Moški pogovori

Vse, kar nas zanima in še ne vemo o NJEM.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
Bittersweet
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 148
Na forumu od: 14. 12. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a Bittersweet » 04. Avg. 2008 0:12

hvala...

men je pač smešno zdej z enim od njegovih kolegov se še tk večkrat menima na msn... pa me ponavadi tk 3x v enmu pogovoru vpraša: kk si? pa mu vedno rečem, da sem super... prčakuje od mene, da bom začela jokat, pa rekla, da še bolj u bedu nisem bla, pa da tipa pogrešam? :roll: NO GO... da bi mu pol letel povedat? sj včasih bi rada slišala še njihovo plat zgodbe, da bi vidla kaj se je dejansko dogajalo v njegovi glavi, in rada bi vedla, če mu je res čist vseen al se pač dela močnega... sam si ne upam načet pogovora o njem z njegovimi kolegi, ko nočem, da bi zvedu, da še vedno nisem prebolela... še vedno so primarno njegova družba, šele potem moja...
LOVE hurts
Uporabniški avatar
habibi7
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 144
Na forumu od: 13. 5. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a habibi7 » 04. Avg. 2008 2:14

Moški ki imajo resno punco (tisti ki jih jst poznam) se s svojimi frendi niti slučajno ne spuščajo v pogovore o njihovi zvezi (mogoče kaj na splošno...), problemih s punco še najmanj pa o spolnosti.
~NIA~
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5791
Na forumu od: 29. 4. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a ~NIA~ » 04. Avg. 2008 15:34

dD
Zadnjič spremenil ~NIA~, dne 08. Dec. 2010 20:37, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
trepalnica
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 334
Na forumu od: 18. 7. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a trepalnica » 04. Avg. 2008 19:59

mene pa sploh ne zanima, kaj se pogovarjajo...
Uporabniški avatar
*Pinki*
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 45
Na forumu od: 30. 7. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a *Pinki* » 07. Avg. 2008 13:12

Pomoje je pa to čist odvisn od moškega pa od odnosa, k sta ga mela.
Če je bahač k mu je pomembn, da bo ceumu svetu pokazu kero je pa kako jo je, bo to zihr povedu, če te pa spoštuje oz. te je spoštvou, pa tega ne bo razlagu (tud sama sm to doživela).
Js pa kolegicam čist use povem, mogoče o sedanjem lih ne, o bivših pa skor use :oops:
Uporabniški avatar
Aloha
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2848
Na forumu od: 20. 9. 2005
Kraj: Havajsko otočje

Neprebrana objavaNapisal/-a Aloha » 07. Avg. 2008 19:00

Za mojga vem, da se u pogovoru s prjatli, tut najboljšimi, ne spušča u detajle in ne prečka meje intime.

Js zase lahko rečem, da povem več, ampak usen na tak način, da ga ne "razgalim" preveč, vedno pa ostajajo stvari, k so zgolj najine in bodo take tut ostale.

Nedouk nazaj sva se s kolegico, punco njegouga zlo dobrga prjatla, na morju pogovarjale o najinih zvezah, povedala sm ji o tem, kok ga mam rada, kako mi je hudo, da so se dogajale, zgodile nekatere stvari in da me od takrat mučjo dvomi o nekaterih njegovih čustvih do mene ... Nasledni dan mi je rekla, da je po ovinkih mal podrezala svojga, ki ji je povedu, da sta se z mojim en dan med švasanjem u garaži neki menla in mu je zaupu, da sva sicer mela neko krizo (ni povedu nč več), ampak da mu ful pomenm in me ma zlo rad ...

Priznam, toplo mi je ratal pr srčku, ne sam zato kr so se razblinl določeni dvomi, ampak tut zato, kr je lepo vedet, da zna čustva do mene razkrit tut pred ostalimi :hearts: .
Smell the warm and salty air... see a wave reflect a beam... stop and find a pretty shell... make it real your summer dream...
fun
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1401
Na forumu od: 15. 8. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a fun » 07. Avg. 2008 19:09

kak jaz vem je pri tipih tako (če so npr sami tipi pa jaz v pogovoru); menijo se o vsakdanjih stvareh; nekateri pa povejo čist preveč o svojih puncah (npr ful preveč jamrajo če jih punca pusti- nekateri...)

Pa povejo si tud, katero so poseksal, kake joške ma ena, kak je kaka glupa itd (ampak to si povejo samo ko NE GRE za resno punco...pač pohvaljo se z "avanturicami" itd).. Pač odvisno od posameznika kolk pove...

Je pa res; pogovor 5ih tipov bo vrjetno zgledal popolnoma drugač kot pogovor 5ih tipov+1 ženske... :D
Uporabniški avatar
rdeče vrtnice
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 571
Na forumu od: 18. 5. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a rdeče vrtnice » 08. Avg. 2008 18:52

Moj svojim frendom ne govori o najinih stvareh sploh pa ne o najine sexu. zmeraj govorijo o avtih, mašineriji, kompih, programih, filmih in te scene...
ℓινє...ℓαυgн...ℓσνє...
ℓυкα<3
Uporabniški avatar
sixty
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 339
Na forumu od: 15. 11. 2006
Kraj: Bled

Neprebrana objavaNapisal/-a sixty » 05. Sep. 2008 17:47

Pravzaprav si povejo določene stvari. Moj je svojim frendom povedal da sva sexala(pač bilo je prvič, in večina sploh ni vedela da sva skupaj). No, saj mi ni nobeden nič rekel, ali se mi smejal, torej doumnevam, da jim je povedal samo to, ter ni razkrival določenih podrobnosti.
Touch me, take me to that other place. Reach me, I know I'm not a hopeless case. It's a beautiful day.
Jerica
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 6
Na forumu od: 3. 1. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a Jerica » 05. Sep. 2008 19:39

Lp
Zadnjič spremenil Jerica, dne 30. Avg. 2009 22:12, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
le5ncchy
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 14
Na forumu od: 16. 9. 2008
Kraj: Kranj

Neprebrana objavaNapisal/-a le5ncchy » 22. Sep. 2008 18:29

dp22 napisal/-a:
xxwoman napisal/-a:Meni se zdi, da tipi ponavadi ne razlagajo frendom intimnih stvari o svojih puncah. Vsaj tisti ne, ki jih jaz poznam. Zafrkavajo se že glede tega, ampak mislim, da nič določnega ne izdajo.


+1


tko je to ja...pri velki večini.
Anelise
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1163
Na forumu od: 25. 2. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Anelise » 22. Sep. 2008 18:59

nekateri pa si se prevec povejo...pa se kej dodajo zravn-beri polepsajo resnico ;)
Uporabniški avatar
[She.]
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 778
Na forumu od: 5. 5. 2008
Kraj: Bora Bora

Neprebrana objavaNapisal/-a [She.] » 22. Sep. 2008 19:05

Mislim, da moj gre gr globoko u teh pogovorih. Valda ne z usemi, z enim oz. dvema kolegoma pa ja, da se pol primijrjajo: ja mi dva sva pa to, ne, tega pa nisva, vš ku mi je blo doro tisto :D
Nevem, lahko se motim, ma 10% :wink:
..quello che c'e' in fondo al cuore non muore mai.. :*
Uporabniški avatar
gaby_
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1318
Na forumu od: 22. 8. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a gaby_ » 22. Sep. 2008 19:44

moj mi je priznal edino, da je povedal najboljšemu prijatelju, kdaj sva prvič seksala. ampak ok, tudi jaz sem to povedala prijateljici.

drugače pa mi včasih pripoveduje, kako mu ta isti prijatelj razlaga kakšne stvari iz njegovega seksualnega življenja (pač oblika kontracepcije, kolikokrat na dan itd...).
no moj mi je sicer rekel, da on tega ne razlaga naokoli. in mu verjamem,ker je tudi po naravi tak bolj sramežljiv (no, z mano se o teh stvareh pogovarja normalno). mi pa ne bi bilo všeč, če bi najine intimne stvari vedeli vsi v njegovi družbi. :?
Uporabniški avatar
kiny
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 904
Na forumu od: 4. 8. 2007
Kraj: over the rainbow

Neprebrana objavaNapisal/-a kiny » 22. Sep. 2008 19:49

Moj tip ne razlaga vseh podrobnosti svojim kolegom in mi tko tut paše...kaj pa njih briga kaj počneva v postli itd....
Tut kar mu zaupam, hoče da ostane med nama, ne pa da gre takoj vse izblebetat svojim kolegom....
Ok sj poveš mal, sam v detalje se pa ne spuščam ne js ne on...pač kar je najino je najino in tut najina zveza more bit intimna ne pa da vsi vse vedo.
Live your life like you want

Vrni se na O moških

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov