Moški + Cosmopolitan = gay?

Vse, kar nas zanima in še ne vemo o NJEM.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

LanaMaxim
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 644
Na forumu od: 23. 3. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a LanaMaxim » 03. Apr. 2008 22:14

Itak ste pa fantje na tem forumu malo zapostavljeni. Npr. sramežljivka, komunikatorka...
Očitno šefi še niso opazili, da ste tukaj tudi fantje.

In ja, malo smešno bi mi blo, če bi fant kupil tako revijo zase. Če pa jo malo prečekira pri punci, zakaj pa ne. Bo vsaj kej novga zvedu.
marypa
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1341
Na forumu od: 17. 6. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a marypa » 03. Apr. 2008 22:25

pomoje kvečjemu obratno :rofl: oz. pridejo gor nekateri iskat žensko ali pa kar brezplačen sex. Sem imela nekaj ponudb moških tipov, ki so gor sm prjavljeni in niso v skoraj nobeni temi sodelovali, aja mogoče so v kakšni v zvezi s sex-om napisali par resnic.

Zelo dvomim, da bi bil tle kšn peder...
Uporabniški avatar
ryu10kyu
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2140
Na forumu od: 14. 6. 2005
Kraj: Sonce

Neprebrana objavaNapisal/-a ryu10kyu » 03. Apr. 2008 22:28

LanaMaxim napisal/-a:Itak ste pa fantje na tem forumu malo zapostavljeni. Npr. sramežljivka, komunikatorka...
Očitno šefi še niso opazili, da ste tukaj tudi fantje.


Kasneje z napredovanjem se razvijejo v moške z imeni cosmopsiho, cosmofrik...moraš iti čez razne faze razvoja, da kasneje postaneš psiho ali frik :lach:
Jaz prisostovanju na tem forumu raje rečem sprostitev in splošna izobrazba :scherzkeks:
Žene so zato, da jih ljubimo, ne pa da bi jih razumeli. Oscar WILDE
Uporabniški avatar
ryu10kyu
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2140
Na forumu od: 14. 6. 2005
Kraj: Sonce

Neprebrana objavaNapisal/-a ryu10kyu » 03. Apr. 2008 22:47

mirella napisal/-a:poznam par osebkov moskega spola kle, ki samo berejo ker hocejo "kao boljse spoznat zenske in njihovo razmisljanje" in niso geji.


Moj namen je točno ta, ki si ga ti navedla...torej je "kao" odveč!
Poleg ostalih dejavnikov, pa sem tu tudi zaradi zabave, sprostitve, druženja in klepetanja...pač tudi kdaj zapaše kakšno lahko branje in pisanje :)

Cosmota pa ne berem...če slučajno naletim nanj in če imam višek časa, pa ga prelistam...ampak to je že kar kakšno leto od tega ko sem imel cosmo v roki...
Cosmo forum mi pa odgovarja, ker je tukaj nekaj oseb ki so mi res face in sem jih vedno ko jih srečam tudi preko osebnega stika vesel! Ste prav prijetna družba in rad prisustvujem na tem forumu :knuddel:
Žene so zato, da jih ljubimo, ne pa da bi jih razumeli. Oscar WILDE
Uporabniški avatar
Pontifex Maximus
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 801
Na forumu od: 30. 8. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Pontifex Maximus » 03. Apr. 2008 23:17

mirella napisal/-a:tista, ki je bila uporabljena namesto "gay" :aerger:


To ni grda beseda. Beseda "peder" izhaja iz grške besede "pederastija", ki je označevala moško istospolnost. Pri Grkih je bila navada, da je učitelj svojega učenca uvedel (praktično) tudi v spolnost (šlo je za lahko tudi za nekakšno pedofilijo).

Pederastija pa je tudi strokovni izraz - v psihologiji.
Uporabniški avatar
kajira
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 631
Na forumu od: 25. 5. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a kajira » 03. Apr. 2008 23:44

zelo redko. starejši moški so dvorili mladim fantom, jim kupovali darila, pisali ljubezenske pesmi ipd., mladeniči pa so jih, tako kot se je spodobilo, zavračali ali pa njihovo platonsko ljubezen sprejemali v stilu ice queen. spolnost je bila prej izjema kot pravilo. ni šlo za klasičen istospolni odnos ampak pedofilijo minus spolnost.
Uporabniški avatar
Sweet Princess
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 877
Na forumu od: 11. 12. 2007
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Sweet Princess » 04. Apr. 2008 8:11

Pontifex Maximus napisal/-a:Bojda smo moški (fantki, fantje ---- > za tiste do 13 in tiste po 13-20), ki sodelujemo na forumu Cosmopolitan in sodelujemo na spletnih forumih Cosmopolitan, pedri. Od kje, mislite, bi lahko prišla nekomu na misel takšna ideja in pa ali to drži ali ne?


Ojej - sm mela glih priliko spoznat par dečkov na cosmo meetingu - in ti lahko povem da nobeden od njih ni niti približno gej! + usi so zelo simpatični ljubitelji ženskih telesc :D
Uporabniški avatar
ryu10kyu
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2140
Na forumu od: 14. 6. 2005
Kraj: Sonce

Neprebrana objavaNapisal/-a ryu10kyu » 04. Apr. 2008 8:26

Sweet Princess napisal/-a:Ojej - sm mela glih priliko spoznat par dečkov na cosmo meetingu - in ti lahko povem da nobeden od njih ni niti približno gej! + usi so zelo simpatični ljubitelji ženskih telesc :D


Ja pa saj bi bil človek težko gay ob takih luštnih dekletih...če je pa že...je pa orenk v skušnjavah da se spreobrne :yau: ;D :D :D :D
Žene so zato, da jih ljubimo, ne pa da bi jih razumeli. Oscar WILDE
*QueenBitch*
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 879
Na forumu od: 6. 6. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a *QueenBitch* » 04. Apr. 2008 9:09

Ne vem zakaj bi gej bral Cosmopolitan..ni mi logično, ker sem prepričana da bi se bolj našel v Men's Health in podobnih revijah, ki se več ukvarjajo z moškim telesom.

Pod drugo kar se pa foruma tiče..mi pa eni fantje/moški tukaj delujejo čist fajn...je pa tud ene par "fukfehtarjev" ja..sem tudi ze jaz dobila ZS in to od nickov, ki jih nisem zasledila da bi bili kaj aktivni na forumu.
Uporabniški avatar
Ryu
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 714
Na forumu od: 22. 10. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Ryu » 04. Apr. 2008 9:12

če se spomnem torkovga mitinga, so bli tisti tipi, ki so prišli res uredu in mi čist nč niso gej delval... pa če bi bli bralci cosmota gej, mam jest pol tud gej tipa?? :roll: to pa čist zihr d ne :D
Uporabniški avatar
SSarchy
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 720
Na forumu od: 20. 9. 2005
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a SSarchy » 04. Apr. 2008 9:18

O sodelovanju moškega spola na tem forumu nimam nič proti, prav nasprotno - izkušnje in mnenja so zelo dobrodošla. O branju revije Cosmopolitan pa rajš ne bom rekla nič, ker je tudi sama ne berem, zaradi določenih razlogov. Tko da.., men bi blo čudno, da tip bere Cosmopolitan..
Zemlja je velika učiteljica tistim, ki ji znajo prisluhniti. Življenje se tu ne bo končalo, ne glede na to, kaj počne človeštvo. Zemlja bo ostala. Le človeštvo se bo vrnilo v nič, od koder je prišlo, razen če ne bomo spremenili svojih navad!
Uporabniški avatar
mirella
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 867
Na forumu od: 25. 12. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a mirella » 04. Apr. 2008 10:25

Pontifex Maximus kakorkoli, je zelo grdo slisat. Vsaj meni :)

ryu10kyu vrjamem da je tvoj tak namen, js sm rekla "kao" za unih par ki vem da niso tu zard tega :D :P
Life is not the amount of breaths you take,
it's the moments that take your breath away.
Uporabniški avatar
Dita-
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 618
Na forumu od: 8. 8. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Dita- » 04. Apr. 2008 12:29

Em, ko kupim nov cosmo ga tut moj vedno mal prelista (če ne drugač pa takrat ko gre na stranišče ;D) pa defenitivno in preizkušeno ni gay :)
Our passion is our strength <3
Uporabniški avatar
Tonja
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 974
Na forumu od: 4. 12. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a Tonja » 04. Apr. 2008 15:38

Kaj pa ma to veze, kaj bereš in na kakih forumih sodeluješ :gruebel: .
Jaz tut furam kamjon, berem revijo Bager, Avto Magazin, Obramba ipd. pa sestavljam makete kamjonu, če se mi da, pa zdj nisem ded zaradi tega...

Tisti ko prbijajo takšne bedaste izjave, da si zdj pa peder če sodeluješ tle ima preprosto preveč prostega časa.

Moje osebno mnenje je tako, da je mnenje moških na forumu več kot dobrodošlo.
Uporabniški avatar
Pontifex Maximus
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 801
Na forumu od: 30. 8. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Pontifex Maximus » 04. Apr. 2008 22:25

Pontifex Maximus kakorkoli, je zelo grdo slisat. Vsaj meni


No ja kakor koli...imeti malce splošne izobrazbe ne škodi. :idea:

Vrni se na O moških

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov