Med spanjem govori

Vse, kar nas zanima in še ne vemo o NJEM.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
Čokolada**
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 92
Na forumu od: 8. 7. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a Čokolada** » 31. Avg. 2009 1:44

Ojoj, jaz cepam od smeha. :lol: :lol:

Jst ko sm bila majhna,sem vedno kričala na nekoga; naj pusti moje barbike pri miru.:D
Je pa meu moj sošol zanimivo izkušnjo.Je šeu zvečer normalno spat, oblečen v pižamo.Ko se je zjutri zbudil pa so ble vse obleke iz njegove omare na razmetane po vrtu, on je biu pa gol v postelji.Je mogu met zanimivo noč za sabo. :D
ana27
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 890
Na forumu od: 13. 3. 2008
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a ana27 » 31. Avg. 2009 11:23

Več je takšnih, ki govorijo v spanju. Jaz poznam samo takšne, ki se nič ne spomnijo kaj so govorili.
Uporabniški avatar
KristinĆk
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 243
Na forumu od: 18. 9. 2007
Kraj: somewhere over the rainbow

Neprebrana objavaNapisal/-a KristinĆk » 01. Sep. 2009 8:04

joj js sm dons tko govorila ponoč, da sm samo sebe slišala.. pa tko slišm da nekdo govori še, pa se dvignem iz postle pa mi cimra reče: jaooo pa kake debate maš ti to.. no zjutraj mi je povedala da sm nek o pladnjih govorila.. posledice gostinskega dela :P
Uporabniški avatar
Summer055
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1297
Na forumu od: 31. 1. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a Summer055 » 06. Jul. 2010 8:38

jaz skoraj vsako noč kaj govorim :)
Najbolj mi je v spominu ostalo (so mi povedali, sama se ne spomnim) da sem govorila:
špageti. Špageti. Tisti na vrvici. Špageti z daljincem :lol:
Don't worry, be happy!!
floribunda
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4942
Na forumu od: 22. 2. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a floribunda » 06. Jul. 2010 10:50

:rofl:

js v spanju bolj momljam, kot da bi dejansko kejpametnega povedala, ampak momljam in pritožujem in spuščam raznorazne glasove, pa skozi.

bivši ni nič kej povedal, je pa zato cimra cela čakulona. včasih tako zavzeto nekaj razlaga, da ti res ni jasno, al ženska spi al je budna al kaj za božjo voljo?
Uporabniški avatar
purple_rain
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7639
Na forumu od: 13. 2. 2006
Kraj: Lj

Neprebrana objavaNapisal/-a purple_rain » 06. Jul. 2010 11:02

Summer055 napisal/-a: špageti. Špageti. Tisti na vrvici. Špageti z daljincem :lol:
Slika

http://sleeptalkinman.blogspot.com/
Uporabniški avatar
maybee
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 294
Na forumu od: 2. 3. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a maybee » 06. Jul. 2010 12:35

sem enkrat budila bivšega: stari daj zbudi se,da gremaaa...frajer pa meni v spanju nazaj pribije: pa daj,če je še rdeča na semaforju :D
you don´t have to be crazy to be my friend...but it sure helps...
Uporabniški avatar
miikena
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1529
Na forumu od: 13. 11. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a miikena » 06. Jul. 2010 14:40

purple_rain napisal/-a:http://sleeptalkinman.blogspot.com/

Lool. Kšne ma res hude :D

Men ni še nikol noben omenu, da bi kej konkretnega razlagala v spanju. Enkrat, ko sem bla mala, sem edino, ko smo se sred noči odpravljal na morje in me je fotr hotu nest v avto, baje zajamrala, da bom šla sama in dejansko tut sama odkorakala v avto. Mi je pa čudno, da glede na bizarke od sanj, ki jih kdaj sanjam, ne padejo zraven tut kake podobno bizarne glasne izjave, medtem ko spim.
Listen to the energy within. Go confidently in the direction of your dreams. Live the life you've imagined!
Uporabniški avatar
dai.94
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 68
Na forumu od: 27. 11. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a dai.94 » 06. Jul. 2010 15:18

js tud govorim u spanju.. enkrat sm celo po ush štirih hodila po sobi, pa spraševala brata kako se reče burek po slovensko. wtf ^^ :lol: :lol: :lol: sam fora pa je da smo nasledn dan mel za kosilo burek... Oo
Uporabniški avatar
abstraktna
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 65
Na forumu od: 10. 8. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a abstraktna » 06. Jul. 2010 21:53

v otroštvu sm mela velikrat fore glede govorjenja in početja debilnih stvari med spanjem kot npr to da sm si v spanju postrigla lase. zdej na srečo ne počnem ne enega ne drugega.
fant velikrat govori v spanju in zanimiv je to, da so stvari ki jih pove zelo smiselne in se nanašajo na kako stvar o kteri sva se tist dan pogovarjala al pa kej v tem stilu.
za razliko od mojga brata, ki se mu sanja, da mu je mama rekla naj gre po krompir in potem ob petih zjutrej hodi s posodo za krompir po stanovanju :lol:
MIS_MAS
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 251
Na forumu od: 23. 3. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a MIS_MAS » 07. Jul. 2010 21:15

Moj partner tudi med spanjem prodaja računalnike in svetuje ljudjem. :D ( to je namreč tudi njegova služba)
Uporabniški avatar
PIAMEGLIC
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 20
Na forumu od: 21. 6. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a PIAMEGLIC » 14. Jul. 2010 13:33

maybee napisal/-a:sem enkrat budila bivšega: stari daj zbudi se,da gremaaa...frajer pa meni v spanju nazaj pribije: pa daj,če je še rdeča na semaforju :D



hahahahahahahahahaha fuuuul smešn...., ampak res.....
Uporabniški avatar
eclipse.
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 114
Na forumu od: 29. 6. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a eclipse. » 14. Jul. 2010 20:05

Pri nas noben ne govori v spanju. Imamo pa sosedo, ki jo nosi luna. Ponavadi se na vseh štirih dere na moža, da je prasec in ga obklada z vsemi možnimi žaljivkami :D Enkrat je kouter zložila in ga pospravila na vrh omare. Potem jo je zeblo in se je celo noč zibala na postli. :D
Uporabniški avatar
Mrs. Wonka
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 113
Na forumu od: 15. 7. 2010
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Mrs. Wonka » 15. Jul. 2010 14:58

Moja mama je expert v govorjenju med spanjem. :D enkrat, bili smo nekje na dopustu in smo spali v enem apartmaju, jaz sem imela posteljo ob njej in ona se kar naenkrat usede in zakriči: DENARNICO SEM ZGUBILA!!! in bum pa se uleže nazaj. :lach: čez 20 minut me je začela nadirat da kaj to iščem, naj pustim in grem spat, če ni pač ni!! jst samo uno: :eek: :lach: čez pol ure pa spet: ZAKAJ JE KOZICA PRIVEZANA? :lach: potem pa je bilo končno konec njenega govorjenja in sem v miru zaspala. :D

Drugače pa tudi jst občasno kaj povem v spanju. :D zadnjič sem prespala pri prijateljici in mi je zjutraj povedala da sem govorila: TOO! PRVA BOM!! OBVLAAADAM! in se čist odkrila in ko me je pokrila nazaj sem ji rekla naj pusti radirko. :lach: :D
~beauty is not in the face; beauty is a light in the heart~
Uporabniški avatar
monique*
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 472
Na forumu od: 16. 7. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a monique* » 15. Jul. 2010 15:16

Jaz sem spala poleg nekoga, ki je v spanju žvižgal (me prav zanima kaj je takrat sanjal) :D

Vrni se na O moških

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov