Moški in stil oblačenja

Vse, kar nas zanima in še ne vemo o NJEM.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
N0ty
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 140
Na forumu od: 9. 2. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a N0ty » 24. Mar. 2010 2:30

em, ok, zašle smo s teme, ampak prov morm še svoj piskerček dodat :D Glede javnega prevoza namreč... V Ljubljani je zakon, maš pokrito praktično celo Ljubljano, niti ni tolk drago, furajo trole dokej pogosto... kar sem bila v Lj (no ja, dobre 3 mesece študija :oops: ) sem korista LPP in mi ni žou. Mi pa na misel ne pride se it z avtom v Lj gužvat če ni res neke ekstra potrebe. Vsi parkingi plačljivi, po večini zasedeni... Hvala lepa, dam raj tist denar za trolo pa me pripelje in odloži točno tam kjer hočem. Če ne prihranim na času in denarju pa zagotovo tudi v minusu nisem.
Drugače je pa tu kjer živim. Za cca. 7km dolgo progo odšteješ 1.20eu pa vozi na 15min do ure pa pol... Kar me pa najbolj moti je pa da gre zadnji avtobus ob 22.00 ... :? In tukej je razlog, da grem rajši z avtom. Je pa tud res da ni problema s parkirnimi mesti.. hvala bogu :D
Fightin for a peace is like fu*king for virginity
Uporabniški avatar
Boa
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 375
Na forumu od: 29. 3. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Boa » 24. Mar. 2010 8:42

Tut kadar sm spedenana (pa magar če dam balerinke gor pa se na cilju preobujem v petke) se vozim s kolesom. Mam avto in parkplac v mestu ampak zakaj bi zgublala živce na poti zarad nesposobnih voznikov pa da morm na vsakih 100m stat na semaforju? In nikol mi ni šlo v račun da se človk pele 1km v službo z avtom pol pa popoldne na veliko športa in laufa in ne vem kaj. Neumno, vsaj zame.
Ne, ne, na kolo al pa peš mi je čist vseen. Sem vsaj na svežem zraku pa neki nardim zase in za naravo.

Zdej pa če me kje vidte k se v oblekci furam s kolesom me hitr v not to wear napište. aja pa zanalšč bom mela vjolčno oblekco k ne paše na moj rdeč kolo.
Ne kadim, a vedno vžgem.
Uporabniški avatar
purple_rain
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7639
Na forumu od: 13. 2. 2006
Kraj: Lj

Neprebrana objavaNapisal/-a purple_rain » 24. Mar. 2010 9:08

Boa napisal/-a:In nikol mi ni šlo v račun da se človk pele 1km v službo z avtom pol pa popoldne na veliko športa in laufa in ne vem kaj. Neumno, vsaj zame.
S terencem na fitnes, a, taki mi ga zmagajo. :lach:
Boa napisal/-a:Zdej pa če me kje vidte k se v oblekci furam s kolesom me hitr v not to wear napište. aja pa zanalšč bom mela vjolčno oblekco k ne paše na moj rdeč kolo.
Če te jz vidm, se ti pridružim za en krog z mojim pravtako rdečim kolesom in vijolčnimi cotami. :D
Uporabniški avatar
jullia_
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5285
Na forumu od: 29. 6. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a jullia_ » 24. Mar. 2010 14:15

Zakaj za vraga ženske kupujete rdeča kolesa, če jih pa potem nimate s čim kombinirat? :roll:
floribunda
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4942
Na forumu od: 22. 2. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a floribunda » 24. Mar. 2010 14:29

McLarnovc napisal/-a:
evva napisal/-a:positive_vibration mene sigurno ne boš vidla na kolesu, sploh pa ne da bi šla z njim v šolo. Če imam avto, grem valda rajši z avtom, naj gre s kolesom tisti, ki mora. Za svoje telo poskrbim raje drugače (tek, fitnes...), kot da se v petkah vozim na kolesu. Tudi, ko ne grem na faks in ko je lepo vreme, grem veliko raje z rolerji kam, kakor pa s kolesom, vsakomur svoje :wink: .
P.S. Vrni se na temo.


Zarad takih je pa po ljubljani taka gužva kot je... Živi 1km stran od šole/faksa, pa se mora z avtom peljat, bognedaj s trolo.... :roll:


zaradi takih ljudi vrednost PM10 in PM5 v ljubljani neprestano dosega opozorilne vrednosti. če si na to temo preberete kako epidemološko študijo boste kuj pogruntali kaki navadni bebci ste tisti, ki se raje furate z avtom kot s kolesom, ker je po ljubljani res problem od točke A do točke B prit s kolesom.

stupid, stupid ignorant people.

in ne. tu ne gre za vaše butasto nazadnjaško OSEBNO MNENJE.
js ne mislim čez 15 let nosit maske na faci zaradi takih idiotov, ki jim je težko premaknit rit in nardit 1km peš.

za telo posjrbiš v fitnesu. buahahaha. omg. pa ste vi sploh že kdaj slišali za VARSTVO kolja. in ne le v smislu tako zele opevane tople grede. ampak varstvo okolja v smislu vplivanja vaše na kumulativne in sinergične učinke v ekosistemu.
Alwaleed
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1075
Na forumu od: 6. 1. 2005
Kraj: Teksas, ZDA

Neprebrana objavaNapisal/-a Alwaleed » 24. Mar. 2010 15:36

Boa napisal/-a:In nikol mi ni šlo v račun da se človk pele 1km v službo z avtom pol pa popoldne na veliko športa in laufa in ne vem kaj.

Zato, ker se ob prihodu v službo ne more stuširat; če bi hodil tako počasi, da se ne prepoti, pa od tega ni kakšne posebne koristi.
floribunda
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4942
Na forumu od: 22. 2. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a floribunda » 24. Mar. 2010 15:44

varčevanje z energijo koristi vsem :D

lenčine ene.
Uporabniški avatar
emanuela
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 7041
Na forumu od: 28. 7. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a emanuela » 24. Mar. 2010 17:01

Konkretno se je zašlo s teme :D
Predlagam odprtje teme o ekologiji, varstvu okolja itd?Pa lahko tam delimo mnenja glede takih stvari :D
Torej, kje smo ostali....pri fantih in stilih oblačenja itd?
The world is as you are.
Uporabniški avatar
*mala*
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 8839
Na forumu od: 3. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a *mala* » 24. Mar. 2010 18:19

Saj je čist skladno s temo. Fantov stil oblačenja se mora ujemati z našim, naš pa je odvisen od našega prevoznega sredstva in barvne usklajenosti z le tem :D
But the most exciting, challenging and significant relationship of all is the one you have with yourself. And if you can find someone to love the you you love, well, that's just fabulous.
Uporabniški avatar
emanuela
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 7041
Na forumu od: 28. 7. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a emanuela » 24. Mar. 2010 18:22

A, takoo :D
No, pa spet vem eno stvar več....*mala*, hvala za pojasnilo :D
Saj drugače tudi jaz ne razumem, kako si je moj lahko nabavil črni avto-ki pač paše k vsemu, z dežniki pa čisto sfali-k casual outfitu, ki je večinoma iz črno-sivih odtenkov, doda dežnik, ki mu pride pod roke(tudi zelenega!).Ali ga naj pustim? :gruebel:
The world is as you are.
Uporabniški avatar
purple_rain
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7639
Na forumu od: 13. 2. 2006
Kraj: Lj

Neprebrana objavaNapisal/-a purple_rain » 24. Mar. 2010 18:27

^^je za razmislit; lahko ga pa povabiš v šoping in mu vsiliš cunje&dodatke, ki so bolj po tvojem okusu. :D
Uporabniški avatar
*mala*
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 8839
Na forumu od: 3. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a *mala* » 24. Mar. 2010 18:40

Upoštevaš odličen nasvet z 2. strani:
Liefde napisal/-a:Čez čas lahko čisto neopazno vplivaš nanj ... in se v njegovi omari čudežno pojavijo nove majčke ... stare pa po malem izginjajo :D Vse se da Slika

:D

Sej veš kak so fantje bedasti, da še opazijo ne :wink:

Pa glej da mu nakupiš več barv dežnikov, da se bo lahko prilagajal tudi tvojim outfitom. Saj veš- preden gresta ven se morata barvno uskladit, da ti ne bo delal sramoto z modro srajco k tvoji rdeči obleki :wink:
But the most exciting, challenging and significant relationship of all is the one you have with yourself. And if you can find someone to love the you you love, well, that's just fabulous.
Uporabniški avatar
emanuela
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 7041
Na forumu od: 28. 7. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a emanuela » 24. Mar. 2010 18:45

Iskreno se zahvaljujem za nasvete, ki mi bodo v veliko pomoč.
Dežnike bom nabavila, itak.
Kaaaaj?Modro k rdeči oblekci?Joj, ne šali se.Raje sploh ne grem ven, kot pa da greva barvno neusklajena-če bi imela različne stile, že v startu ne bi začela z njim.
Jah nič, bom mu metala stran njegove najljubše majice, stare tudi več kot tri! leta in upala, da ne bo opazil, ko mu jih bom zamenjala z novimi, meni všečnimi.
Kot si napisala, moški so itak neumni in takšnih stvari ne opazijo :D
The world is as you are.
Uporabniški avatar
Liefde
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1174
Na forumu od: 11. 10. 2009
Kraj: Nizozemska

Neprebrana objavaNapisal/-a Liefde » 24. Mar. 2010 18:56

Moram še dodati da je to nasvet bil za AtomicKitty...

Kr se tiče moža, dovolj je velik fant da se zna lepo oblečt, ve kaj mu paše, kaj ne! S tem pa res nimam problema..Če bi se obremenjevala s tem ojejjjj...mislm da ne bi dobr končala! :D

Vsak za sebe najbolj ve kaj mu paše ... Emanuela ne preveč skrbet :D
"Življenje je kot ljubezen; ni lahko in mirno stanje, ampak težka in čudovita pustolovščina."
Uporabniški avatar
SWEETprinces
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1360
Na forumu od: 30. 9. 2008
Kraj: ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a SWEETprinces » 24. Mar. 2010 19:02

moj se pa kr fajn oblaci...ima pac sporten stil, ko gremo vn se pa tud zna zrihtat :D . no pa da ga ne bom sam hvalila.... :roll: ! ima pa ene crne (poletne!) GRDEEEEEEEEE!!!!!!!!!!! hlace :cry: . ok...ko sva bila prvo leto skupi sem se pac mogla ugriznit v jezik in upat da ga bo minilo....naslednje leto spet....no pa sm mu mal omenila! itak mu ni bilo nic jasno "ce so pa tko fajn". no zdej 6 let kasneje sem se pa ze tok opogumla da sem mu rekla da ce jih bo imel oblecene ko se dobiva sploh ne grem nikamor :motz: m
Punce mogoce se cudno slisi ampak verjemte....ce bi jih vidle bi mi pomagale zakurit ogenj, da jih skupi zazgemo :bgdev:

Vrni se na O moških

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov