Moški in športnice

Vse, kar nas zanima in še ne vemo o NJEM.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
Yazmeen
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2376
Na forumu od: 18. 7. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a Yazmeen » 28. Maj. 2008 21:59

No jst mam brez kakršnga kol športanja 98 okol ramen, tko da bog ne dej, da bi se še kej tazga lotla, da se še bol razširm tja gor! Ostalo mam pa...prsi (idealnih :D ) 90, pas 63, boki 92 in stegna od 53 do 50, odvisn kje jih merm.
Uporabniški avatar
..Evelyn..
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4757
Na forumu od: 4. 4. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a ..Evelyn.. » 28. Maj. 2008 22:00

~NIA~ napisal/-a:no sej glih preozka nism ( :lach: ).. pač ramena mam obseg 65cm, prsa 97, pas 66 in boke 94...
ma neko sorazmerje je no ;)

Ma ja..65cm bi ti mela okoli ramen, če bi bla stara 8... :P mal logično pomisl, kaka ramena bi mela v primerjavi z joški pol :P bi mela dejansko postavo trikotnika :P jz mam tud 103 in ma čist normalna/nešportna ramena(300kg pa tud nimam. :D )
It was forever..but it didnt last long..
~NIA~
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5791
Na forumu od: 29. 4. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a ~NIA~ » 28. Maj. 2008 22:02

:lach:
Zadnjič spremenil ~NIA~, dne 08. Dec. 2010 8:27, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
Yazmeen
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2376
Na forumu od: 18. 7. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a Yazmeen » 28. Maj. 2008 22:05

Kul, vidm, da vas ma še dost več od mene okol ramen, zdj sm potolažena in si grem kupt oblekco :lach:
Uporabniški avatar
Aloha
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2848
Na forumu od: 20. 9. 2005
Kraj: Havajsko otočje

Neprebrana objavaNapisal/-a Aloha » 28. Maj. 2008 22:12

Yazmeen napisal/-a:No jst mam brez kakršnga kol športanja 98 okol ramen, tko da bog ne dej, da bi se še kej tazga lotla, da se še bol razširm tja gor! Ostalo mam pa...prsi (idealnih :D ) 90, pas 63, boki 92 in stegna od 53 do 50, odvisn kje jih merm.


Ok, Yazmeen, pretiravat pa res ni treba ... Če bi se spraula zdej mal športat, te ne bi blo čist nč več čez rame. Tiste, k mamo zarad športa širše rame in hrbet, smo trenirale leta, usak dan in to takrat, ko smo se še razvijale in rasle. Če se pr 25-ih začneš rekreatiuno s čim ukvarjat, se tvoje telo ne more več sprement u taki meri, lahko se lepš zdefinira, drucga pa ne. Tko da, ni izgovorou, da se neb spraula migat :wink: .

Drgač pa se obseg mer tm, kjer je najširši deu.

Nia, kaj sta to mela, da sta merla use možne obsege?
Kok maš pa obseg glave? :lach:
Smell the warm and salty air... see a wave reflect a beam... stop and find a pretty shell... make it real your summer dream...
Uporabniški avatar
Sekhmet
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 358
Na forumu od: 12. 2. 2008
Kraj: Trbovlje

Neprebrana objavaNapisal/-a Sekhmet » 28. Maj. 2008 22:29

Kere pa?! :D :P
Ei incumbit probatio qui dicit, non qui negat!
Uporabniški avatar
Yazmeen
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2376
Na forumu od: 18. 7. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a Yazmeen » 28. Maj. 2008 23:02

Aloha napisal/-a:
Yazmeen napisal/-a:No jst mam brez kakršnga kol športanja 98 okol ramen, tko da bog ne dej, da bi se še kej tazga lotla, da se še bol razširm tja gor! Ostalo mam pa...prsi (idealnih :D ) 90, pas 63, boki 92 in stegna od 53 do 50, odvisn kje jih merm.


Ok, Yazmeen, pretiravat pa res ni treba ... Če bi se spraula zdej mal športat, te ne bi blo čist nč več čez rame. Tiste, k mamo zarad športa širše rame in hrbet, smo trenirale leta, usak dan in to takrat, ko smo se še razvijale in rasle. Če se pr 25-ih začneš rekreatiuno s čim ukvarjat, se tvoje telo ne more več sprement u taki meri, lahko se lepš zdefinira, drucga pa ne. Tko da, ni izgovorou, da se neb spraula migat :wink: .

Drgač pa se obseg mer tm, kjer je najširši deu.

Nia, kaj sta to mela, da sta merla use možne obsege?
Kok maš pa obseg glave? :lach:


A si 100%, da se ne morm več razširt? Ne res, jst mam res bojazn pred tem, k če sm kdaj komu pokazala uno pozo, k jo pr bodybuildingu kažejo, k dvignejo obe roki in nardijo pravi kot v komolcu, se me je folk kr ustrašu :D Tko da tega raj ne kažem več :lach:
Uporabniški avatar
MilkyWay
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2708
Na forumu od: 1. 3. 2007
Kraj: ...en tu corazón..

Neprebrana objavaNapisal/-a MilkyWay » 28. Maj. 2008 23:06

Yazmeen napisal/-a:A si 100%, da se ne morm več razširt? Ne res, jst mam res bojazn pred tem, k če sm kdaj komu pokazala uno pozo, k jo pr bodybuildingu kažejo, k dvignejo obe roki in nardijo pravi kot v komolcu, se me je folk kr ustrašu :D Tko da tega raj ne kažem več :lach:


sej si prou opasna a :D
poznam take stvari ja...vsak izgovor je dobr :wink:
Uporabniški avatar
Yazmeen
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2376
Na forumu od: 18. 7. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a Yazmeen » 28. Maj. 2008 23:09

Nehite me zajbavat, k se bom šla lih kar slikat, da boste vidl, da resn mislm :D
Uporabniški avatar
MilkyWay
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2708
Na forumu od: 1. 3. 2007
Kraj: ...en tu corazón..

Neprebrana objavaNapisal/-a MilkyWay » 28. Maj. 2008 23:13

šlik šlak korenček :D ...la la la la laa :lol:

u glaunem ja...z rameni ja kažin...nisem si jih še merila, ker se ne bi rada zamorila, ampak so po moje tm okrog 100 (ne pa tud js nism bodybilder :D )...in mi res grejo na živce, ker vedno izstopajo ob kšnih konoterčkah, ozkih majčkah...ku rambo ej :D
Uporabniški avatar
Aloha
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2848
Na forumu od: 20. 9. 2005
Kraj: Havajsko otočje

Neprebrana objavaNapisal/-a Aloha » 28. Maj. 2008 23:15

Ne, ni bojazni, da bi se transformirala u Evo Pogačnik, zato nehi paničart in se že jutr sprau migat :wink: .
Smell the warm and salty air... see a wave reflect a beam... stop and find a pretty shell... make it real your summer dream...
Uporabniški avatar
*kayka*
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 780
Na forumu od: 26. 1. 2005
Kraj: Kranj

Neprebrana objavaNapisal/-a *kayka* » 29. Maj. 2008 8:26

slikej se, pa nam pokaži svoja ramenca :wink: :D
christianna cruz
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 226
Na forumu od: 29. 4. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a christianna cruz » 30. Maj. 2008 21:34

poznam eno k je profesionalna košarkašica in nima tipa prou zato najbrš ker jih odvrača s tem športom ....k je skooos na treningih (ubistvi za tipa ne bi mela čez teden nobene urce frej - zjuti šola pol pa prec na trening) ...čez vikend pa tekme doma in v tujini...tko da no way.
pa tut tko po postavi se marsikomu ne zdi privlačna , k je velka 1,85 čene še mal več ; pa tko čiist nabildana ...itaq taprau center :lol:
Chuxsta
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 44
Na forumu od: 25. 5. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a Chuxsta » 30. Maj. 2008 23:56

christianna cruz napisal/-a:poznam eno k je profesionalna košarkašica in nima tipa prou zato najbrš ker jih odvrača s tem športom ....k je skooos na treningih (ubistvi za tipa ne bi mela čez teden nobene urce frej - zjuti šola pol pa prec na trening) ...čez vikend pa tekme doma in v tujini...tko da no way.
pa tut tko po postavi se marsikomu ne zdi privlačna , k je velka 1,85 čene še mal več ; pa tko čiist nabildana ...itaq taprau center :lol:



Ma mal mišic more bit...še posebej pr tej višini......mmm...185 ^^
Uporabniški avatar
BeXy
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 134
Na forumu od: 28. 3. 2008
Kraj: Over the Niji

Neprebrana objavaNapisal/-a BeXy » 31. Maj. 2008 10:08

Zdej sm ugutuvila da mam v stegnih 53cm, pa se mi je zmiri zdel več(?) :roll:
in zdej sm se mal pomirila :D
Ampak še zmiri ne vem, kako naj bojo mišice okrog kolen manj vidne :cry: .
Any idea? :idea:

Vrni se na O moških

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov