Moški in mobitel

Vse, kar nas zanima in še ne vemo o NJEM.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

carry
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 7
Na forumu od: 4. 9. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a carry » 20. Sep. 2004 17:59

Mene pa zanima nekaj, kako pogosto se slišite s svojimi dragimi po telefonu npr. tako kadar cel dan nista skupaj in se vidita šele zvečer.
Vas oni kličejo, al ve večinoma njih?
Poznam namreč pare, ki se slišijo vsake pol ure in pare, ki se sploh ne slišijo npr. do osmih zvečer!

Kakšne izkušnje imaste ve? :gruebel:
Uporabniški avatar
darchy
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 117
Na forumu od: 5. 7. 2004
Kraj: EU :-)

Neprebrana objavaNapisal/-a darchy » 20. Sep. 2004 18:31

hmmm...če sva skupaj, se ne kličeva. :D
če se pa cel dan ne vidiva, pa si navadno kak mail pošljeva, ali sms, ali se pokličeva (čeprav se mi zdi, da to bolj jaz počnem :oops: ).
Moj lubi je namreč v taki službi, da mora biti ful skoncentriran in ko imajo gužvo, mora veliko naredit, tako da se ne klicariva lih cele dneve...
Če sem tudi jaz na šihtu se zgodi, da se sploh ne slišiva - se slišiva na primer šele zvečer (če potem nisva skupaj).
Ali pa me pokliče, da prihaja, da dobi potem toplo župco :)
*I love sunshine*
Uporabniški avatar
cotkica
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 472
Na forumu od: 23. 7. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a cotkica » 20. Sep. 2004 19:15

joj mi2 se pa kr dost slisva an...cev dan si tko mal piševa smse, zvečer se pa kdaj pa kdaj tut pokličeva....drgač se pa tut vidva vsak dan skorej tko da....se mava fajn...sam to je sam zej na začetku (pol leta) pol se pomoje vse bl umiri...Pomoje?? :/ :?:

Kar se pa tiče kdo več kliče pa defenitivno on....sj tut js kdaj pa kdaj sam če me pa zmer prehiti no :D
Uporabniški avatar
Sunshine
Cosmo administrator
Cosmo administrator
Prispevkov: 1697
Na forumu od: 6. 7. 2004
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Sunshine » 20. Sep. 2004 21:08

bejbika napisal/-a:ene 2x dnevno da si mal poveva, pol pa kšni un 10sekundni pogovori, dej pridm pote, pa greva na kavo......


Tudi pri meni je tako. Zjutraj ga ponavadi najprej jaz pokličem, ker se vedno kasneje zbudim (moj dragi gre že zgodaj v službo), potem pa včasih on, včasih jaz
Uporabniški avatar
girl007
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 493
Na forumu od: 30. 7. 2004
Kraj: Kranj

Neprebrana objavaNapisal/-a girl007 » 21. Sep. 2004 7:54

Čez dan se zelo malokrat slišiva, da vsak u miru naredi svoje obveznosti, razen če je kaj nujnega in pomembnega. Al pa ksn sms.
Imava oba kar nekaj obveznosti in obema tako ustreza.

Se pa vsak dan proti večeru slišiva, da se zmenva kdaj se vidva.
Drgač pa oba nekako enako kličeva drug drugega, vsak en dan. Kr tko se poklapa. :)
¤MajC¤
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 708
Na forumu od: 3. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a ¤MajC¤ » 21. Sep. 2004 8:10

mi2 sma zaj tut prakticno&teoreticno narazn :roll: :( drugace pa sma se dost vidla,tak da en x al pa dva x na dan kk klic. pa sovrazim smsanje,ne wem...lena sem,ne lubi se mi nekih sporocil klampfat gor na telefon :nixweiss:
Uporabniški avatar
steLLcy
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 809
Na forumu od: 9. 8. 2004
Kraj: CeLjE

Neprebrana objavaNapisal/-a steLLcy » 21. Sep. 2004 8:16

hja....čist odvisno od dneva....sms-e bol js pišem ko njemu se ne da.....pokličema se če nisma ceu dan skupi (kar ne vem kdaj je blo nazadnje) kake 2krat.......drugač mam js mobitel bol za kolegice, kolege, mamo, službo, ker mojga tak vsak dan vidim pa si pol vse sčvekama....:)
Uporabniški avatar
tiasha
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1435
Na forumu od: 29. 6. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a tiasha » 21. Sep. 2004 8:16

Hmm midva si vsak dan zvečer pošleva sms, tko za lahko nočko... :wink:
Drgač pa ni nujno, da se slišva vsak dan..., včasih se 1x, včasih 2x na dan, včasih pa sva oba dva tok zaposlena čez dan, da se sploh ne slišva..., ubistvu sva se navadla na to, da se ne klicarva vsake 5 minut!
Amm kdo večkrat kilče?? Hmm pomoje kr oba enako..., on mene velikrat, jst pa tut nejega... :) :wink:
Nosso amor é como o vento.
Năo posso vę-lo ...
... mas, posso senti-lo.
Inanna
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 34
Na forumu od: 20. 9. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a Inanna » 21. Sep. 2004 9:31

Midva se tudi slisiva nekajkrat na dan, pa se kaksen sms pade vmes... so pa dnevi, ko se zelo malo, ker imava pac oba precej dela, predvsem on. Se pa vidiva vsak dan.Skupaj pa sva malo manj kot 2 leti. Ravno tako je bilo tudi z bivsim, tudi, ko sva bila skupaj ze 4 leta, sva se vsak dan nekajkrat slisala...ni slo drugace ocitno.
Uporabniški avatar
butterfly
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 42
Na forumu od: 30. 6. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a butterfly » 21. Sep. 2004 9:37

vsako jutro mi pošlje sms "za dobro jutro"...potem se tekom dneva slišiva 1-2x...pa še to samo zato, da se zmeniva kdaj se vidima... vidima se pa itak vsaki dan :D
Uporabniški avatar
Andrejčika
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 104
Na forumu od: 9. 9. 2004
Kraj: za devetimi vodami

Neprebrana objavaNapisal/-a Andrejčika » 21. Sep. 2004 9:42

Mi2 glede na to da skup ziviva se niti ne klicemo tolk! Zdaj ko sem doma gre on zjutraj v sluzbo in mu js ko se zbudim poslem sms :vielposten: , pol k ma on malco me poklice, pol pa pride ze domov! Mogoce se vam bo zde mal pocukran ampak v bistvu ne zdrziva dolg drug brez druga. :knuddel: Pa sva ze vec kot eno leto skup!
Ne joči, ker je konec ampak se nasmej novemu začetku!!
Uporabniški avatar
Ninica
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 115
Na forumu od: 28. 6. 2004
Kraj: velenje

Neprebrana objavaNapisal/-a Ninica » 21. Sep. 2004 9:54

midva sva skup ze skor 2 leti...pa se kr velikokrat slisima..pa kak sms zvecer pred spanjem!ce pa sma skup ...tut ce skup stanujema(sva studenta v lj)pa ce gre h kolegom,me vmes poklice in ponavadi mi pove da me pogresa...ceprav se boma cez urco vidla... :love:
Uporabniški avatar
ursska
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 96
Na forumu od: 8. 7. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a ursska » 21. Sep. 2004 12:20

Ponavadi se slišiva bolj proti večeru oz.šele zvečer, ko zaključi s službo.Čez dan sicer tudi ampak ne pogostokrat-ima tako službo, kjer ni najbolj zaželjeno uporabljati mobitela..
Uporabniški avatar
bad_girl
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 992
Na forumu od: 3. 9. 2004
Kraj: Domžale

Neprebrana objavaNapisal/-a bad_girl » 21. Sep. 2004 13:01

Midva si zvečer & zjutraj pošljeva sms, pol se ornk slišva ko oba končava svoje obveznosti (šiht, fax) in se zmenva kdaj se vidva, če je kej novga ipd...pa včasih še za par minutk vmes če je kej nujnega za povedat oz. se zment...vidva se pa vsak dan zvečer (zaenkrat) :love:
kathy
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 301
Na forumu od: 25. 6. 2004
Kraj: ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a kathy » 21. Sep. 2004 14:23

mi2 se kr dostkrat čez dan slišva....ko je v službi me on pokliče tud po 4krat na dan če nima gužve....jst ga bl retko kdaj kličem,razen če ni kej nujnega....drugalče pa ko je on doma me polkiče in mi pove kdaj pride do mene oz me pokliče v službo in se pol zmenva...itak pa skor skoz spi pr men,če ne se pa preden gre prvi spat pokličeva

Vrni se na O moških

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov

cron