Konec je

Vse, kar nas zanima in še ne vemo o NJEM.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
metuljčica*
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1570
Na forumu od: 23. 1. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a metuljčica* » 25. Okt. 2008 19:12

^ Briši smeške, dovoljenih je samo 5 na en post! :schlaumeier:
Uporabniški avatar
Tamarra*
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1549
Na forumu od: 7. 8. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a Tamarra* » 25. Okt. 2008 19:17

red_rose napisal/-a:(p.s. ni blo na morju:D)

a se morm zdej teb opravicevat al kaj?? =) kaj nej nardim zdej? jao, ta tema je za pisanje preteklih izkusenj, iz katerih smo se verjetno kaj naucili


Pardon, na potovanju :P
in ne, ne rabiš se mi opravičevat (lol?), sem samo svoje mnenje povedala :wink: in hvalabogu če si se kaj naučila iz tega :)
We can judge the heart of a man by his treatment of animals." Immanual Kant
aymee
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 137
Na forumu od: 14. 3. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a aymee » 25. Okt. 2008 20:52

mene je pa moj fant k sva bla 3 mesca skupi in mi je usak dan po ene parkrat reku da me ljubi pustu en večer ko naj bi sli skupi ven .. in je on hotu it prvo k kolegu pit in je sele pol prsu..in sm js bla se nekje drgje in me je čaku da sm prsla do njega ene pou ure... in mi je kar sms poslal da je konec.. in se niti pogovorit ni hotel..
in js res ne vem s cem sm si to zasluzila k sm zmeri u usem dajala njemu prednost.. :cry: :cry:
Uporabniški avatar
sarci*
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 213
Na forumu od: 17. 1. 2007
Kraj: Lj - Bežigrad

Neprebrana objavaNapisal/-a sarci* » 26. Okt. 2008 10:24

To je pomoje sam en beden izgovor.. :?
Uporabniški avatar
Trouble
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 481
Na forumu od: 30. 7. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a Trouble » 26. Okt. 2008 11:09

aaaaaaaaaah :) moj biuši je tud men pou leta govoru, da mu je najlepš z mano pa da me ma najraj itd itd.. :) in pol me je poklicu zvečer in mi je kajlo nabu.. sploh mi ni dal nobenga tehtnga razloga.. itd :? še zdej ko je 2 let od tega minil me me sploh noče pogledat v uči.. noče se pogovarjat z mano.. po drug stran pa peca moje kolegice.. nevem kva mu je scena, ker če bi kšno povrebu bi dobu mene v "paketu" in bi me mogu usake tok cajta prenašat.. haaaaah.. :lol: :lol: kreten..
onegirl111
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 118
Na forumu od: 15. 12. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a onegirl111 » 26. Okt. 2008 12:31

em...z enima sva končala fuul lepo. s pogovorom, da nisva za skupi, da je boljše da greva narazen, pa mava še zdaj fuul take prijateljske odnose.

z zadnjim pa sem končala jaz, na fuul grd način, kar prek tel. sem mu rekla da ga nočem več videt, niti slišat za njega.

mi je pa za njim zato še zdaj žal.
ker vem da sem nardila napako..in da je blo to najbolj smotano obdobje mojega življenja.
sam jebi ga na napakah se učimo:D
branchy
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 130
Na forumu od: 25. 7. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a branchy » 26. Okt. 2008 13:04

en mi je napisu "ne piši mi več, ne kliči me več, ne pozdravljaj me na cesti"
Uporabniški avatar
Trouble
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 481
Na forumu od: 30. 7. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a Trouble » 26. Okt. 2008 13:07

branchy napisal/-a:en mi je napisu "ne piši mi več, ne kliči me več, ne pozdravljaj me na cesti"


:lol: to je en nabiu moji sestrični :D:D
Uporabniški avatar
N0ty
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 140
Na forumu od: 9. 2. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a N0ty » 17. Mar. 2010 14:16

(jaja, vem da je stara tema :oops: )
eeem. 1. me je pustil prek sms-a ko je bil na morju. Tko prvi večer k je dol pršu je eno bejbo spoznal in sta bla kao skupej, in mi je poslal sms da sm se preveč spremenila in ratala čudna in da ne morva bit skupi. ok an. Seveda k je nazaj pršu je ugotovu da ne more brez mene, budala sm mu dala še eno šanso, po sm pa sam od te bejbe iz morja cel čas poslušala. No pol sm ga pa jz odje*ala.

Z 2. sva bla ene 3 mesce skupej, pa se mi je kr naenkrat nehal javlat pa odpisvat... :cry: sm rabla recmo kar dobri 2 leti da sm ga prebolela.

Najbl smešn mi je pa zadnji bivši, ko me je pustil po smsu ker sm šla s stricom igrat odbojko. Pač mu nisem na 2 smsa odpisala ker sm kolesarla in ne gledala na telefon, ki je bil v nahrbtniku. Ko sm pogledala takoj napišem da pač sorry za pozen odgovor, da sm bla na kolesu, zdej grem pa na odbojko in da se slišva pol. Nazaj sm pa dobla da naj se gonim kjer se hočem in s komur se hočem in naj mu vrnem njegove stvari. Brez skrbi da jih je dobu še isti večer :D
Fightin for a peace is like fu*king for virginity
Uporabniški avatar
rachka_
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1755
Na forumu od: 21. 11. 2005
Kraj: hollywood

Neprebrana objavaNapisal/-a rachka_ » 17. Mar. 2010 14:21

^^ LOL, ja kje pa jih ti pobiraš? :lol:
"And those who were seen dancing were thought to be insane by those who could not hear the music." F. W. Nietzsche
Uporabniški avatar
haley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4996
Na forumu od: 20. 11. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a haley » 17. Mar. 2010 14:34

^^Uf sm res no :D To so bli pa sami 'fejst' fantje :wink:
Uporabniški avatar
dolce_chicco
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 302
Na forumu od: 11. 11. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a dolce_chicco » 17. Mar. 2010 17:53

^^ :rofl: :rofl:
Drugače pa, ko sem jaz naredila konec z mojim bivšim, sem mu poslala sms (km narazen sva bila, in ja, je nezrelo poslat sms, ampak takrat sem bila še mlada :D), da ne vidim smisla v tem, da sva še par, če se vidiva samo med vikendi - s pomembnim dodatkom, da se niti vsak vikend nisva videla in da sem mela filing po določenem času, da mu pomenim en p.... dim (tega zadnjega mu nisem napisala dobesedno :D). Pa niti bu niti mu ni odpisal, ker sem pričakovala vsaj kakšen odgovor, ne rečem da rešitev najine zveze, ker vanjo itak več nisem verjela. S tem sem pač ugotovila, da je tisto o dimu bilo še kako res. :D
Mene pa je eden pustil na tak način, da se mi eno noč, ko sem bila zunaj z družbo, ni javil na telefon, čeprav sva bila zmenjena, da se dobiva in bova skupaj z njegovo družbo in mojo. Po nekaj urah slabe volje, ker se mi ni oglasil, sem ga videla z neko bejbo na plesišču (objeta itd.) in sem cela šokirana spila še par tekilc, potem pa šla domov. Takrat sem bila res vsa iz sebe, danes pa sem srečna, da se je tako končalo in da nisem po nepotrebnem vrgla vstran par let zaradi takega klinca. (se opravičujem izrazu, ampak tega ne morem cenzurirat, ker si to zasluži :D)
Uporabniški avatar
claire
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 3646
Na forumu od: 19. 3. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a claire » 17. Mar. 2010 19:49

ko je mene en fant pustil in sem ga vprašala zakaj je bil njegov odgovor: ti si mi ful všeč pa vse, ampak se mi zdi, da bi mi lahko bila katera druga še bolj. :lol: in nisma bila stara 16. skupaj pa ravno ene 2 tedna. res sem srečna, da mi je tako hitro dal konec in to s tako izjavo,da mi pol niti malo ni bilo žal. še oddahnila sem si (ne moreš no pri 21ih).
sAv€ ENErgy, plaY in The D@rk.
Uporabniški avatar
N0ty
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 140
Na forumu od: 9. 2. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a N0ty » 17. Mar. 2010 22:59

@rachka_ & haley :
Pojmanimam kje sm jih najdla in kaj mi je blo :oops: Za prve dva opisana primerka lahko rečem mlada in neumna (beri: osnovna šola), tale zadnji pa... nikol mi ne bo jasn kaj sm mislna tisti čas, ko sva bla skupaj. :? Ampak kot pravjo, iz napak se učimo... :)
Fightin for a peace is like fu*king for virginity
Uporabniški avatar
Auraya
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 41
Na forumu od: 30. 7. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a Auraya » 18. Mar. 2010 0:02

...
Zadnjič spremenil Auraya, dne 20. Jun. 2011 18:10, skupaj popravljeno 2 krat.

Vrni se na O moških

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov