Klepetalnica

Vse, kar nas zanima in še ne vemo o NJEM.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
emanuela
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 7034
Na forumu od: 28. 7. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a emanuela » 24. Sep. 2012 7:56

Torej, prosto po Prešernu :D
The world is as you are.
Uporabniški avatar
emanuela
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 7034
Na forumu od: 28. 7. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a emanuela » 24. Sep. 2012 7:57

Citiram:
claire napisal/-a:
slovenc79 napisal/-a:ti pa zgin nazaj v klub ;)


ti psihič (to mu je rekel tudi LZ, da ne bo kdo kaj brisal) poslušaj. ne vem od kje tebi ideja, da se jaz vlačim okrog in kurbarim. to si si ti izbral kot moje lastnosti samo zato, ker nimaš kaj drugega mi očitat. že vsaj 3 leta nisem bila v nobenem klubu (izjema je dekliščina 1x). fanta imam že več kot 4 leta, tako da tudi tvoja teorija o "ko se naveličam fanta pustim" ne prinese nobene resnice.

medtem ko so tebi že mnogi na forumu povedali točno iste reči kot jaz. sprijazni se, da si čudak in da sem jaz ena čist navadna zaljubljena punca. in povrhu vsega mi ni treba z mamico na morje. in ful sem kul oseba. lahko vprašaš vse okrog mene. ti pa nimaš niti nič v lajfu. razen svojega bolnega fetiša.
The world is as you are.
Uporabniški avatar
slovenc79
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4261
Na forumu od: 22. 7. 2011
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a slovenc79 » 24. Sep. 2012 13:45

ti se ne kurbariš samo zato ker imaš doma najboljšega naskakovalca. dejstvo da bi tipa pustila če bi mu las narobe štrlel in si poiskala drugega, ker itak "rajcaš vse moške sveta" pomeni da nisi niti zaljubljena, kaj šele da bi ga ljubila, ampak ga samo izkoriščaš. tvoja "ljubezen" se lahko meri z "ljubeznijo" mojga fotra do avta ki ga ima 6 let samo zato ker se ne kvari in je dobro izdelan. to ni ljubezen. pa tudi če maš doktorat v sexu in si bila v zvezi z milijon tipi nimaš pojma kaj je ljubezen.

pa me sploh ne briga kaj ti počneš v "zvezi". da se pa delaš norca iz poštenih ljudi, podjebavaš, se bahaš, tvoj edini nasvet puncam s problemi v zvezi je "pusti ga". kvariš zdravo pamet na forumu s tem poveličevanjem izkoriščanja partnerja kot orodja ki te zadobvoljuje.

"ful kul" oseba si pa zato ker si pretkana in lažeš ko pes. tako kot obtožbe moderatorkam da ti "grozim", "pošiljam 20 zsjev na dan" itd.. tudi hitler je bil "kul oseba" dokler se ni razvedelo kaj je zares počel.

jaz imam v lajfu razen punce čisto vse kar hočem ;) sam se ne baham s tem po forumu kot ti.

btw, psihiča me delaš ti ;)
hej norci :)
Uporabniški avatar
Led Zeppelin
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7197
Na forumu od: 10. 8. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Led Zeppelin » 24. Sep. 2012 13:53

slovenc79 napisal/-a:pa tudi če maš doktorat v sexu in si bila v zvezi z milijon tipi nimaš pojma kaj je ljubezen.


jaz imam v lajfu razen punce čisto vse kar hočem ;) sam se ne baham s tem po forumu kot ti.


Kako pa ti veš kaj je ljubezen?

Iz knjig, tvja, dokumentarcev?

Ker izkušenj nimaš, v zvezi zagotovo nisi bil...torej od kje, ti je foter povedal kaj je ljubezen?

Umiri se slovenc, bodi objektive da o tem nimaš pojma in pusti claire na miru.
Cause the sweetest kiss I ever got, is the one I've never tasted.
Uporabniški avatar
slovenc79
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4261
Na forumu od: 22. 7. 2011
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a slovenc79 » 24. Sep. 2012 14:02

kaj a samo v zvezi imaš nekoga rad? potem stare imaš rad sam ker se te imeli pod streho al kaj?

marsikoga poznam ki je v zvezi. in razlog da so v zvezi ni "ker zadovoljuje moje potrebe".

jebiga, pač vem kako je imet nekoga rad. tudi u vesolju vem da vlada breztežnost pa nisem bil tam. in vem da kiti obstajajo čeprav jih še nisem videl.

claire naj MENE pusti pri miru. ne da podjebava kar naprej.
Zadnjič spremenil slovenc79, dne 24. Sep. 2012 14:03, skupaj popravljeno 1 krat.
hej norci :)
floribunda
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4942
Na forumu od: 22. 2. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a floribunda » 24. Sep. 2012 14:03

Na forumu ni dovoljeno žaljenje oz. blatenje sogovornikov in podpihovanje k spolni, rasni, narodnostni ali verski nestrpnosti. Za debato raje uporabljajte argumente!

obtožbe, da
si pretkana in lažeš ko pes
so na tem mestu skrajno neosnovane, primerjava s hitlerjem pa izven meja dobrega okusa.

slovenc, prosim vzami to kot opozorilo in se nauči argumentirat.
Uporabniški avatar
slovenc79
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4261
Na forumu od: 22. 7. 2011
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a slovenc79 » 24. Sep. 2012 14:11

seveda medtem ko je njen
claire napisal/-a: razen svojega bolnega fetiša.

samo argument brez slabega okusa :D

ste dobre prijateljice v real life nekatere tuki, vidim :)
hej norci :)
Uporabniški avatar
*mala*
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 8839
Na forumu od: 3. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a *mala* » 24. Sep. 2012 14:21

Ah, slovenc79, kolk se morš ti še naučit in spoznat v življenju :wink:
But the most exciting, challenging and significant relationship of all is the one you have with yourself. And if you can find someone to love the you you love, well, that's just fabulous.
Uporabniški avatar
slovenc79
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4261
Na forumu od: 22. 7. 2011
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a slovenc79 » 24. Sep. 2012 14:27

ja. da je poštenost še redkejša kot sem mislil, recimo..
hej norci :)
Uporabniški avatar
claire
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 3646
Na forumu od: 19. 3. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a claire » 24. Sep. 2012 14:52

...
Zadnjič spremenil claire, dne 01. Okt. 2012 13:43, skupaj popravljeno 1 krat.
sAv€ ENErgy, plaY in The D@rk.
Uporabniški avatar
emanuela
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 7034
Na forumu od: 28. 7. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a emanuela » 24. Sep. 2012 14:52

Ja, vse hodimo s Claire na pijačke in debatiramo o njenem življenju in kako je njen fant (ki ga ima, 4 leta so 4 leta, 4 leta več kot tvoj nič).
Z zvezami pa je tako-če nekoga prerasteš itd itd, greš naprej. Noben big deal.
Življenje je eno in valda se ne bodo ženske po krščansko žrtvovale samo zato, da bo veza dobro tekla, ne glede na vse.
The world is as you are.
Uporabniški avatar
slovenc79
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4261
Na forumu od: 22. 7. 2011
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a slovenc79 » 24. Sep. 2012 15:15

claire,

mislim na sebe in na druge, dejansko resne ljudi iz katerih se norca delaš. ki so v zvezi ker se ljubijo in ne pustijo partnerja če jim ena malenkost ne odgovarja.

na morju sem bil s kolegi. bivšimi sošolci iz srednje in kasneje faksa in še par dobrih prijateljev. to kar praviš da sem bil "z atijem in mamico" je sam dokaz tvojega podjebavanja.

nisem obupan. če bi bil bi si našel neko levo punco, jo posexal in odšel. tega pa ne delam, ker se mi ne gre za iskanje top sexa kot npr. tebi. sploh pa ne da bi s tako še ostal brez da bi čutil karkoli.

poštenost nima veze kakšne so tvoje želje. poštenost je kako s človekom ravnaš. če manipuliraš kot ti, to ni poštenost. očitno imaš ti o poštenosti svojo definicijo.

moj ati živi fer življenje, je še danes srečno poročen in ima vse kar si je kdajkoli želel imet :) to je lajf, pošten lajf, ki si ga tudi jaz želim. ne pa manipulatorsko švercanje do dobrin in užitka ;)

emanuela, ta tvoj "argument" samo kaže da nimaš pojma o mojem mnenju. to pa zato ker pač nisi dovolj objektivna da bi sploh hotela razumet moje mnenje in ga boš vedno dojemala kot neko napadanje in obsojanje.

ena od mojih majic je stara čez 10 let in imam do nje več ljubezni (beri PRAVE ljubezni) kot claire do svojega.. "orodja".
hej norci :)
Uporabniški avatar
emanuela
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 7034
Na forumu od: 28. 7. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a emanuela » 24. Sep. 2012 15:18

Tu mi niti ni treba biti objektivna, ker podajam svoje subjektivno mnenje (svoje kot svoje, ne kot moderatorka).
Pač, sprijazni se. Velika šansa je, da ostaneš sam, medtem ko se bodo ostali gonili okrog in živeli svoje potrošniško življenje in uživali v njem.
In glede majice-toliko o konkretnem argumentiranju. Nikogar od sodelujočih ne poznaš, kako pol veš kakšne so njihove veze?Slaba je in ne čuti do tipa nič,ji je orodje, ker pač hoče dober seks? Voot?
The world is as you are.
Uporabniški avatar
..Evelyn..
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4757
Na forumu od: 4. 4. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a ..Evelyn.. » 24. Sep. 2012 15:31

Slika
It was forever..but it didnt last long..
Uporabniški avatar
slovenc79
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4261
Na forumu od: 22. 7. 2011
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a slovenc79 » 24. Sep. 2012 15:34

ne mislim kot moderatorka. mislim kot oseba. razen če se ti zdi pošteno da nekomu nasprotuješ ker ti ni všeč, brez da bi sploh poznala mnenje.

če bom sam, se bom pač sprijaznil. bom vsaj imel čisto vest ker ne bom nikogar zmanipuliral, oškodoval, izkoristil. mi to več pomeni kot umazane dobrine. kot vsakemu poštenemu človeku. pa tudi če se kurbari je lahko pošten človek (predvidevam da boš zdaj mislila da pravim da so samo ljudje v resnih zvezah in družincami pošteni - ne.) pošten človek ne zavaja in ne manipulira z drugim človekom.

gledam kaj pišejo. vsak stoji za svojim mnenjem. če pa laže, pa pač laže.

kaj claire počne je meni vseeno. da pa reče da do njega čuti ljubezen in s tem zavaja njega in druge okoli sebe, je to laž. uporabljati nekoga kot orodje pač ni ljubezen in nikoli ne bo. niti po tem ko ga bom v pi*do vtaknil ne bo.
hej norci :)

Vrni se na O moških

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov