Moški in stil oblačenja

Vse, kar nas zanima in še ne vemo o NJEM.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

fun
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1401
Na forumu od: 15. 8. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a fun » 02. Jul. 2009 8:07

^^?? :D

... Zadnjič sem v zdr.domu gledale enega deda, ki je imel v zadnjem hlačnem žepu kavbojk zbasamo OGROMNO denarnico, in poleg še neke papirje stlačene.. V drugem žepu je mel gromozansko mešanico med mobijem in računalnikom (res ne vem kaj je blo tisto ker nisem natančno gledala :P ), v sprednjem žepu je imel natlačen šop klučev s pisano druščino najrazličnejših obeskov, ki so radostno žvenketali in bingljali po svoje, v drugem sprednjem žepu pa je imel etui za očala (ki je jasno napol gledal iz žepa ven)... Ves čas pa si je obupno prizadeval pospravit neko ogromno kuverto in zdravstveno kartico v mali žepek na srajci... :D

Najraje bi prijela v roke svoj telefon in labelo, in mu ponudla svojo torbico :P ... S tko natlačenimi žepi zgledaš kot da maš svojo lastno atmosfero...
Uporabniški avatar
g00fy_qa
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2032
Na forumu od: 22. 8. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a g00fy_qa » 02. Jul. 2009 11:34

Jochie napisal/-a:http://www.gentlemansgadgets.com/for%20men/images/2008/03/louis-vuitton-olav-pm.jpg

http://www.brandish.tv/images/2007/09/2 ... er_bag.jpg

Ti dve sta mi ful všeč. Čist kul tudi za 20-letnika.
Uporabniški avatar
BHawk
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 248
Na forumu od: 9. 5. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a BHawk » 22. Jul. 2009 8:50

In tip naj ima en kup stvari po žepih, samo zato ker to puncam ni všeč. Ja, misli si. Jst mam eno torbico od Samsonite-a, notri pa Kluče, vozniško, denarnico, labelo, cigarete, žvečilne, USB klučke, mp3 player in še bi se kaj našlo... Predstavljajte si kako bi to zgledalo če bi vse to sklačil v žepe hlač :roll:

Drugače pa kar se tiče oblačenja... V službi vedno kavbojke in srajca ali polo majica poleti. Jeseni pa srajca + brezrokavnik ali pa puli, tanek pulovrček...

Včasih tudi navlečem nase obleko, srajco, kravato in v nulo zloščene čevlje... Samo na žalost ne morem tega v službo nosit... Imam pač tako naravo dela
Uporabniški avatar
..Evelyn..
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4757
Na forumu od: 4. 4. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a ..Evelyn.. » 22. Jul. 2009 10:58

O bruh tiste kipling zadeve bi jaz desetletnim otrokom podarila ne pa odraslemu moškemu. Potem so že 1000x lepše lacoste torbice in to je debilizem, da kriviš "čefurje" za to, da neka stvar postane ogabna. :roll: Če je že kaj grdo je to zgolj kombinacija vsega skupaj, trenirke, gela, kup nakita, najkice in potem lacoste torbica. Na primerno oblečenem moškem je lacoste torbica še vedno sprejemljiva in normalen dodatek. Sicer pa še vedno mislim, da je 1000x lepše, če ima moški torbo/torbico čez rame pa na boku, kakor da jo ima gor na prsih ali hrbtu. :roll:
It was forever..but it didnt last long..
my_self
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 298
Na forumu od: 17. 6. 2008
Kraj: Daleč...

Neprebrana objavaNapisal/-a my_self » 22. Jul. 2009 11:03

Jochie napisal/-a:sem v nedeljo v outletu v palmanovi videl eno ful luštno torbico od Calvin Kleina, pa je nisem kupil, ker se mi je zdela prepoceni... :D

bila je 30€....če bi bila nad 50€, bi jo vzel... :D :D :D


Zakaj je blo pa to dobro? V tem primeru cena ne bi smela igrat glavne vloge ker torbica je v vsakem primeru CK. Če imaš raje dražje stvari potem ne vem zakaj zahajaš v outlet?
Uporabniški avatar
Jochie
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7076
Na forumu od: 17. 9. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Jochie » 22. Jul. 2009 11:10

moj stil ni CK, ker vsakdo nosi Ck...tiste majice z velikim napisom CK in mi gre tale firma poleg hilfigerja na kukulele.... :D
Uporabniški avatar
jullia_
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5285
Na forumu od: 29. 6. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a jullia_ » 22. Jul. 2009 11:18

Meni pa ni jasno, kako se vam nekaterim zdi za tipa bolj sprejemljivo in "moško", da mu ve prenašate okrog kramo v svoji torbici (kot da bi bil otrok, ki ima pri mami v torbi stekleničko, robčke in igračke), kot pa da bi sam prenašal stvari okrog na bilokakšen način, magari v nakupovalnem vozičku.
Poleg tega pa ne vem, kako je to izvedljivo, kadar gre tip eventualno nekam sam, brez vas.
Uporabniški avatar
*skokica*
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 411
Na forumu od: 1. 4. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a *skokica* » 22. Jul. 2009 11:50

jullia_ napisal/-a:Poleg tega pa ne vem, kako je to izvedljivo, kadar gre tip eventualno nekam sam, brez vas.


Tip sam???? Si znorela????





:D
Uporabniški avatar
jullia_
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5285
Na forumu od: 29. 6. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a jullia_ » 22. Jul. 2009 13:28

Saj vem, precej nekonvencionalen koncept. Ampak nekateri ga prakticirajo :)
Uporabniški avatar
[vanessa]
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1427
Na forumu od: 14. 3. 2008
Kraj: In your worst nightmare near hell :)

Neprebrana objavaNapisal/-a [vanessa] » 22. Jul. 2009 17:48

*skokica* napisal/-a:
jullia_ napisal/-a:Poleg tega pa ne vem, kako je to izvedljivo, kadar gre tip eventualno nekam sam, brez vas.


Tip sam???? Si znorela????





:D



:lol: :lol: žalostno ma res
Shmeky
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 110
Na forumu od: 28. 3. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a Shmeky » 23. Jul. 2009 0:07

g00fy_qa napisal/-a:
miikena napisal/-a:Slika

O FUJ, sprednji del majice zatlačen za pas. :? Ne prebavljam.


Glede torbic ... ful mam predsodkov pri teh mini Lacoste zadevah, to mene na neotesane južnjake spominja. Ni kul.
So pa kul kakšne večje zadeve (sem itak frikson na big big torbe.) Enkrat sem videla tipa z velikooo torbo ala potovalko, v roki jo je nosil - za poročit.



neotesane juznjake? zanimivo izrazanje
Shmeky
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 110
Na forumu od: 28. 3. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a Shmeky » 23. Jul. 2009 0:25

haha ful face usi , jst nosim lecoq sportif torbico za cez rame ki sem jo kupil v franciji, pa tudi lacoste torbico za okrog pasu imam 18 let in sem se odlocil da vam tukaj pisem ker sem videl kok se brukate fukneni slovenci neki govorite cez juznjake pa k pogledas slovenca kokr ga vi opisujete pa juznjaka recs slovencu ker klošar aja pa se neki dj mal glejte modne scene pa to pa boste videli. faaq ko ste bi zabiti nimate lajfa sploh jst svojmu tu neb pustila on to noce prov kaj me boli zanga napis kwa si ti misls ne kwa si on misl, voo koj me nardite zivcnega pa kle gor sm se prjavu lih k sm pr frendici to brov sam reku svasta aja pa kle gor vam pisem da vas use sprcam suge ene sugave:D se smeskota za nakonc ps: zanimivo bo videti odgovore na tole haha
lorelaj
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 848
Na forumu od: 27. 6. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a lorelaj » 23. Jul. 2009 10:31

Shmeky napisal/-a:haha ful face usi , jst nosim lecoq sportif torbico za cez rame ki sem jo kupil v franciji, pa tudi lacoste torbico za okrog pasu imam 18 let in sem se odlocil da vam tukaj pisem ker sem videl kok se brukate fukneni slovenci neki govorite cez juznjake pa k pogledas slovenca kokr ga vi opisujete pa juznjaka recs slovencu ker klošar aja pa se neki dj mal glejte modne scene pa to pa boste videli. faaq ko ste bi zabiti nimate lajfa sploh jst svojmu tu neb pustila on to noce prov kaj me boli zanga napis kwa si ti misls ne kwa si on misl, voo koj me nardite zivcnega pa kle gor sm se prjavu lih k sm pr frendici to brov sam reku svasta aja pa kle gor vam pisem da vas use sprcam suge ene sugave:D se smeskota za nakonc ps: zanimivo bo videti odgovore na tole haha


Pa ti si prototip tega, zakaj nastanejo predsodki v zvezi z južnjaki. :lol:
Shmeky
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 110
Na forumu od: 28. 3. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a Shmeky » 23. Jul. 2009 12:42

lorelaj napisal/-a:
Shmeky napisal/-a:haha ful face usi , jst nosim lecoq sportif torbico za cez rame ki sem jo kupil v franciji, pa tudi lacoste torbico za okrog pasu imam 18 let in sem se odlocil da vam tukaj pisem ker sem videl kok se brukate fukneni slovenci neki govorite cez juznjake pa k pogledas slovenca kokr ga vi opisujete pa juznjaka recs slovencu ker klošar aja pa se neki dj mal glejte modne scene pa to pa boste videli. faaq ko ste bi zabiti nimate lajfa sploh jst svojmu tu neb pustila on to noce prov kaj me boli zanga napis kwa si ti misls ne kwa si on misl, voo koj me nardite zivcnega pa kle gor sm se prjavu lih k sm pr frendici to brov sam reku svasta aja pa kle gor vam pisem da vas use sprcam suge ene sugave:D se smeskota za nakonc ps: zanimivo bo videti odgovore na tole haha


Pa ti si prototip tega, zakaj nastanejo predsodki v zvezi z južnjaki. :lol:


ja dobr to je res ane ampak zakai je obnasanje tako je pa posledica tega kar vi govorite . aja pa se neki to sem se spustil na vas nivo sem mislil da je primerno haha:D drgac pa ja dost mislm velik slovencev poznam k negleda na nas juznjake tko kokr vi sam rect pa morm da pod to skupino juznjakov spadajo srbi hrvati muslimani crnogorci makedonci tko da ja to so drzave z drugacno kulturo in se med seboj razlikujemo. poleg tega kaj ni bi brez juznjakov se sprasujem ze v samem sportu razen v zimskih sportih imate v vsaki reprezentanci vec juznjakov kot je slovencev ce nebi bilo juznjakov nebi bilo delavcev v proizvodnji pac kolaps gospodarstva edino kar bi vas resilo je se vecje uvazanje spicev s kosova :D sam pol pa ste lohk zaskrbljeni slovenija alpa pa ksna od pokrajin bi cez 30 let postala isto kot je s kosovom hehe:D tko da je premislte mal kaj govorite k ljudlje smo si razlicni spostujte usacga okol sebe ne pa obsojat o teli juznjaki dj no se hrvati vas zajebavajo k hocjo v evropsko unijo vi jim kao nepustite pa potem oni na vas delajo pritisk namesto vi na njih dobra politika:Dma nebom se spuscov v te zadeve sam rekel bom imejmo se radi:D
Uporabniški avatar
prinzessin
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 961
Na forumu od: 29. 3. 2006
Kraj: tu pa tam

Neprebrana objavaNapisal/-a prinzessin » 23. Jul. 2009 12:53

jullia_ napisal/-a:Meni pa ni jasno, kako se vam nekaterim zdi za tipa bolj sprejemljivo in "moško", da mu ve prenašate okrog kramo v svoji torbici (kot da bi bil otrok, ki ima pri mami v torbi stekleničko, robčke in igračke), kot pa da bi sam prenašal stvari okrog na bilokakšen način, magari v nakupovalnem vozičku.
Poleg tega pa ne vem, kako je to izvedljivo, kadar gre tip eventualno nekam sam, brez vas.


točno to!
I am not an enigma, just a contradiction!

Vrni se na O moških

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov