Moški in mobitel

Vse, kar nas zanima in še ne vemo o NJEM.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
tani24
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 722
Na forumu od: 23. 1. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a tani24 » 30. Mar. 2009 21:29

Skupaj bova 4 leta in ne še ne živiva skupaj ampak bova kmalu in sva po tem času, še vedno na isti količini komunikacije ali celo več, kot na začetku.
Uporabniški avatar
tanchii
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 421
Na forumu od: 16. 8. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a tanchii » 30. Mar. 2009 21:39

Midva se po telefonu skoraj ne pogovarjama, ker ga trenutno že skoraj dva meseca nima, če je nujno si ga pa sposodi. Včasih mi gre prav na živce, da ga ne morem dobit, ko ga rabim... Čakam, da se končno spravi kupit novega :D
Tudi, ko ga je mel, sma se bolj poredko klicala, ker ni neki ljubitelj triurnih telefonskih pogovorov, jaz pa tudi ne :) Edino na začetku zveze sma včasih mela malo bolj dolge pogovore, ko se še nisma toliko videvala.
Uporabniški avatar
red_rose
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2239
Na forumu od: 12. 4. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a red_rose » 30. Mar. 2009 21:45

tanika js te razumem kaj mislis, ampak enim pac ne ustrezajo telefonski pogovori, ce se niso navajeni tut nasploh z ljudmi veliko klicat...js recimo telefona sploh ne uporabljam veliko, res, ce ga ne bi mela en tedn tega sploh ne bi opazla...z vsemi komuniciram prek neta/msnja, itd. cist smo preklopli...in mi je tut cudno da bi me fant skos klical. no, sicer pa nevem kako bi blo ker itak zivima skupi in ga ne rabim klicat, ko je v sluzbi je pa skos na msnju, tako da ga grem tja iskat ce kaj rabim :D kliceva se edino za kosilo in to ce greva skupaj..to ja, ampak nekih dolgih pogovorov pa ne maram met po telefonu. z nikomer

drugace pa js tut pri vsaki punci k napise da jo fant dusi, takoj pomislim na to kako bo lahko zivela z njim...fant te pac ne sme dusit v taki meri da se tut po cel dan al pa dva dni ne zelis slisat z njim...ker ko zivis z nekom ga nemores kar izklopit :?

*mala*...js sm tut precej taka samosvoja da rabim mir in to, ampak k sm z njim sm res lahko cel dan z njim, sva se ful navadla in lahko pocneva vsak svoje pa sva v isti sobi. sej ko z nekom zivis se navadis pac delat svoje reci neglede na njega...in ti je ze skor isto kot ce si sam :D
lelija
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 340
Na forumu od: 18. 3. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a lelija » 30. Mar. 2009 22:00

:)
Zadnjič spremenil lelija, dne 21. Avg. 2009 2:03, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
Boa
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 375
Na forumu od: 29. 3. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Boa » 31. Mar. 2009 5:45

Mene pa nikol ne pokliče....aja, mogoče zato kr ga nimam :D
Ne kadim, a vedno vžgem.
Uporabniški avatar
tani24
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 722
Na forumu od: 23. 1. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a tani24 » 31. Mar. 2009 6:38

Midva imava skupne prijatelje, tako, da greva itak ponavad skupaj na kofe. Drugače pa sej a je problem...grem s frendico na kofe in se z mojim vidiva pol. Se res ne omejujeva glede tega. Sej če napišem da sva vsak dan skupaj ne pomeni, da sva celi dan. včasih je to samo urca na dan, ker mava pač druge obveznosti. včasih mi pride zvečer samo lupčka dat, ker pač drugače ni zneslo. Oba imava zelo dobro pošlihtan najin čas. Če hoče on na kofe s frendi, si js komot najdem drugo delo in obratno.
chiqqa
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1764
Na forumu od: 9. 9. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a chiqqa » 31. Mar. 2009 10:21

tanika* napisal/-a:Skupaj bova 4 leta in ne še ne živiva skupaj ampak bova kmalu in sva po tem času, še vedno na isti količini komunikacije ali celo več, kot na začetku.



mi2 sva tut skor tok souh skp, pa tut še ne živiva skp sam sm jz čez teden pr njem pa tko ponavad še do nedelje. pa se slišva recmo k sm jz na faxu, občasnm šihtu,naokol,kavice,shoping itd. tm max 3x da se zmenva za tisto minutko,dve,kaj da pride al pa da jz pridm..al pa če umes uskoč tko k dons da more po očala jz pa po barve leče wiii pa da greva kam jest al nej bone uzamem itd...
pa se zato še ne kličeva nonstop pa pošilava mesiđe nonstop--ker ma on fuul pouno v službi in majo skos zajebancijo,jz mam pa svoje kolegice in je tud skos zajebancija tko da zmer neki on počne al pa jz, da ni potrebe se zdj klicart..
če bi pa bla pa non stop skup pa tut ni big deal,tko k si rekla,sva na isti kočličini komunikacije če ne celo več, ker mi2 res nonstop neki čeblava,si mava za rečt itd., tko da sploh ni problem..mi mesiđi ne predstavlajo neki, raj pol pokličm če že,al pa v živo :) pa sva čez tedn skos skp pa ni zdj nujn da skos tiiva skp,jz fax,šiht,on šiht pa valda pijačke,frendi in jz svoje,grem jz vn posebi pa še on pa se dobimo pa zažuramo skp..nerabm bit zdj na vrvici če sm z nekom u zvezi ane :)aja si pa rekla 5x na dan da se pokličeta..ja sej mi2 tut, za 3 minutke LOL..če pa nism pr njem je pa zvečer taglavno :D

da bi pa rabila mir?? hmmm zakaj, sej on je pač moj partner in ga vidm u prihodnosti haloo zakaj bi rabla mir..mogoče je to odvisn od človeka, jz sm že nasploh taka da v miru ne fukcjoniram oz. če se mi nonstop ne dogoaja, tko da čim več je vsega, bolš mi je!
lelija
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 340
Na forumu od: 18. 3. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a lelija » 31. Mar. 2009 14:38

:roll:
Zadnjič spremenil lelija, dne 20. Apr. 2009 0:20, skupaj popravljeno 1 krat.
~NIA~
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5791
Na forumu od: 29. 4. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a ~NIA~ » 31. Mar. 2009 14:48

s) :)
Zadnjič spremenil ~NIA~, dne 01. Dec. 2010 18:36, skupaj popravljeno 1 krat.
Nadine
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 677
Na forumu od: 3. 7. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Nadine » 31. Mar. 2009 14:51

midva se pokličeva ene 3x na dan.... mesiđi pa pri nama ne funkcionirajo :D
Uporabniški avatar
metuljčica*
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1570
Na forumu od: 23. 1. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a metuljčica* » 31. Mar. 2009 15:33

Midva se slišiva 1-2x na dan, pa kakšna 2-3 sms-i.

Kar bi bilo več od tega, bi mi šlo na živce. Pa čisto normalno funkcionirava tudi, če sva 24 ur/dan skupaj (10-dnevni dopust npr.).
Uporabniški avatar
jullia_
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5285
Na forumu od: 29. 6. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a jullia_ » 31. Mar. 2009 16:07

Skupno življenje pa res nima kakšne posebne veze s klicarjenjem na vsako uro.
Uporabniški avatar
metuljčica*
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1570
Na forumu od: 23. 1. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a metuljčica* » 31. Mar. 2009 16:22

Mišljeno je bilo, da me ne moti (oz. bi mi šlo celo na živce, ker se ne pogovarjam rada po tel.), če se ne kličeva na vsake 2 uri, prav tako pa se ne naveličava, če sva ves čas skupaj.

Eh, sem zakomplicirala! :D
Uporabniški avatar
jullia_
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5285
Na forumu od: 29. 6. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a jullia_ » 31. Mar. 2009 16:26

Ne, saj sploh nisem tebi odgovarjala, ampak tistim, ki jim ni jasno, kako bosta dva skupaj živela, če jima je pa odveč klicanje 5x dnevno (prejšnja stran).
Uporabniški avatar
tani24
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 722
Na forumu od: 23. 1. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a tani24 » 31. Mar. 2009 20:28

5*krat na dan ni ravno vsako uro, ampak ok... pač določene stvari čez dan se morva zment, čene vsaj osnovno, kdaj se bova videla. Sej moj post ni bil mišlen samo na klice, to je pač en način komunikacije, bl je blo mišlen na une poste, kjer je pisalo, da je v napoto, če se s partnerjem slišijo vsak dan, mogoče dvakrat na dan...to si js potem ne predstavljam, kako bojo potem skupaj živel, hodil vsak drug dan en mimo drugega in se preprosto ne pogovarjal al kako?

Vrni se na O moških

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov