Kako se ujemata z vašim?

Vse, kar nas zanima in še ne vemo o NJEM.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
N0ty
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 140
Na forumu od: 9. 2. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a N0ty » 02. Apr. 2010 13:06

Mellyora napisal/-a:ah sm vedla, d sm neki pozabla, in oba sva neumna na piercinge in tatuje :D


to pa midva tud ja :cool:
Fightin for a peace is like fu*king for virginity
Uporabniški avatar
Tamala_mrha
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 3322
Na forumu od: 21. 10. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a Tamala_mrha » 02. Apr. 2010 14:03

Saj res, midva pa na tattooje, čeprav še nobeden nima niti enega. :D (jaz grem ta mesec, on pa si ga verjetno ne bo omislil, samo na stopnji razmišljanja je :D)
Uporabniški avatar
Rebeka Kupec
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 88
Na forumu od: 27. 3. 2010
Kraj: Hrastnik

Neprebrana objavaNapisal/-a Rebeka Kupec » 02. Apr. 2010 16:05

Midva... Hmm...
Imava zelo živopisan odnos, če lahko tako rečem.
Ne bom rekla, da se ne prepirava. Je pa tako, da so med nama velik razlike - jaz sem za razliko od njega živahna, sem pobudnica, odločna in trmasta. On je povsem drugačen, zelo miren in neodločen. Oba pa sva komunikativna.
Sicer pa se precej dobro razumeva.
Uporabniški avatar
Ajda Sitar
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 80
Na forumu od: 27. 3. 2010
Kraj: Domžale

Neprebrana objavaNapisal/-a Ajda Sitar » 02. Apr. 2010 21:55

Mi2...
Sicer oba športnika - zato se tudi razumeva in veva zakaj v petek zvečer ne hodiva žurat, zakaj nama včasih ni do ''žviljenja'' po treningih... Drugače pa sva kar različna, njega zanimajo avtomobili, hodi na strojno; jst rada berem (on je zadnje časa prebral verjetno le 1 knjigo, pa še ta je bila o tuningu), hodim v shopping. Jst sem tista taživčna, včasih pesimistična; on je večni optimist, in je miren. Karakterno sva si zelo različna, ampak sem mnenja, da je ravno to tisto zaradi česar je najin odnos tako dober. Vsak ima nekaj, kar drugi nima.
kalanhoja
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 550
Na forumu od: 28. 7. 2008
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a kalanhoja » 02. Apr. 2010 22:15

Midva se precej razlikujeva. On vegetarijanec, jaz vsejedka. On nor na šport, jaz skoraj neaktivna. On hodi v cerkev, jaz nikoli. Glede politike imava popolna nasprotja. Jaz rada varčujem, on vse zapravi. Imava različne želje glede dopusta - sicer potem malo uskladiva, malo greva vsak po svoje in sva na koncu oba zadovoljna. On bere duhovne knjige, jaz pa lady :) Jaz imam rada avtomobile, on ne. Jaz rada zgodaj vstajam in zgodaj hodim spat, on obratno.
Res sva si različna, a nekateri pravijo, da se nasprotja privlačijo.

Skupno imava to, da ne kadiva in ne pijeva.
rebelgirl
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 194
Na forumu od: 20. 4. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a rebelgirl » 03. Apr. 2010 12:54

midva... sva si dost različna.

on: počasen, neodločen, nekomunikativen in dokaj zaprt vase (tu sem mu podobna).
jst sem hitra (prehitra včasih, najprej reagiram in potem mislim, on je ravno obraten), ko je treba zelo odločna in trmasta.
on je tak, da se vedno trudi vsem ustežt in mu ni nič težko, čeprav je proti njegovi volji. zna skrit tut to, da se v neljubi situaciji ne počuti fajn. jst tega ne znam, ampak zlo pokažem kaj mi ni všeč in kaj mi je.
jst rada tečem, on ne, jst mam rada pse, on niti ne. jst sem študentka, on še dijak. ob vikendih bi se jst cela jutra cartala in stiskala, on je ob sedmih že buden in rata živčen, če poležavava v postelji. men zelo velik pomenijo obletnice, njemu ne in se zdej nič ne sekira, ker je sploh nimava. aha, on je še tak, da se doma ne upa postavit za svoja prepričanja zavoljo ljubega miru in men gre to blazno na živce. se mi zdi premal deca na momente!

skupno nama je to, da rada kaj skupaj skuhava, pogledava kak dober film. mislim da mi počasi ratuje ga navduševat nad potovanji. oba ne kadiva in ne pijeva. oba mava vozniški izpit :) vsec so nama vsi letni časi, najbolj pomlad. oba se rada voziva naokol in se sprehajava ob jezeru. imava isto najljubšo znamko mila :) pa oba rada jeva. in še in še stvari....
Uporabniški avatar
Irma-Samantha Martinšek
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 92
Na forumu od: 27. 3. 2010
Kraj: Črnomelj

Neprebrana objavaNapisal/-a Irma-Samantha Martinšek » 03. Apr. 2010 13:53

Obadva sma nora na motore, imava rada isto hrano... pa doost sma si podobna.

On je odraščal na kmetiji - pravi otrok narave, pa je bolj "down to earth"...tu je največja razlika :D Sam me glih zrt tega zna umirit ;)
Uporabniški avatar
amyZ
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 671
Na forumu od: 31. 3. 2005
Kraj: trbovlje

Neprebrana objavaNapisal/-a amyZ » 27. Apr. 2010 20:32

-Oba imava enake želje glede prihodnosti...da bi bila skupna...otroci...dom...dober šiht, da lahko vse to zlaufaš.
-Okus za glasbo imava precej podoben, ker oba poslušava skorej vse zvrsti, kar nama pač paše v tistem trenutku
-Okus za filme je tudi podoben, le določene zvrsti mene bolj zanimajo kot njega ali obratno
-On dost pregleda te serije, angleški humor men ne sede glih tolikokrat, Simpsons in to pa tudi redko...učas pa paše
-Nekatere hobije imava skupne, kot so pohodi, bordanje,... sicer sem jz malo več zdaj na kolesu kot on, ampak tud on kdaj pa kdaj kolesari, plavava tudi rada oba,...mogoče sem jaz malo bolj ruknjena na morje :)
-On ma rad hitrost, jaz niti ne...ampak sva našla neko varno sredino :)
-Jaz lahko brez težav cel dan poležavam, on pa je bolj navezan na delo
-Rad ima motorje...jz ne (zaenkrat še nobenega nima)
-Oba sva dost odprta, sprejemava drugačnost in to in mi to dost pomen
-On je boljši komunikator...prepričljiv...ma dober smisel za humor...jaz sem tukaj na neki sredini...
-Oba imava neke odpiljene zamisli, imena, vse poimenujeva drugače...vedno gre z nama na izlet Mr. Fotkič in take stvari...take bedarije so nama skupne...
-On je dober voznik, jaz niti ne
-Oba sva nekadilca, pijeva pa tudi redko
-Oba nisva neka žurerja, tako da vikende preživljava bolj mirno
-On je precej večji deloholik kot jaz
-Oba rada kam greva, še posebej na izlete in to

Ma veliko bi se še našlo, in če preberem kaj sem napisala imava kar nekaj skupnih zanimanj...lepo to :)
Vedno delaj za življenje in ne dopusti da bi živel za delo!!!

http://amadeaz.blogspot.com/
~NIA~
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5791
Na forumu od: 29. 4. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a ~NIA~ » 04. Maj. 2010 9:46

:)
Zadnjič spremenil ~NIA~, dne 02. Avg. 2010 9:23, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
Lady_Cristina
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 428
Na forumu od: 10. 6. 2009
Kraj: Graz

Neprebrana objavaNapisal/-a Lady_Cristina » 05. Maj. 2010 18:45

Pri nama je tak, da so razlike zeloo različne, res totalno nasprotje, kar se tiče podobnosti pa sva res enaka :)

Podobnosti:
- oba sva nora na umetnost
- isti okus pri filmih & serijah (desperate housewives :D )
- oba sva trmasta ko mule :D
- pijače
- smisel za humor
- znanje tujih jezikov
- dolgo spanje zjutraj
- ne smučava
- oba bi mela punčke :D
- oba sovraživa vsak svojo rodno državo
- oba nora na šport, še posebaj tek in plavanje
- oba sva mestni osebi
- oba obožujeva opero
- oba total nastrojena proti cerkvi
- so nama všeč podobne države, kulture (npr. tradicionalna japonska)
- oba nekadilca
- nasplošno imava isti okus glede hiš, pohištva, živali, rastlin
pa še marsikaj bi se našlo..

Razlike:
- glasba
- hrana
- ko pride do konflikta - jaz bi situacijo takoj rešla, on pa noče govorit sploh o temi en čas
A vida é bela. Só tens de a tornar bela. <3
Uporabniški avatar
*kayka*
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 780
Na forumu od: 26. 1. 2005
Kraj: Kranj

Neprebrana objavaNapisal/-a *kayka* » 05. Maj. 2010 22:27

skupno:
*oba rada športava (on je treniru plavanje pa mu je zdj mau mn do športa, ampak ga bo počas prjel spet mal migat:))
*podoben okus za filme
*podobn način razmišlanja glede večine stvari
*nisva ljubosumna
*glede kariere, oba študirava na istem področju, on že končuje ubistvu
*oba obožujeva lepe drage posebne stvari pa če so to avti, obeski za kluče al pa telefoni...
*oba greva rada v šoping
*mava podobn smisu za humor in oba se rada mal norca delava en iz druga in pol se skos smejiva :P
*rada greva na sprehode in uživava v dvoje
*zlo rada dobr jeva in skupej kuhava :D

razlike:
*hrana (js prisegam na zdravo, njemu je vseen)
*denar... on ma večne probleme s kešom, upam da mu rata kmal :)
*on v stresnih situacijah ostane miren, js ne :)
*drugačen odnos med družinskimi člani
*on prav da je čist ok met otroka pr 30, js pač ne :)
*je bolj flegma, ne motijo ga stvari, tko kot mene, ne obremenjuje se z njimi
*on trenutno živi v MB js v KR
*on ma rad mene, js njega :P
lunek
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 91
Na forumu od: 30. 12. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a lunek » 07. Maj. 2010 8:14

Midva sva sicer karakterno precej različna, mava različne poglede na svet, kar včasih povzroči kakšna manjša trenja (predvsem pri meni, pri njemu ne, ker je flegma)...., si pa deliva enako mnenje v zadevah, ki so v življenju zares pomembne.

Enako:
- nekadilca
- približno enak okus za hrano in filme
-oba imava rada kužke na splošno, še posebej pa najini psički
-oba imava rada najine nečake in se tudi rada igrava z njimi
- oba sva kar precej otročja (v pozitivnem smislu)
- rada se smejiva in imava enak smisel za humor
- oba se neizmerno rada cartava
- vedno se objameva in polubčkava, ko kdo od naju gre od doma/pride domov in se nama to zdi izjemno pomembno
- hodiva spat ob isti uri in se vstajava ob isti uri (prostovoljno):)
- rada gospodinjiva, vrtnariva,nakupujeva stvari za stanovanje in prehrano
- oba si želiva otroka in imava enake poglede na njihovo vzgojo
- enaki pogledi na porabo denarja (no, tu bi jaz dala malo več za potovanja, ampak trenutno se oba strinjava, da so bile do sedaj na vrsti pač druge zadeve, ki so terjale najina finanačna sredstva)
- obema ogromno pomeni družina (predvsem tista, ki jo midva načrtujeva), običaji, tradicija (kar pa nikakor ne pomeni, da sva konzervativna)


Različno:
- on da več na videz, kot jaz
- on je flemgma, jaz sem nonstop v gibanju in hitrici
- on ima srednješolsko izobrazbo, jaz univerzitetno
- ni toliko športen kot jaz
- jaz rada preživljam čas doma, on pa še raje (je torej še večji zapečkar, kot jaz)


Seveda obstaja še en kup razlik in podobnosti. Bi pa kot problem, a hkrati tudi kot slabo stran najinega razmerja, izpostavila njegovo flagmatičnost in zapečkarstvo. Nekoliko zapečkar sem tudi sama, je pa on še bolj (no, to je slabo). Ni pa zmeraj slabo to, da je on tak flegmatik, ima umirjen odnos do življenja...tako še mene malo pomiri v moji naglici. Dobro v najinem odnosu in na nek način skupno obema je pa tudi to, da kljub najinim razlikam in pregovorni manjši zmožnosti moškega spola glede pogovorov o čustvih in razmerju), uspešno rešujeva konflikte (on se hitreje opraviči, me pocrklja, jaz se odzivam razumsko in me s pametnimi argumenti ni težko prepričati ...).
floribunda
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4942
Na forumu od: 22. 2. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a floribunda » 07. Maj. 2010 11:09

lunek napisal/-a:- on ima srednješolsko izobrazbo, jaz univerzitetno


pa te dolgoročno gledano, to ne ovira?
lunek
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 91
Na forumu od: 30. 12. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a lunek » 07. Maj. 2010 13:03

floribunda napisal/-a:
lunek napisal/-a:- on ima srednješolsko izobrazbo, jaz univerzitetno


pa te dolgoročno gledano, to ne ovira?


Preden sem spoznala svojega fanta, sem si zmeraj mislila, da ne bi mogla biti skupaj z nekom, ki bi imel nižjo izobrazbo od mene. Verjetno zato, ker sem si predstavljala, da bi tak fant morda mel komplekse, me ne bi podpiral, se mu moje izobraževanje ne bi zdelo pomembno, ne bi razumel, da mi kariera veliko pomeni....

No, ko sem spoznala svojega, pa sem ugotovila, da mu moja izobrazba veliko pomeni, da me podpira, nima prav nikakršnih kompleksov, je pripravljen prevzet večji del gospodinjskih obveznosti, da se jaz lahko posvetim izobraževanju in svojemu delu.... Tudi sam ima določene cilje v življenju. Tako, da moram reči, da mi to niti kratkoročno niti dolgoročno ne predstavlja nikakršne ovire. Iz te svoje izkušnje sem se naučila, da izobrazba sama po sebi nima niakršne teže, če so le vrednote in karatkter takšni, da ti ustrezajo.
Uporabniški avatar
*mala*
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 8839
Na forumu od: 3. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a *mala* » 07. Maj. 2010 17:52

floribunda napisal/-a:
lunek napisal/-a:- on ima srednješolsko izobrazbo, jaz univerzitetno


pa te dolgoročno gledano, to ne ovira?


Zakaj bi pa oviralo če smem vprašat?

Midva imava (bova imela :D) isto situacijo. Imam raje fanta z srednješolsko izobrazbo, kot pa enim faksom, ki zame to sploh ni. Je pa fant zelo splošno razgledan in o precej stvareh ve več kot js (Npr. on je obseden z zgodovino in je prebral ogromno literature in komot pade v konkretno debato z dvema diplomiranima zgodovinarjema za par ur, v bistvu ima še večkrat on prav :lach: je pa res, da ne bova nikoli padla v globjo debato o diferencialih in kompleksi analizi, itd... ). Ni tak tip človeka, ki bi ga motila moja (potencialno) višja plača (in se že sedaj zaveda, da je to najverjetnejši bodoči scenarij). Pa tudi razume pomen izobrazbe in me ravno on najbolj podpira.
Damn, sem malce zašla :oops:
But the most exciting, challenging and significant relationship of all is the one you have with yourself. And if you can find someone to love the you you love, well, that's just fabulous.

Vrni se na O moških

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov