Korelacija med višino in penisom?

Vse, kar nas zanima in še ne vemo o NJEM.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
Akvamarin
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 822
Na forumu od: 30. 9. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Akvamarin » 09. Dec. 2010 15:49

čuftika napisal/-a:Kaj pa mit velikost čevla pa dolžina tiča? Tega še nihče ni omenil, po mojem mneju nima nobene povezave in le še le en mit, ki ga je potrebno ovržit.


Na rast stopala in dlani, upliva RASTNI HORMON, tako da tudi ta korelacija odpade!

Testosteron vpliva na sirino ramen in na velikost brade, se pravi upliva na ojacitev skeleta v horizontalni smeri, se pravi skelet se ojaca, zgosti in zadebeli, in istocasno se nalaga misina masa, se pravi testosteron ne upliva na rast v visino, za rast v visino je odgovoren rastni hormon!

Testosteron in rastni hormon, tesno sodeljujeta in se nadopolnujeta, in vsak konca svojo nalogo!
Genetski je doloceno, kolk ena oseba bo visoka, in rastni hormon z maksimalnim izlocanjem v puberteti, vpliva tako da oseba doseze tisto rast v visini, ki je genetski predpisana(seveda ce ena oseba zivi normalno in se prehranuje normalno, v primeru stradanja se naredijo dolocena odstopanja). Testosteron pa upliva na spolnega dozorevanja in na vse tisto kar sem ze nastela zgoraj!

Isto je pri zenskah, na visino enako upliva rastni hormon, na velikost josk in na sirino bokov in nabiranje mascevja okoli bokov, pa vplivajo zenske spolne hormone, se pravi tako dobimo obline! Pa vemo, da je nesmisleno povezovati visino zensk z velikostjo josk?
Uporabniški avatar
*mala*
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 8839
Na forumu od: 3. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a *mala* » 09. Dec. 2010 16:13

^^ Fajn je prebrat o tem od nekoga, ki dejansko se spozna :top:
But the most exciting, challenging and significant relationship of all is the one you have with yourself. And if you can find someone to love the you you love, well, that's just fabulous.
Uporabniški avatar
softTouch
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1325
Na forumu od: 16. 2. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a softTouch » 09. Dec. 2010 17:01

čuftika napisal/-a:No, ja, mislim da višina in velikost tiča nimata nista v nobeni zvezi. Prej raven testosterona, tko da poglejte recimo koliko je tip poraščen po nogah pa Vam bo približno jasno kaj Vas lahko pričaka v nadaljevanju.


tud močna poraščenost ni nujno znak, da ma tip velikega => jaz sem bla z enim, ki je bil relativno neporaščen (skoraj nič) pa je imel kar zglednega, oz. večjega od enega bivšega, ki je bil precej bolj poraščen pa je imel manjšega. in isto mi je kolegica pravila o enem tipu, ki ga tud sama poznam, je precej droben, neporaščen (še brade si ne bi mogel pustit), ma nežen obraz, visok tam okoli 175 (raje malo manj) in ma velikega
you believe lies so you eventually learn to trust no one but yourself
Uporabniški avatar
positive vibration
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2157
Na forumu od: 19. 3. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a positive vibration » 09. Dec. 2010 17:14

Oh, to je potem relativno, ker je tip tolk suhcen in drobčkan, da bi na njem vsak tič zgledal ogroooomen :D Če pa imaš tipa, visokega 2metra, ki ga je po možnosti še mal več skupaj, pa na njem še tako velka batina zgleda čist povprečno... :D


Je pa res, da se z debeljenjem tič baje krajša. Ker se maščevje nabira tudi pri korenu od lulčija in s tem postaja vse krajši. Tako, da mogoče bi bolj držalo, da imajo debeli krajše, kot bi jih lahko sicer imeli in da imajo fit moški najbolj izkoriščene "kapacitete" :D
Rahitičnih ne štejem zdaj tukaj zraven, se jim zaradi pomanjkanja hrane ni utegnil razvit v polni meri :D
There once was a note
pure and easy
Playing so free,
like a breath rippling by...
čuftika
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1682
Na forumu od: 13. 10. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a čuftika » 09. Dec. 2010 17:17

Vem da se reče za punce, ki so ful poraščene da imajo preveč moških hormonov. Sem mislila da je povezava med testosteronom in poraščenostjo pri tipih.
Da pa testosteron nima nobene zveze z hormonom rasti mi je jasno, samo pač ti neki miti ki so se ne vem od kod vzeli so res pase. To sem hotela napisat.

Akvamarin je super razložla zadevo, tko da zdej veste kaj morte gledat, če hočte met tipa z dolgim. :wink:
Uporabniški avatar
Jochie
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7076
Na forumu od: 17. 9. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Jochie » 09. Dec. 2010 18:12

čuftika napisal/-a: tko da zdej veste kaj morte gledat, če hočte met tipa z dolgim. :wink:


opico, ki basira... :D

sedaj bi bilo zanimivo pogledati v temo o poraščenih/neporaščenih moških, če je katera napisala, da ji poraščeni postajajo všeč... :D
čuftika
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1682
Na forumu od: 13. 10. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a čuftika » 09. Dec. 2010 23:50

:D hehe, smeh, bi se znal zgodit kaj takega :P
Zdej bodo skor vse cosmike napisale kak so njihovi fantje doma ful poraščeni, pa tudi imajo zelo globok glas...
Kok bo smeh na plaži drug let ko bom tipe gledala v noge in si mislila svoje :lol:
Uporabniški avatar
Jochie
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7076
Na forumu od: 17. 9. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Jochie » 09. Dec. 2010 23:55

že vidim čuftiko, ko bo po plaži skakala z metrom, šestilom in razpredelnico...

v razpredelnici bodo 4 rubrike: poraščenost 1-5, barva glasu 1-5, višina ter dolžina tiča...

in potem bo čuftika naključno izbirala mladiče in jih s svojo očarljivostjo vabila v kabine za preoblačenje....

:P :P :P :P
čuftika
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1682
Na forumu od: 13. 10. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a čuftika » 11. Dec. 2010 15:03

hehe, ne bo to čufti delala, je bil hec.
Sem v zvezi, se morem temu primerno obnašat :D Tko da ne bo nobenih kabin, nobenih razpredelnic... Smola ne? :P
Bo pa kak smeh na ta račun ko bomo šle ženske zase na morje. :wink:
rebelgirl
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 194
Na forumu od: 20. 4. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a rebelgirl » 11. Dec. 2010 17:27

.....
Zadnjič spremenil rebelgirl, dne 25. Jan. 2011 13:31, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
Jochie
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7076
Na forumu od: 17. 9. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Jochie » 11. Dec. 2010 17:36

^^in kateri je najbolj sedel? :D :D :D
Uporabniški avatar
Nesanica
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1813
Na forumu od: 23. 7. 2008
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Nesanica » 11. Dec. 2010 20:04

jz bi rekla da taprvi... :)
rebelgirl
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 194
Na forumu od: 20. 4. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a rebelgirl » 11. Dec. 2010 22:29

...
Zadnjič spremenil rebelgirl, dne 25. Jan. 2011 13:33, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
Dadyka15
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 503
Na forumu od: 25. 1. 2006
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Dadyka15 » 11. Dec. 2010 22:31

iz mojih osebnih izkušenj loh povem da nima velikost tipa skor nobene veze pr njegovi dolžini penisa...sm mela nekoga k je biu ene tok velik kt jz 167cm pa je meu povprečnga pa enga k je biu mal večji od mene kšn centi al pa dva pa je meu relativno mjhnega...
tko da jz se loh sam zahvalim staršem od mojga d je moj mal višji in njegov korenjak je večjega obsega in dolžine :D
in ja...sedeeeeee.... hehe :twisted:
Imej se lepo in uživaj življenje do konca.. Le enkrat živiš!!
Uporabniški avatar
jessyca
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 262
Na forumu od: 30. 9. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a jessyca » 15. Dec. 2010 22:18

Ta tema me je pa nasmejala :D
No da še jaz podrem teorijo da imajo večji daljše. Zadnjič sem bila na striptizu, kjer so nastopali trije moški. Eden je bil res mrga, nabildan in visok, drugi povprečne velikosti, tretji picajzl. In uganite kdo je imel največjega? Ja ta mali! :D :D (še nek obroček je moral imeti gor, da je bil njegov T stalno pokonci :D )

In še to...jaz sem večkrat slišala ravno za kontra teorijo - da imajo manjši večje in večji manjše. :chin:

Vrni se na O moških

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov

cron