnih stvari o svojih puncah. Vsaj tisti ne, ki jih jaz poznam. Zafrkavajo se že glede tega, ampak mislim, da nič določnega ne izdajo.


Tocno tako.
So sicer stvari ki pridejo z ust,to vsekakor...vendar se nikoli ne
spuscamo v detajle,ter neke bolj osebne zadeve.
Ce ze nastane kak problem med mano in mojo,kadar jo pac imam,
se o tem raje z kako kolegico pogovorim ker zenske znate malo bolje
svetovat v takih stvareh :wink:
~NIA~
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5791
Na forumu od: 29. 4. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a ~NIA~ » 03. Avg. 2008 22:37

e..
Zadnjič spremenil ~NIA~, dne 08. Dec. 2010 20:38, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
Jochie
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7076
Na forumu od: 17. 9. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Jochie » 03. Avg. 2008 22:42

dp22 napisal/-a:
xxwoman napisal/-a:Meni se zdi, da tipi ponavadi ne razlagajo frendom intimnih stvari o svojih puncah. Vsaj tisti ne, ki jih jaz poznam. Zafrkavajo se že glede tega, ampak mislim, da nič določnega ne izdajo.


+1


če je bila resna veza, se o pikantnostih nismo pogovarjali...če je bil pa ons smo se pa zelo zabavali na ta račun... :D

ampak ženske ste 100x hujše! :eek: :roll:

Vrni se na O moških

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov