Moške pižame

Vse, kar nas zanima in še ne vemo o NJEM.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

neznanka
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 90
Na forumu od: 20. 7. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a neznanka » 24. Dec. 2008 13:46

Bom kar tle vprašala pa mladi moški nosijo spodnje majčke?
Uporabniški avatar
rammsteingirl
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1409
Na forumu od: 28. 5. 2005
Kraj: Gorenjska

Neprebrana objavaNapisal/-a rammsteingirl » 24. Dec. 2008 13:52

ja, moj brat jih nosi, ker se hitro prehladi, če je nima. moj pa ni šans, da jo da gor.
Uporabniški avatar
ipomea
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 40
Na forumu od: 25. 8. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a ipomea » 24. Dec. 2008 13:59

Moj jo nosi pozimi :ja: pa še mene krega, če je nimam oblečeno.
Uporabniški avatar
lesnik
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 264
Na forumu od: 27. 6. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a lesnik » 24. Dec. 2008 14:19

Moj ne nosi spodnjih majic ko sva se spoznala in nisem nosila spodnjih majic-res da sem mela ledvica ven mi je nonstop težil da naj nosim spodnje majice tak da letos sm začela čeprav sva skupi mal več kot 2leti,on jih ne nosi ko sem se parkrat hecala da nosijo spodnje majice samo 50-letnice,drgač jo je nosu samo kot otrok.
Uporabniški avatar
ŽuŽa
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2498
Na forumu od: 22. 11. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a ŽuŽa » 24. Dec. 2008 14:26

Moj pozimi vedno nosi pižamo za spat. Poleti pa ponavadi samo spodnji del al pa še to ne. Glih dons sem spala v eni njegovi pižami, ki jo ma pr men :) .

Spodnje majčke pa tud nosi pozimi; zdj ma ene nove črne...uhhh tok mi je hud v njih, njama :scherzkeks: .
Uporabniški avatar
trapa
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 973
Na forumu od: 12. 8. 2005
Kraj: Koper

Neprebrana objavaNapisal/-a trapa » 24. Dec. 2008 14:47

Moj kanotjer ne nosi, ima pa pod dolgo majco vedno še kratko.

Pižamo pa nosi, če ga zebe. Torej občasno. :D
Imaš, da me vikaš!
Uporabniški avatar
gaby_
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1318
Na forumu od: 22. 8. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a gaby_ » 24. Dec. 2008 14:54

moj nosi spodnje majice (občasno). če nima spodnje majice, pa ima pod pulovrom vedno eno majico s kratkimi rokavi.
spalne pa ne nosi. oz. v izjemnih primerih. :D (ga že jaz dovolj ogrejem! :P )

sicer pa, ko so ene pisale, da so dobre pižame v benettonu. jaz si nekak ne predstavljam mojega z tisto spalno z miškami in slončki in veveričkami. nekak sem bolj za nevtralne pižame, ker si nočem predstavljati, da poleg mene leži trileten froc. :D so pa drugače luštkane pižamce
Uporabniški avatar
ŽuŽa
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2498
Na forumu od: 22. 11. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a ŽuŽa » 24. Dec. 2008 14:57

^^ Moj sicer nima pižame s miškami al pa slončki, ampak pa bolj take navadne črtaste pa tko.
Sam ne vem no, če je tip hud ga tud pižama s slončki ne bo nardila 3 -letnega froca :) .- moje mnenje.
*hox*
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2254
Na forumu od: 15. 2. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a *hox* » 24. Dec. 2008 15:22

Miške, slončkou in veveričk (in podobnih motivov Benettonovih pižamc) se ponoči itak ne vidi, drugač pa js vseeno ne bi mela občutka da spi zraven mene otrok. :D Moj ma eno tako mornarsko in je ful luškana, se kr js učasih zagreben za "mornarčka". :P
Uporabniški avatar
*ka!a*
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 621
Na forumu od: 16. 5. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a *ka!a* » 24. Dec. 2008 16:16

Jap, moj dragi nosi spodnje majčke - pozimi, sicer pa ne :)
Lilah
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 402
Na forumu od: 14. 10. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Lilah » 24. Dec. 2008 17:44

Mahagonij napisal/-a:A sm edini tip v sloveniji ki nosi pizamo?
Pa kaj so to ene bedarije, da je v boksarcah pa majci spat bolj udobno. Pizama je manj oprijeta in mehkejsa.

Moj zaspi v gatah sam takrat, ko se mu ne da do konca slačit oz. je preveč utrujen pa sam pade v postlo... :D Drugače večinoma spi gol. :D Ja saj mate prav tiste, ki pravte, da brezveze kupovat pižamo, če je ne bo nosil oz. jo bo nosil sam zarad mene (če sploh)... Sem ga zadnjič vprašala v eni trgovini s pižamami pa to, ker sem si jaz glih zase nekaj tam kupovala, pa je rekel, da mu tako kot je spal do zdaj čist paše. :D Sem mu pol kupla nekaj bolj koristnega, hehe.
Uporabniški avatar
jullia_
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5285
Na forumu od: 29. 6. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a jullia_ » 24. Dec. 2008 18:00

gaby_ napisal/-a:sicer pa, ko so ene pisale, da so dobre pižame v benettonu. jaz si nekak ne predstavljam mojega z tisto spalno z miškami in slončki in veveričkami. nekak sem bolj za nevtralne pižame, ker si nočem predstavljati, da poleg mene leži trileten froc. :D so pa drugače luštkane pižamce


Eh, po tej logiki bi se 3/4 tipov počutilo zelo pedofilsko, ker svojim puncam pred seksom slačijo Hello Kitty nogavice, Snoopy gate in medvedkaste majce.
Uporabniški avatar
Tamala_mrha
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 3322
Na forumu od: 21. 10. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a Tamala_mrha » 24. Dec. 2008 19:05

jullia_ napisal/-a:
gaby_ napisal/-a:sicer pa, ko so ene pisale, da so dobre pižame v benettonu. jaz si nekak ne predstavljam mojega z tisto spalno z miškami in slončki in veveričkami. nekak sem bolj za nevtralne pižame, ker si nočem predstavljati, da poleg mene leži trileten froc. :D so pa drugače luštkane pižamce


Eh, po tej logiki bi se 3/4 tipov počutilo zelo pedofilsko, ker svojim puncam pred seksom slačijo Hello Kitty nogavice, Snoopy gate in medvedkaste majce.

gaby_ saj v Benettonu nimajo sam pižam s takimi in podobnimi vzorci. :wink: Meni so od pižam (če je že potrebna) še najboljše tiste črtaste ali kariraste za moške.
Uporabniški avatar
ŽuŽa
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2498
Na forumu od: 22. 11. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a ŽuŽa » 24. Dec. 2008 21:07

^^ Men so tud črtaste najboljše za moške.
Uporabniški avatar
p!ka
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1836
Na forumu od: 25. 4. 2008
Kraj: Šaurini

Neprebrana objavaNapisal/-a p!ka » 25. Dec. 2008 11:46

Moj ne nosi spodnjih majčk nikoli. Ne nosi niti dolgih majc, ampak kratko majco in navrh bundo. Bolj redko ga zebe.
...Voli me iz inata
voli me bez ostatka
voli me bilo gde sam
bas takvu kakva jesam

Voli me kad me nema
voli me pored svega
voli me kad ni jedan
bas razlog za to nemas...

Vrni se na O moških

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov