Me ima res rad ali me samo izkorišča?

Vse, kar nas zanima in še ne vemo o NJEM.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

fun
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1401
Na forumu od: 15. 8. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a fun » 21. Jun. 2007 9:42

Star in Toya

Prav imata; počakajte dokler ne boste prirpravljene. Ni nič narobe s tem, in zakaj bi se spustile v spolnost če vama še ni do tega... Pravilno razmišljanje...

Če imate občutek da bi se s fantom enkrat raje samo pogovarjale, in da ne bi imele fizičnih stikov, mu to povejte... Ne vem zakaj to ne bi bilo normalno... Kje pa piše da se morajo vsi po enem mesecu dol dat...

In ja, s kolegicami se lahko pogovarjaš... Ampak se je s tipom popolnoma drugače. In zelo pomembno je, da se s tipom ujemaš povsot drugot, ne samo v postelji.
Srečno. :wink: :kleeblatt:
Uporabniški avatar
renatka_
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1591
Na forumu od: 30. 1. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a renatka_ » 21. Jun. 2007 15:12

Jst tut mislim, da je dosti odvisno od tega koliko je punca stara. Spomnim se ene punčke (ki je bila na moji OŠ, mislim, da 2 leti mlajša). Bila je s svojim "fantom" od petega razreda dalje. Bila sta na nek način bolj najboljša prijatelja, držala sta se za rokce pa na lupčkala na čist običajen način. Potem sta se čez par let že totalno mečkala v vsakem kotu, potem sem se pa enkrat na avtobusu pogovarjala z njo in je rekla da sta se dala dol nekje v 2. letniku OŠ. Mislim, da sta še skupaj, čeprav jih ne vidim pogosto.

Je pa ogromna razlika, če prideta skupaj dva, ki sta stara recimo 18+. Tam pa ponavadi itak gre vse po hitrem postopku, čeprav so tudi izjeme.

Itak, pri pravem (ali pa vsaj pri tistem, ki te momentalno nenormalno živalsko privlači) noge kar same od sebe grejo narazen. :D
Prikazala se mi je Marija-nije baš neka pićka.
Uporabniški avatar
Roberta R.
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1174
Na forumu od: 24. 9. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Roberta R. » 25. Sep. 2007 23:56

če bi hotel od tebe samo fizičen odnos, mislim da ne bi vztrajal toliko časa. pol leta je dolga doba, samo zato da bi se "dala dol"..
Shannon in kaj ti svetuješ 16 letni punci? Naj mu da, neglede na to da punca ni pripravljena? Fant je veliko več kot samo za sex.. je sex pomemben del zveze, ni pa vse.. Zanima me kako si potem ti izgubila nedolžnost? S prvim ki je prišel mimo?
Zakaj si potem v zvezi če mu ne misliš dat? Prosim te lepo.. nekega dne boš krasna mama :roll:
(__/)
( o.O)
(")_(")
This is Bunny. Copy and paste bunny into your signature to help him gain world domination.
Ibby
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 6
Na forumu od: 17. 8. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Ibby » 26. Sep. 2007 6:31

Uf, meni je pri 16-ih kakšna punca samo omenila seks, pa sem takoj zbežal stran.
Uporabniški avatar
ženska
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1439
Na forumu od: 4. 10. 2005
Kraj: Prelepa Gorenjska

Neprebrana objavaNapisal/-a ženska » 26. Sep. 2007 10:07

Če misli, da je že dovolj zrel za seks, naj bo še toliko, da bo razumel, da punce nismo tako kmalu pripravljene. Glej, da ne bos spala z njim samo zato, ker on tako hoče, ker ti bo žal.
Uporabniški avatar
B@bsy
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 367
Na forumu od: 24. 2. 2006
Kraj: KK

Neprebrana objavaNapisal/-a B@bsy » 26. Sep. 2007 10:54

upam, da veš, da te nima noben pravice siliti v sex če ti ne paše... pač pogovori... z sexom se ti pa ne rabi nikamor mudit ker vrjemi, da ga boš imela še dovolj zato se ne pustili siliti...
Uporabniški avatar
Lejla86
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 988
Na forumu od: 23. 5. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Lejla86 » 26. Sep. 2007 11:12

Sej ste opazil, da je tema stara in problem verjetno že rešen, a ne :P ?
Uporabniški avatar
*_nincy_*
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 690
Na forumu od: 7. 2. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a *_nincy_* » 26. Sep. 2007 12:20

Lejla86 napisal/-a:Sej ste opazil, da je tema stara in problem verjetno že rešen, a ne :P ?



ja jz tudi mislim, da že sexajo ko zajci :D
najprej imej sebe rad in potem te bodo imeli tudi drugi
_daisy_
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 1
Na forumu od: 3. 10. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a _daisy_ » 06. Okt. 2007 13:24

tud jst sm u eni nejasni situaciji. traja že 1 leto...začelo se je z zajebancijo, sms-i, msn, stalni klici.... starješi je 9 let, večina folka ve da nekej med nama je. zarad njegove biuše (končala sta 1,5 leta nazaj) je zlo nezaupljiu. uglavnm, tu je pe njegou mlajši brat, ki pa vsi vejo da me ma kr orng rad. zarad tega sva tud za kkn mesc pretrgala stike...in pol spet znova. bla sva že dostkrat skupi....do konca še nisva šla. kakor se mal bl zbližava, on pol kr zgine, uzela ga magla in ne duha ne sluha o njem. jst pa nimam navade klicart ga pa morit, če hoče, nej on, jst ne bom... nočm se še bl navezat. men tko ni nč jasno... Mislte da kej čut do mene..? al se sam kratkočasi in me zajebava. večkrat mi je že reku da me ma rad, sam da sm tkoo mlada...enkrat k je biu pijan mi je dost stvari povedou, globokih stvari... se da pijane osebe resno jemat? čist sm zmedena...ne wem kako naprej. kmal bom 18, s tem bo mogoče dobiu kej več poguma, če ma kkšn namen z mano. je bolje da vse skp končam in se sprjaznim da ni zame. sma men prou predstaula nekakšn izziu, je zlo zapletena osebnost, ni da bi biu osladn, zna presenečat...u tem letu mi je prirastu k srcu, rada ga mam. nočm pa da vztrajam v nečem nemogočem, brez prihodnosti...dejte mi kej svetvat, prooosim
Uporabniški avatar
Tonja
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 974
Na forumu od: 4. 12. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a Tonja » 06. Okt. 2007 13:27

Shannon napisal/-a:Torej je z njim zato, da hodita na pijačke in debatirata o smislu življenja? To lahko počne tudi s frendicami. Tipi so za druge stvari (beri: tiste, ki jih ne moreš počet s frendicami). Kok babe to vedno zakomplicirajo. Ni čudno, da tipi o nas mislijo, da smo kure.


:rofl:
Danes bom rekla mojmu: "Ej, stari, jz mam tebe sam za f** - da nauš reko, da sem kura. Vse ostale reči pa počnem s kolegicami. Zdaj pa - tiča vun! Takoj!" :D
Uporabniški avatar
Roberta R.
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1174
Na forumu od: 24. 9. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Roberta R. » 06. Okt. 2007 22:27

_daisy_ napisal/-a:tud jst sm u eni nejasni situaciji. traja že 1 leto...začelo se je z zajebancijo, sms-i, msn, stalni klici.... starješi je 9 let, večina folka ve da nekej med nama je. zarad njegove biuše (končala sta 1,5 leta nazaj) je zlo nezaupljiu. uglavnm, tu je pe njegou mlajši brat, ki pa vsi vejo da me ma kr orng rad. zarad tega sva tud za kkn mesc pretrgala stike...in pol spet znova. bla sva že dostkrat skupi....do konca še nisva šla. kakor se mal bl zbližava, on pol kr zgine, uzela ga magla in ne duha ne sluha o njem. jst pa nimam navade klicart ga pa morit, če hoče, nej on, jst ne bom... nočm se še bl navezat. men tko ni nč jasno... Mislte da kej čut do mene..? al se sam kratkočasi in me zajebava. večkrat mi je že reku da me ma rad, sam da sm tkoo mlada...enkrat k je biu pijan mi je dost stvari povedou, globokih stvari... se da pijane osebe resno jemat? čist sm zmedena...ne wem kako naprej. kmal bom 18, s tem bo mogoče dobiu kej več poguma, če ma kkšn namen z mano. je bolje da vse skp končam in se sprjaznim da ni zame. sma men prou predstaula nekakšn izziu, je zlo zapletena osebnost, ni da bi biu osladn, zna presenečat...u tem letu mi je prirastu k srcu, rada ga mam. nočm pa da vztrajam v nečem nemogočem, brez prihodnosti...dejte mi kej svetvat, prooosim


dokler si starejša od 15 let leta skorajda ne bi smela bit problem.. drgač boš mogla pa kr njega vprašat, če te res zanima kaj čuti do tebe, ti ne bo nobena druga znala povedat ;)
dnevi ko so samo fantje delal prve korake so mimo.. tko da če hočeš dobit odgovore, kar pogumno.. pa vso srečo
(__/)
( o.O)
(")_(")
This is Bunny. Copy and paste bunny into your signature to help him gain world domination.
@smrketka@
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 347
Na forumu od: 13. 10. 2006
Kraj: ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a @smrketka@ » 07. Okt. 2007 21:59

jst bi rekla za avtorico te teme, da dokler ne more uporabljat besede sex (vidm da v postu uporablja druge izraze), še ni pripravljena za sex pod nobenim pogojem, čeprav sta ga že imela.

ne vem men se zdiš ful premlada, k da u bistvu nebi vedla točn kaj to sploh je, kaj je bistvo tega
Uporabniški avatar
Killah_babe
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 37
Na forumu od: 10. 10. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Killah_babe » 10. Okt. 2007 19:50

Shannon napisal/-a:
*hox* napisal/-a:Ja pa dobr no, če še ni pripravljena na sex, pol naj po tvojem nima fanta? Kje pa piše da mu mora dat po pou leta? Če jo ma res rad, pol bo počaku ane? Men se zdijo tele tvoje izjave Shannon čist mim. :?


Po pol leta?! Baba, ki po pol leta ne da, je frigidna. Ni debate. Itak noben normalen tip ne bo čakal tako dolgo.


BTW moj tip je mene čaku več kot eno leto..Pa to niti slučajno ne pomeni da sm frigidna,sm pač bla premlada takrat..In s tem mi je pokazu da me ma RES rad in da mu vlk pomenim!

Drgač pa punca-mal ga preizkusi, da vidiš kak bo odziv..Al pa še bol preprosto-sooči ga z dejstvi pa ga naravnost upraši :wink:
I believe what I see,'cause seeing is believing!
Toya
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 44
Na forumu od: 26. 4. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Toya » 03. Maj. 2008 15:37

punce, hvala vsem za nasvete in komentarje, so mi v tistem obdobju zelo pomagali :wink:.. vse skupaj sem malo razmislila in izkazalo se je, da je bil moj strah nepotreben, ker me je imel rad..pač nisem bila pripravljena na sex in sem se vsega skupaj vstrašila.. nekatere menite, da te pri tej starosti fant ne more imet rad; glede tega se sploh ne strinjam, ker to, koliko ima lahko nekdo nekoga rad, ni pogojeno s starostjo :)
sicer pa, vse skupaj je mimo.. z dečkom že dolgo nisva več skupej, ni mi žal da sva bila :wink:

Shanon, tebi pa posebej hvala, takrat sem res potrebovala nekoga, da mi pove da sem frigidna :roll:
suzanca**
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 2
Na forumu od: 6. 5. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a suzanca** » 08. Maj. 2008 20:31

Če je jokal pred tabo te je moral imeti zelo rad :eek: tega ne vidš prav pogosto pri fantih :hearts:

Vrni se na O moških

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: Google Adsense [Bot]