Mamin sinko

Vse, kar nas zanima in še ne vemo o NJEM.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
gaby_
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1318
Na forumu od: 22. 8. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a gaby_ » 15. Jan. 2009 13:41

^jaz sem nekak še vedno mnenja, da stari in mladi ne grejo skupaj. in kakkoli je že, mladi bi 'morali' živeti na svojem. če želita živeti vsak pri svojih je še najmanji problem. enostavno gresta živet na svoje (oba malo popustita). problem je, ko hoče en na vsak način živeti pri starših drugi pa na svojem. potem mora en popustiti 100%. to je ponavadi malo težje. :)
ana27
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 890
Na forumu od: 13. 3. 2008
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a ana27 » 15. Jan. 2009 15:23

jordanka napisal/-a:zivjo..tud sama mam take probleme s fantom ja...tud pr njemu doma je glawna mt in potem ga seweda rihta po swoje in tko...uglawnm ksn let al pa se wec nazaj k swa bla se mal mlajsa je skor use urejala kar ona...hotla je postawt prawila kdaj se bowa widla pa kje pa tko naprej(bolano) ampak se je scasoma to mal umiril ker sm mu js mal bl zatezila pa se je tud kdaj kj skregu pol.sam se usjn so tezawe in se kr se noce zase postawt pa ji kj powedat w obrz pa tko....kar mi gre se precej na jetra.....jezi me pa tud to da more hod k masi tkrt k ona to rece (str je 19 let) in ce pac ne bi sow bi se skregal pa nwem kaj se wse...te stwari res tzko prenasam sam se scasoma umirjajo in kumi cakam d bowa se mal starejsa d bowa lahko zacela skupi ziwet d mi je ne bo treba wec prenasat


Tebe je pa nemogoče brat.
jordanka
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 7
Na forumu od: 13. 8. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a jordanka » 15. Jan. 2009 19:59

sori se bom mal bol potrudila...glede prilagajanja ja sem se ze velikokrat prilagajala in se trudila sprejeti njegovo mati vendar bi morala tudi sama nekaj narediti za to.ko smo sli skupaj na morje z njegovimi se je sam kregala z nama in pol 2 dni ni govorila z nama!pa se zdaj ne veva zakaj nama je zamerla pa take.pa ma res obcasno take manjse kritike cez mene in pol ce se kdaj skregajo doma ga sprasuje c sem ga js spet kj nagovorajala proti njej pa take...sj kadar sm pri njemu sm prijazna do njih pa tko sam more met pa tud ona en odnos ane...loh recem sam to d js sm se trudla pa sm se velk prlagajala sam c pa se to ni dovolj pol pa nevem kaj je
~NIA~
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5791
Na forumu od: 29. 4. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a ~NIA~ » 15. Jan. 2009 22:48

:P )
Zadnjič spremenil ~NIA~, dne 02. Dec. 2010 19:33, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
kamis
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1085
Na forumu od: 12. 12. 2006
Kraj: ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a kamis » 16. Jan. 2009 9:24

Ja hvala enako,sm jim sam skidala dvorišče,pa sm nasledn dan dobila mejčkeno darilce od nje :D
Uporabniški avatar
ryu10kyu
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2140
Na forumu od: 14. 6. 2005
Kraj: Sonce

Neprebrana objavaNapisal/-a ryu10kyu » 16. Jan. 2009 10:16

~NIA~ napisal/-a:te mamice se bojijo za svoje sinčke..

mene ma njegova mami pomoje rajš kukr njega (pa je edinček :P )


Ali je mati samohranilka ali ima očeta tudi doma? :)
Žene so zato, da jih ljubimo, ne pa da bi jih razumeli. Oscar WILDE
Uporabniški avatar
pepelčica
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 483
Na forumu od: 10. 7. 2007
Kraj: koper

Neprebrana objavaNapisal/-a pepelčica » 16. Jan. 2009 10:48

Meni gre samo včasih na živce ker misli, da vse kar reče njegova mama je najbolj prav od vsega. Pa dostikrat ni tako...
Uspešen moški je tisti, ki zasluži več kot lahko njegova žena zapravi. Uspešna ženska je tista, ki najde takega moža.
Uporabniški avatar
Peterca18
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 432
Na forumu od: 1. 1. 2006
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Peterca18 » 16. Jan. 2009 12:38

gaby_ napisal/-a:^jaz sem nekak še vedno mnenja, da stari in mladi ne grejo skupaj. in kakkoli je že, mladi bi 'morali' živeti na svojem. če želita živeti vsak pri svojih je še najmanji problem. enostavno gresta živet na svoje (oba malo popustita). problem je, ko hoče en na vsak način živeti pri starših drugi pa na svojem. potem mora en popustiti 100%. to je ponavadi malo težje. :)


Se podpišem pod to. In prav bi bilo, da bi vsi "mladi" in "stari" bili takega mnenja. Ker pri večini parov, ki živijo pri enih od staršev, vidim same neskončne probleme s prilagajanjem in nesprestano nestrinjaje ... in vsega tega ne bi bilo, če bi par živel samostojno.
Na srečo imajo vsaj moji starši isto mnenje kot ti in jaz in vem, da ne bojo nikoli zahtevali, da ostanem doma.
Ko bom velika, bom Lara Croft.
Uporabniški avatar
Peterca18
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 432
Na forumu od: 1. 1. 2006
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Peterca18 » 16. Jan. 2009 12:38

gaby_ napisal/-a:^jaz sem nekak še vedno mnenja, da stari in mladi ne grejo skupaj. in kakkoli je že, mladi bi 'morali' živeti na svojem. če želita živeti vsak pri svojih je še najmanji problem. enostavno gresta živet na svoje (oba malo popustita). problem je, ko hoče en na vsak način živeti pri starših drugi pa na svojem. potem mora en popustiti 100%. to je ponavadi malo težje. :)


Se podpišem pod to. In prav bi bilo, da bi vsi "mladi" in "stari" bili takega mnenja. Ker pri večini parov, ki živijo pri enih od staršev, vidim same neskončne probleme s prilagajanjem in nesprestano nestrinjaje ... in vsega tega ne bi bilo, če bi par živel samostojno.
Na srečo imajo vsaj moji starši isto mnenje kot ti in jaz in vem, da ne bojo nikoli zahtevali, da ostanem doma.
Ko bom velika, bom Lara Croft.
cvetkaaa
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 802
Na forumu od: 15. 5. 2008
Kraj: Postojna

Neprebrana objavaNapisal/-a cvetkaaa » 16. Jan. 2009 14:56

Pa kje dobite takšne tipe. Ko bi moj včasih saj malo poslušal mamo bi bilo precej bolje pa še več miru v hiši.
Uporabniški avatar
Peterca18
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 432
Na forumu od: 1. 1. 2006
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Peterca18 » 17. Jan. 2009 16:22

^^ hmmm, ampak verjamem, da bi ti začelo it na živce, če bi mamo poslušal več kot tebe in sebe.
Ko bom velika, bom Lara Croft.
Uporabniški avatar
merisima
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 662
Na forumu od: 18. 7. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a merisima » 18. Jan. 2009 15:17

red_rose napisal/-a:ja sej, to sta se vidva lepo zmenila, da je obema prav, ampak res si ne predstavljam kaj se zgodi ko sta skupi dva ki na vsak nacin hoceta zivet vsak pri svojih :?

razdor zveze.
poznam eno(edinka je) in sta bla s tipom nekej cajta skup in vse je lepo lavfalo.pol pa sta se začela menit o skupni prihodnosti.in sevda,ker majo njeni ful velko bajto in bla bla bla je hotela,da sta pri njej,on pa da sta pr njemu.in tak sta se začela graspat in v kratkem roku od začetka napucavanj končala.
vse je stavr kompromisa.res da je dokaj tradicionalna zadevica,da gre punca k fantu,sam vse je stvar dogovora.in vedet moramo,da je povsod nekej drgač in da moramo bit prprvaleni na vse,ko gremo živet skupaj s partnerjem.
zgleda da je tud po eni strani neka navezanost na dom.sej sm bla tud jaz navezana na stari dom,starše,svojo sobo itd...in nit malo ni kaj dost lahko ko greš stran,sam jebi ga...vsaka ptička ko se nauči leteli odfrči iz gnezda.
Piramida krije tajnu zemlje
tajnu svemira
piramida nosi grijehe
ovog naseg vremena
piramida skrivena.
(Divlje jagode:Piramida)
orhideja1
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 874
Na forumu od: 29. 10. 2007
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a orhideja1 » 18. Jan. 2009 19:36

Uf ponavadi fantje bolj poslušajo sebe kot mamo in punco.
Si pa tudi sama ne predstvaljam, da bi živeli pri komu izmed staršev. Čeprav finančno gledano pa je zelo težko it na svoje.
Shakira
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 7
Na forumu od: 19. 5. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a Shakira » 22. Feb. 2009 23:25

Hej! Se opravičujem, če ta ali podobna tema že obstaja.
No, moj problem je naslednji: Bojim se, da je moj fant mamin sinček! Skupaj sva 3 leta, stara sva 21 let, oba študirava. V 3 letih, kar sva skupaj se dobro razumeva, tudi njegova mama se ne vmešava v najino zvezo. Z njegovim očetom se razumem zelo dobro, z mamo se tudi, nisva bile še v konfliktu, vedno je bila kar prijazna z mano. Oni so zelo urejena družina, zelo spoštujejo drug drugega in si pokažejo da se imajo radi, to sem opazila še posebno med fantom in mamo. Prej me to ni motilo, oz. se mi je zdelo kr fajn če je moj fant objel mamo ali babico ker pri naši družini si ravno ne izkazujemo ljubezni , čeprav se imamo radi. Zadnjič pa me je nekaj zmotilo; ležala sva na postelji in mi je rekel da me ma rad, in pol jaz rečem kuk fajn me maš rad... in pol rečem če me ma najbolj na svetu rad, bolj rad ko mamo oz. babico in mi je rekel d je mama samo ena in da če nebi blo babice d tut njega neb blo!!!!!! Vem da s tem ni nič slabega mislil in me ni nameraval užaliti, vendar me je to prizadelo. Vprašala sem se če nikoli nebom tako dobra kot njegova mama. Jaz vem da je on zelo navezan na mamo, brez težav ji reče v oči da jo ima rad, vedno ji pomaga pri čem, tudi če ga ona ne prosi, vedno reče kuk je boga ker stalno mora delat itd. Je pa njegova mama zelo stroga oseba, ima vse pod kontrolo. Jaz sem sprva imela dobro mnenje o tešči, vendar mi je fant enkrat povedal da ga je v otroštvu tepla, če je naredil kako pizdarijo, in ona to tut s ponosom pove-meni to ni nič všeč in sovražim starše, ki tepejo svoje otroke, jaz menim da se da vzgajati tudi drugače, vendar fant mamo kar zagovarja, ker kao če ga nebi tepla, ga nebi izučilo in danes nebi bil tko resen in odgovoren fajn. Pa še to me je enkrat zmotilo, ko mi je moj dal lupčka pred mamo je rekla mama če ga ona pa nebo dobila in je fant stekel k njej in jo objel in kušnil pol pa šel k meni in sva šla na eno fešto. Nevem, eno je da jo ima rad, sj jaz imam tudi svojo mami rada in očeta vendar ju kušnem samo za rojstni dan. Pa še to me moti- tašča ima fanta zelo pod nadzorom, ne v tem smislu da bi ga stalno klicala pa preverjala ampk ona je nekak zbrskala njegovo geslo za elektronski indeks in mu zelo preverja ocene na faksu, ko da je še vedno v osnovni šoli in se zgleda boji da ji bo zamolčal kak cvek. To me zelo moti, nevem zakaj mu ne zaupa, in isto je pr sestri, mama je vedno prej vedela njene ocene na faksu kot pa onadva-fant in sestra. Moj je dost odgovoren in ve kaj je dobro zanj, in mislim da bi mu mama lahko zaupala in mu ne vohunila po indeksu. Meni tega starši nikoli niso počeli, in tudi sama nikoli nisem prikrivala če sem dobila slabo oceno, in vem da tudi moj nebi. Najbolj me je pa presrašila izjava moje mami, ko sem ji povedala za tole, moja mami je rekla da če bova kdaj živela skupi d nikoli ne smeva živet pri tašči, ker bom samo trpela in da mi nebo lepo če bo mela tašča preveč vpliva, to moji mami čist verjamem, ker je mela zelo hudobno taščo, mojo staro mamo, ki je bla pa res od hudiča :) . Sm kr velik napisala, upam d se bo komu dalo prebrat pa napisat vaše mnenje na tole. Ali me lahko upravičeno skrbi, ali je pač to samo velika ljubezen do svoje mame. Jaz upam d ni nič narobe, sem pa taka oseba d iz muhe vedno naredim slona in upam da sem ga tut tokrat. Prosim če tudi vi napišete kakšna je vaša tašča in kako se razumete. Lepo se imejte in uživajte. Hvala za odgovore
Uporabniški avatar
jullia_
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5285
Na forumu od: 29. 6. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a jullia_ » 23. Feb. 2009 0:40

Brez zamere, ampak meni se zdiš ti še največji čudak v celi zgodbi. Kaj si sploh želela doseči z vprašanjem, če te ima fant raje kot svojo mamo?

Sicer pa ne vidim nič slabega v tem, da nekdo objame svojo mamo, bi me pa grozno motilo, če bi mi kdo brskal po indeksu. Tako da se mi zdi njun odnos čisto povprečen, z dobrimi in slabimi stranmi.

Vrni se na O moških

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov