Med spanjem govori

Vse, kar nas zanima in še ne vemo o NJEM.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
haley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4999
Na forumu od: 20. 11. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a haley » 15. Jul. 2010 18:40

Mrs. Wonka napisal/-a:Moja mama je expert v govorjenju med spanjem. :D enkrat, bili smo nekje na dopustu in smo spali v enem apartmaju, jaz sem imela posteljo ob njej in ona se kar naenkrat usede in zakriči: DENARNICO SEM ZGUBILA!!! in bum pa se uleže nazaj. :lach: čez 20 minut me je začela nadirat da kaj to iščem, naj pustim in grem spat, če ni pač ni!! jst samo uno: :eek: :lach: čez pol ure pa spet: ZAKAJ JE KOZICA PRIVEZANA? :lach: potem pa je bilo končno konec njenega govorjenja in sem v miru zaspala. :D

Drugače pa tudi jst občasno kaj povem v spanju. :D zadnjič sem prespala pri prijateljici in mi je zjutraj povedala da sem govorila: TOO! PRVA BOM!! OBVLAAADAM! in se čist odkrila in ko me je pokrila nazaj sem ji rekla naj pusti radirko. :lach: :D


:lol: :lol: :rofl:
Ejly
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 27
Na forumu od: 8. 12. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a Ejly » 25. Jul. 2010 9:40

No moj pa ima tudi veliko za povedat med spanjem. Z njim ne preživim nobene noči v tišini :) Najbolj zanimivo je pa bilo, ko je sredi noči skočil name in se začel dret: "Kje maš moj pc volan, pc volan!" Pa še hotel me je kao davit al kaj, jaz sem se ga itak otepala na vse možne načine in je bila kar borba :D
Potem enkrat me je prijel za roko in rekel: "Daj no, prim me za mojo trdo pušcico." :D In itak je blo vse uvelo :D Takrat sem šele umirala od smeha :D
Pa na začetku zveze je bilo sploh zanimivo, ker je bil tak romantik med spanjem :) Mi je večkrat govoril, kako me ima rad in podobno in me božal in lepo gledal, zjutraj pa itak ni nič vedel :) Celo zalizal me je ene parkrat :D
Enkrat ko pa nisva spala skupaj, je šel na msn in mi napisal, da me ima ful rad :) Ob štirih zjutraj :D In sem ga naslednji dan spraševala, kaj je delal takrat pokonci in ni imel pojma :)
Sem pa baje tudi jaz zadnje čase začela govorit, prej nikoli nisem. Zgleda, da je nalezljivo :D Zadnjič sem se samo dvignila in usedla in rekla: "Jaz sem sinička." :D In legla nazaj :D Tako da ja... ko se zbudiva, se imava veliko za pogovarjat :D
Uporabniški avatar
kikyca
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2628
Na forumu od: 17. 9. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a kikyca » 25. Jul. 2010 11:44

^^oh joj, pri vama pa je kar pestro. :D Moj bivši je tud govoril med spanjem, je sadil pa pobiral zelenjavo, kartal pa še marsikaj zanimivega. Ko sem ga prvič čula govorit, sem bla kr prestrašena ker nisem vedla da je to tud možno no. :D
Yada, yada, yada...
marypa
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1341
Na forumu od: 17. 6. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a marypa » 25. Jul. 2010 11:49

Jst tudi spanjem kako rečem, prijateljica je mislila, da sem budna. :D Jst pa tko: Ne ni še jutro. :D
Uporabniški avatar
little.miss.trouble
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 145
Na forumu od: 15. 2. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a little.miss.trouble » 03. Avg. 2010 14:48

js se pa smejim v spanju ... včasih dovolj na glas da samo sebe zbudim :D

drugače je pa moja sestra bolj zgovorna ... se spomnem dolgo nazaj ko smo še drugje živeli in sma si delile sobo in sm se večkrat zravn nje nasmejala ... enkrat se spomnem ko me je tk prestrašla ko se je dvignila iz postle in povno zakričala ime od fanta u kerega je bla zaljubljena ...seveda se ni nič spomnila

pa mele sma nadstropno postlo ... še sreča da je spala spodaj ker se je tut večkrat zbudla na tleh (ne vem kk ji je uspelo past iz postle in se ne prebudit, sicer res da sma mele mehek tepih ampak vseeno) in en večer je lepo padla iz postelje in se zvalila pod njo in zjutraj ko se je zbudila začela delat paniko, se jokat in kričat: ''mama, mama, na mene je padla, mama vn ne morem, skup z poslo je padla na mene ...'' ker je mislila da se nama je postla zlomla :D js sm umirala:D:D
I`m a good girl. I do everything a bad girl does but I do it good.
Uporabniški avatar
nogavicka
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 110
Na forumu od: 4. 7. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a nogavicka » 23. Avg. 2010 20:54

:lol: js umiram od smeha :D :D
men se to ne dogaja vec, vem sam enkrat k sm bla mlajsa, da sem sla sred noci u kuhinjo po kroznik in potem do mame in tam samo stala. pa me uprasa kaj hocem pa recem da bi rada spagete s paradiznikovo omako in parmezanom :ja:
sestra je pa enkrat v spanju lezala na hrbtu in rekla: "paradiznik!" in dvignila noge, "...in noge dol!" pa jih spustila :D
Uporabniški avatar
black_lady
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 65
Na forumu od: 3. 2. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a black_lady » 14. Okt. 2010 12:39

Kere zgodbe....hvala bogu, da še vas je več takih kot jas...sem mislila da mam samo jaz čudne v spanju :)
npr. enkrat sem ponoči fanta budila in se drla na njega kje so moji ptički. Pa on pravi kakšni ptički. Pa jz njemu nazaj, ja tisti, ki sva jih z Dominiko (prijatlca) skupi farbale! Itak mu ni blo nič jasno :D :D
Al pa ko sem še bla v dijaškem smo bile skupaj v sobi 3 punce. In smo ble tako navajene, da smo, ko smo pršle z šole šle za kakšno urco zadremat. Pa grem jaz spat pa ravno zaspim, za tem pa pride moja cimra. Jaz pa se na ves glas zderem: pa nehaj mi po žepih roštati (brskati)! Ona pa se je tak vstrašla, da je kar pobegnila z sobe:) :D
To so bili smehi ja:D :wink:
Kar ne zmore hudič - to zmore ženska!
teddy_ursa
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 77
Na forumu od: 13. 8. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a teddy_ursa » 15. Okt. 2010 17:57

...
Zadnjič spremenil teddy_ursa, dne 01. Avg. 2011 14:53, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
katy.
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 741
Na forumu od: 7. 4. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a katy. » 15. Okt. 2010 18:34

me pa zanima če se še keri to dogaja, da v napol spanju, nekakšnem dremanju al kak bi rekla napiše sms. ker jaz recimo spim pa slišim tisti pisk pač potem pa grem brat sms pa odpišem kr nekaj :D nazadnje sem odpisala na sporočilo kdaj greš jutri na bus.. ne ajam za kosilo. nevem kak mi rata sploh odpisovat ker se dejansko tega ne spomnim zjutraj
Zadnjič spremenil katy., dne 14. Maj. 2011 10:16, skupaj popravljeno 2 krat.
Uporabniški avatar
emanuela
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 7041
Na forumu od: 28. 7. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a emanuela » 17. Okt. 2010 22:10

Moj t.i. bivši je isto imel izpade ponoči...največkrat v zvezi s službo-ma ne bom tlele kipal, kaj je s tabo....in me je nadiral in me obenem gledal v oči, meni pa nič jasno.
Na morju pa je bil vrhunec njegovih samogovorov.Strosil me je za obe roki, me pogledal in se začel dreti naj mu že grem po olje, ker ne more pečti.Seveda sem ga vprašala kaj mu je in naj gre spat.No, sčasoma mi je postalo zabavno.Saj ne, da mi je povedal od tega da bo pekel za mornarje preko morja in da sem jaz nesramna in da zaradi mene ti mornarji ne bodo jedli do tega da že ve kaj bo pekel in naj grem že enkrat po to olje.Seveda naslednji dan ni imel pojma kaj je govoril...je pa smešno :D
The world is as you are.
Uporabniški avatar
monique*
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 472
Na forumu od: 16. 7. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a monique* » 10. Jan. 2011 20:28

Se je kateri že zgodil da je tip v spanju seksal?
Najprej sem mislila da je buden, ampak sem na koncu ugotovila da tudi njemu ni bilo čisto jasno, nevem kdaj se je zbudil ampak mislim da nekje med akcijo :?
Uporabniški avatar
positive vibration
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2157
Na forumu od: 19. 3. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a positive vibration » 10. Jan. 2011 21:09

O šit, zdaj še samo to reči, da se je neko tretje žensko ime drl? :D
There once was a note
pure and easy
Playing so free,
like a breath rippling by...
Uporabniški avatar
monique*
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 472
Na forumu od: 16. 7. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a monique* » 10. Jan. 2011 21:46

Ne ni :D
Je bil tiho, kar ni običajno za njega.

Vrni se na O moških

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov