Kateri moški so..degeni?

Vse, kar nas zanima in še ne vemo o NJEM.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
_vampirk'ca
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 322
Na forumu od: 8. 4. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a _vampirk'ca » 18. Jun. 2008 15:15

men grejo najbl na živce tipi k hodjo pretirano v fitnes, delajo vse d bojo čim lepši, v glavi pa nimajo nč poštiman.
ampak!s tem ne trdim da vsi tipi ki hodjo v fitnes niso v red, da ne bo pomote, mam enga super sošolca ki pač tut v fitnes hodi.(da me ne bo kdo napadu zj-tut sama grem kdaj v fitnes :P)

potem so mi bedni še šminkerji v roza majčkah pa taki čiz ušmekani...
pa ne vem no, sej neki ne moreš rečt kakšni nasplošno so ti bedni, jz predvsem za degene obravnavam tiste ki so pretirano samovšečni, ki se drogirajo in pijejo cele vikende, ki jeb**o vse druge v glavo.
sej to ni povezan z zunanjostjo ;) baje.
Uporabniški avatar
punkie_
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1198
Na forumu od: 17. 4. 2006
Kraj: ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a punkie_ » 18. Jun. 2008 16:38

danes sem v fitnesu videla enega degena :D mulo star komaj da so mu začele kocine poganjat se usede da bo kvihtal, seveda se usede direkt pred špegu, malo pokvihta, uzame flaško in jo cuza in obrača glavo iz leve na desno in čekira use svoje profile, že zapre flaško in jo takoj spet odpre in počasi cuza in se gleda, premika tanke nogice skupej pa narazen, dviga brado in se čekira, potem se spomni da je u fitnesu in naredi spet nekaj kvihtov (tokrat sem jih štela- 7 jih je bilo) nato spet odpre svojo faško in se spet čekira iz vseh zornih kotov ter se nasmiha sam sebi. jaz sem mislila da ga bom šla lih počit, tok mi še nihče ni šel na k***c kot ta tip, pa ga sploh ne poznam.
Uporabniški avatar
MilkyWay
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2708
Na forumu od: 1. 3. 2007
Kraj: ...en tu corazón..

Neprebrana objavaNapisal/-a MilkyWay » 18. Jun. 2008 17:30

jerry444 napisal/-a:
¤moški, ki vidi samo fitnes in skrbi samo za svojo postavo


Če preveč skrbi za izgled vam ni všeč,še manj pa vam je všeč grd moški,ki ne hodi v fitnes in ki ni vsaj 190cm črni lasje(naravno skodrani,brez gela ali česarkoli drugega na laseh),radiatorčki namesto majhnega pivskega vampeka,itd...


Mišljeno je blo v smislu, da zna govorit samo še o fitnesu in o tem, kaj je v fitnesu delu...Pa da mu fitnes popolnoma obnori možgane :)
In ne...niso vsem ženskam všeč temni moški s skodranimi lasmi, visoki še po vrhu...Ni mi všeč, če je trebuh pretirano izklesan...Ne posplošuj :wink: (verjemi, da je moj fant svetel, malo večji od mene, včasih z gelom, včasih brez, mišic se mu malo pozna--->lih tolko da zglea sexy :wink: )
Uporabniški avatar
uniqueee
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 61
Na forumu od: 5. 6. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a uniqueee » 18. Jun. 2008 19:50

*piškeci, mačoti, jebači ... (pač vsi, k spadajo v to kategorijo)
*misleči, da smo trofeje..
*...
*tipi, k ne znajo nič pametnega povedat.. nezgovorni, samo kak aha.. ja.. se pa.. aaaaarghh :evil: kak me ti razpičkajo..
*..pa še se najde svaštaa
Uporabniški avatar
cherrypie
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 28
Na forumu od: 28. 4. 2008
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a cherrypie » 18. Jun. 2008 20:01

Taki k misljo da se ceu svet vrti okrog njih...in so prpravleni nekoga zajebat čist iz veselja da se bodo oni bolš počutil ker vejo da so nekoga v slabo voljo spravl.

Pa taki k računajo da bodo vse drugi nardil namest njih...k tud smeti ne znajo odnest sami
No, honestly, I am dumb. Most of the time I'm playing smart
fun
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1401
Na forumu od: 15. 8. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a fun » 18. Jun. 2008 20:20

Zame ne pridejo v poštev tipi ki:

- ne dajo premalo na svoj videz in na svojo postavo!!!
- ki niso samostojni
:? - ki ne znajo razmišlat s svojo bučo
- ki so pretirano čustveni in jim moram bit rama na katero se jokajo
- so neumni, nerazgledani, neduhoviti
- ne znajo kupit superg brez mami, sestrce ali frendov
- ne znajo skrbet zase
- so obsedeni z računalniškimi igrcami, tvjem, pokrom al pa kakšnim podobnim kretenizmom
- govorijo samo o sebi
ali še huje; NE povejo nič o sebi in samo sprašujejo

mogoče bi se še k našlo
:P
*urškica*
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 336
Na forumu od: 3. 8. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a *urškica* » 18. Jun. 2008 21:51

*tipi,ki nimajo vseh zob,pa štrleči ušesi me tud motjo...sj to me tk na vseh mot,mislim prej to opazim
*tak ku slučajn ne ve,da smo v eu,pa kdaj smo vstopl v eu
*preveč nabildani
*preveč babji
*nasilneži
*taki ku si prek msn-ja,smsov,mailov itd. upajo vse rečt,pa so najhujši frajerji...v živo si pa še pozdravt ne upa
*pa tipi,ki izjavljajo,da nimajo punce,kr ni dost lepih za njih
Uporabniški avatar
Pikica18
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 184
Na forumu od: 21. 2. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Pikica18 » 18. Jun. 2008 21:52

zame so "degeni" uni k si ne uzamejo dovolj časa za svoje najdražje in k niso nit mal đentlmenski.
Maudisa
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1099
Na forumu od: 29. 8. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a Maudisa » 19. Jun. 2008 9:41

Meni so vsi :tot: , ki so takšni, kot jih je opisala Tonja.
Uporabniški avatar
no angel
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1614
Na forumu od: 2. 11. 2004
Kraj: vzhodno od LJ

Neprebrana objavaNapisal/-a no angel » 19. Jun. 2008 9:56

- taki ki se nosjo kot največji frajerji, tist način kak hodjo, kak govorijo, kak se držijo ... taki so za mene največje budale! pa ko bi se mel vsaj za kej nosit, sam ponavadi se nosjo sam taki, ki res nimajo razloga za to :lach:
- tipi ki pluvajo po tleh (ne vem a mislijo da so kul al kaj?! :gruebel:)
- taki, ki so vsak petek in soboto pijani
- obsedenci z računalniškimi igrcami
- taki ki nonstop jamrajo

pa zihr je še ful tega, sam se zdle kr iz glave ne spomnem več :wink:
little dandelion
let your heart keep time
now the clouds are gone
all of your tomorrows shine
Uporabniški avatar
[vanessa]
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1427
Na forumu od: 14. 3. 2008
Kraj: In your worst nightmare near hell :)

Neprebrana objavaNapisal/-a [vanessa] » 19. Jun. 2008 10:39

Samo res ponavadi lih za takimi bebci norimo, čeprou hmali spoznamo kaki so :D
Toorej da še js povem:
* taki k se radi širokoustijo o svojih spolnih podvigih
* tipi ka si mislijo da so težki jebači (že po hoji to opaziš), po možnosti v oprijeti (roza) majčki
* k majo na sebi vedno in povsod samo firme
* govorijo samo o sebi
* taki k ko so s tabo so celi sladki, čustevni in ne vem kaj še vse, pol pa pred frendi se delajo da jih ne gane neč
* taki k te ne jebejo pred frendi al pa pustijo frendom da te zajebavajo
* taki k samozavestno pristopijo do tebe in dajo kako bedno izjavo kao z namenom da te osvojijo (ne vem zakaj, samo zdej mam v mislih bosance :D )
* taki k dobesedno bulijo v tebe in ne odmaknejo pogleda
* taki k se delajo nedosegljive
* taki k ti ne dajo tkoj vedet kaj si mislijo in te jebejo v glavo, samo zto da bi obdržali "oboževalko"
* taki k majo cele debate o tem na kak način so vse pofu**** žensko in skori doktorirajo iz tega
* taki k ko je kaka tekma ne jebejo nobenga več razn TV-ja
* taki k ti že po 3 dneh govorijo kko so ful zaljubljeni v tebe
* pretirano čustveni (ok, ti ne spadajo lih med "degene", samo se jih vseeno rajš izogibam kr mam slabe izkušnje s tem)
* taki k se ne zadovoljijo samo z eno
* taki k te majo samo zto da te pofu****
* taki k se non-stop hvalijo s tem ku so se ga napili/s kolkimi so bli (po možnosti še skritizira žensko da ni dovolj dobra za njega)
* taki k ne pustijo lastnim puncam da ga grejo žurat, oni so pa nonstop zunej s frendi in se ga napivajo in gledajo za drugimi
* taki se majo za pomembne in ne upoštevajo (mnenja) drugih

..iin še bi se dalo naštevat.. :D
Gost

Neprebrana objavaNapisal/-a Gost » 19. Jun. 2008 12:53

To pa je tema primerna za sproščanje vseh zafrustiranih deklic zaradi takih in drugačnih tipov. Nima smisla govoriti kdo je degen (kakšna beseda je to?), ker ima vsak svoj tip človeka, ki ga odbija ... da je nekdo v splošnem slab, ker je bil slab do vas, ni rečeno, zato se mi zdi brezveze posploševat in predvsem soditi fante na podlagi govoric ali videza.
Uporabniški avatar
kulika
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 29
Na forumu od: 5. 6. 2008
Kraj: mb

Neprebrana objavaNapisal/-a kulika » 19. Jun. 2008 13:11

MsN napisal/-a:To pa je tema primerna za sproščanje vseh zafrustiranih deklic zaradi takih in drugačnih tipov. Nima smisla govoriti kdo je degen (kakšna beseda je to?), ker ima vsak svoj tip človeka, ki ga odbija ... da je nekdo v splošnem slab, ker je bil slab do vas, ni rečeno, zato se mi zdi brezveze posploševat in predvsem soditi fante na podlagi govoric ali videza.



:D haha.kakšnih zafrustriranih?jaz sem bila čisto optimistično razpoložena realna ,ko sem odprla to temo.Em in JA to so splošno slabi dedi,pa reči kaj hočeš.Pa moje mnenje je,da ne govorimo na podlagi govoric ampak izkušenj.Če je pa katera sodila tudi videz pa nič ne de.Mogoče lahko človek res zafrustriran postane,če začne razmišljat da je taka večina nasprotnega spola,ampak mislim da vemo da obstaja tudi par dečkov,ki niso vse to kar smo navedle.Če je tebe ZAFRUSTRIRALA ta tema pa ne najdeš besede Degen v svojem besedišču pa se ti opravičujem.
Uporabniški avatar
*ka!a*
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 621
Na forumu od: 16. 5. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a *ka!a* » 20. Jun. 2008 8:22

* moški, ki se ma za nekej več, kar dejansko sploh ni
* moški, k gleda zgolj in samo na denar, za ostalo mu ni mar
* moški, k neprestano žal nekoga samo za to, da se pokaže blaah
* moški, k bi bil sposoben svojo partnerico udarit
* moški, k neprestan pije, torej že skor pjanc
* moški, k bi mu žensko samo za sex, pol bi jo pa pustu in se povrh še hvalu, kolk in kje je kkšno khm ...
* moški, k majo 2 obraza ... že res, da si v družbi ne bosta non-stop izmenjavala pogledov in besed, kot so mucek, cukrčk itd., je pa fajn če ke pa sm prleti kkšn poljubček in lep pogled
* moški, pedofili :angry: so pa zame največji degeni
Uporabniški avatar
kr.ena
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2627
Na forumu od: 13. 9. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a kr.ena » 20. Jun. 2008 10:41

Vsak dobi tisto, kar si zasluži ...
Vsi moji bivši in seveda tudi sedanji so bili fajn in v redu, saj če ne sploh ne bi nič začela z njimi. Verjamem, da te stvari potekajo precej na podzavestni ravni.
Je pa problem, ker nekatere vedno privlačijo tipi, ki so "degeni". (nasilneži, posesivneži, ...). In ne morejo ven iz tega vzorca. Ko se končno rešijo enega, je naslednji spet točno tak. Take bejbe bi morale najprej same s sabo pošlihtat stvari v glavi.
Zašto se sve to dešava
da l čovek išta rešava
il smo samo tu zbog ravnoteže među zvezdama...

Vrni se na O moških

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov