Kvalitete pravega moškega

Vse, kar nas zanima in še ne vemo o NJEM.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
Led Zeppelin
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7197
Na forumu od: 10. 8. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Led Zeppelin » 06. Nov. 2011 16:10

Torej že dolgo časa berem ta forum, in razočarano ugotavljam da ko se gre za debato o moških na temu forumu, berem le kriterije ki selekcionirajo moške, ali lastnosti ki vzpodbudijo privlačnost pri dotični uporabnici.

Tukaj sprašujem o lastnostih pravega moškega, o njegovemu pogledu, načelih, interakcijah z drugimi ljudmi, vlogo v družini..torej kaj so vrednote ter kvalitete pravega moškega?

To sprašujem, ker se o tem veliko pogovarjam z drugimi moškimi (beri: fanti) in seveda mi in jaz smo že prišli do odgovorov..ker seveda hočemo priti tja.
Naj povem da sem v življenju spoznal le enega moškega, za katerega bi rekel da je zadel vse kvalitete pravega moškega, pa še on je umrl v nesreči :cry: . Torej ja, pravi moški so redki.

In zanima me ta primerjava, med pogledi moških in žensk na nek ideal.

Zatorej pustite, 185 črn, igra košarko bla bla bla neumnosti in za trenutek razmislite, bom dal nekaj začetnih da boste videle kam kažem.

- pravi moški pozna vrednost družine
- ne poskuša impresionirati nikogar
- njegova beseda je vredna zaupanja
Cause the sweetest kiss I ever got, is the one I've never tasted.
*Žuža*
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 209
Na forumu od: 11. 9. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a *Žuža* » 06. Nov. 2011 16:34

Jaz bi dodala še, da pravi moški, pozna svojo vrednost - torej se ceni, vendar ni samovšečen.
Kar se tiče impresioniranja drugih - je že prav da ne povozi sebe in svojih načel, da bi ustregel ali navdušil ostale, ampak do določene mere je pa že potrebno zavedanje okolice.

Aha, pa seveda, pravi moški uporablja Malizio. :D
Life may not be the party we hoped for, but while we're here we should dance.
sirova štručka
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5990
Na forumu od: 9. 12. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a sirova štručka » 06. Nov. 2011 16:39

...
Zadnjič spremenil sirova štručka, dne 05. Dec. 2016 13:02, skupaj popravljeno 1 krat.
Džeki
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1975
Na forumu od: 7. 2. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Džeki » 06. Nov. 2011 16:39

Heh.

Največja podvala je, da smo moški nasledli ženskemu marketingu, kaj vse moraš izpolnjevat, da si zaslužiš nalepko "pravi moški".

Prijatelj, NIČESAR ti ni treba izpolnjevati. Kakor hitro imaš penis in jajca med nogami, si moški, pravi moški.

Pusti te mantre..pa odločnost, pa skrb za družino..

A večni študent iz diskoteke da ni pravi moški, recimo..Ja, kaj pa so potem recimo potencialne ženske, ki se nalepijo nanj..neprave ženske?

Vidiš paradoks? Po eni strani naj bi bil pravi moški tako rekoč superman, po drugi strani se ga pa omejuje in s emu predpisuje, kakšen naj bo, da bo pravi moški...?!

Važna je privlačnost, ostale teoretične mantre pa kar pozabi. Bodi tak, kot si in pusti ženskam, da si jim všeč, obenem pa jim ne razlagaj, zakaj si jim všeč, pa si zmagal.
Uporabniški avatar
Led Zeppelin
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7197
Na forumu od: 10. 8. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Led Zeppelin » 06. Nov. 2011 16:45

^^ ne mislim v kontekstu, da poiščeš lastnosti ki privlačijo ženske..sploh ne, in niti tukaj se ne gre za ženske, gre se za celo sliko.

In ja, pravi moški je uspešen z ženskami :D , torej ja..večni študent je lahko pravi moški :D

Zato ker pravi moški se ne ne osredotoča le na eno žensko, ampak selekcionira ženske, ker mogoče res mogoče bo našel enkrat eno pravo žensko:P
Cause the sweetest kiss I ever got, is the one I've never tasted.
*Žuža*
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 209
Na forumu od: 11. 9. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a *Žuža* » 06. Nov. 2011 16:49

^^To je pa zelo relativno :D Čisto odvisno kako definiraš to, da je "uspešen z ženskami". Če vsak vikend 2 podre, resne zveze pa nekako ni sposoben dobit/ohranjat, temu jaz še ne bi rekla uspeh.
Life may not be the party we hoped for, but while we're here we should dance.
Uporabniški avatar
Led Zeppelin
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7197
Na forumu od: 10. 8. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Led Zeppelin » 06. Nov. 2011 16:53

^^ ne ne govorim, da ve da ima opcije..da ne skače okol ene ženske pa jo poskuša kupiti v ljubezen, a veš..take it easy. Da ne jemlje vsake ženske ki jo sreča kot potencialno ženo :D
Cause the sweetest kiss I ever got, is the one I've never tasted.
Uporabniški avatar
..Evelyn..
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4757
Na forumu od: 4. 4. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a ..Evelyn.. » 06. Nov. 2011 17:11

Mene tak pogreje ko slišim koga rečt "kaka pičkica je ta tip" al pa "kakšen dec pa si". Iz dna srca ne prenašam teh kulturno pogojenih SRANJ glede kvalitet "pravega" moškega in "prave" ženske. Tko da..hmm..se sploh ne morem vključit v to debato. :D
It was forever..but it didnt last long..
Uporabniški avatar
Nesanica
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1813
Na forumu od: 23. 7. 2008
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Nesanica » 06. Nov. 2011 17:30

zame je pravi moški provider, tisti ki skrbi za družino in skrbi da se ob njem partnerica in otroci počutijo varno. Ne pa da priteče pes in se tip skrije ženski za hrbet... :) :)
Uporabniški avatar
Kasiopeja
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 99
Na forumu od: 27. 10. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a Kasiopeja » 06. Nov. 2011 17:38

Zame je "pičkica" tip, ki fura resno zvezo (po možnosti že lepo število let), poleg punce/žene pa osvaja druge in ko gre s kolegi ven, podre kakšno, you know, just for fun. :roll: Bolj na široko se mi zdaj ne da komentirat, o pravem moškem v mojih očeh bom napisala kdaj drugič. :wink:
»Pomislite na to, kako težko je spremeniti sebe, in jasno vam bo, kako majhne so vaše možnosti, da spremenite druge.« Jacob M. Braude
Uporabniški avatar
Dioniz
Cosmo moderator
Cosmo moderator
Prispevkov: 3231
Na forumu od: 21. 1. 2010
Kraj: Maribor

Neprebrana objavaNapisal/-a Dioniz » 06. Nov. 2011 17:47

sirova štručka napisal/-a:Glede impresioniranja... meni je všeč, da je nekdo tako strasten glede kake stvari, da bi še mene lahko navdušil za njo.


polek mene bi ziher postala navijačica nk maribora. garantiram! :)
“To be yourself in a world that is constantly trying to make you something else is the greatest accomplishment.”
― Ralph Waldo Emerson
sirova štručka
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5990
Na forumu od: 9. 12. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a sirova štručka » 06. Nov. 2011 17:50

...
Zadnjič spremenil sirova štručka, dne 05. Dec. 2016 13:01, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
Nesanica
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1813
Na forumu od: 23. 7. 2008
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Nesanica » 06. Nov. 2011 17:58

moj bivši je bil zaposlen v fuzbalu in nama je čist funkcioniral. Sem sepa zabavala ko sem ga spraševala kaj je offside in mi je začel razlagati in sem se vedno začela smejati ali pa sem med temo dala opazko za katero sem vedela da ga bo sprovocirala... Če mi je bilo dolgčas sem pa z veseljem zlezla pod odejo in ponavadi ga tekma ni več zanimala.

Končala sva zaradi drugih stvari in ne zato ker se mi zdi fuzbal neumen in dolgočasen.
tor
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1320
Na forumu od: 7. 2. 2007
Kraj: ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a tor » 06. Nov. 2011 17:58

.............
Zadnjič spremenil tor, dne 06. Nov. 2011 22:46, skupaj popravljeno 1 krat.
mmm
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1668
Na forumu od: 5. 11. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a mmm » 06. Nov. 2011 18:25

Pravi moški:
-je spoštljiv do žensk (in moških :razz: )
-ima vizijo
-ljubi svojo žensko
-se zna postaviti zase, za svojo ženo in otroke
-uspešno rešuje probleme, zlasti pa ne zbeži stran, ko nastopijo problemi v družini
-je sočuten

Poznam celo enega in enega, ki je približek. Oba sta nad 50 :D

Kakor je rekel Led Zeppelin tu ne gre zgolj za pravega moškega, kakor ga vidijo ženske, ampak širše: pravega moškega, kakor ga vidimo moški in pravega moškega/očeta, kakor ga vidijo otroci.

Vrni se na O moških

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov