Lastnosti, da ženska odfrči

Vse, kar nas zanima in še ne vemo o NJEM.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Rhea
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 196
Na forumu od: 2. 10. 2004
Kraj: Frigate Bay

Neprebrana objavaNapisal/-a Rhea » 11. Nov. 2007 23:35

Mahagonij napisal/-a:
Rhea napisal/-a:
Jochie napisal/-a:
Rhea napisal/-a:
Jochie napisal/-a:jowko, imam občutek, da mora tvoje dekle imeti veliko celulita v glavi! kako se spopadaš s to zadevo?


Jaz sem dobila obcutek, da se mu to ne zdi prevelik problem. (mozno, da se motim) :D


verjetno zato, ker ima on strije....v glavi! :D


Nope, Jochie, tega pa nisem rekla. :wink: Rekla sem samo, da je mozno, da ne daje velike teze kriteriju inteligence. (Mogoce je pa to razlog, da ima toliko izbire :D )
A pri tebi(oz. drugih zenskah) je inteligenca kak pomemben kriterij? Dvomim da sploh ves kaj inteligenca je.


Pri meni je inteligenca (v kombinaciji z ambicioznostjo) zelo pomemben kriterij.

Moj komentar ni bil misljen kot kritika, ampak "moznost". Kar se mi spet ne zdi nic narobe (pac, ce mu tako ustreza, super).

Ze samo moj prvi komentar jowkotu ni bil kritika ampak zbadljivka (v radovednem smislu), na katero je kasneje v postu tudi odgovoril. Na njegov odgovor nisem imela pripomb, zdi se mi fer. Ze samo to, da je nekdo sposoben ubesedit svoja pricakovanja in zahteve ter le te utemeljit, je redkost.

Mahagonij napisal/-a:Dvomim da sploh ves kaj inteligenca je.


Nepotrebna pripomba.
Uporabniški avatar
karmy21
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 122
Na forumu od: 24. 6. 2005
Kraj: Cambridgeshire

Neprebrana objavaNapisal/-a karmy21 » 12. Nov. 2007 1:35

petelin napisal/-a:
-totalno nešportna (tukaj ne mislim, da mora bit čisti športni frik, ampak na kak izlet ali rolanje je pa že prijetno iti vsake pol leta :razz: ) - jaz sem nešportna večino časa - lenoba dela svoje, rolam pa ful rada ampak najraje od vsega pa se potepam po tujini

-da je tečna, ko je trezna - ne pijem večino časa, ker ne prenašam alkohol - izgubila mojo staro mamo, ki sem jo imela zelo rada - če pa že kaj spijem, sem pa potrebna :D
-živi v svinjaku - raje ne vidiš mojega stanovanja, ki ga pospravim, cca. 2 krat na mesec, ker sem vmes prezaposlena :D - vsak je preživu in ti boš tud, drugače če bi te motilo, pa bi ti začel pospravljat :D
-pomanjkanje osnov lepega vedenja - to imam takrat, ko mam PMS ali ko imam slab dan


Kadim pa itak ne, ker jaz tudi nimam rada da poljubljam pepelnika. :P
Uporabniški avatar
jowko
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 298
Na forumu od: 25. 9. 2006
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a jowko » 12. Nov. 2007 2:06

Seveda mamin sinko, ki nikoli ni imel pravega odnosa s starši, ki mu starši nikoli niti tolarja niso prislonili zdraven, ko je kaj hotel.
Je to za vas mamin sinko? :x

Punce zresnite se... pa če že na velko KLOBASATE pridite kdaj na kakšen meeting... da kakšno rečemo da vidimo kdo je mamina hčerka...
oz. da vam vsaj mal zaprem gobec...

ene res ste se spustile na tak nivo da adijo...

Da o intelegenci sploh nebi...

P.S Kaj imata skupnega celulit oz strije z maminim sinkom???

In lahko rečem da izbiram punce tudi na podlagi njene razgledanosti, ambicij...

Punce saj je še veliko ostalih moških, ki bi vas radi meli... :wink:

S tem komentarjem se umikam iz teme! :cool:
Mahagonij
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2523
Na forumu od: 24. 11. 2005
Kraj: LJ

Neprebrana objavaNapisal/-a Mahagonij » 12. Nov. 2007 2:09

anoyel napisal/-a:
Mahagonij napisal/-a:....
A pri tebi(oz. drugih zenskah) je inteligenca kak pomemben kriterij? Dvomim da sploh ves kaj inteligenca je.


a ti pa moraš vedno podati takšne sarkastične, že skoraj na meji žlehtobe, komentarje? če meniš, da deklina ne ve kaj inteligenca pomeni spodaj podajam razlago, da bomo ja vse dekline vedele kaj inteligenca sploh je. da ne boš rekel, da je ženskam inteligenca španska vas.

inteligenca -e ž (e)
1. nadarjenost za umske dejavnosti: za
tako delo je potrebna velika inteligenca;
s hitro rešitvijo problema je izpričala
svojo inteligenco; izredna, naravna
inteligenca; pomanjkanje, preizkus
inteligence / s svojo inteligenco je takoj
dojel, za kaj gre bistroumnostjo, bistrostjo
2. sloj inteligentov, inteligenti: nove ideje
so se med inteligenco hitro razširile;
napredna inteligenca; velik del
inteligence se je pridružil nastajajočemu
gibanju / humanistična in tehnična
inteligenca

uuuuu, ce mas ze slovar v roki si poglej se besedo sarkazem. Zna bit koristno. :3

Zakaj ta debata o inteligenci?

Zato ker me je poklicala in me prosila, da bi vas prepricam, da jo nehate slatat. To je popularno pocetje, ker si ful bl plemenit clovk, ce presojas nekoga glede na inteligenco namest glede na joske. Folk misl, da mu je inteligenca pomembn kriterij, a temu ni tako. Je faktor, ker nihce seveda ne bi imel partnerja, ki je konkretno bl zabit od njih ampak zenskam je vsaj ducat drugih stvari pomembnejsih od inteligence.

Trik je v tem:
Vsi mislimo, da smo pametni in da mamo prav. In zato vsi mislimo, da so nasi pogledi na svet in prepricanje kaksne stvari so in kaksne bi morale bit, pametni. Iscemo osebo s katero se razumemo, torej s katero imamo priblizno iste poglede na stvari. In ker si ta oseba deli z nami te (za nas pametne) poglede na svet, tudi njega dojemate kot pametnega oz. inteligentnega. Najbrz vse dojemate svojega lubija kot pametnega in inteligentnega. Mora bit zato ker vam je inteligenca pomembna ane? :lol:
Realnost je, da je nemogoce da vas vsaj nekaj nima podpovprecno inteligentnih tipov. Okol polovica, ce smo natancnejsi :lol:.

Tko da lahk bi se nehal opletat s temi pojmi. Kaj te je strah, da si kej manj spostovanja vredna oseba, ce priznas, da ti je visoka inteligenca na tipu bolj priboljsek? Mene osebno bmk, ce zenska ni tok pametna kot jst, dokler ni zabita, da je morece, k ji je treba vse razlozit. Ni mi nek posebn rajc, ce je pametna. Je lepo, za bonus.

Inteligenca je mera sposobnosti(kapacitete) razumevanja in ucenja. Definicija na vrhu je precej slaba, ker uporablja se bolj zamotan pojem "nadarjenost".


Druga stvar...o cem se gre tema? O seznamu kriterijev; ce jim zenska ne ustreza ne postane punca. Tema se NE gre o seznamu kriterijev, ki ce jim ustrezas postanes punca.
Da bo razlika jasnejsa: ustrezanje tem kriterijem je POTREBEN pogoj, ne pa ZADOSTEN za to da si z njim. Torej to ni cel seznam kriterijev, ki jih ima, ampak pac ene par na katerih lahko odletis(predvsem taki ki so dost crnobeli). Torej ko jst al pa jowko narediva seznam, kjer so same fizicne lastnosti, se ne pomeni da nimava kriterijev tut glede drugih stvari.

Zato se mi zdi skrajno debilno, ta posmeh, ces da mu je vseeno kok je pametna pa kak karakter ma. Absurbnost je se vecja v vzporednem vesolju, kjer je naslov "Kakih avtov ne bi nikoli kupili".

Jowko: jst ne bi nikol kupu rdecga avta al pa enga s tremi vrati
Koza: aahaha ocitno ti je vseen kak motor je v havbi. zihr mas doma gare k majo 50 konjev

Za pokoro za tako obnasanje zmolite pred spanjem 2 ocenasa, pred tem pa se bogecu priporocite za manj celulita(pa kaka zahvala, da nas je tipe naredu take, da nas bolj zanima vasa rit, kot pa vasa sposobnost deduktivnega sklepanja). :P
Uporabniški avatar
puma
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1108
Na forumu od: 21. 8. 2004
Kraj: na drugi strani ... morskega travnika, kjer se preliva Ljubezen ... skrita v kapljici Vesolja...

Neprebrana objavaNapisal/-a puma » 12. Nov. 2007 2:24

Tonja napisal/-a:... Pol se pa človek čudi, zakaj ima vedno več moških moške partnerje... :lol: :D .


če ne bo jowko našel partnerja (:D) na tem forumu, se še vedno lahko dobi z mahagonijem in napišeta nov slovar s posebnim povdarkom na inteligenci :D ... samo kaj, ko stari pregovor pravi, da dva petelinčka ne moreta biti na enem dvorišču :D
Uporabniški avatar
Jochie
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7076
Na forumu od: 17. 9. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Jochie » 12. Nov. 2007 6:18

jowko napisal/-a:Seveda mamin sinko, ki nikoli ni imel pravega odnosa s starši, ki mu starši nikoli niti tolarja niso prislonili zdraven, ko je kaj hotel.


jah, to je zafukano, če človek ni dobrodošel v svoji družini...se mu prav gotovo pozna...tako ali drugače...
Uporabniški avatar
tani24
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 722
Na forumu od: 23. 1. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a tani24 » 12. Nov. 2007 8:35

sploh nevem če se še kdo drži teme sam ok.
pri mojem fantu bi js odfrčala če bi naredila vse tiste stvari njemu kot jih je on meni, s poudarkom na tim, da se njemu to ni zdelo nič takega, seveda ko on to dela (ni varanje). prov zanč sm ga vprašala če bi on men oprostil delež tega kar sm js njemu pa je biu odgovor ne.
drugače pa odvisno od fanta do fanta kaj vse si lahko ženske privoščijo. moja prijateljica fanta očito vara, medtem ko je on par metrov stran, ga noče vidt, noče sexat, se mu noče oglašat, je največkrat tečna ko je pri njemu, nič mu ne pomaga, nič ne dela, itd. pa je fant še ni pustil, vse bolj in bolj je zatreskan.
Uporabniški avatar
Yazmeen
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2376
Na forumu od: 18. 7. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a Yazmeen » 12. Nov. 2007 10:16

Ok, zdj ga pa že morm brant...Jowkota namreč :) Čeprov se dobro blago samo hvali :D

Sva velik predebatirala prek msn-ja in morm povedat, da ni tko grozn, kokr izpade, če prebereš une njegove kriterije na začetku te teme. Ubistvu je čist prijetn fant, se je fajn z njim pogovarjat, najbolj pa to občudujem pr njemu, da se tko trud in dela na tem, da bi v življenju neki naredu in to SAM, tko da mamin sinko sigurn ni (čeprov mislm, da je BIBI rekla na splošno, da ne sme bit tip mamin sinko, ni tega misnla za Jowkota).

In ja, mislm da se jih je večina spotaknil ob une njegove kriterije zato, ker se najdejo v njih...Sploh pa dvomim, da je vse tko črno al pa belo, kokr je on napisu, pomojem da k bo enkrat res zalublen (ane Jowko :wink: ), da bi tud kej spregledu.

Drgač smo pa tko zašli s teme, da adijo ane!
Uporabniški avatar
Roberta R.
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1174
Na forumu od: 24. 9. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Roberta R. » 12. Nov. 2007 16:26

Ojoj :D
vsak ma svoje kriterije, vsak svoje podstrešje.. cela tema je sam namenjena temu, da jowko ne mara strij ali celulita.. punco ima, tko da to ni problem.. ve ki ga napadate, ga očitno ne marate, tko da zakaj se tok obremenjujete s tem, kakšne kriterije ima?
očitno je tle res težko povedat kako svoje mnenje :roll:
skoraj vsak ma kkšno svoje butasto merilo.. tut iz ženske strani sm kkšno prebrala, da me je sam na rit vrgl.. tko je
(__/)
( o.O)
(")_(")
This is Bunny. Copy and paste bunny into your signature to help him gain world domination.
marypa
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1341
Na forumu od: 17. 6. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a marypa » 12. Nov. 2007 17:21

Mahagonij napisal/-a:
Fak, zakaj nism lingvist.


Lingvisti so totaln rajc!! :P

jowko.. praviš da si tisto na sliki ti. Absolutely not my tipe.. in kot tak.. pač ne ravno lep v obraz.. si smešen s temi kriteriji.. dobr, nisi rekel, da mora imeti punca tudi lep obraz..

anyway.. absurdno
Uporabniški avatar
tjaskaaa
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 326
Na forumu od: 10. 10. 2004
Kraj: nm

Neprebrana objavaNapisal/-a tjaskaaa » 12. Nov. 2007 19:02

marypa napisal/-a:
Mahagonij napisal/-a:
Fak, zakaj nism lingvist.


Lingvisti so totaln rajc!! :P

jowko.. praviš da si tisto na sliki ti. Absolutely not my tipe.. in kot tak.. pač ne ravno lep v obraz.. si smešen s temi kriteriji.. dobr, nisi rekel, da mora imeti punca tudi lep obraz..

anyway.. absurdno


to je tvoje mnenje,če je lep v obraz al ne.mogoče sam seb je in to kar si ti mislš o njegovi faci je nepomembno čist.sicer pa a lepi ljudje majo lahko neke hude kriterije,tebi grdi pa ne al kako?
Free your mind...
Uporabniški avatar
Aloha
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2848
Na forumu od: 20. 9. 2005
Kraj: Havajsko otočje

Neprebrana objavaNapisal/-a Aloha » 12. Nov. 2007 19:37

Pa bejbike, res ni potrebe po takšnem razburjanju in konstantnem debatiranju o nekih kriterijih nekega deca.

Pa hvala bogu, če je najdu tako, k ustreza usaki navedeni alineji, en u paru ma pač višje, drug nižje kriterije :D .

Mene čis nč ne gane, če je Njemu celulit ogaben, prav tako strije, men bi blo hudo edin u primeru, da bi blo to kermu od mojih partnerjeu tko blazno grdo, da ne bi mogu bit z mano. Pa ni (blo) tko. So (bli) seznanjeni s tem, da se te stvari lahko "zgodijo" in niso posledica lenobe al pa zanemarjanja, nikol mi noben sploh omenu ni tega. In men je to zadost. :) Js sm zadovolna.

Zato - Jowko najbrž ni lih vaš potencialen partner, zato ne vidm razloga, da bi se tok obremenjevale z njegovimi zahtevami.
Smell the warm and salty air... see a wave reflect a beam... stop and find a pretty shell... make it real your summer dream...
Uporabniški avatar
Tonja
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 974
Na forumu od: 4. 12. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a Tonja » 12. Nov. 2007 22:51

puma napisal/-a:
Tonja napisal/-a:... Pol se pa človek čudi, zakaj ima vedno več moških moške partnerje... :lol: :D .


če ne bo jowko našel partnerja (:D) na tem forumu, se še vedno lahko dobi z mahagonijem in napišeta nov slovar s posebnim povdarkom na inteligenci :D ... samo kaj, ko stari pregovor pravi, da dva petelinčka ne moreta biti na enem dvorišču :D


Ah, meni osebno sta oba čisto ql, sploh mahagonij, ko kdaj napiše tak komentar, da sam padem dol (pa ne mislim čisto nič slabega s tem!) :D . Kk sta pa privat, pa itak ve folk, ki se z njima druži.
marypa
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1341
Na forumu od: 17. 6. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a marypa » 13. Nov. 2007 15:48

tjaskaaa napisal/-a:sicer pa a lepi ljudje majo lahko neke hude kriterije,tebi grdi pa ne al kako?


Ja lahko jih imajo.. vendar je nerealno pričakovat, da bodo taki res dobili tisto, kar iščejo... sploh če drugače niso nič posebnega (sklepam po njegovih postih)

Aloha napisal/-a:Zato - Jowko najbrž ni lih vaš potencialen partner, zato ne vidm razloga, da bi se tok obremenjevale z njegovimi zahtevami.


S tem se pa čist strinjam. Sploh ne morm verjet, da je bilo toliko govora kr o enmu jowkotu in njegovih kriterijih.:D
*inch*
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 162
Na forumu od: 3. 7. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a *inch* » 15. Nov. 2007 18:45

kko ste ene bedne!!! dejte mu že mir no...greste že meni na... kaj šele jowkotu :lol:

Vrni se na O moških

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov