Klepetalnica

Vse, kar nas zanima in še ne vemo o NJEM.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

lina*
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 51
Na forumu od: 8. 1. 2013

Neprebrana objavaNapisal/-a lina* » 02. Mar. 2013 19:28

23 - ja vem, daje treba za vezo trud z obeh strani. Sej mi vsi pravijo, da sem luštna in simpatična ful... ni kompleksov. Ja čakam ja :D heheh .. sam se mi več ne da... ah, saj bo si vedno pravim :)
Uporabniški avatar
rokerca
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1037
Na forumu od: 20. 7. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a rokerca » 02. Mar. 2013 19:29

če je punca mlada, se bo vedno našlo nekaj takih, ki se zanimajo zanjo

torej je cel lajf čakanje na nekaj?
Ljudi cenimo bolj na osnovi tega, kako uporabni so za nas, kot pa na osnovi tega, kar so.
lina*
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 51
Na forumu od: 8. 1. 2013

Neprebrana objavaNapisal/-a lina* » 02. Mar. 2013 19:32

tipi so bili ampak nič resnega..
Uporabniški avatar
panthol
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 180
Na forumu od: 30. 11. 2010
Kraj: logatec

Neprebrana objavaNapisal/-a panthol » 03. Mar. 2013 16:23

kaj pa če bi tiste, ki samo "čakate na nekaj" namesto tega kaj naredile?

Ko vas takole berem mam vedno pred očmi eno razvajeno punčaro, ki misli, da bo življenje prišlo k njej samo od sebe.

Pa za začetek bo treba spustiti kriterije in se spustiti z oblakov na realna tla.

Slika[/url]
Beya_
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 581
Na forumu od: 17. 1. 2013

Neprebrana objavaNapisal/-a Beya_ » 03. Mar. 2013 17:36

panthol, točno tako!

pa tud dejstvo je, da se boste ob čakanju morale zadovoljiti z moškimi, ki pridejo do vas. če pa se same spravite ''na lov'', pa imate dejansko možnost izbiranja.
Sassy, Classy & a bit Smart Assy ;)
Uporabniški avatar
panthol
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 180
Na forumu od: 30. 11. 2010
Kraj: logatec

Neprebrana objavaNapisal/-a panthol » 03. Mar. 2013 17:59

pa še nekaj sem opazil... punce okoli 20-26 let so še zafnane in ne vedo kaj hočejo in se zavedajo da tipčki letajo okoli njih sami od sebe... potem se začnejo počasi trezniti ampak v nekaj letih ne najdejo nobenega resnega, ker tipi se tudi vprašamo "kaj je pa narobe s tole luštno ki pri 27ih še nima resnega tipa"....leta tečejo, punce ratujejo panične in bolj ko se bližajo številki bolj ste panične in hitreje spuščate kriterije. Po tridesetih letih že orenk spustite kriterije in ujamete krete.na ampak se tega ne zavedate ker ga še ne poznate dobro. Na hitro "ugotovite" da ste dobri za skupaj, spacate en porazen zakon in ubogega utroka, ki je kasneje že ujet v vajin ločitven postopek nekaj let kasneje.

Skratka vaša nepremišljenost in afnanje v mladih letih samo zato, ker veste da imate ve Asa med nogami, po drugi strani pa čustvena nezrelost, kakor mi je ena rekla "jaz še plavam in ne vem kaj hočem" oziroma "ne najdem se" pripelje kasneje do marsičesa. Seveda smo itak tipi vse krivi.

Tipe pa tudi opazujem, oni (sebe izključujem ker se ne najdem vmes) pa tudi po večini samo gledajo na to da dobijo seks ker se da prebrati punce med vrsticami ki "se samo hočejo met fajn". Seveda smo tako eni in drugi totalno nezreli, živimo pri starših do 30. leta, študij je tudi pele pred kratkim zaključen in sploh ne vemo zakaj imamo ta kos papirja. Nekaterim se zdi da kos papirja nevreden in gredo delat naprej magisterij in tudi ne dobijo zaposlitve, ker so preveč izobraženi.

In tukaj tudi sam sebe vključim: tako se najdemo potem še nekateri drugi, vsi skupaj pri 30 ali več letih, nekateri na svojem, samski, razočarani od zvez in ljudi, ne spustimo več nobenega blizu in takoj najdemo "napako" oziroma razlog zakaj se ne spustiš več niti v casual sex, ker to pripelje same težave. In tako se počasi navajamo na samsko življenje, ki nam zmeraj bolj počasi kar odgovarja.

Skratka komplet vsi gremo počasi v PENIS :D
lina*
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 51
Na forumu od: 8. 1. 2013

Neprebrana objavaNapisal/-a lina* » 03. Mar. 2013 20:19

lejte... vem, da ne pride nič samo od sebe. Ampak kaj, veni se večinoma napijejo in se imajo fajn. Drugi bi radi samo sex prijatlco, tretji so neresni. Pa tudi to. Spoznala sem več tipov, kateri so želeli mogoče kaj z mano. Ko pa postanem dosegljiva in mogoče nakažem da sem za vezo ali pa kaj takega, pa kar naenkrat nič od njega. Ne javlja se več. Skratka imam občutek, da se samo vsi zezajo. Ne bi pristala kar na enega, ki mi pride nasproti-mora biti neka kemija ali kaj zanimivega na njem. Vsaj zanimivo razmišljanje in nekaj skupnih točk. Pa tudi zrelost, da ve kaj želi v življenju. Nisem punca, ki bi kar dala sex enemu ki mu pač je. Ali pa da bi se zezali z menoj poleg svoje punce. Nisem razvajena punčara, ki ima vsega polno in nvm kaj. Samo ne razumem par stvari pri moških. Ne iščem popolnega moškega ker takih ni. Takega ki ima kaj pojma o lajfu in ne samo cilj poseksat eno več.
@panthol - kaj naj nardim po tvoje... Glede izzobraževanja in vsega kar si poveedal pa se strinjam s teboj.
elektrobum
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 216
Na forumu od: 15. 7. 2012
Kraj: Štajerska

Neprebrana objavaNapisal/-a elektrobum » 03. Mar. 2013 20:28

smo v svobodni državi ki nam omogoča prosto gibanje in prosto razmišljanje.. tk da ni čudno da prihaja do različnih okusov / pristopov / želja / mnenje /fetišov / navad / ciljev

oddajaš / sprejemaš tisto energijo ki ti pač paše...

simpl ko pasul...čeprav tut dober pasul je teško skuhat... :P
Stvari so preproste, le ljudje smo neverjetni mojstri, da jih zakompliciramo
Uporabniški avatar
panthol
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 180
Na forumu od: 30. 11. 2010
Kraj: logatec

Neprebrana objavaNapisal/-a panthol » 03. Mar. 2013 21:13

lina* napisal/-a:Ko pa postanem dosegljiva in mogoče nakažem da sem za vezo ali pa kaj takega, pa kar naenkrat nič od njega. Ne javlja se več. Skratka imam občutek, da se samo vsi zezajo.



Tukaj ti lahko povem moj razlog zakaj se jaz umaknem stran tako, kot si ti opisala zgoraj.
Žal je tako, da nam je prvi vtis, ki nas pritegne zunanjost. Začneš se malo hecati, flirtati, skratka si kazati interes, ker ti je pač ta oseba vizuelno všeč.

Naslednji korak: ženska pokaže kdo dejansko je. Sam sem v takih primerih spoznal, da je ženska zafnana, ima navade ki te motijo, ima razmišljanje s katerim se ne poenotiš, prevzema razmišljanje prijateljic, nima delovnih navad (kuhanje ji je španska vas), je nesamostojna in samo čaka da ulovi nekoga da jo financira.... skratka marsikaj se izkaže na tej drugi stopnji. Seveda se na tej drugi stopnji lahko zgodi tudi seks in takrat vidiš, da se ne ujameta v seksu. Okej, to ni tak problem. Problem so čustva ki se začnejo razvijati prehitro tako pri meni ali njej in se je pametno zabremzati, ker ti oseba ne odgovarja na področjih opisanih malo višje. Skratka moti te to.
Jaz osebno se raje ustavim še pred prvim seksom, včasih pa se pač zgodi da ga poserješ in greš v posteljo s takim človekom, ki ti sicer ne odgovarja na drugih področjih.
Posledično se raje umaknem od vsega, ker vidim, da to ne pelje nikamor.

Praviš, da se to tudi tebi dogaja... kaj pa če bi kdaj poskusila katerega vprašati zakaj se je umaknil? Mu pač poveš da bi mu bla hvaležna za iskrenost, ker te zanima kaj je problem.
Sam lahko rečem, da me precej zmotijo stvari kot je npr. to, da je skregana z lastno familijo in je v slabih odnosih z njimi, moti me če kadi, rahlo čudno pogledam tudi če reče da ne zna kuhat (pa ne rabim kuharice ampak to samo pove veliko o človeku in njegovih življenskih delovnih navadah), na žalost me zmotijo tudi leta ker imam stereotip da ženska, ki je stara okoli 35let ali več že skoraj panično išče donatorja sperme in življensko rento iz naslova preživnine za otroka. Opazim tudi to, da se ženska vozi z 15+ let starim avtom ki dobesedno razpada a hkrati pa kupuje vse najnovejše cunje, čevlje, iphone in macov računalnik, hkrati pa nič ne privarčuje. To samo pove kako zelo odraslo ravna z denarjem.
Prav tako mi je čudno to, če ženska pri 30+ letih še vedno živi pri starših (izvzamem take, ki majo težave s službo).
Prav tako je nenavadno, da ima ženska cel repertoar bivših fantov v svoji preteklosti.
Pa tudi neaktivne ženske, ki so tudi nasploh lene, me ne interesirajo.
Skratka marsikaj lahko izveš o ženski šele potem, ko se bolj spoznata. In ko vidiš da ti to ne odgovarja je boljše, da se umakneš.
lina*
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 51
Na forumu od: 8. 1. 2013

Neprebrana objavaNapisal/-a lina* » 03. Mar. 2013 21:42

navade... ne kadim, sem delovna, pridna in še več :) odnosi s familijo so v redu :) bivših fantov.. skoraj nič. Nimam glasa lahke ker sem že prej povedala kako je na stvari :) Z nobenim se nisem pogovarjala o kuhanju - znam kuhati :) FAX gre :) Avta nimam. Samozavestna sem. Nisem zafnana. In če slišim, slučajno kaj se goovri o meni - samo pozitivne stvari. :)
Ja mogoče bi bilo fajn če bi vprašala.. ampak, se ne mislim poniževati, če je šel je šel. Njegov problem :)
lina*
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 51
Na forumu od: 8. 1. 2013

Neprebrana objavaNapisal/-a lina* » 03. Mar. 2013 21:44

vem, da sem dala mal prevec smajlijev...
@Panthol - hvala za obširen odgovor...
Uporabniški avatar
panthol
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 180
Na forumu od: 30. 11. 2010
Kraj: logatec

Neprebrana objavaNapisal/-a panthol » 03. Mar. 2013 21:51

nikoli ni narobe, če se preveč smeješ.

To kar si napisala je potem samo win:win. Na tvojem mestu se nebi sekiral ampak furaš dalje. Tako kot sem napisal, da so nezrele ženske, so tudi tipi. Mogoče bi morala zamenjati način kako spoznavaš nove ljudi. Ker je lahko ta krog ljudi kjer se giblješ "čuden".
lina*
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 51
Na forumu od: 8. 1. 2013

Neprebrana objavaNapisal/-a lina* » 03. Mar. 2013 22:17

ja smeh je celo zdravje :) se smejem :) Ja najbrz bo to. Zamenjati krog ljudi. Hmm to pa je cel projekt.. bom poskusila delati na tem :) Hvala :)
*Abby**
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2046
Na forumu od: 2. 9. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a *Abby** » 03. Mar. 2013 22:51

Kaj pa sošolci s faksa? Kolegi? So-študentje v knjižnicah? V knjigarnah? Na koncertih? V gledališčih? Na drsališču ...?

Po mojem tipe nekaj zmoti v tvojem pristopu. ''Osebnostne lastnosti in problemi s sprejemanjem le teh'' pridejo šele s časom, kolikor razumem, pa tebe kar hitro odslovijo?

Panthol: Meni se zdiš pa ti nezrel, nedostopen, poleg tega pa še aroganten. In kaj si potem ti? Petelin, če so vse ženske kokoši? Pa v nasprotja prihajaš sam s seboj - najprej pišeš, da je treba znižat kriterije (to pomeni, da ženska ne bo zadovoljna) malo naprej pa, da kasneje ženske znižajo kriterije in to privede do nesrečnega zakona, ker niso srečne s tistim, kar so ''izbrale'' ... kako je zdaj? A je treba samo toliko znižat kriterije, da si malo in ne preveč nesrečen? Ker je malo nesreče okej?
Uporabniški avatar
panthol
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 180
Na forumu od: 30. 11. 2010
Kraj: logatec

Neprebrana objavaNapisal/-a panthol » 03. Mar. 2013 23:01

Abby, še enkrat preberi kaj sem napisal. Če ne dojameš namena potem odkorakaj stran. Jaz se s tabo ne bom več ukvarjal ker sem prebral tri tvoje komentarje na forumu in so čisto vsi trije za zjokat. Bolje da ne grem brat vseh.
Zadnjič spremenil panthol, dne 03. Mar. 2013 23:29, skupaj popravljeno 1 krat.

Vrni se na O moških

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov