Moški, ki se jim ne da ukvarjati z ženskami

Vse, kar nas zanima in še ne vemo o NJEM.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
Asex
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 89
Na forumu od: 8. 2. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Asex » 08. Feb. 2010 14:42

delusional napisal/-a:Kaj je narobe s tipom, ki ga ukvarjanje z žensko izčrpava in mu jemlje energijo?
Kaj pomeni, če tipu trenutno ni do zmenkov z nobeno žensko, a pravi, da se to lahko obrne?

Imam npr. znanca, ki pravi, da noče met punce, ker da so to sami problemi. Je rekel, da gre raje enkrat na mesec k prostitutki in rešeno.


Ugotovil je fant, da je najlepše biti samski. :D Like me. :razz:
Uporabniški avatar
dolce_chicco
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 302
Na forumu od: 11. 11. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a dolce_chicco » 08. Feb. 2010 17:32

Tisti, ki pravi, da so z ženskami sami problemi, je očitno v preteklosti skos nabasal na take (njegov problem) ali pa preprosto ni zmožen obdržati resne zveze. Pa naj plačuje, če so mu čustva tuja. :D
Uporabniški avatar
Asex
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 89
Na forumu od: 8. 2. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Asex » 08. Feb. 2010 17:36

dolce_chicco napisal/-a:Tisti, ki pravi, da so z ženskami sami problemi, je očitno v preteklosti skos nabasal na take (njegov problem) ali pa preprosto ni zmožen obdržati resne zveze. Pa naj plačuje, če so mu čustva tuja. :D


NIč od tega ni bilo v mojem primeru. :D Pa čisto uživam sam.
Uporabniški avatar
dolce_chicco
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 302
Na forumu od: 11. 11. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a dolce_chicco » 08. Feb. 2010 17:42

Če ti paše biti samski, potem super. Mi je pa hecno, da nekdo trdi, da so z ženskami sami problemi, razen če je gej ali pa pač revež, ki še ni srečal prave. :lach: S takim mišljenjem bo tip res težko našel žensko. :D
Uporabniški avatar
Asex
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 89
Na forumu od: 8. 2. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Asex » 08. Feb. 2010 17:44

Eni pa ne čutimo potrebe po temi pa nismo geji. :razz:
Uporabniški avatar
dolce_chicco
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 302
Na forumu od: 11. 11. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a dolce_chicco » 08. Feb. 2010 21:49

Potem preostane le še ta razlaga, da si aseksualen (tvoj psevdonim pove veliko v tej smeri...). :D Dalje se mi pa več ne da analizirati. :wink:
barbkaa
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 234
Na forumu od: 14. 7. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a barbkaa » 09. Feb. 2010 9:11

Asex napisal/-a:
Ugotovil je fant, da je najlepše biti samski. :D Like me. :razz:


najlepše? :roll: potem pa mi povej nekaj tako super razlogov, ki so te v to prepričali...
Uporabniški avatar
Asex
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 89
Na forumu od: 8. 2. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Asex » 09. Feb. 2010 9:16

dolce_chicco napisal/-a:Potem preostane le še ta razlaga, da si aseksualen (tvoj psevdonim pove veliko v tej smeri...). :D Dalje se mi pa več ne da analizirati. :wink:


Đe si sad Einsteine. :D :D :D

najlepše? Rolling Eyes potem pa mi povej nekaj tako super razlogov, ki so te v to prepričali...


Najpomembnejši razlog je mir kot drugi pa ta, da ne čutim potrebe po "življenjski sopotnici".
Uporabniški avatar
dolce_chicco
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 302
Na forumu od: 11. 11. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a dolce_chicco » 09. Feb. 2010 9:42

Sem šele po tistem postu videla, da si se že v drugi temi razpričal o tem. :D (pa saj ni bilo težko ugotoviti na podlagi tvojega nicka :D).
Uporabniški avatar
Asex
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 89
Na forumu od: 8. 2. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Asex » 09. Feb. 2010 10:11

Ni treba odkrivat tople vode, da ugotoviš ja. :D
Uporabniški avatar
Dead_kid
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 879
Na forumu od: 13. 11. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a Dead_kid » 09. Feb. 2010 15:07

:rofl:
You migt think i ain't worth a dollar, but i feel like a millionare.
Uporabniški avatar
claire
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 3646
Na forumu od: 19. 3. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a claire » 09. Feb. 2010 20:35

mateja79 napisal/-a:
Valeria napisal/-a:Mateja, moški je lahko v skrajni fazi prvič oče tudi pri 45. Na vsak način ej na boljšem glede tega.


Očitno tudi ženska lahko. Poznam žensko, ki je prvič dorila pri 44em.


ja in? kdo je pa ne pozna? poznam staro 20, zanosila z 45 lrtnim. staro 23, zanosila z 23 letnim. itak je vse možno, a moški niso nikakor ful carji, če so čimdalj samski. to je bebava teorija. v praksi se pogostejša, a to ne pomeni tudi pametna.
sAv€ ENErgy, plaY in The D@rk.
Džeki
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1975
Na forumu od: 7. 2. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Džeki » 10. Feb. 2010 12:42

delusional napisal/-a:Kaj je narobe s tipom, ki ga ukvarjanje z žensko izčrpava in mu jemlje energijo?
Kaj pomeni, če tipu trenutno ni do zmenkov z nobeno žensko, a pravi, da se to lahko obrne?

Imam npr. znanca, ki pravi, da noče met punce, ker da so to sami problemi. Je rekel, da gre raje enkrat na mesec k prostitutki in rešeno.


Ta znanec ima svojo logiko.Imeti žensko zahteva od tipa veliko energije,vlaganja v zvezo.Že organizirati zmenke je strošek, saj se spodobi, da vsaj na prvem zmenku plača tip.Pa sploh ni nujno, da bo seksal.Tega tvojega znanca torej ne zanima odnos, zanima ga pa seks.Prostitutki plača in dobi, kar ga zanima, rešeno.Čudno je edino, da raje ne ubode ene fukfrendice.

Drugače pa, poza "mene ženske itak ne zanimajo, oz. ničesar ne iščem" je ena od osnovnih fint, kako postati privlačen za ženske.
Horus

Neprebrana objavaNapisal/-a Horus » 10. Feb. 2010 12:46

Uživajte še naprej :) Lep pozdrav od Horusa :schreiben:
Zadnjič spremenil Horus, dne 12. Okt. 2010 23:19, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
čokolinček
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 230
Na forumu od: 8. 2. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a čokolinček » 10. Feb. 2010 12:49

Ni mus veš, da se vse napalijo na to. Če bi meni kdo to rekel, se pač obrnem in grem. Ker bi si mislila točno to - kaj naj se "trudim" če itak zdej vem, da ga nič ne zanima (in da ga konec koncev tudi js ne bi zanimala). Prijatelja pa ne rabim, že imam enega krasnega in mi zadošča, ker je iskren in ker vem, da več kot frenda ne bova nikoli ;)
Sama se pač ne igram več teh igric, niti se mi jih ne da prenašat pri kom drugem. Če si komu všeč, naj to nekako pokaže, namigne... Ne pa da mi reče, da trenutno ne išče ničesar, potem bom pa zvedela od kolegov, da je to samo fraza ki naj bi me zapalila zanj :roll: (kar se je tud že zgodilo). Sej smo ženske res čudne včasih in vse, priznam, ampak moški ste lih tok čudni k me.

Vrni se na O moških

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov