Kako se ujemata z vašim?

Vse, kar nas zanima in še ne vemo o NJEM.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
[vanessa]
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1427
Na forumu od: 14. 3. 2008
Kraj: In your worst nightmare near hell :)

Neprebrana objavaNapisal/-a [vanessa] » 08. Maj. 2010 13:45

^^ njega mogoče res ne bi motlo dejstvo, da maš ti višjo plačo, sam mislim da je več takih moških k bi jih motla.. Pač kompleks manjvrednosti in podobne fore.
Everything is okay in the end.. If it's not okay then it's not the end.
Uporabniški avatar
*mala*
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 8839
Na forumu od: 3. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a *mala* » 08. Maj. 2010 15:16

Ja in men se to zdi bedarija. Aja, sej res moški mora preživljat družino s službo, žena pa doma kuhat pa za otroke skrbet. No, ker je danes težko preživet z eno službo, gre ponavadi še ženska delat za neko minimalno plačo, ampak važno da je moški še vedno glavni vir dohodka, da se počuti kot moški. Jah, škoda ker ne živimo pred 50imi leti.

V bistvu se tudi nikol nebi ujela s fantom, ki bi ga ogrožala moja plača ali izobrazba. Račun bo itak ločen, na skupen vsak ene 500€ na mesec za skupne stvari, ostalo vsak zapravi zase. In ker več zapravim, bova lih na istem :D
But the most exciting, challenging and significant relationship of all is the one you have with yourself. And if you can find someone to love the you you love, well, that's just fabulous.
floribunda
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4942
Na forumu od: 22. 2. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a floribunda » 08. Maj. 2010 18:35

vprašam.

mene je to po določenem času začelo motit. pa sem mela super razgledanega in inteligentnega dečka. ampak pri določenih temah pogovora mi ni mogel parirat in je to hitro ranlo njegov ego. iz česar je po tem nastal problem.
lunek
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 91
Na forumu od: 30. 12. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a lunek » 09. Maj. 2010 19:46

Tudi meni moj ne more parirat pri določenih temah, prav tako pa jaz njemu ne. Res pa je, da zaradi tega najina ega ostaneta nedotaknjena. Problem pa je, tako kot omenja floribunda, v kolikor ego nekoga takih "neenakosti" ne prenese.
Uporabniški avatar
urska.pavlic
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 121
Na forumu od: 3. 6. 2010
Kraj: domzale

Neprebrana objavaNapisal/-a urska.pavlic » 09. Jul. 2010 20:21

midva pa imava full ista mnenja in poglede,redko da imava vsak

svoje mnenje. full sva si podobna :love:
zvezdica
Uporabniški avatar
positive vibration
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2157
Na forumu od: 19. 3. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a positive vibration » 10. Jul. 2010 9:27

^^si prepričana, da se nena eden vedno prilagaja s svojimi mnenji in pogledi, da ja slučajno ne bi izgledalo, kot da nista 100% kompatibilna?

Mam občutek, da si malo nesprosčena. Punca, to je forum, noben te ne pozna in noben ti nič hudega noče.
There once was a note
pure and easy
Playing so free,
like a breath rippling by...
čuftika
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1682
Na forumu od: 13. 10. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a čuftika » 10. Jul. 2010 9:34

jz mam pa feeling da se urška v vsaki temi more pod mus pohvalit, ampak OK.
Midva se ujemava kr fajn, nisva si zdej podobna kot dvojčka, ampak se dopolnjujeva in nama zaenkrat laufa.
IloveCoffee
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 206
Na forumu od: 21. 10. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a IloveCoffee » 10. Jul. 2010 13:42

floribunda napisal/-a:vprašam.

mene je to po določenem času začelo motit. pa sem mela super razgledanega in inteligentnega dečka. ampak pri določenih temah pogovora mi ni mogel parirat in je to hitro ranlo njegov ego. iz česar je po tem nastal problem.


Za razliko od nekaterih te klele 100% štekam in tut sam nebi mogu bit v neki vezi z eno, ki nima (vsaj) take izobrazbe kot jaz. Žal ti da izobrazba (in to da se prematraš čez težek fax) še nekej extra kot je razgledanost in inteligenca.
Uporabniški avatar
v-e-s-n-a
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 3410
Na forumu od: 10. 5. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a v-e-s-n-a » 10. Jul. 2010 13:58

Mene je že par ljudi na začetku najine veze vprašalo, če me ne moti, da ima on končano samo sr. šolo, jaz pa bom končala z univerzitetno izobrazbo.
In moj odgovor: Ne. Me ne moti.
To pa zato, ker sem skozi čas opazila, da je ne glede na nižjo izobrazbo full razgledan, ima neke cilje postavljene v življenju in je za svoja leta že veliko dosegel. Jaz se lahko čisto normalno z njim menim.

Priznam pa, da če verjetno ne bi imel nekih jasno zastavljenih ciljev, če ne bi vedel kaj bi rad v življenju in če se nebi mogla z njim normalno menit, ker bi mu šle res konstantno same neumosti po glavi (kako bo pil s prijatli, pa kako bo ko bodo šli v striptiz bar, gledat nage babe ipd...)....ne vem če bi dolgo zdržala takega človeka. Poznam pimerek takega tipa, ko mu drugega kot pivo, nage babe in zabava ni šlo po glavi.....tako da ne hvala.
(po drugi plati pa....tudi izobraženi znajo biti taki....Samo jaz ga nebi mela.)
Uporabniški avatar
urska.pavlic
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 121
Na forumu od: 3. 6. 2010
Kraj: domzale

Neprebrana objavaNapisal/-a urska.pavlic » 10. Jul. 2010 17:18

jaz se z mojim hudo dober ujamem,kako vem da se ujemava ker manja ponavadi poveva kar v en glas. bi rekla pet zvezdic ***** :cool:
zvezdica
Uporabniški avatar
Jochie
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7076
Na forumu od: 17. 9. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Jochie » 10. Jul. 2010 17:43

počakaj, da boš srečala Burj Al Arab tipa (7 zvezdic).... :D :D :D
Uporabniški avatar
g00fy_qa
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2032
Na forumu od: 22. 8. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a g00fy_qa » 10. Jul. 2010 17:57

urska.pavlic napisal/-a:midva pa imava full ista mnenja in poglede,redko da imava vsak

svoje mnenje. full sva si podobna :love:

gliha skup štriha.
As the shadow follows the body,
As we think, so we become.
Uporabniški avatar
urska.pavlic
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 121
Na forumu od: 3. 6. 2010
Kraj: domzale

Neprebrana objavaNapisal/-a urska.pavlic » 10. Jul. 2010 18:12

veš nerabim sedem zvezdic sem.sem čist ponosna na to kar imam :onceldoc:
zvezdica
Uporabniški avatar
urska.pavlic
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 121
Na forumu od: 3. 6. 2010
Kraj: domzale

Neprebrana objavaNapisal/-a urska.pavlic » 10. Jul. 2010 18:16

jaz nerabim 7 zvezdic , sem neskončno srečna s tem kar imam in nebi z nikom zamenjala za tipa 7 zvezdic. sorry baby :onceldoc: :onceldoc:
zvezdica
Uporabniški avatar
lovefrance
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 272
Na forumu od: 19. 6. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a lovefrance » 10. Jul. 2010 19:21

urska.pavlic napisal/-a:jaz nerabim 7 zvezdic , sem neskončno srečna s tem kar imam in nebi z nikom zamenjala za tipa 7 zvezdic. sorry baby :onceldoc: :onceldoc:


kok si ti zabavna, js umiram poleg tvojih postov :D
Ampak nisem še na jasnem: a kadiš neki ful močnega al si ena naivna srednješolka, ki še ni stopla v real world?

Vrni se na O moških

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov