Moški in alkohol

Vse, kar nas zanima in še ne vemo o NJEM.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
Tamala_mrha
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 3322
Na forumu od: 21. 10. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a Tamala_mrha » 24. Jun. 2011 20:20

delusional napisal/-a::lol: :lol:

sploh ne bi sprejela, da bi tip šel s kolegi ven (logično, da bi kaj pili, me ne zanima ali malo ali dosti) in potem prišel k meni. ma mislim, da niti spat ne bi hotela da k meni hodi. za sex pa sploh ne vem kako naj bi bila na volji, ni mi jasno.
me je enkrat tako en tip klical, ki je šel s kolegi ven in me je klical ob polnoči preden so šli v club, da bi prišel k meni, pa se nisem niti javila, ker sem vedela zakaj se gre. zgleda, da je ocenil, da danes ne bo dobil nič za fukat tam ali pa da se mu ne da trudit, zato je mene poklical.

in tudi jaz se ne bi hvalila s tem, da pride tip pijan k meni (ni važno ali dosti ali malo pijan) in da je čist horny in hoče sexat. to mi je poniževalno.

Pa ljuba duša, ti govoriš o "enem" tipu, in ne o določenem tipu, ki je oz. je bil tvoj fant. Za druge sicer ne vem, ampak jaz sem govorila o mojem fantu (beri: o partnerju + to ni nekajmesečna zveza, ko še ne veš ali hodi k tebi spat, ker mu druga ne da, ali zato, ker te res želi imeti ob sebi). Prav tako o rahli opitosti in ne o prekrokani noči.
Uporabniški avatar
delusional
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2605
Na forumu od: 25. 4. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a delusional » 24. Jun. 2011 20:48

PA JA! ŠE TOLKO BOLJ PONIŽEVALNO, DA SE DO TEBE OBNAŠA NEKDO, S KATERIM SI ŽE X LET V ZVEZI!!!
Uporabniški avatar
*mala*
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 8839
Na forumu od: 3. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a *mala* » 24. Jun. 2011 20:52

Kaj pa če npr. skup živita? Kam naj pa potem gre revež? :)
But the most exciting, challenging and significant relationship of all is the one you have with yourself. And if you can find someone to love the you you love, well, that's just fabulous.
Uporabniški avatar
emanuela
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 7032
Na forumu od: 28. 7. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a emanuela » 24. Jun. 2011 20:56

Meni so se pijani tipi nasplošno zagnusili do te mere, da upam, da bo mojemu prihodnjemu tipu jasno, naj se strezni preden pride do mene :? Razen, če pride domov vesel....to je recimo da drugo :D Pa še tega ne bi prenašala, če bi se prepogosto dogajalo.
The world is as you are.
Uporabniški avatar
delusional
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2605
Na forumu od: 25. 4. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a delusional » 24. Jun. 2011 21:11

*mala* napisal/-a:Kaj pa če npr. skup živita? Kam naj pa potem gre revež? :)


ma če je tip zrel za skupno življenje, upam in predpostavljam, da ni več v tisti fazi, ko rabi vsak vikend it pit s kolegi.
al kako? si ti predstavljaš živet s tipom, on pa bo vsak vikend hodu domov pijan?
mene bi motlo, da tip večkrat hodi pit brez mene. jaz bi tudi pila, zakaj bi bla prikrajšana in doma čepela. razen če bi bila bolna. potem pa bi pričakovala, da bo resnično toliko uvideven, da me bo pustil na miru, ko pride pijan.
Uporabniški avatar
*mala*
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 8839
Na forumu od: 3. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a *mala* » 24. Jun. 2011 21:16

Nisem nikjer omenila pijanost vsak vikend. Ampak klinc, se pa zgodi, da se ga on napije, ti se pa nimaš priložnosti. Nebi jemala tega poniževalno, to pa zame definitivno ni (ker se ga bom zihr tud js kdaj brez njega :D).
But the most exciting, challenging and significant relationship of all is the one you have with yourself. And if you can find someone to love the you you love, well, that's just fabulous.
Uporabniški avatar
haylee
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 714
Na forumu od: 8. 9. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a haylee » 24. Jun. 2011 21:32

Pa dobr jst tut ne ploskam, če pride ponoč nažgan do mene, ker mi je po parih letih zveze nehu bit simpatičn k je pijn. Ampak da bi se mi to zdel poniževalno...dejte no...čisto pretiravanje. :rolleyes:
Uporabniški avatar
delusional
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2605
Na forumu od: 25. 4. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a delusional » 24. Jun. 2011 21:36

se vidi, da ste vsi skupaj že od najstniških let.

da bi se odrasel moški tako vedel... halooo.

glede na to, da sem šele zdej ugotovila, da imajo nekateri 2 obraza (enega pijani, drugega trezni), sem začela preferirat tipe, ki sploh ne pijejo. sicer najbolj usklajeno ne bi blo, ker se ga jaz rada nasekam, ampak pri tipih alkohol malo bolj useka na obnašanje (po mojem mnenju).
Uporabniški avatar
*mala*
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 8839
Na forumu od: 3. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a *mala* » 24. Jun. 2011 21:41

Upam, da pri 21 nisem bla več najstnica, ko začela s fantom :P

Sicer pa itak hitro spoznaš njegov obraz, ko je pijan. Sama tud mislim, da bi bila težko s fantom, ki nebi nič pil, ker bi verjetno imela slabo vest, ko jaz bi :D
Sem poznala pa tud že punce, ki so ratale čudne, ko pile (od jokavosti, do nekih samomorilskih želj, razno, res). Najslabše mi je pa fant, ki rata agresiven :? Je pa pomoje čist vsak malce naporen, ko pijan, če zdraven kdo trezen.
But the most exciting, challenging and significant relationship of all is the one you have with yourself. And if you can find someone to love the you you love, well, that's just fabulous.
sirova štručka
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5990
Na forumu od: 9. 12. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a sirova štručka » 24. Jun. 2011 21:57

...
Zadnjič spremenil sirova štručka, dne 05. Dec. 2016 15:09, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
Tamala_mrha
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 3322
Na forumu od: 21. 10. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a Tamala_mrha » 24. Jun. 2011 23:18

Nekateri imajo resne težave z branjem. :D Da je poniževalno do ženske, če tip tu pa tam pride k punci malce opit (ne pijan!)... Zanimivo. Če to nekatere tako odbija, se ne čudim, da ne dobite tipa. :D Težiti človeku, ker spije par piv/česarkoli že pač in ima željo prit k partnerki domov... Tja, potem pa najboljše, da gre k drugi, da boste srečne, ker boste lahko mirno spale (niti ne vem, kaj je tako zelo motečega, ker NE govorimo o totalni pijanosti).
Zadnjič spremenil Tamala_mrha, dne 05. Dec. 2011 10:35, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
delusional
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2605
Na forumu od: 25. 4. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a delusional » 24. Jun. 2011 23:36

Trezna ne maram niti pijanih niti opitih ljudi. Če sem pijana, pa sem že izkusila kake tipe lahko dobim.

Mene moti to, da skoz govorite, da tip pride pijan k punci spat. Zakaj že ga ona čaka v postelji? Zakaj ni šla z njim ven? Kaj pa če bi bilo obratno? Kako bi blo tipom všeč, da oni doma lepo ajajo in potem pride njihova opita punca k njim in hoče sexat? ma s tako žensko niti hodili ne bi.
CaliLove*
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1011
Na forumu od: 31. 1. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a CaliLove* » 24. Jun. 2011 23:57

Zakaj bi se pa morala skoz en drugega drzat? A ce gre tip zvecer v lokal gledat kosarko s kolegi pa spijejo par piv, more zenska zraven lazit in bog ne daj it sama spat? Ce gre zenska s kolegicami ven, ker npr. ena praznuje rojstni dan, mora njen tip zraven lazit, ker sam pa ze ne bo sel spat, ker se ne spodobi, da ona sred noci pride domov, ko on ze spi?
Vecina tipov pa se verjem, ne bo pritozevala, ce jih njihova horny punca sredi noci zbudi za sex. Ok, ce je pijana kot krava, jo bojo dali spat, drugace pa dvomim, da se bodo kaj dosti branili. :)
Uporabniški avatar
Tamala_mrha
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 3322
Na forumu od: 21. 10. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a Tamala_mrha » 24. Jun. 2011 23:59

Drugače se pa strinjam predvsem s calilove, ker se mi ne zdi nič takega, da par ne visi nonstop skupaj. Nekateri hodijo večinoma skupaj žurat ven, pa čez dan niso kaj dosti skupaj, drugi pa kontra. Vsakemu svoje. Ne gre za to, da pa zdaj ženska čaka tipa doma, da pride cel pohoten k njej.
Zadnjič spremenil Tamala_mrha, dne 05. Dec. 2011 10:34, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
delusional
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2605
Na forumu od: 25. 4. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a delusional » 25. Jun. 2011 0:11

CaliLove* napisal/-a:Vecina tipov pa se verjem, ne bo pritozevala, ce jih njihova horny punca sredi noci zbudi za sex. Ok, ce je pijana kot krava, jo bojo dali spat, drugace pa dvomim, da se bodo kaj dosti branili. :)


ja no, tipe pa res najbolj rajcajo pijane in opite ženske. sploh ko so trezni.

Vrni se na O moških

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: Bing [Bot]