moški in uniforme

Vse, kar nas zanima in še ne vemo o NJEM.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
Punica granatum
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 392
Na forumu od: 4. 1. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a Punica granatum » 22. Jan. 2012 19:57

Hoh uniforme in moški...moja šibka točka :)

reševalci, piloti, gasilci, vojaki...ni da ni :)

Imam v kuhinji lanski koledar kranjskih gasilcev, i imamo s cimrami tako vsak zajtrk polepšan :) :oops: :D
Uporabniški avatar
Led Zeppelin
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7197
Na forumu od: 10. 8. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Led Zeppelin » 22. Jan. 2012 22:59

Hm, moja izkušnja ko sem nosil uniformo v času prostovoljnega služenja je bila da sem prišel do ugotovitve: če nosiš uniformo te bo vsak pogledal, razlikuje se le v feedbacku eni imajo pozitivnega ali negativnega.

In ja, sicer sam nisem hodil izven vojašnice v uniformi...razen ko smo bili v NM, ker nikoli nisem rad pritegoval pozornosti na takšen način ampak ko sem bil recimo v mestu ali ko smo šli zvečer ven....ja ženske uniforma ali privlači ali odbija, te bo pa vsaka pogledala ne glede na njeno mnenje o vojski.
Prav tako se lepše obnašajo do tebe, so bolj uradne ker mislim da si ženske ustvarijo neko podobo o vseh uniformiranih poklicih.

Tako da če imaš moč da dokažeš da si izven tega okvirja jo še bolj privlačiš...torej če vržeš eno bedno šalo ven v uniformi boš luštkan ker ona misli da si zajeban,
Če si čustven pokažeš da imaš mehko plat, ker misli da si trdosrčen....obenem če imaš uniformo pomoje oddajaš neke lastnosti: zvestoba, da si trden pač da si dec. Kot sem rekel to mislim da ženske tako mislijo, da to samo daje te lastnosti.

Tako da uniforma je embalaža in ti lahko da veliko dobrih in slabih pridevnikov da te opiše...
In sicer sam tega nisem nikoli izkoristil, ker mi je bila ena noro všeč...ampak če sem šel v lokal so ženske gledale, ogovarjale in opazile...tako da ja, uniforma ima neko moč, ker ti daje šanso da si nekaj kar sploh nisi.

Mislim da bi z uniformo in špilanjem nečesa z lahkoto ustvaril veliko sexualno privlačnost za ONSje in flirtanja, medtem ko za resno zvezo bi lahko dobil samo lažji dostop, ker si zanimiv.

Se pa uniforme razlikujejo, policaj ima moč nad tabo, gasilec je pogumen in reševalec srčen.
Cause the sweetest kiss I ever got, is the one I've never tasted.
brandibelle
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 849
Na forumu od: 11. 9. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a brandibelle » 23. Jan. 2012 10:16

Led Zeppelin napisal/-a:Se pa uniforme razlikujejo, policaj ima moč nad tabo, gasilec je pogumen in reševalec srčen.


Izpolnil kvoto gay izjav na posameznika (heteroseksualca) za 2012 :D
Uporabniški avatar
Led Zeppelin
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7197
Na forumu od: 10. 8. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Led Zeppelin » 23. Jan. 2012 10:43

^^ jebiga, zdle se družim z lepo žensko, tako da mi je to oproščeno

varnostniki so najboljši :P
Cause the sweetest kiss I ever got, is the one I've never tasted.
brandibelle
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 849
Na forumu od: 11. 9. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a brandibelle » 23. Jan. 2012 11:14

Led Zeppelin napisal/-a:varnostniki so najboljši :P


:hail:
Uporabniški avatar
_Lorella_
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 11
Na forumu od: 23. 1. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a _Lorella_ » 23. Jan. 2012 14:20

lemurka napisal/-a:Se strinjam da uniforma ne naredi moškega, razen takrat, ko gre za specialce:P

Agree ... :oops: :razz:
I hope karma slaps you in the face before I do.
Uporabniški avatar
inaa
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1576
Na forumu od: 9. 11. 2005
Kraj: tu pa tam

Neprebrana objavaNapisal/-a inaa » 24. Jan. 2012 19:40

oh...za policaja bi prej rekla da mamo me moč nad njim.. :wink:

uniforme so mi ušeč, ampak policaji so pa hude izjeme...smešni so mi (nimam posebnga razloga ampak jih nekak res ne maram). so mi pa simpatični vojaki, gasilci, reševalci itd..čeprov je tut mal odvisno s kakšnim odnosom tip nosi uniformo (mam u mislih npr ameriške vojake ki to dolžnost po večini nosjo nekje u sebi in so u resni ponosni nanjo pa naše, ki nekateri pač so tam ker je tko naneslo in jim to, kar počnejo ne predstavlja nekega smisla..)

ampak uniforme so definitivno :zustimm:
Zivljenje je piskotek!
Uporabniški avatar
Eući*
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 477
Na forumu od: 8. 10. 2010
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Eući* » 24. Jan. 2012 20:43

moški, ki mi tut nasplošno ni lep in privlačen, mi tud v uniformi ne bo vzbudil neki medtem, ko je hud tip v dobri uniformi lahko še boljši. :D

npr. men so ušeč zdravniki, taki humani, prijazni pa to :)

več o mošlih in uniformah pa na viziti heh :P ...http://vizita.si/clanek/novice/je-v-pos ... avnik.html
Zadnjič spremenil Eući*, dne 24. Jan. 2012 23:15, skupaj popravljeno 1 krat.
Optimist: Person who travels on nothing from nowhere to happiness. :)
*bejba*
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 5
Na forumu od: 23. 1. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a *bejba* » 24. Jan. 2012 22:26

Eući* napisal/-a:nikakov moški v uniformi mi ne pomen nč, medtem ko je hud tip v dobri uniformi lahko še boljši :D



+10000000000000000. :D :D :D :oops:
To look into the eyes of a wolf is to see your own soul - hope you like what you see.
Uporabniški avatar
Eući*
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 477
Na forumu od: 8. 10. 2010
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Eući* » 24. Jan. 2012 23:17

lepo, da se strinjaš z mano, samo ne bi rabla citirat :) baje je to tuki pravilo
Optimist: Person who travels on nothing from nowhere to happiness. :)
Uporabniški avatar
Tamala_mrha
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 3322
Na forumu od: 21. 10. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a Tamala_mrha » 25. Jan. 2012 11:17

Da bo bolj jasno: citirati se ne sme predhodnika, torej tistega, ki je pisal zadnji pred tabo.
Drugače pa ja, tudi jaz se strinjam z napisanim. :ja: ;D
Uporabniški avatar
_Lorella_
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 11
Na forumu od: 23. 1. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a _Lorella_ » 27. Jan. 2012 10:11

Ja, zdravniki so (vsaj določeni) tudi meni fajn za pogledat. :D Vem pa vsaj za dva zdravnika v bližnji okolici, na katere so se dolgo leta lovile ženske, ki so pikirale v glavnem na to, da dobijo zdravnika, pa če je to zadnje, kar naredijo pred smrtjo. Dobra plača, družbeni status, povrhu pa še privlačen, potem pa se lovače kar "tepejo" za take ... :lol:
I hope karma slaps you in the face before I do.
Džeki
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1975
Na forumu od: 7. 2. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Džeki » 27. Jan. 2012 10:14

Zakaj lovače? Meni se zdi čist normalno, da je mlad zdravnik zaželjena roba pr ženskah, sploh če povrhu dobro zgleda.
Uporabniški avatar
_Lorella_
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 11
Na forumu od: 23. 1. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a _Lorella_ » 27. Jan. 2012 10:23

To že, ampak glede na to, kakšnih umazanih iger se nekatere upajo posluževati, samo da bi dobile moškega, ki so si zamislile ... Kot otrok, ko si na vsak način želi neke igrače. Gredo čez vsa "trupla", da pridejo do željenega, kar se meni osebno zdi zastrašujoče. Pa ne bom šla v detajle, ker se lahko katera prepozna v situaciji. Človeški um je pač sposoben marsičesa, če je poleg zaljubljenosti še neumen. :?

Kakorkoli že, tole je itak že OT. :oops:
I hope karma slaps you in the face before I do.
Džeki
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1975
Na forumu od: 7. 2. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Džeki » 21. Feb. 2012 14:01

Torej..če vas ženske ustavi hud policaj, kr same stopite iz avta, pa date roke na haubo in se ponudite za osebni pregled? :D

Vrni se na O moških

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov