Mojemu fantu se nikamor ne ljubi

Vse, kar nas zanima in še ne vemo o NJEM.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
v-e-s-n-a
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 3410
Na forumu od: 10. 5. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a v-e-s-n-a » 20. Sep. 2012 10:50

^^ kaj pa tebe zanima? :D
Mahagonij
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2523
Na forumu od: 24. 11. 2005
Kraj: LJ

Neprebrana objavaNapisal/-a Mahagonij » 20. Sep. 2012 11:30

Razna podrocja ampak to se vse da iz naslanjaca delat. Zato nimam potrebe da bi okoli hodil, ce me razumes.
Men and women agree on one thing: they both distrust women.
sirova štručka
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5990
Na forumu od: 9. 12. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a sirova štručka » 20. Sep. 2012 11:35

...
Zadnjič spremenil sirova štručka, dne 05. Dec. 2016 9:07, skupaj popravljeno 1 krat.
floribunda
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4942
Na forumu od: 22. 2. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a floribunda » 20. Sep. 2012 11:49

Mahagonij napisal/-a:Jst sm isti. Ker me nastete stvari ne zanimajo.

Edit: se prov posebi pa sovrazim sprehode.


js sm te kr ene parkrat vidla zunaj naokoli, tako da taka gliva očitno nisi.

sicer pa ja, probajta najdet ee par stvari, ki so mu kul (ziher se kaka najde). če ne drugega se lahko tudi doma dobite z najožjimi kolegi, pogledate kako tekmo, spijete par piv, igrate wii, se greste bralni krožek.

spodbujaj ga, da se druži s prijatelji, poskusi ti dat pobudo za organizirano druženje z njegovimi prijatelji. predstavi mu koga. mogoče mu je v družbi v katero ti rada zahajaš samo dolgčas.
Zadnjič spremenil floribunda, dne 20. Sep. 2012 11:52, skupaj popravljeno 1 krat.
Mahagonij
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2523
Na forumu od: 24. 11. 2005
Kraj: LJ

Neprebrana objavaNapisal/-a Mahagonij » 20. Sep. 2012 11:51

Ne zaposlijo me zadost. Meni konstantno misli begajo in potem na takih bl fizicnih stvareh se dolgocasim za popizdit. Pol zacnem razmisljat o kakih stvareh ki so mi zanimive, kar je pol valda prevec specificno za pogovor, in pol tut od pogovora ni nic. Kva bos babi razlagal stvari ,k ves da je ne zanimajo. :D
Men and women agree on one thing: they both distrust women.
Džeki
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1975
Na forumu od: 7. 2. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Džeki » 20. Sep. 2012 12:13

Meni sprehodi niso problem, ni mi pa do nekih hudih druženj in konstantnih obiskov. Meni doma ni nikoli dolgčas, lahko se zaposlim na 1001 način.
Uporabniški avatar
Led Zeppelin
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7197
Na forumu od: 10. 8. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Led Zeppelin » 20. Sep. 2012 12:56

Midva greva vsak dan na sprehod, in s tem nimam nobenega rpoblema..ker sem to itak prej počel vsak dan..ker mi paše mir. Vsak dan greva nekam skupaj, magari na sladoled v mesto, vsak teden greva v kino, ali na kak dogodek..obiščeva veliko muzejev, razstav na koncert še nisva šla. Športava tudi skupaj, skupaj tečeva ter čakava da bi kje v dvorani igrala badminton.
Skupaj tudi kuhava, gledava filme ter igrava xboxa..tudi počitnice so bolj aktivne narave.

Imam pa jaz problem da se v velikih družbah počutim neprijetno..recimo piknik, moja meja na katero sem bil navajen so 3 ure, in po treh urah postanem nestrpen in potem postanem tečen. Nikoli se nisem družil v skupinah, moja familija je precej (ful) individualstična, tako da sem včasih težak.
Tako da tranzicija iz bolj ali ne samotarja v bolj družabno osebo, ni lahka. Sploh na štajerskem :D .

Opravičilo emanueli da sem tečen na piknikih. :kuss:
Cause the sweetest kiss I ever got, is the one I've never tasted.
Uporabniški avatar
katy.
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 741
Na forumu od: 7. 4. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a katy. » 20. Sep. 2012 13:24

Pri nama pa je ravno obratno. Itak, da sprehodi pa te stvari me ne motijo, tud na koncerte rada hodim al pa na manjše partije, kartanje, gledanje fuzbala itd. To mi je super kul. Ampak on bi konstantno nekaj počel, z njim lahko gledaš film recimo enkrat na teden pa še to če je slabo vreme, ker sicer ma nekih milijavžnt planov kam bi šla in kaj bi počela al pa kam bi on šel in kaj bi počel. Jaz mam rada knjige, glasbo, družabne igre in grem rada ven lepo za vikend s čimmanjšo družbo. On pa bi šel obvezno še kak drug dan na kak žur, kjer bi vse poznal in me cel večer vlačil naokoli. Pa itak tud glede športa zgine za neko stvar, ki mene sploh ne zanima na drug koenec slovenije, da jo lahko počne.
Tako, da mogoče bi mogli malo menjat med sabo :D
No ravno to je pri nama razlika, ki me moti, ker se mi zdita to dve karakterni stvari, ki sta si hudo nasprotni in na dolge proge.. hmm.. kaj pa vem. Dokler še nimava neke resne zveze mi sede, da včasih gre tud sam na žur pa se ne sekiram lih kaj bo tam počel ampak si pa ne predstavljam takega življenskega partnerja, ki se bo ves čas 'gono' naokoli.
Mahagonij
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2523
Na forumu od: 24. 11. 2005
Kraj: LJ

Neprebrana objavaNapisal/-a Mahagonij » 20. Sep. 2012 14:02

Džeki napisal/-a: Meni doma ni nikoli dolgčas, lahko se zaposlim na 1001 način.
Tocno tako.
Men and women agree on one thing: they both distrust women.
sirova štručka
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5990
Na forumu od: 9. 12. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a sirova štručka » 20. Sep. 2012 14:02

...
Zadnjič spremenil sirova štručka, dne 05. Dec. 2016 9:06, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
purple_rain
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7639
Na forumu od: 13. 2. 2006
Kraj: Lj

Neprebrana objavaNapisal/-a purple_rain » 20. Sep. 2012 14:11

^^wtf? Pač ne mara sprehodov//rajši ima intelektualne izzive. Ne vem kje si najdla kšno vzvišenost, neke oklepe, itd..

Mahagonij napisal/-a:Ne zaposlijo me zadost. Meni konstantno misli begajo in potem na takih bl fizicnih stvareh se dolgocasim za popizdit. Pol zacnem razmisljat o kakih stvareh ki so mi zanimive, kar je pol valda prevec specificno za pogovor, in pol tut od pogovora ni nic. Kva bos babi razlagal stvari ,k ves da je ne zanimajo. :D
Men je bla ena bolj zoprnih zadev pri enem bivšem, ko mi je na sprehodih (vedno njegova pobuda; jz jih ne maram, ne vidim smisla) razlagal o stvareh z njegovega področja/njegovih zanimanj, ki jih jz res nisem razumela (niti me iskreno niso brigale preveč) - npr. enkrat, lih sva bla v bližini enega, mi je začel govort o delovanju jeza :lach:
Ahja, mladi, zaljubljeni, neumni pa še brez cekinov povrh, je sprehod pač najbol poceni "zabava" (ahem.).
Zadnjič spremenil purple_rain, dne 20. Sep. 2012 14:16, skupaj popravljeno 2 krat.
Uporabniški avatar
emanuela
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 7034
Na forumu od: 28. 7. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a emanuela » 20. Sep. 2012 14:13

^^ali pa imaš pse, ki si zaslužijo vsaj en dolg sprehod na dan in moraš v vsakem primeru ven :)
The world is as you are.
sirova štručka
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5990
Na forumu od: 9. 12. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a sirova štručka » 20. Sep. 2012 14:25

...
Zadnjič spremenil sirova štručka, dne 05. Dec. 2016 9:06, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
purple_rain
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7639
Na forumu od: 13. 2. 2006
Kraj: Lj

Neprebrana objavaNapisal/-a purple_rain » 20. Sep. 2012 14:35

o.O men pa razna perjad/divjad res nič ne pomeni, žal.

Emanuela, to jz ne štejem, če maš žival(i), takrat je pač treba. :)
In se mi zdi, da se itak nekako "dopolnjuje"; če imaš rad živali, imaš rad naravo - in ti ni težko it ven z živaljo; nekdo ki je manj nagnjen k sprehodom, je verjetno tudi manj nagnjen k skrbi za večjo žival (imet ribice pač ne zahteva strašnega fizičnega napora, ne).

---


Skratka, čist smo zašli: nič novega, enim paše tako, drugim drugače. Ne se zdej preveč čudit :D
sirova štručka
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5990
Na forumu od: 9. 12. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a sirova štručka » 20. Sep. 2012 14:46

...
Zadnjič spremenil sirova štručka, dne 05. Dec. 2016 9:06, skupaj popravljeno 1 krat.

Vrni se na O moških

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov