Kvalitete pravega moškega

Vse, kar nas zanima in še ne vemo o NJEM.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

najobbb
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 25
Na forumu od: 28. 11. 2011
Kraj: obala

Neprebrana objavaNapisal/-a najobbb » 06. Jan. 2012 20:21

Tamala_mrha napisal/-a:^^ Se strinjam. Znajo bit taki, tako moški kot ženske, ki sprva nimajo v glavi sprogramirano, da iščejo nekoga samo za resno zvezo ali raje nič, na boljšem ter boljši "dobitek", ker ko pristanejo v resni zvezi, to mora bit očitno res močno ujemanje, da so se pustili ujet. :) Medtem ko kakšen moški, ki sicer načrtno išče resno zvezo, pristane v neki kolikor toliko zadovoljujoči zvezi, ugotavlja, da pa to vendarle ni to, a še vseeno vztraja v zvezi, da ne bo ostal sam. Raje spoznam nekoga, ki mi položi karte na mizo že na samem začetku, in če se sčasoma po nekem skupnem pretečenem času začuti, da bi to lahko bilo nekaj resnega v pravem pomenu besede, je to očitno to. Privlačen in zanimivega karakterja ti je lahko marsikdo, a če se dejansko ujameta in si pripravljen biti z njim v zvezi ... to je pa že druga stvar. :wink:

Včasih sem prakticirala kontra. Živela z vizijo spoznati koga resnega in že na začetku povedati kako je na stvari, nato pa je tip dve leti (ubožec) očitno ždel v prisiljeni zvezi, čeprav ni dobil pištole na čelo, da mora bit z mano, sosedovo Jožefo ali njeno prijateljico, ker je bil sam tisti, ki je dal pobudo za to.
Nekateri si pač na prefinjen način zagotovijo seks, dobro punco za pogledat, s katero bodo delali kolege ljubosumne, ker pri teh letih še nimajo z od zveze, nekateri niti punce, ter si zgradil zaradi zasedenosti renome s pozitivnim prizvokom, po čemur ga ženske smatrajo za zeželenega moškega. Potem pa je tu še en plus, da je v zvezi, torej je za nekatere ženske še mamljivejšo vaba.




se strinjam s tabo... sam jst sem mnenja da probaš eno varianto kot si povedela pa drugo pa se kljub temu ženske ustrašijo tega hm.. mogoče ker kar sem spoznal, da pri 23-28 let premlade še ne dozorela pač čejo še žurat pa faks ni končan, status vlečt itd...

sedaj izkušnje ali da maš od prej ne vem.. sem mnenja da tuki je večina forumašic in forumašov ima zvezo imela zvezo 3 let povprečno tako da se šele izbolikuje to lahko v neko resno zvezo pač, saj to ne gre kr čez 6 mesecev sedaj pa konec smo resni poročeni zivimo skupaj gremo otroka delat, vem da tudi to folk dela ampak ok rabi čas za se spoznat sebe ob njej in obratno ... :) ter veliko kompromisov in razumevanja čet tega ni niti makeup f... ne pomaga vedno :)
Uporabniški avatar
Akvamarin
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 822
Na forumu od: 30. 9. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Akvamarin » 06. Jan. 2012 20:27

Džeki napisal/-a:Ko gre za zvezo pa smo moški na boljšem. Kvalitetnega moškega v posteljo spravit uspe vsaki, kvalitetnega za resno zvezo dobit pa samo nekaterim.


Kvalitetnega moskega za zvezo uspe dobit marsikateri zenski, le pomebno je, da se zenska zna predstavi kot premija, ceprav v resnici je dalec od premije, tako vizualno kot intelektualno in duhovno!

Le kolk 'kvalitetnih' moskih je v zvezi z zensko, ki folk rece, da ni nekaj posebnega? Samo zaradi tega, ker ga ona prepricala, da je nekaj posebnega.
Uporabniški avatar
Tamala_mrha
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 3322
Na forumu od: 21. 10. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a Tamala_mrha » 06. Jan. 2012 23:15

Sama sem sicer dokaj sveže samska, glede na to, da že dolgo nisem bila, a vseeno nimam tako negativnega mnenja o zvezah med mladimi do 26. leta. Kje si pobral teh 99% ne vem, niti ne bi verjela v to številko, ker tako hudo pa vendarle ni. To so kar fino popačene predstave. Takšnih odstopanj v definiciji resne zveze, kot jih je zaslediti tukaj, pa še tudi nisem slišala. Se pravi par, ki 10 let skupaj tlači zemljo, a pač ne na isti parceli in pod isto streho, torej ni par oz. nista v resni zvezi, pač pa sta samo FF, ki gojita drug do drugega poleg seksualnih nagnjenj tudi čustva? Aja, treba se je preselit k nekomu, takrat je šele "požegnan" odnos kot nekaj resnega. :D
CaliLove*
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1011
Na forumu od: 31. 1. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a CaliLove* » 06. Jan. 2012 23:47

Dzeki je zadnje case poln "modrosti" in v enem postu mu vsakic uspe natresti toliko nesmisla, da bog pomagaj. Pomoje mu samskost skoduje. :D
I can explain it to you. But I can't understand it for you.
Džeki
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1975
Na forumu od: 7. 2. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Džeki » 07. Jan. 2012 7:05

Tamala_mrha napisal/-a: Se pravi par, ki 10 let skupaj tlači zemljo, a pač ne na isti parceli in pod isto streho, torej ni par oz. nista v resni zvezi


Temu, da se parkrat na teden skupaj kažeta v javnosti, jaz pač ne rečem "skupaj tlačiti zemljo". LOL.

Jaz sem s svojo sošolko v osmem razredu skupaj tlačil zemljo, ko sva se držala za rokce, pa skupaj šla v kino. Res..


Veerle napisal/-a:ja, sej to je že 100x napisal. ker bistvo je, da skupaj živiš in položnice plačuješ, seveda. svašta.


Ja, med drugim. Ko boš enkrat doživela, ti bo razlika jasna in na mladostniške zveze boš pozabila.

Če pristanemo na to, da je "zveza" nekaj, kar temelji že zgolj na nekakšnih čustvih, potem ima moj sosed Vinko trenutno 2 resni zvezi. Eno z ženo, drugo z ljubico!

CaliLove* napisal/-a:Dzeki je zadnje case poln "modrosti" in v enem postu mu vsakic uspe natresti toliko nesmisla, da bog pomagaj.


Pa spodbij moje "nesmisle", če moreš! Z argumenti, ne s tako pavšalno trditvijo.

Samski? Kje neki, po merilih tega foruma sem v strogo resni zvezi. :D

Akvamarin napisal/-a:
Kvalitetnega moskega za zvezo uspe dobit marsikateri zenski, le pomebno je, da se zenska zna predstavi kot premija, ceprav v resnici je dalec od premije, tako vizualno kot intelektualno in duhovno!

Le kolk 'kvalitetnih' moskih je v zvezi z zensko, ki folk rece, da ni nekaj posebnega? Samo zaradi tega, ker ga ona prepricala, da je nekaj posebnega.


Zanimiva teorija, mogoče celo resnična.
CaliLove*
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1011
Na forumu od: 31. 1. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a CaliLove* » 07. Jan. 2012 9:09

Tvoj zadnji post na prejsnji strani recimo mi je cel nesmiseln, ampak dobr, to je moje mnenje in itak ni neke absolutne resnice o tem, kdaj zveza postane resna. Niti se mi ne da poglabljat v to trenutno, ker je ze pozno, niti nisem tako zavzeta, da bi iskala citate po forumu. Pac opazka. Drugace pa je to itak forum, it's not that serious. :D
I can explain it to you. But I can't understand it for you.
Uporabniški avatar
Tamala_mrha
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 3322
Na forumu od: 21. 10. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a Tamala_mrha » 07. Jan. 2012 10:27

Džeki napisal/-a:
Tamala_mrha napisal/-a: Se pravi par, ki 10 let skupaj tlači zemljo, a pač ne na isti parceli in pod isto streho, torej ni par oz. nista v resni zvezi


Temu, da se parkrat na teden skupaj kažeta v javnosti, jaz pač ne rečem "skupaj tlačiti zemljo". LOL.

Jaz sem s svojo sošolko v osmem razredu skupaj tlačil zemljo, ko sva se držala za rokce, pa skupaj šla v kino. Res..



Ti pa še res nisi imel prave zveze, glede na to, da greš s tem "tlačenjem" zemlje, ki sem ga omenila, enačit neko otroško zaljubljenost in držanje za rokce z zvezo, kjer partnerja preživita precej prostega časa skupaj, ki ni omejen samo na posteljne aktivnosti in dobivanje na pijačah ter za štirimi stenami (kolikor jima količina časa seveda dopušča šola oz. služba), se njuni družini že poznata oz. sta predstavila eden drugega svojim staršem itd.
Ker, btw, ne kažeš se z nekom nekaj let v javnosti zato, ker je to samo občasno druženje, razen če si z nekom samo prijatelj, a sem mnenje o žensko-moških prijateljstvih že napisala v temi o tem.

Pa OK, ne pričakujem, da boš razumel, ker si očitno bil najbližje zvezi pri 14, vse kar je bilo kasneje, pa si najbrž doživljal skozi seks. :D
dot
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2076
Na forumu od: 27. 4. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a dot » 07. Jan. 2012 11:24

Selitev pa res ni (nujno) merilo, kje ste pa to pobrali o.O lahko je zveza zelo dolga in resna, pa pač okoliščine ne dopuščajo nove bajte / stanovanja ali jima pa pač ni do tega... Še priletni Demeter Bitenc, ki je bil dolga leta v zvezi s tisto starejšo gospo (ne vem več imena), je rekel, da se še po vseh teh letih raje ne selita skupaj, da se ohrani nekaj romantike in pričakovanja v zvezi, ko se obiskujeta :D

Po tej logiki bi imela dva študenta, ki sta pač cimra v stanovanju LJ in hkrati še hodita (tudi če bolj zaradi zabave), bolj resno zvezo od mojih staršev, ki sta bila resen par 10 let, se nato poročila, ampak glej ga zlomka, še nekaj časa po poroki jima ni ratalo skupaj živet :D (ja, precej čudno se sliši tudi za moj okus, ampak prej ni šlo.. sta pa itak ogromno časa preživela skupaj, hodila na potovanja (tako da sta vsaj tam nekako videla, kako je živet eden z drugim) , pa tudi nista stanovala tako daleč narazen in sta bila veliko pri obeh družinah).


Sploh pa ne vem, kako ta tema paše h kvalitetam pravega moškega, mal ste/smo zašli :)
Džeki
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1975
Na forumu od: 7. 2. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Džeki » 08. Jan. 2012 11:37

Tamala_mrha napisal/-a: enačit neko otroško zaljubljenost in držanje za rokce z zvezo, kjer partnerja preživita precej prostega časa skupaj, ki ni omejen samo na posteljne aktivnosti in dobivanje na pijačah ter za štirimi stenami (kolikor jima količina časa seveda dopušča šola oz. služba), se njuni družini že poznata oz. sta predstavila eden drugega svojim staršem itd.


To kar opisuješ, je "hojenje", ki se komaj kaj razlikuje od srednješolskih zaljubljenosti.

In ja, prav zato, ker sem imel resno zvezo, v kateri sem z žensko skupaj živel, toliko pišem o teh stvareh. Ker mi je šele potem postala jasna razlika med "hojenjem" in tem, da z nekom dejansko deliš svoj lajf. :)
Uporabniški avatar
Tamala_mrha
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 3322
Na forumu od: 21. 10. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a Tamala_mrha » 08. Jan. 2012 14:27

Pa povej že to svojo definicijo resne zveze. Sem jaz že tudi živela skupaj s fantom, pa to še ne pomeni, da je zveza kaj bolj resna od take, ki sem jo opisala zgoraj.
Džeki
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1975
Na forumu od: 7. 2. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Džeki » 08. Jan. 2012 17:04

Mahagonij napisal/-a: To se zdi zato, ker so moski vecinoma z manj zadovoljni.


Realisti smo, to pa res. Ne boš videl tipa, ki sanjari o nekih bajnih ženskah, razen kakšnega smrkavca v srednji šoli. Vsak tip si slej ko prej najde eno žensko in se ima fino. In ne govori pol kolegom okoli, kaj vse da manjka njegovi ženski.
Sexy Kitty
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 149
Na forumu od: 7. 4. 2008
Kraj: Šentpeter pri Otočcu

Neprebrana objavaNapisal/-a Sexy Kitty » 11. Jan. 2012 21:51

Se podpišem pod komentar Džeki:))
Pravi moški si bo našel eno fejst babo.Tako,da se bo z njo razumel,nasmejal in fajn imel.:P
Uporabniški avatar
Led Zeppelin
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7197
Na forumu od: 10. 8. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Led Zeppelin » 13. Jan. 2012 23:31

Hm, bom jaz napisal, kar jaz verjamem.

Kvalitete pravega moškega in pravega in dobrega človeka:

- uživa v družbi lepih žensk, ne poskuša se jim dokazati...ampak samo uživa v njihovi družbi.

- ne dokazuje se nikomur ali nobenemu, dosežki so njegovi in ne pristaja da se ga meri po njih

- je miren in zbran, ko ljudje paničarijo ali izgubljajo živce. Prav tako ne izgubi živcev, ter zapusti situacije ko ima ženska čustveni napad.

- ko nečesa ne dobi, ali izgubi..ali doživi osebni ali karierni poraz, ga to ne iztiri in se ne smili samemu sebi in to vzame kot del življenja

- ime sexualno samozavest, in cilj mu je zadovoljiti žensko, in čeprav ima izkušnje in samozavest, se nikoli ne neha učiti ali postane samozadosten na temu področju. Ohrani si vedno plac da se nauči ali poizkusi nekaj novega, torej nikoli še ne ve dovolj načinov kako jo zadovoljiti in vsako žensko jemlje kot nov poizkus in ne poznano formulo.

- zna voditi, ne le na kariernemu področju..ampak povsod, ni ga strah vzeti stvari v vajeti in pripeljati zadevo do konca.

- do žensk je zaščitniški in ne pokroviteljski

- ljubi svojo žensko in otroke in finančno in čustveno skrbi za njih
- razvija svoja umetniška nagnenja, ples..glasba, slikanje. Ni se mu sram izražati skozi umetnost, in umetnosti ne jemlje kot "snobovsko".

- se ne počuti neudobno in ne vpliva na samozavest ko je v družbi uspešnih, bogatih ali v družbi nepoznanih krogov. On je kar je, in uživa kjerkoli je.

- ima humor in ima različne vrste humorja, ne opira se na zlajnane šale, ampak situacijski humor in pozitiven odnos mu je hrana.

- ne pristaja na drugorazredno obnašanje, in ga tudi on ne izvaja

- resnicoljuben, direkten in neposreden. Laž uporablja samo če ima pištolo na glavi, ali da nekomu ne ubije veselja, ali ga prizadane

- se ne boji ljubezni, se predati ali ljubiti pravo žensko

- se obdaja z ljudmi ki so pozitivni in ga lahko kaj naučijo

- zna narediti da se ženska počuti posebno, da mu je ona draga in zna početi zadeve ki to vzpodbudijo

- je vedoželjen, želi imeti znanje in vsake zadeve se loti s strastjo po učenju

- ima otroško radovednost, in v sebi tudi ohranja del otroka...kar je hotel kot otrok bo uresničil kot odrasel

- da se ne obnaša kot užaljena pra*ica ko ne dobi nečesa kar je hotel, ali je razočaran, to pač reši s stilom in obdrži svoje obnašanje, ne pristaja na drugorazredno obnašanje

- je lahko agresiven in nadvlada tudi brez pesti in žaljivk

- je vesel za druge ko doživijo uspeh ali srečo. Če pa on izgubi pri temu, pa to vzame kot vzpodbudo da tudi on doseže ta uspeh nekoč.

- ve kaj je, je introventiran in nenehno deluje na razvoju svojih kvalitet ali popravljanju svojih napak. Ampak zase, ne zaradi drugih, ali pač..

- poskuša doseči ali spremeniti kar hoče

- želja po dogodivščini in osvajanju nečesa novega

- pogumen, lahko premaga svoje strahove in lastne omejitve da doseže ali dobi kar hoče

- vedno zase ohrani del sebe, nikoli se ne popolnoma preda ali da vse kar ima v sebi. Del njega je samo njegov.

- stoji za tem kar verjame

- ima svoje mnenje, in sprejema mnenja drugih brez užaljenosti, prizadetega ega ali razgretih živcev.

- ne živi v preteklosti, živi za prihodnost

- ima svoj stil, svojo osebnost projecira skozi zunanji videz

- potrpežljiv do vsega, ve da mora včasih počakati da dobi nekaj in ne izgubi živcev

- discipliniran, obenem pa tudi skrbi za zdravo telo

- je etičen in pravičen, ampak po lastnih kodeksih, in ne po drugih

- je sočuten do ljudi ki nimajo kar ima on, in ponižen ter hvaležen za kar ima

- se zaveda svoje vloge v družbenih krogih, ne beži pred vlogami

- strasten do vsega česar se loti, in vloži svoje srce in dušo v to

- ne beži pred situacijami, ampak se sooči z lastnimi težavami

- je lahko vzornik in uči druge kvalitet in spoznanj ki jih je razvil

- cilj mu je imeti polno življenje in razviti polno osebnost


To je to, iz glave. Potegnjeno iz lastnih prizadevanj, mojega očeta, filmskih ali fikcijskih likov ter somnenj s mojimi kolegi.
Cause the sweetest kiss I ever got, is the one I've never tasted.
maniac
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 187
Na forumu od: 15. 9. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a maniac » 14. Jan. 2012 1:04

pa ti imaš hujše kriterije kot ženske! :lol:
Uporabniški avatar
Led Zeppelin
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7197
Na forumu od: 10. 8. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Led Zeppelin » 14. Jan. 2012 1:18

moj pogled ne kriteriji
Cause the sweetest kiss I ever got, is the one I've never tasted.

Vrni se na O moških

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov