Kdo plačuje?

Vse, kar nas zanima in še ne vemo o NJEM.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
*purple*
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7612
Na forumu od: 23. 1. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a *purple* » 11. Jan. 2008 8:21

delusional napisal/-a:
*purple* napisal/-a:delo punca, delo :wink: če ne pa ne greš.Ne moreš neki po svoji logiki živeti na račun svojega fanta, če že na račun svoje mati ne moreš.


ma ti zaradi mene delaj že od 15ega leta. pa ko boš mogoče končala s tipom (isto za črno mambo), naj vam še račun izstavijo.


se mi kar smilijo vsi okol tebe s fantom in mamico vred.Men ne rab nobenga računa izstavlat ker mava vse pošlihtano in ne živim na njegov račun in ne zahtevam od njega da mi luksuze plačuje, kot to delaš ti.Pomojem bo tebi izstavu račun, kšne dva metra dolg :wink:
vidi se da ne dojameš in sori, ampak si res malček nesramna da pričakuješ da ti bo on ki dela zase, plačeval vse skupaj, ker se ti ritke ne da dvignt in jit delat.Fak, takle folk pa sam. :roll:
še mal počaki, pa boš vidla da bo mel tvoj tip kr hmal konc tvojega sponzoruštva-drugega temu ne morem rečt.
Uporabniški avatar
delusional
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2605
Na forumu od: 25. 4. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a delusional » 11. Jan. 2008 8:26

...
Zadnjič spremenil delusional, dne 30. Jan. 2008 0:18, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
črnamamba
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 76
Na forumu od: 5. 12. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a črnamamba » 11. Jan. 2008 8:39

meni račun?za?jaz svoje dopuste plačujem sama....

pol mi povej kdo je sponzurašica?

res...zakaj hočeš bit odvisna od njega?bodi sam svoj človek...ne bodi dolžna nobenemu nič....razumem ,da nam hočeš dopovedat,da so tvoji bivši tebe mouzli...ampak vseeno...to da razmišljaš, da v "študentu fant plačuje punci dopust"...
če ma fant več denarja kot ti in ti kaj plača bodi hvaležna!! ne zahtevat od njega!! in kako greš na dopust z mislijo ,da bo on vse plačal, pol se pa kregaš da pride na 60/40.... res..če nimaš za dopust doma ostani...ne bodi breme , ki to zahteva da je... če bi imel denar za ti plačat dopust in ti ga ne bi imela .. te ne bi prašal za tvoj del!
Uporabniški avatar
*purple*
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7612
Na forumu od: 23. 1. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a *purple* » 11. Jan. 2008 8:46

poceni skoz? :lol:

nisi sponzuraša?pa poglejmo:

jst mam keš. in to je narobe da povem. ker potem morem tipa še futrat.


JA SEM HODILA V SREDNJO ŠOLO, KAJ NAJ REČEM MOJI MAMI NAJ PLAČA MOJ DEL STROŠKOV????

sej bo fant plaču a ne, zakaj bi mami govorila?

fant mora več dnarja zapravit, če dela, mene pa preživljajo starši.


pri naju je blo tako, da sva včasih vzela moj avto. za novo leto sem ga jst silila, da greva kam. pa se je izognil temu na najbolj podel način. niti za sebi plačat očitno nima, kaj naj ga potem jst vozim po svetu in mu častim? oz. njemu ni potreba nikamor it.


težko ti je dat fantu za eno dve pijače in ga kam peljat? :eek: o marička pomagej.

gre se za to, če je normalno da 22 letna študentka več časti enemu 30 letnemu tipu z dobro službo, ki pa vseeno išče izgovore da mu ni treba nikamor it? to je izkoriščevanje.
mislim da kukrkoli, je prav, da tip plačuje nekaj več.
plačevanje 50:50 je zame prijateljstvo.


žiher bi mi kdo kdaj plačal dopust, ja. ma tega ne bom dočakala. s klošarji s kakimi se ukvarjam, bi mogla jst prej njim plačat, da bi sploh šli.

zakaj bi on tebi plačal če ti nebi njemu?

Sama sem do sedaj hodila s tipi ki so bili zaposleni ,jst pa sem hodila v srednjo šolo, sedaj faks. Prvi je, ko sva šla na morje, na koncu naredil računico in hotel da plačam polovico, tudi za bencin. Dosti časa je preživel pri meni doma, izkoriščal mojo mamo za hrano, nikoli nič prispeval.

omojbog!in ti drugim praviš da so gorenjci?

Da ne omenjam da sem mogla za svoj rojstni dan plačevat, da sem večkrat jst plačala hrano kot on, da mi je za novo leto obljubljal da bova šla nekam v tujino, a ni hotel rezervirati (je rekel da bova čakala na last minute), in je potem izzval prepir, da me je lahko pustil, in za novo leto žural s prijatelji (mogoče še s kako drugo žensko), jst pa sm izvisela

za rojstni dan ponavadi slavljenec plača.si se vprašala zakaj si izvisela?meni ni nič čudno.

no, se mi zdi da je razlogov dovolj...
Uporabniški avatar
delusional
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2605
Na forumu od: 25. 4. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a delusional » 11. Jan. 2008 8:46

...
Zadnjič spremenil delusional, dne 30. Jan. 2008 0:19, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
delusional
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2605
Na forumu od: 25. 4. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a delusional » 11. Jan. 2008 8:49

...
Zadnjič spremenil delusional, dne 13. Nov. 2009 17:38, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
*purple*
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7612
Na forumu od: 23. 1. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a *purple* » 11. Jan. 2008 9:03

ja in zihr sem ga zahetvala in dobila ga bom zato ker je star in ga ni vredno prodajat za sto evrov :wink: in ja, če sem sponzurašica zarad tega, potem pa kul.sam še vedno ti ne sežem do palca na nogi :)

sicer pa bi rada vidla tipe ki izkoriščajo ženske, so v manjšini.je žensk ki tipe izkoriščajo veliko več.
Uporabniški avatar
delusional
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2605
Na forumu od: 25. 4. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a delusional » 11. Jan. 2008 9:06

..
Zadnjič spremenil delusional, dne 13. Nov. 2009 17:37, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
*purple*
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7612
Na forumu od: 23. 1. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a *purple* » 11. Jan. 2008 9:16

Rres ni vreden 100 evrov-je še manj, zame je neprecenljiv :wink: jst ga vzamem, zato ker mi ga je škoda na odpad peljta in ker bom voznik začetnik je še čist dobr zame.moj fant s tem ni zgubu čist nobenga centa ;)
in zdej si surlo stegnla, ker ti nben tip ni dal avta?a še avte bi ti mogli dajat. :lol:
ja itak je polno blefiranja.hm, nevem kaj je narobe v tem če si samostojen in khm, zakaj nebi bil.In ja mrsikatera ni nobenemu nić dolžna in mamo take stvari pošlihtano.In opala, nism rekla da si vse same plačujemo, ampak da delamo tko da je fer in nekak 50:50 in ne terjamo od tipov celga premoženja in v sega, ker se nam ne da riti dviognt in za kakšno delo prijet da gremo lohk na morje. :wink:
Uporabniški avatar
delusional
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2605
Na forumu od: 25. 4. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a delusional » 11. Jan. 2008 9:20

ljubica, meni ni treba delat.
in mam dnar za it tud kam dlje na morje in ne na hrvaško.
Uporabniški avatar
*purple*
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7612
Na forumu od: 23. 1. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a *purple* » 11. Jan. 2008 9:23

zakaj potem terjaš od fanta? :gruebel:
a nisi prej napisala da si srednješolka in da nimaš denarja? :gruebel:
Uporabniški avatar
metuljčica*
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1570
Na forumu od: 23. 1. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a metuljčica* » 11. Jan. 2008 9:24

Moj dela, jaz še študiram.
Pijače večinoma plačuje on (včasih se ''vsilim'', da plačam jaz), stroške za dopust sva si razdelila, kljub temu, da je hotel vse plačati on, pa sem rekla, da v tem primeru ne grem. Tako da je bilo na koncu nekje 60:40.

Zadnji vikend izlet je plačal on (kljub mojim protestom), hrano sem vzela s sabo jaz.

Če bi bilo po moje, bi si stroške delila nekje na polovico, pa mu tega moški ponos zgleda ne dopušča. :D
Uporabniški avatar
no angel
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1614
Na forumu od: 2. 11. 2004
Kraj: vzhodno od LJ

Neprebrana objavaNapisal/-a no angel » 11. Jan. 2008 9:26

delusional napisal/-a:tipi sami vidijo, če je punca pripravljena sama kaj plačati in to izkoriščajo...


Tle se pa v bistvu strinjam s tabo, da se tud taki najdejo, ker se je ze men tud zgodilo, da sm pac veckrat kej placala oz. sm vztrajala da placam za sebe, pol je pa zacel tip to izkoriscat in nazadnje sm js 1x vec kesa zapravla kot on. :?
little dandelion
let your heart keep time
now the clouds are gone
all of your tomorrows shine
Uporabniški avatar
delusional
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2605
Na forumu od: 25. 4. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a delusional » 11. Jan. 2008 9:27

....
Zadnjič spremenil delusional, dne 30. Jan. 2008 0:19, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
*purple*
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7612
Na forumu od: 23. 1. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a *purple* » 11. Jan. 2008 9:44

terjaš da ti fant plačuje.v vsej temi tko govoriš.

Vrni se na O moških

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov