Kako reagira vaš partner, ko mu poklonite darilo?

Vse, kar nas zanima in še ne vemo o NJEM.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

kinna
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 671
Na forumu od: 24. 5. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a kinna » 15. Okt. 2009 18:38

Jochie js ti nikol več nebi kaj kupla... če me pa kaj razpizdi je pa to, da me nekdo ko mu kupim darilo napizdi al pa reče nebi blo treba... mater en hvala al pa kaj podobnega... žena se hoče naret dobro in namesto da jo napizdiš, bi se lahko zahavlo, povedo, da ti niso najbol všeč in bi šla zamenjat...:D


moj je veseu darila... najbol vesev pa je če je kakšn dodatek h kompu...
Uporabniški avatar
Jochie
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7076
Na forumu od: 17. 9. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Jochie » 15. Okt. 2009 18:44

kinna, buhpomagej....jaz si najraje sam darila privoščim...vsaj vem, kaj me bo razveselilo... :D

na splošno ne maram prejemati daril, oblek in čevljev pa sploh ne... :eek:
kinna
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 671
Na forumu od: 24. 5. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a kinna » 15. Okt. 2009 18:56

men pa je glih to noro, ko dobiš nekaj, za kar nisi vedo da boš dobo... :D zanimivo, da tvoja tak dougo ni tega ugotovila... :D
Uporabniški avatar
Aloha
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2848
Na forumu od: 20. 9. 2005
Kraj: Havajsko otočje

Neprebrana objavaNapisal/-a Aloha » 15. Okt. 2009 18:57

In pol se bo Jochie prjavu na Cosmo obdarovanje, jst bom mela to srečo, da mi bo žreb naklonu prou njega, dva dni bom rezbarla, lepla, risala in sestaulala darilce, na konc bo pa u taisti temi pustu komentar: upam, da poštarju spizdijo torbo (in se mi ne bo treba delat finga, da mi je dariu ušeč).

Aneeeeee?! :zunge:
Smell the warm and salty air... see a wave reflect a beam... stop and find a pretty shell... make it real your summer dream...
Uporabniški avatar
Jochie
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7076
Na forumu od: 17. 9. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Jochie » 15. Okt. 2009 19:07

neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee, aloha.... :P :P :P
Uporabniški avatar
claire
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 3646
Na forumu od: 19. 3. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a claire » 16. Okt. 2009 19:33

Jochie napisal/-a:kinna, buhpomagej....jaz si najraje sam darila privoščim...vsaj vem, kaj me bo razveselilo... :D

na splošno ne maram prejemati daril, oblek in čevljev pa sploh ne... :eek:


no... ampak to je pa razlika. če ti žena nekaj kupi ko pač nekaj vidiš pa kupiš "mogoče mu/ji bo pa všeč", in neka posebna priložnost. to niravno "darilo" kot darilo za roj. dan- takrat menda noben ne napizdi žene/moža/fanta/punce... razen seveda v kakih ekstremnih primerih. ne vem no...
sAv€ ENErgy, plaY in The D@rk.
matejka**
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 176
Na forumu od: 20. 4. 2008
Kraj: MB

Neprebrana objavaNapisal/-a matejka** » 16. Okt. 2009 20:11

ko mojemu kaj kupim, pač tak ker mi je in ker rabi, mi skoz reče pa mucaaa sej ni treba, tak nimaš dnara. ampak meni je vseeno :) in vem, da mu ne bi rabla toliko kupovat, ker ni materialist ampak sama tako hočem.
Uporabniški avatar
cukr8
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 945
Na forumu od: 7. 9. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a cukr8 » 17. Okt. 2009 22:09

Me.Myself.and.MY.EGO napisal/-a:men se kar dvigne :D








morala seveda :D na kaj ste pa mislil....?? c-c-c-c


Ajaaa, sem mislila, da ti gre na bruhanje :buhu: :P ...


Ko poklonim darilce najljubšemu osebku (ni ravno partner :) ), je vesel... mogoče mu je malce nerodno ob sprejemanju, ampak zna cenit :)
nivea9
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 543
Na forumu od: 5. 6. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a nivea9 » 17. Okt. 2009 22:23

Nič posebnega. Zahvalil se je in odložil.
Enkrat mi je bilo pri enem celo žal, da sem mu kaj kupila, ker se ni niti zahvalil, niti pogledal kaj sem prinesla. Čez 14 dni, ko sem prišla k njemu je belo še vedno vse v vrečki na istem mestu kot je takrat odložil :(
čuftika
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1682
Na forumu od: 13. 10. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a čuftika » 18. Okt. 2009 16:14

...
Zadnjič spremenil čuftika, dne 03. Jun. 2010 11:12, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
..Evelyn..
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4757
Na forumu od: 4. 4. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a ..Evelyn.. » 18. Okt. 2009 17:40

Darila mu ne pomenjo velik..jz mam pa izjemno rada pretiravanje :D torej izjemno veselje, wuuhuu, miljonkrat hvalaaa(tko kot v drugih čustvenih odnosih potrebujem več potrdil s štamplom :D), to nek mini ognjemetek sprož v men, če je pa reakcija bolj taka eeehhhmm..pol pa morm vprašat miljonkrat, če mu je/ni všeč ipd.. poskušam pač dobit nekej, kar njemu res zelo ustreza in dost se potrudm zanj..sm se pa sprijaznila da pač, če mu ne dostavim bmw turbota pred hišo nebom dobila nekega izjemnega navdušenja nad darilom. :)
It was forever..but it didnt last long..
luncca
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 51
Na forumu od: 1. 9. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a luncca » 18. Okt. 2009 17:56

^^ hehe isto...pa ne samo pri partnerju, pri vsakemu se vedno maksimalno potrudim, posebi za kkšn božič, že mesece vnaprej spremljam, delam sezname, itd. čist obsedena :D Ponavadi za božič komaj čakam, odpiranje darila, tisto navdušenje, da na koncu čisto pozabim na svoje darilo...včasih so nekateri razočarani, ker se ne posvetim svojem darilu :D
Recimo že sedaj vem, kaj bom komu podarila...komaj čakam. vsak ma svoje odvisnosti, no ta je moja ...
ana27
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 890
Na forumu od: 13. 3. 2008
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a ana27 » 18. Okt. 2009 21:54

Nič kaj posebnega. Zahvali se. (pišem za bivšega, ker trenutno nimam partnerja).
Uporabniški avatar
Marco
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 101
Na forumu od: 17. 2. 2006
Kraj: Bel-Air

Neprebrana objavaNapisal/-a Marco » 24. Okt. 2009 16:42

Jochie napisal/-a:

na splošno ne maram prejemati daril, oblek in čevljev pa sploh ne... :eek:


hehe prav tako jaz ne maram obdarovanja.. pa še marsikateremu moškemu tudi ziher;) Reakcija pa vemo kakšna je ponavadi.. takšna kakršno jo ženske želijo slišati ane :twisted: (vau lubi bubi ful si se to dobr spomnla, ful hudo res hvala, nebi blo treba no) ipd.. :D
Let's bypass all the bullshit and just get naked
kinna
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 671
Na forumu od: 24. 5. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a kinna » 24. Okt. 2009 18:40

^^ampak ce bi ji povedo, ka ti ne pase, ne na tak nacin d jo napizdis, ampak se lepo pogovoris, ziher drugic nebi kaj takega kupla... ce vam pa gre tak na zivce da vam kaj kupujemo, pa raje povejte da bi radi gnar al pa da gremo skupi v trgovino... nevem zaka se je treba za tako butasto stvar napizdit... :D

Vrni se na O moških

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov