Ljubkovalna imena

Vse, kar nas zanima in še ne vemo o NJEM.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
snezinka*
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 590
Na forumu od: 3. 9. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a snezinka* » 11. Jun. 2009 11:41

^^ evo ja, pr ns lih tko kdaj izpade pr naših dveh. če fotr kj zajebe, jo pol tko lepo pogleda pa reče, ah lubca, ne se jezit. al pa ga naša mami pohval tko d mu reče: "ja kok kok se je pa moj možičk zrihtu dns" lih tko, pa kdaj iz zajebancije kr en druzga pokličeta mami, oči, k ju že otroc tko. :)

se pa strinjam, d kšne bolj pocukrane zadeve s časoma prerastemo oz. jih vsaj manjkrat uporabljamo.
Uporabniški avatar
tanchii
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 421
Na forumu od: 16. 8. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a tanchii » 11. Jun. 2009 12:27

Ma ja, to je meni tudi še lepo, ko se naša dva kličeta matka, mami, atko, ati. :)
Uporabniški avatar
dorothea
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 74
Na forumu od: 11. 3. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a dorothea » 11. Jun. 2009 18:58

tamala123xy napisal/-a:uf jaz mojga kr muca moja, al pa tarzan... un pa mene...ja no pač nima lih neki lepih imen ampak on pravi da njemu so všeč....npr bajsi moj al pa knedi(newem kok se je tega spomnu ko niti najman nisem zalita) dobr no pa tud maca me pokliče


oprost sam si me pa tok nasmejala zdele s tem tarzanom, da te morm vprašat a to tut u javnosti izvajata? Jst, če bi vaju kje slišala bi umrla od smeha.Tarzan :D

Drgač, da ne bom offtopic jst redko uporabljam kšna pocukrana imena mogoče 3 x na let pa še to more bit kšn poseben moment, nimam pa nč proti temu, da se drugi kličejo tko med sabo v javnosti, včasih mi je sweet včasih, če je pa res osladno pa tut jst zavijem z očmi. Ampak tale tarzan mi ne gre iz glave. sori res si ne predstavljam :D nevem na splošno mi je čudn: tarzan kje si, sej že grem knedl :lol: mal neobičajno
Uporabniški avatar
MilkyWay
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2708
Na forumu od: 1. 3. 2007
Kraj: ...en tu corazón..

Neprebrana objavaNapisal/-a MilkyWay » 12. Jun. 2009 10:10

miikena napisal/-a:Ne miška, lubi, mala, ampak simply miš. Sweet. :)


Ta je tudi meni simpatična. Se kar dostikrat pokličeva po takem "imenu". Miš. :D
Nataška982
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 33
Na forumu od: 11. 5. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a Nataška982 » 12. Jun. 2009 11:00

Jaz pa svojega kličem mišek,lubek, polhek pa še bi se kaj našlo
Uporabniški avatar
snezinka*
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 590
Na forumu od: 3. 9. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a snezinka* » 12. Jun. 2009 21:04

men se pa sicer zdi, da tut pari, ki se sicer kličejo po ljubkovalnih imenih, se v jasvnosti večinoma ne kličejo tako oz. ne pretiravajo s pretirano pocukranimi zadevami. vsaj tako jst slišim, pa tako je pri nama.
Uporabniški avatar
¨nina¨
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 56
Na forumu od: 7. 8. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a ¨nina¨ » 12. Jun. 2009 23:27

midva se tud v javnosti ne kličeva po ljubkovalnih imenih, ko sva pa sama se pa najraj tko (po imenih se sam, če sva jezna en na druzga). jst njega (in on mene z istimi): mac, macko, piki, lubi, srce pa včas l´bezen moja. ne prenesem pa če mi reče pikica (me kr strese, pa ne vem zakaj), tko da sm kr piki.
spet pa ne izpadejo ta "imena" neki ful osladna, ampak čist normaln namest imena rečeš npr. mac (npr. mac prid mal sm al pa piki dej to poglej). no to je to, da nam preveč bluzila :D
Uporabniški avatar
Aloha
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2848
Na forumu od: 20. 9. 2005
Kraj: Havajsko otočje

Neprebrana objavaNapisal/-a Aloha » 15. Jun. 2009 17:16

miikena napisal/-a:Tale ni moja iznajdba al pa od mojga (neobstoječga) tipa, ampak sm jo tko enkrat ujela in mi je res zabavna, čeprou ubistvu nč special - en tipo bejbi prav miš.

Ne miška, lubi, mala, ampak simply miš. Sweet. :)


Heh, kaj pa, če ti povem, da sm jst za mojedva miš že odkar pomnem? Učas je miš tut mami, tko da je ona veliki miš, jst pa mali :oops: :P .
Smell the warm and salty air... see a wave reflect a beam... stop and find a pretty shell... make it real your summer dream...
Uporabniški avatar
[vanessa]
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1427
Na forumu od: 14. 3. 2008
Kraj: In your worst nightmare near hell :)

Neprebrana objavaNapisal/-a [vanessa] » 15. Jun. 2009 17:30

miš je kr razširejno :D sicer ne vme sploh od kje izvira, sam ful folka govori miš al pa miša (kar se meni osebno boljše sliši ku mišKO in mišKA)
Everything is okay in the end.. If it's not okay then it's not the end.
Uporabniški avatar
Jochie
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7076
Na forumu od: 17. 9. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Jochie » 15. Jun. 2009 17:43

jaz svojo ženo kličem miš ali miša! :D že od začetka! :D
Uporabniški avatar
Ajča
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1369
Na forumu od: 1. 6. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a Ajča » 15. Jun. 2009 17:48

>chRno_laSka< napisal/-a:jaaa to pa itak da prerasteš..to se zj tko izražamo,js še tut starejših nism slišala..mojih staršu recimo.kaj pa wem da bi se klicala lih muci pa mucika no


Potem se pa čist v drugih krogih gibljemo :D . Sploh na morju imamo par takih sosedov, ki zo že "starejši" (+40) in se po celi ulici kličejo: Ja srček/mucek kam si se mi skril? Ko sem prvič slišala, sem skoraj umrla od smeha, ampak poznam kar par takšnih parov in so ful "sweet" (eni pa osladni, ker pač na ta način dokazujejo, da sta spet skupaj in da mu je oprostila, ker si je prejšni mesec pripeljal eno blonđo na morje)

Pri nama pa je tako, da on mene kliče mišek ali miška, js pa njega lubči ali mišek, ampak to samo, ko sva sama. Mogoče, da ga pokličem lubči pri kosilu ali kaj podobnega, drugač pa ne.
Mi je šlo pa ful na živce, ko je bivša cimra vedno, ko je govorila o svojem tipu uporabljala "moj". Npr. Moj Matevžek tega ne bi nikoli naredil, moj matevžek je pa ful proti temu, moj.. :evil: . Se vem, da je njen, ampak 10 krat v minuti slišat "moj matevžek" (ime izmišljen) je pa tumač!
whoami
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 18
Na forumu od: 15. 6. 2009
Kraj: maribor

Neprebrana objavaNapisal/-a whoami » 16. Jun. 2009 13:10

Nataška982 napisal/-a:Jaz pa svojega kličem mišek,lubek, polhek pa še bi se kaj našlo


enako :D al pa srček, lubica,.. :D ful nekih takih in drugačnih nickname-ov :D
Uporabniški avatar
red_rose
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2239
Na forumu od: 12. 4. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a red_rose » 16. Jun. 2009 13:31

js mam za svojga psa ljubkovalno ime miško. ampak res, brez heca, ''miško mali'' ga klicem :P al pa ''miška moja mala''....pa je kr velik in kmal bo star eno leto pes...ampak, vcasih je biu tak mini mali misek, pa je zdj kr ostau misek moj...hah :D me sploh ne zanima kaj si on misli, js sm se tk navadla .sam u javnosti se poskusam brzdat...ko pomojem da bi ga sramotila, on se hoce delat da je velik in mocan pes, js pa tam neki ''misko'' okrog njega :D no drgac se pa normalna oglasa na ''miško'' kot tudi na svoje pravo ime

no pa za otrocke jih bom tut mela (ljubkovalna imena). za fanta se mi pa to res zdi mal mim! sej je ze velik fant, in ma svoje ime! res ne vidim poante :D niti ne cutim potrebe po klicanju s kakimi cudnimi imeni.
Uporabniški avatar
Mimi123
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 201
Na forumu od: 18. 6. 2009
Kraj: *somewhere over the rainbow*

Neprebrana objavaNapisal/-a Mimi123 » 25. Jun. 2009 21:49

miikena napisal/-a:Tale ni moja iznajdba al pa od mojga (neobstoječga) tipa, ampak sm jo tko enkrat ujela in mi je res zabavna, čeprou ubistvu nč special - en tipo bejbi prav miš.

Ne miška, lubi, mala, ampak simply miš. Sweet. :)



men moj skoz govori miš :D pa mi je res cute :love: hehehe
MsN

Neprebrana objavaNapisal/-a MsN » 25. Jun. 2009 21:57

Mimi123 napisal/-a:
miikena napisal/-a:Tale ni moja iznajdba al pa od mojga (neobstoječga) tipa, ampak sm jo tko enkrat ujela in mi je res zabavna, čeprou ubistvu nč special - en tipo bejbi prav miš.

Ne miška, lubi, mala, ampak simply miš. Sweet. :)



men moj skoz govori miš :D pa mi je res cute :love: hehehe


In verjetno si edina, ki jo fant tako kliče :lol:

Meni so vsa tipična ljubkovalna imena brezvezna. Najbolj plehka: mala, pikica, hanibani, l(j)ubi.

V hecu sprejemljivo 'lubica' in 'lupček', vse ostalo pa je zelo zelo fino, če se ustvari spontano, znotraj para in je samo njuno :) Izvirnost!

Vrni se na O moških

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov