kakšne moške imate rade

Vse, kar nas zanima in še ne vemo o NJEM.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

malaStrelka
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 32
Na forumu od: 25. 1. 2013

Neprebrana objavaNapisal/-a malaStrelka » 08. Feb. 2013 21:35

No mene pa zanima kakšen moški vas bolj privlači oz. katerega bi izbrale.
1. izobražen in z dostojno kariero oz dobro službo.
2. praktičnega,ki zna poprijeti za vsako delo. - z neko osnovno/pokicno izobrazbo.

Mene osebno bolj privlačijo praktični moški.
sirova štručka
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5990
Na forumu od: 9. 12. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a sirova štručka » 08. Feb. 2013 21:48

...
Zadnjič spremenil sirova štručka, dne 05. Dec. 2016 8:20, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
schjora
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 192
Na forumu od: 17. 11. 2012
Kraj: Lj

Neprebrana objavaNapisal/-a schjora » 08. Feb. 2013 22:36

se podpišem :D
Uporabniški avatar
Nesanica
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1813
Na forumu od: 23. 7. 2008
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Nesanica » 09. Feb. 2013 10:01

jz pa tistega ki bi me bolj privlačil. :D

Sem se naučila da je fajn imeti takega, ki zna vse, ker potem prišparaš in ti ni treba najemati drugih. Po drugi strani pa tisti, ki dobro zasluži, lahko poplača vse delavce, tebe pa pelje na izlet za ta čas. :D
Uporabniški avatar
Tamala_mrha
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 3322
Na forumu od: 21. 10. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a Tamala_mrha » 09. Feb. 2013 11:54

Kot da izobražen moški ne more biti tudi praktičen. :D Vsekakor je fajn imeti dva v enem, a to je samo v teoriji. Marsikatero potem v praksi zadene kot strela z jasnega, ko se zaljubi v tipa, ki (po možnosti) ni nič od tega, a ji je pač vizualno noro všeč. :D
wasd
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 763
Na forumu od: 10. 11. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a wasd » 09. Feb. 2013 11:59

Ce moski ne zna narest rednega servisa na avtomobilu, popravit PC, skuhat uzitno kosilo, polozit ploscice, ustimat vodovodno napeljavo in ostala opravila po hisi ter poleg vsega tega delat na kaksnem visokem polozaju v firmi in nosit domov 2k+ eur place, potem sploh ni vreden teh nasih Cosmopolitank.
Džeki
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1975
Na forumu od: 7. 2. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Džeki » 09. Feb. 2013 12:06

Taki perfektni moški ponavadi iščejo kaj več, kot neko pač lepoto in kvazi finese, ki jih ima večina žensk.
Uporabniški avatar
Tamala_mrha
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 3322
Na forumu od: 21. 10. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a Tamala_mrha » 09. Feb. 2013 12:17

wasd napisal/-a:Ce moski ne zna narest rednega servisa na avtomobilu, popravit PC, skuhat uzitno kosilo, polozit ploscice, ustimat vodovodno napeljavo in ostala opravila po hisi ter poleg vsega tega delat na kaksnem visokem polozaju v firmi in nosit domov 2k+ eur place, potem sploh ni vreden teh nasih Cosmopolitank.



Jah sori, če ti morda ne spadaš med tiste, ki bi znali kaj več pokazat in ponudit ženski in ne štekaš, da nekateri iščemo pri bodočem partnerju lastnosti, ki jih tudi sami posedujemo (oz. eden obvlada določene stvari, drug pa ga dopolnjuje z drugimi veščinami/znanji). A pri večini ljudi še vedno vlada prepričanje, da kdor išče najboljše zase, išče tudi nemogoče oz. išče popolnost. Wrong.

Drugače pa - moški imate vedno višja merila glede ženske, od tega kako bi naj izgledala do tega kaj vse bi naj obvladala, da boste izbrali njo za življenjsko sopotnico. Potem pa pričakujete, da bo dovolj, da imate (karikiram) samo dober avto, a gnilo osebnost. Ali da znate en kup praktičnih stvari, nimate pa neke solidne službe (ali pa sploh nimate službe), s katero bi lahko zvozila skupaj z njeno plačo (v primeru ustvarjanja skupnega doma in družine). Hja, vsak si naj išče sebi podobnega in tako je edino pravilno, da se potem čez par let ne udari po glavi in vpraša, kaj hudiča dela s tem človekom.

Ali pa ta je dobra - tip išče zase samo v nulo izklesano bejbo, sam pa ima kar precejšen šlauf okoli trebuha in obvlada maraton samo pri pitju piv.
sirova štručka
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5990
Na forumu od: 9. 12. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a sirova štručka » 09. Feb. 2013 12:49

...
Zadnjič spremenil sirova štručka, dne 05. Dec. 2016 8:19, skupaj popravljeno 1 krat.
wasd
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 763
Na forumu od: 10. 11. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a wasd » 09. Feb. 2013 12:57

To je itak samoumevno.

Pa pozabila si na zajtrk v postelji.
Uporabniški avatar
delfinchek
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 439
Na forumu od: 3. 6. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a delfinchek » 09. Feb. 2013 13:09

Nikoli nisem izbirala moškega po tem kriteriju, tako da ne morem izbrati na podlagi teh dveh točk, v bistvu mi je vseeno. Seveda me pa ne privlači moški, ki je zabit, da je komaj OŠ naredil ali pa ne zna niti žarnice zamenjat.
Uporabniški avatar
Nesanica
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1813
Na forumu od: 23. 7. 2008
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Nesanica » 09. Feb. 2013 14:14

sirova štručka napisal/-a:
wasd napisal/-a:Ce moski ne zna narest rednega servisa na avtomobilu, popravit PC, skuhat uzitno kosilo, polozit ploscice, ustimat vodovodno napeljavo in ostala opravila po hisi ter poleg vsega tega delat na kaksnem visokem polozaju v firmi in nosit domov 2k+ eur place, potem sploh ni vreden teh nasih Cosmopolitank.

poleg zgoraj naštetega mora dobro poskrbeti za nas, po potrebi tudi večkrat na dan. Torej mora poskrbeti za ustrezno predigro (enkrat si želimo dolge, drugič kratke, seveda on ve kdaj katero), nas popeljati do hudega orgazma ali več le teh, cartati po njem, pripraviti dišečo kopel, nas nežno umiti z gobico, obrisati z brisačo, popihati mucke od brisače iz popka, namazati z mlekom za telo, nesti v posteljo in nas lupčkati dokler ne zaspimo.
zdej se pa lahko preseliš na drug forum, ker kot vidiš, tu nimaš šans :P


dodajam: pa mora biti privlačen, pa znati nas mora nasmejati, nam svetovati, in najpomembneje vzbujati občutek varnosti. :D
malaStrelka
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 32
Na forumu od: 25. 1. 2013

Neprebrana objavaNapisal/-a malaStrelka » 09. Feb. 2013 17:13

Zanimivi odgovori. Sicer sem mela v mislih ,da če bi izbirale kakšnega bi si želele ali paraktičnega ali enega napiflanega tipa.
Seveda,da bi vse v enem logično.

kot je ena napisala,če ima tip dosti keša najame pa druge delavce. ja še res je.
Uporabniški avatar
Eući*
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 477
Na forumu od: 8. 10. 2010
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Eući* » 09. Feb. 2013 22:34

Lahko narediš anketo, če te toliko zanima rezultat :) bo statistično bolj pregledno :P

Drugače pa jaz od ponujenih možnosti izberem 1. :D seveda pa drugi kriteriji zame igrajo pomembnejšo vlogo :D
Optimist: Person who travels on nothing from nowhere to happiness. :)
dot
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2076
Na forumu od: 27. 4. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a dot » 10. Feb. 2013 10:04

malaStrelka napisal/-a:Zanimivi odgovori. Sicer sem mela v mislih ,da če bi izbirale kakšnega bi si želele ali paraktičnega ali enega napiflanega tipa.


Jaz od naštetih ne bi prav nobenega. Fizičnih delavcev ne rabim (če pač pride taka spretnost zraven v paketu z nadpovprečnimi umskimi sposobnostmi, je pa seveda lahko samo plus:)), napiflanosti v smislu mehaničnega pomnenja in nesposobnosti uporabe tega znanja ali v kombinaciji z ne preveč odprto glavo pa še manj :? Napifla se lahko vsak lolek:). Če si mislila 'napiflanost' v smislu resnične pameti in izobrazbe, pa vsekakor oz. česa drugega sploh ne želim. :)

Vrni se na O moških

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov